erekcjato powrót taty

tutaj przeprowadzane sa konkursy, publikacje konkursowe wklejamy tutaj
Henio:) Bukowsk

erekcjato powrót taty

Post autor: Henio:) Bukowsk »

puk puk

-proszę

-cześć ex żono
co za radość
po tylu latach
znowu cię zobaczyć
tak zdrowaś i piękna
z tym błyskiem w oku
podobnym do mamusi
mojej teściowej

dziewiczą szparkę
pewnie chuj strzelił
a nogi masz proste
jak zawsze
że ja pierdole
nic tylko walić
walić i walić
wybacz proszę
po więzieniu
jajca mam wyposzczone

i co tak się gapisz
czego głupa płaczesz
bo przypierdole
gdzie tu w przedpokoju
mi się rozkładasz
wybaczam ci tego zenka
żdziro
dawaj




































































5 zł na wino
dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

Post autor: dean »

jeszcze nie tym razem, ale w końcu się uda...
Awatar użytkownika
Boob
Posty: 1810
Rejestracja: 2008-04-24, 11:17
Lokalizacja: opolszczyzna
Has thanked: 5 times
Been thanked: 15 times
Kontakt:

Post autor: Boob »

potrzebna jest moim zdaniem interpunkcja w tekście, szczególnie chodzi o ostatni wers, w takiej wersji ja odnoszę wrażenie, że jest kontynuacja. dziewiczą szparkę pewnie chuj strzelił – to moim zdaniem najlepszy wers, gratuluje poczucia humoru, pozdrawiam
ps.
propozycja: wybaczam ci tego Zenka ździro, dawaj!
awersacja: zeta na wino
a tergo.
Henio:) Bukowsk

Post autor: Henio:) Bukowsk »

...super!!!!...kurcze popracować...więcej muszę...interesujące..to wszystko się robi:)))-pozdrawiam
ann13

Post autor: ann13 »

pisz pisz, może ci w końcu jakieś odpali, uważaj aby nie przerywać ostatniego wersu przed awersacja, bo erekcjato musi być tak napisane, aby tworzyło całość bez awersacji i ten ostatni wers (przed awersacja) nie sprawiał wrażenia ze czeka się na ciąg dalszy, niedokonczenia, urwania, a tutaj po tym dawaj, brakuje, co, komu, a to przeniosłeś na dół i masz pow
Henio:) Bukowsk

Post autor: Henio:) Bukowsk »

...Anno:)...Twoje wskazówki....bezcenne!!!:)...a te co widzę na fotografii ...zachęcają do dalszego wysiłku...-Henio:)
ann13

Post autor: ann13 »

no nie wiem czy ty je czytasz w ogóle, bo ja tu gadu, gadu i proszę, jak na zamówienie, za chwile erekcjato więzienne z pow
Henio:) Bukowsk

Post autor: Henio:) Bukowsk »

..Czytam...czytam:)...ale trochę,mnie rozpraszasz:)
blondi8

szok

Post autor: blondi8 »

40 letni facet i taki syf. W ustach bądź co bądź dorosłego faceta takie słowa to beznadzieja. Pozowanie na kogoś?
Leczymy kompleksy. Pewnie brzydki jak noc, bo facio z klasą nie używa śmietnika w gębuli. Ech,
dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

Post autor: dean »

nadal dramatyzujesz
blondi8

Post autor: blondi8 »

nadal się dziwię...jak przestanę, dam znać w sposób niezmiernie kulturalny, bez śmietnika językowego ( a potrafię bluzgać, uwierz na słowo)
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

Post autor: z tłumu »

dorka, wez ty mala sprobuj na erynie, tam woland i jego swita dzielnie bronia slowa pisanego uprawiajac rzady totalitarne i inwigilujac kazdy post.
I ♥️ gacek
blondi8

do z tłumu

Post autor: blondi8 »

Hej dziewczyno:) wolność akurat cenię sobie najbardziej ale wulgaryzmy niekoniecznie. Czy możliwość "jebania, kurwowania, hujowni wszelakiej i pokazy pizdy jako krwawej miazgi a huj w roli głównej to na dzień dobry i wiele innych" - kochana czy to wolność? Nie jestem zakonnicą ani przedszkolanką ale... no właśnie, maleńkie ale :-P :mrgreen: Nie mam zamiaru nikogo pouczać to jest Wasze forum, ale mam prawo (tak jak niektórzy do rzucania mięsem hahaha) do swojej opinii. Jest jaka jest i nic tego nie zmieni...Kobieto, czy kobietko, wrażliwa istotko stworzona do kochania przez szarmanckiego, pachnącego, ogolonego mężczyznę. Przynoszącego kwiaty i ...delikatnie, zmysłowo pieszczącego
"pizdę, wywaloną na świat, brudną, niedomyte cipsko czasami krwawą miazgę" Sorki - podobało się?:))) To takie...erekcjato
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

Post autor: z tłumu »

Jestem lezbą.
I ♥️ gacek
blondi8

hej

Post autor: blondi8 »

tym gorzej:)
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

Post autor: z tłumu »

hej hej jak nazywa się twój bóg?
I ♥️ gacek
blondi8

hellou

Post autor: blondi8 »

Rydzyk :mrgreen:
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości