Halina

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

Waldi
Posty: 546
Rejestracja: 2006-08-12, 21:05
Kontakt:

Halina

Post autor: Waldi »

Dzięki szczerze mówiąc też mi się nie podobał post ów większość mnie mi się nie podoba proszę o gruntowne mnie odkurzenie wręcz nalegam i daje Ci Pani wolną rękę może być wszystko na del.
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

we wszystkich zakamarkach : )
Awatar użytkownika
co mnie to obchodzi
Posty: 229
Rejestracja: 2006-08-10, 10:54
Kontakt:

Post autor: co mnie to obchodzi »

Waldi, twoj post nie usunelam ze wzgledu na zawarta tresc tylko ze wzgledu na blad ktory popelniles, musze od czasu do czasu (nie zagladam tu codziennie) zrobic porzadek w wybranych dzialach, sprzatanie mam we krwi z racji wykonywanego zawodu. Z jednym czy dwoma usunietymi postami nie masz sie co uzalac, innym uzytkownikom bardzo dobrych komentarzy polecialo po czterdziesci ale oni z tego co widze nie maja mi tego za zle, gdyz poznali zasady poruszania sie tutaj.
Miekka (pulchniutka) to ja jestem w realu tutaj nie znam litosci, sa tacy, ktorzy by mi chetnie weszli na glowe wiec staram sie byc twarda.
Na obcojezycznych forach usuwam rowniez komentarze po polsku i jak widac skutkuje, juz od dluzszego czasu nikt nie komentuje po polsku.
lenaar

Post autor: lenaar »

panihalinozberlina, tak mysle od jakiegos czasu, trzeba by definitywnie usunac wszystkie dotychczasowe tematy z moim projektem logo (zalozone przeze mnie, badz przez lile, i tutaj uklony lila dla ciebie, za nieoceniona pomoc), niepotrzebnie walaja sie po katach i zasmiecaja portal

z gory bardzo dziekuje za pozytywne rozpatrzenie prosby
Awatar użytkownika
co mnie to obchodzi
Posty: 229
Rejestracja: 2006-08-10, 10:54
Kontakt:

Post autor: co mnie to obchodzi »

Pani lenaar, nie widze potrzeby usuwania postow z dzialu pitolenie, usuwane sa tylko posty wplywajace w znacznej mierze na statystyke. Moim zdaniem posty z logo powinny zostac tam gdzie sa, po zakonczeniu pracy nad projektem zostana wszystkie scalone do jednego, chyba, ze sie Pani bedzie upierac to wtedy nie bede stala na drodze.
dean

Post autor: dean »

lenaar... nie świruj :-P
Waldi
Posty: 546
Rejestracja: 2006-08-12, 21:05
Kontakt:

Post autor: Waldi »

Halina ten koment to była moja praca doktorska a Ty patrząc mi prosto w ekran z powagą, nawet Ci powieka nie drgnęła, skilowalaś mnie brutalnie. To był celowo wykonany błędzik :)
Halina czy ja mam z Tobą zatańczyć?
lenaar

Post autor: lenaar »

po co zachowywac te tematy, nie sa juz aktualne - nalegam na usuniecie

przepraszam waldi, za dopisanie sie tutaj
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości