gotuję buraki

krotkie utwory, do dziewieciu wersow, epigramat, azety, fraszki, dyrdymaly itp. wlasna publikacja

Moderator: Margot

ann13

gotuję buraki

Post autor: ann13 »

mam buzię od ucha do ucha i nie słyszę kołatania
w przypływie złośliwie skumulowanej tęsknoty
na końcu języka trzymam pokrzyżowane sprzeczności
też myślę że najlepiej uszczelnić wejście szpuntem bo przepaść sięgnęła zenitu
i już nie możemy się dotykać bez cienia
caroll
Posty: 388
Rejestracja: 2010-05-09, 14:51
Lokalizacja: z sąsiedztwa
Kontakt:

Post autor: caroll »

'buzia' najzwyczajneij nie pasuje do tego tekstu, trywializuje początek dość poważnych, dojrzałych wynurzeń
końcówka interesująca
ann13

Post autor: ann13 »

nie mam tu awersacji, która mogłaby przełożyć rzekę w inne tory, to właściwie dobrze, że się chociaż ta buzia znalazła, która wytrąca tekst z jednej melodii
dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

Post autor: dean »

cierpienie uszlachetnia niejedną buzię...
jaskir
Posty: 208
Rejestracja: 2009-08-07, 14:13
Kontakt:

Post autor: jaskir »

ale przecież ze zdjęcia widać, że aenka ma buzię, a nie jakąś twarz, więc jako autorka potwierdza;
a propos "dotykania bez cienia", to znam pewną dziewczynę, którą jak zobaczyłem pierwszy raz, to od razu stwierdziłem, że jest taka "dotknięta cieniem" - bardzo jej do całości pasowało :)
może i u peelki ten cień nie będzie czymś złym? jak odrobina pikanej przyprawy...
ann13

Post autor: ann13 »

ze zdjęcia to nic nie widać właśnie, niewiniątko, a mi szło o gębę od ucha do ucha, która czasem pieprzy czy po czy, dlatego nazwałam ją łagodniej, buzią, ale ona nie ma nic wspólnego z twarzą
jaskir
Posty: 208
Rejestracja: 2009-08-07, 14:13
Kontakt:

Post autor: jaskir »

to jak o gębę ci szło, to czemu napisałeś buzię? bo jakoś nie rozumiem takiej pokrętności? czy ze złości? na złość?

[ Dodano: 2010-05-16, 18:57 ]
na tęsknotę peelki
ann13

Post autor: ann13 »

bo jakoś nie widzę u swojej peelki gęby, a mieć buzię od ucha do ucha, czy gębę od ucha do ucha, znaczy dokładnie to samo, więc wybrałam dla niej łagodniejszy, kobiecy wariant wyplatania farmazonów
Awatar użytkownika
cebreiro
Posty: 275
Rejestracja: 2008-07-12, 13:24
Kontakt:

Post autor: cebreiro »

to zadziwiające, że w większości przypadków udaje się trzymać w ryzach wszelkie możliwe oznaki tego, że jest źle, nie pokazując nic na twarzy nawet w pojedynczej zmarszczce.
ann13 pisze:i już nie możemy się dotykać bez cienia
a ten wers se zapiszę w swoim różowym pamiętniczku..świetny...chociaż co czytelnik to interpretacja, więc mnie zapewne nie w tym kontekście co trzeba się objawił.
szara eminencja
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość