logo

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

lenaar

logo

Post autor: lenaar »

od jakiegos czasu przygladam sie info 'zaprojektuj logo', mam kilka wstepnych pomyslow
nie wiem, z kim moge rozmawiac o ewentualnym przeslaniu projektow, no i jakie sa zasady akceptacji (kto decyduje), a moze juz ktos zlozyl projekt?

pod_czytuje was troche, ale nie mam za wiele czasu i nastroju aby komentowac, real i praca pochlania mnie ostatnimi czasy zdecydowanie
;)
pozdrawiam
Awatar użytkownika
co mnie to obchodzi
Posty: 229
Rejestracja: 2006-08-10, 10:54
Kontakt:

Post autor: co mnie to obchodzi »

Lenaar, mam kilka propozycji, logo powinno pokrywac sie z tym co jest zawarte w definicji. Nie wiem kto bedzie decydowal, byc moze moderatorzy, byc moze wszyscy ktore logo wybierzemy.
Najgorsze jest to, ze nie wiem jak wam tu pokazac te propozycje, moze mi ktos podpowie jak sie to robi.
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

oj Halinko daj nowe logo raz w tygodniu
i niech głosują ot co:)

a o zwiększeniu awartarów juz myslałaś pani szefowo:)
Anty_Fobia bleeeee
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

pani Halinko, jest taka stronka
http://yousendit.com/
tam trzeba się zarejestrować i można wysyłać pliki z komputera swojego. na koncie pocztowym otrzymuje się link z ktorego można ściagac plik
każdy plik pozostaje tam przez tydzień
no i taki projekt można tą drogą pokazać ten link przeklejając tu : )
lenaar

Post autor: lenaar »

dziekuje za odpowiedz, pani halinko

lila, rowniez przy okazji dzieki za info, pospieszylam sie i w miedzyczasie wyslalam projekty na e-mail erekcjato.com, zreszta na tym etapie nie ma to wiekszego znaczenia
Awatar użytkownika
co mnie to obchodzi
Posty: 229
Rejestracja: 2006-08-10, 10:54
Kontakt:

Post autor: co mnie to obchodzi »

Lenaar projekty doszly ale nie moge ich otworzyc, gdyz moj komputer nie otwiera w tym formacie.
lenaar

Post autor: lenaar »

no ok, w miedzyczasie pomysle co z tym fantem zrobic, bo teraz straaaasznie sie spiesze

pozdrawiam caaaale erekcjato elita poetica.com
8-)
dean

Post autor: dean »

:-D a co to za format? może co przekompilujemy :-P
Awatar użytkownika
co mnie to obchodzi
Posty: 229
Rejestracja: 2006-08-10, 10:54
Kontakt:

Post autor: co mnie to obchodzi »

Mam pytanie do uzytkownikow. Komu wyslac te projekty? Ja sobie nie poradze z tym.
lenaar

Post autor: lenaar »

pani halinko, jezeli pytanie dotyczy moich projektow, to ja bardzo prosze do kosza, wstepne wersje nie nadaja sie do pokazania publicznie - ew. jezeli dopracuje projekt i przygotuje w odpowiednim formacie - skorzystam z podpowiedzi lilki (jak pokazac), ale to po 'nowym roku' pewnie (no pospieszylam sie z wyslaniem, niepotrzebnie, i bardzo przepraszam za 'zawracanie glowy', bo wiem jak bardzo zajeta jest pani osoba)

natomiast jezeli pytanie dotyczy innych projektow, to nie wiem

[ Dodano: 2006-12-18, 22:24 ]
dziekuje, dean

[ Dodano: 2007-02-12, 23:01 ]
I proba wizji...

Obrazek

[ Dodano: 2007-02-12, 23:11 ]
...ups
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości