wiesci ze swiata - reflexsje polkonkursowe

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

wiesci ze swiata - reflexsje polkonkursowe

Post autor: fobiak »

jak co roku tak i w tym konkurs wzbudza wiele emocji nie tylko wsrod erekcjatorow




buahahaha "konkurs międzynarodowy" :)) a jakie jury , boki zrywac , ciekawe czy Dehnel, Winiarski i Bieńczycka wiedzą ,że się znaleźli wsród tylu nieznaczących nicków , ubaw po pachy !!!

30 maja 2013, 21:24:47

mowa trawa naćpana, czy musisz udowadniać?



























że masz depresję

30 maja 2013, 22:06:19

Paris Dakota Jones ® ja mam ADHD !!!

a tak przy okazji wiesz co to netykieta ? na chuj walisz tyle enterow non stoper ? masz problemy z tym ?

zaraz spytam Dehnela i Bieńczycką czy wiedzą w co ich wciągnięto :)))

30 maja 2013, 22:40:05

robert kobryń ona nie ma depresji, ona jest po prostu niedojebana
lokator ma zwiędłą kuśkę

30 maja 2013, 22:44:00

Paris Dakota Jones ® kobryń -synku nie pyskuj !!!

bo zaraz zaboli debilu !

30 maja 2013, 22:55:51

robert kobryń o jejku, jesteś taka groźna, aż mi dreszcze przeszły
a powiedz

zerżnął ci już dupala?

30 maja 2013, 22:57:44

Paris Dakota Jones ® ty kobryn to że gwałcił cię własny ojciec , to nie znaczy że wszystkich ojcowie gwałcą , więc znów pechozol idioto !!! a matki pytałeś kto jest twoim ojcem ? bo tak mi wyglada po twoim szczekaniu ze to byl pies , pies twoja matke ruchal ? opowiedz jak to bylo , może ci ulzy jak się wygadasz :))

30 maja 2013, 23:23:51

robert kobryń kwiatuszku, dorzuć więcej przekleństw, bedzie jeszcze bardziej przerażająco
nie chcę się z tobą kłócić, nie odczuwam takiej potrzeby
jesteś piękna, ba nawet utalentowana (przyznaję uczciwie)
ale to nic w porównaniu z przecudowną szrokością twoich ust
na pewno dobrze obciągasz
wyobrażam sobie, jaka to przyjemność spuścić się tobie na twarz a potem obsikać

lubisz?

30 maja 2013, 23:29:09

Paris Dakota Jones ® kobryn wyobrazac to sobie mozesz co chcesz , niestety jesteś taka bidula intelektualna i monetarna , że z pewnością spuścić to się mozesz tylko na twarz własnej matki , bo inna kobieta z pewnością by nawet na ciebie nie spojrzała , jesteś po prostu dno , dno takie że pewnie codziennie się onanizujesz a ruchasz tylko biedne świnie , oj ty swintuchu i zboczeńcu !!

30 maja 2013, 23:42:18

mowa trawa naćpana, zapytaj jeszcze trojanowskiego, czy nie układa mozajek

















po swojej śmierci;)

30 maja 2013, 23:42:36

robert kobryń parisko, przecież wiem, że nie mam u ciebie szans. jestem biedny, a ty jesteś bogata. tatuś nie chciałby takiego zięcia. czy jednak możesz mieć do mnie pretensje, że się w tobie zakochałem?
przyznaj

tatuś lubi czasem pogmerać paluszkami?

30 maja 2013, 23:49:30

mowa trawa naćpana, ja nie lubię się znęcać, ale spojrzyj na siebie tak rozsądnie, twój feliks lokator się teraz brandzluje, przed m, jak miłość, bo mu wisasz, dlatego pozwala ci się narażać, na sromotę
gdzie wasze i love














trolling
a na co by ci zaszkodziło gdybyś napisała zamiast pustki
























erekcjato

30 maja 2013, 23:55:48

Paris Dakota Jones ® kuźwa ale mam branie :) dwoje jurorów z międzynarodowego konkursu próbuje mnie zrównać z ziemią :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

co za czasy nastały !!!! buahahahahahaha :)))))))))

dawajcie dalej , bo to chyba tylko rozgrzewka czyż nie ? :))))))

31 maja 2013, 00:11:41

robert kobryń skarbie, jeszcze więcej nawiasów
jesteś przecież postrachem całego internetu



31 maja 2013, 00:19:29

no name kobryniu rajski bezinteresowny. Ty coś kręcisz, łachu. Na klęczkach, łkając, przysięgałeś, że twoje niki to: Marcin Rajski i Robert Kobryń, a ja wiem, że jeszcze Wojciech Graca. Łżesz jak pies. Dlatego nie wierzę ci, ani tej cipie z erekcjato, która tak cię usprawiedliwiała, że nie jesteś "bezinteresowny donosiciel".

31 maja 2013, 13:43:49

mowa trawa tyle napierdalasz na tym necie lokatorze, że aż straciłeś kontrolę nad swoją głupotą i wcale głupka już nie musisz udawać
przypomnę tobie tylko:

Konkurs Erekcjato 2012

VIII międzynarodowy konkurs erekcjato od 01.07.2012-31.07.2012 do godziny 23.00 i ani minuty dłużej.


Nagrody, odpowiadające wartości PLN na dzień 31.07.2012, zostaną przelane na wskazane konto, po podaniu danych po zakończeniu konkursu:

I miejsce 300 euro;
II miejsce 150 euro;
III miejsce 75 euro.

W konkursie mogą brać udział utwory nie publikowane wcześniej, ilość utworów jest nieograniczona.

Głosowanie komisji na koniec konkursu odbędzie się w ten sposób, że każdy z członków komisji wpisze swoich zwycięzców w okno wyznaczone specjalnie do tego celu w dniu 31.07.2012 w czasie od 23.00-23.01, głosy oddane przed lub po wyznaczonym czasie nie będą brane pod uwagę. Okno do tego celu zostanie otworzone 31.07.2012 o godzinie 23.00 i zamknięte o godzinie 23.01.

Wszyscy zalogowani mogą brać udział w głosowaniu oddając jeden głos przez cały okres trwania konkursu do 31.07.2012 do godziny 23.00, głosujący nie mogą głosować na swoje utwory, pierwsze trzy utwory, które zwyciężą w głosowaniu uczestników poza komisyjnym będą brały udział w końcowym głosowaniu i będą liczone tak samo jak głosy oddane przez tylko jednego członka komisji, tylko jeden taki sam IP może brać udział w głosowaniu.
Zalogowani użytkownicy mogą głosować na każde erekcjato opublikowane w dziale Konkurs tylko jeden raz, głosowanie nie jest obowiązkowe.
Pod każdym utworem na wąskiej listwie jest miejsce do głosowania, tam oddajemy glosy, przyznając punkty (w skali od 1-10) wyniki są widoczne po oddaniu głosów przez co najmniej czterech głosujących.

Jury głosuje w ten sposób, że wybiera trzy najlepsze erekcjato indywidualnie przyznając im punkty:

erekcjato najlepsze 3 punkty;
erekcjato na drugim miejscu 2 punkty;
erekcjato na trzecim miejscu 1 punkt.

Skład jury :


lila, olga, Boob, Wojciech Graca, anty-czka, ann13, dean, elutka, Gacek, pokusa, remik, z tlumu, jaskir, caroll, andreas43, robert kobryń, Jacek Dehnel, Margot, m_r, cebreiro, stachu, wre..., sonia, Ewa Bieńczycka, Jergo, endorfina, Velur, Selim, SzaryWilk, Jakub Winiarski, Troy, fobiak

Konkurs odbędzie się na portalu erekcjato.eu w dziale "Konkurs"

zabajona podwójnie 2012-05-31 18:35:13

poopowiadaj o tych zwidach dotychczasowym zwycięzcom
http://erekcjato.eu/forum/viewforum.php?f=31
(lista od góry)
może ich te bzdury zainteresują, bo ja w odpowiedzi i nie wychodząc z twojej tonacji mogę ci tylko narysować kółko na czole, czerwoną szminką

zabajona podwójnie | 2012-05-31 19:34:59

Proponuję napisać do Jacka Dehnela, czy zgodzi się jurorować. Wątpię.

Jacek Dehnel | 2012-06-02 08:46:47

jacuś, ja tez kiedyś wątpiłam, mniej więcej dopóki nie straciłam cnoty, teraz to się tylko dziwię, ot i cala filozofia. no jury jest nieopłacane i sałatek warzywnych też nie będzie, wszystko już wiesz, myślę, że rozwiałam twoje ewentualne wątpliwości w galaktyki. a ten twój piesek, który pod tobą zaszczekał, czy to ten miłosz biedrzycki? jeśli tak, to walnij go w tą pustą łepetynę za obrażanie pedałów, bo przez takich to się potem człowiek strasznie wstydzi, jak słyszy, że z polski to można tylko w trumnie wracać

zabajona podwójnie | 2012-06-02 11:04:50

(ziew)

Jacek Dehnel | 2012-06-02 11:20:49

No ale 300 ojro jest do wyrwania. ;)

tropiciel szurniętych staruch | 2012-06-02 13:47:37

idę zrobić sobie fotkę, misiu, którą ci wyśle, a ty w tym czasie ić potrenować ruchanie swojej mamusi, bo nie chce zacząć wątpić w to, że z ciebie taki jebaka, cwelu, poza tym, żeby brać się za mnie, to powinieneś mieć coś ponad te marne 2 cm














mózgu

i tak na marginesie,

"Mechanizm jest następujący:
Kobryń vel Wojciech Graca vel Marcin Rajski vel ve vel - zakłada sobie kolejne vel i pisze te ich "erekcjato". Jedno z tych jego "vel" wygrywa, a w chodzi jedynie o to, żeby ktoś tam, oprócz Kobrynia (seksualnego dewianta) i jego wytartej, szurniętej dupy, raz na rok chociaż zajrzał."

rozumiem, że przeprowadziłeś dochodzenie, wtopiłeś się w tłum i spędziłeś na erekcjato co najmniej w okolicach pół roku, oraz, że przedstawisz dowody na to pierdolenie, w przeciwnym razie, zostaw robienie z siebie debila komuś, na pewno znajdzie się wiele chętnych i nie musisz robić z siebie kretyna sam, no chyba, że lubisz, to już inna sprawa


zabajona podwójnie | 2012-06-02 14:48:16

nigdzie nie plułam, tutaj, na łamach nieszuflady po przeczytaniu mojego nazwiska w składzie jury ubiegłorocznej edycji konkursu erekcjato poprosiłam, by nie pisano mojego imienia i nazwiska z małej litery, gdyż jestem osobą starej daty i dla mnie to byłby afront (Nemeczek). Prośbę, jak widać, uwzględniono. Podziękowałam równocześnie za zaszczyt zaproszenia dodając, że jurorować nie będę, bo nigdy tego nie robiłam i nie zamierzam czytać takiej ilości wierszy. Wiersze są najczęściej trujące, nieobojętne dla zdrowia, prace te wykonuję wprawdzie dla potrzeb mojego bloga, ale już coraz rzadziej, bo myślę, że limit wytrzymałości mojego organizmu wyczerpałam.

Natomiast nie uważam, że portal erekcjato jest bardziej upośledzony psychicznie od innych literackich portali, a każde odjechanie od pseudo stabilności psychicznej dla literatury jest przecież koniecznością, dlatego niepojęta jest nagonka na ten portal tutaj przy zorganizowanym konkursie według mnie najmniej szkodliwym ze wszystkich konkursów poetyckich odbywających się aktualnie w Polsce.

Co do tożsamości osób będących zarejestrowanych na portalu erekcjato, to nie mam pojęcia, czy osoby tam się multiplikują. Mój blog odwiedzał fobiak, który miał poglądy silnie lewicowe, natomiast na portalu rynsztok czytałam, że Pan Rajski jest bardzo prawicowy, więc według mnie nie mogą to być te same osoby. Niestety, przestałam już czytać rynsztok, od kiedy Pan Marcin Rajski napisał tam, że osoby piszące na czynnym jeszcze blogu Marka Trojanowskiego (a ja tam też pisałam) były "podejrzane intelektualnie i moralnie"(obraziłam się), dlatego nie wiem, czy poglądy już zmienił.

Podsumowując tę moją przydługą wypowiedź zawsze mi żal upadku portali i blogów i tym utraty nieodzownego dzisiejszej literaturze fermentu sieciowego, dlatego komentarzem tym chciałabym mimo wszystko wesprzeć ten portal i organizowany tam konkurs, mimo, że jurorować, ani brać w nim udziału jako poetka nie będę.

Jeszcze o kasie. Prawdą jest, że w Polsce kasa niestety wraca zawsze jakimiś tajnymi kanałami do organizatorów, tak było całe PRL w konkursach plastycznych (chociażby w charakterze popijawy, czyli podzięce, na co szła cała nagroda), wątpię, by się coś zmieniło, dlatego, skoro nie da się tego przełamać, to warto to chociaż przedrzeźniać. I wierzę, że robi to właśnie erekcjato.


Ewa Bieńczycka | 2012-06-02 16:21:33

niedźwiadek, proszę nie wytracać złej energii, nie zamierzam być tu dłużej. Korzystam z wspaniałości Internetu, który umożliwia pewne rzeczy wyjaśnić, co w PRL-u było niemożliwe. Już znikam, bardzo tutaj gościnnie. Niech Pan kontynuuje, chętnie poczytam.

Ewa Bieńczycka | 2012-06-02 18:44:35

niedzwiadku

trochę przesadziłeś z epitetami w stosunku do Pani Bieńczyckiej ,
sama się dziwię skąd taki nastrój, Pani Bieńczycka nie udziela
się na portalach literackich , i wyraża swoje opinie tylko na swoim
blogu więc naprawdę nie rozumiem tych epitetów , a przecież mamy
podobny cel , i podobne priorytety , więc skąd taka nienawiśc ?


domyslam się że jesteś zbanowana , ale trzymaj fason , musisz
odróznić trolli od ludzi którzy próbują obnazyć z TWA portale literackie
a jak sądzę , mamy podobne poglądy więc naprawdę to co napisałaś było nie na miejscu

oczywiście masz prawo sie z tym nie zgodzić , ale to tylko moja opinia
i nie pozwolę obrażać Pani Bieńczyckiej , bo nic złego nikomu nie robi tylko wyraża swoją opinię do czego ma prawo !!!

tak jak ty masz prawo do wyrażania własnych mysli !

Paris Dakota Jones | 2012-06-15 16:14:15

wiesz dlaczego ludzie piszą erekcjato?
bo dość mają takich postpoetów jak ty, tomikarzy, krytyków, salonowców wpierdajacych sałatki i lizodupków a jest ich tutaj rożnej maści więcej niż na twojej wygolonej pale wielki kiboluniu


31 maja 2013, 14:44:27

no name zajebana wielokrotnie,
ty jesteś najlepszym dowodem na to, że zapłodnienie in vitro powinno być raz na zawsze zakazane. Chuj wie, czym oni tą próbówkę z tobą zasyfili, że takie pokręcone coś wyszło. A może temperatura ciekłego helu była zbyt zwysoka? W każdym razie wynik świadczy o tym, że ludzkość będzie zagrożona takim, jak ty, cyborgami, jak tak dalej pójdzie.

31 maja 2013, 17:12:41

mowa trawa http://liternet.pl/grupa/fanpage/forum/1796
http://nieszuflada.pl/klasa.asp?idklasy=169744&rodzaj=2

31 maja 2013, 17:33:21

mowa trawa lokatorku bez szczęścia, kogo to wzrusza, że masz problemy ze swoimi plemnikami i musisz sięgać do zamrażalnika, a na zapytanie naćpanej, kiedy jej się rozlejesz u schyłku zwieńczenia macicy,
co to? co to?
możesz odpowiedzieć tylko, to życie
maleńka




























trolla

31 maja 2013, 22:24:33

Paris Dakota Jones ® ty @mowa trawa vel zabajona do kogo się zwracasz pisząc "lokatorku" ? kogo masz na myśli spermozjadzie ? opowiedz o tym , bo w tym momencie i tak już mamy niezłą zwałe z ciebie : ))))) produkujesz się i produkujesz a i tak sperma zalewa ci oczy bo nadal błądzisz we mgle suko :))

31 maja 2013, 22:41:16

mowa trawa napćpana jak chcesz, to ci podrzucę parę tekściorów (celne riposty, są dla debili, ale widocznie przegapiłaś ten serial, robiąc śmierdzace skarpety dla feliksa, na pieciu drutach) z mojedzieckosiejaka.pl. bo widzę, że juz wyczerpałaś swój limit

























robienia mi loda :)

31 maja 2013, 23:20:31

Paris Dakota Jones ® i co to ma niby być ? riposta ??? :))))))

na kolana suko przed Królową !!!!

wkrótce zabawimy się bardziej informatycznie :))

31 maja 2013, 23:23:41

mowa trawa jakoś w ten deseń?

W jaki sposób całują się informatycy?
- CMYK -CMYK

Jaki jest najlepszy rozmiar piersi?
-C++

Jest 10 typów ludzi na świecie?
Ci którzy znają kod binarny, i ci ,którzy go nie znają.

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... M8gBM#t=0s

01 czerwca 2013, 13:32:16

robert kobryń hehe, a tu widzę konkretny klimacik
no name vel tadek borowski vel feliks lokator
to nie tylko kochanek naćpanej paryżanki ale także jej ojciek
dla mnie to patologia, ale nic już więcej nie mówię
bo znów powiedzą, że nie ma we mnie tolerancji dla mniejszości seksualnych

01 czerwca 2013, 16:17:35

Paris Dakota Jones ® kobryń

powiedz jak to było w dzieciństwie , ojciec brał cię za nóżki i napierdalał główką o ściane ? stąd masz te braki w logice , czy może jesteś opóźniony w rozwoju ? opowiedz o tym, chętnie posłucham , i na twoim miejscu nazwisko Borowski bym pisała z dużej litery tak jak i nick Feliks Lokator, bo Panowie tu wpadną i zrobi ci się bardzo nieprzyjemnie, i tak już synalku masz za sobą spuszczone moje dwa dobermany !!!

01 czerwca 2013, 21:13:38

Chrome Koran funny

http://www.youtube.com/watch?v=EtoMN_xi-AM

01 czerwca 2013, 21:30:45

Paris Dakota Jones ® mowa trawa

011110100110...

01 czerwca 2013, 21:33:02

Chrome Koran mmm

(komentarz usunięty przez założyciela grupy)?

ale ten... B. Kościński to za bardzo nie zagląda, więc

01 czerwca 2013, 21:42:35

mowa trawa pariska, opanuj się i nie rób sobie jaj z biedy

































intelektualnej

01 czerwca 2013, 21:51:06

Poprzednia
1
2
Następna
Musisz być zalogowany, aby móc pisać na forum. Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Wiadomości Literackie
Grupa dotyczy: Wydarzenie
Strona główna
Dołącz
Forum
Członkowie
Zaproś znajomych
Data powstania:
08 maja 2010, 23:35:55

Liczba wątków: 291
Członkowie: 315
Założyciel:
Bartek Kościński
Copyright © 2010-2013 Fundacja Liternet. Wszystkie prawa zastrzeżone. O serwisie | Historia | FAQ | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt | Konkurs na remiks literacki "Remikstura" | Google+



Nazwisko pani Ewy Bieńczyckiej też chyba nieaktualne sądząc po jej oświadczeniu na NS

03 czerwca 2013, 20:47:57

Paris Dakota Jones ® Magda Gałkowska a zauważyłaś ,że w swej beszczelności -mowa trawa- załozyła grupe aby wycinać komentarze ? :)) zobaczymy jak to dalej będzie :)

03 czerwca 2013, 20:58:42

Johny Intelektualista Dalej bedzie zgodnie ze scenariuszem, nudziarze. bedziecie robic zadyme, bo to da wam gwarancje, ze ktos zajrzy na te smutną żółtą strone. smutne koniki z jednej stajni.

03 czerwca 2013, 21:03:42

Magda Gałkowska sorry,ale Waszego o wielcy intelektualiści i nie-nudziarze POCZUCIA HUMORU nie łapię, na moje szczęście.

03 czerwca 2013, 21:20:09

mowa trawa magda spierdalaj
ewa zostaje

04 czerwca 2013, 17:23:00



Paris Dakota Jones ® Następne kłamstwo organizatorów konkursu, choć to już nie konkurs tylko jakaś farsa , Ewa Bieńczycka na portalu Nieszuflada.pl zdementowała kłamstwo organizatorów ,że jakoby występuje tam jako Juror ,a co napisała ? prosze :

"Oświadczam, że nigdy nie byłam jurorem konkursów portalu Erekcjato i nie zamierzam być. Nie zapytano mnie nigdy o zgodę na jurorowanie w tym konkursie. Umieszczenie mojego nazwiska w regulaminie Konkursu, jest bezprawne.
Ewa Bieńczycka"
________________________________________________
link:

http://nieszuflada.pl/klasa.asp?idklasy=169763&rodzaj=2


i co na to organizatorzy ? jakim kłamstwem dalej sie
posłużą ? niejaki nick -mowa trawa- wrzucił kolejny watek
informujący o konkursie już bez Pana Dehnela , czy wrzuci nastepny bez nazwiska Pani Bieńczyckiej ? ile tych wątków jeszcze będzie ? tyle co Jurorów ? To zaczyna robić sie
smieszne , organizatorom z pewnością tylko zalezy na reklamie
swojej strony tzn bloga bo jak nazwać to gówno !

03 czerwca 2013, 20:49:56



Tak jak przypuszczałam organizatorzy konkursu Erekcjato 2013 wprowadzili uczestników w błąd, jaki to błąd ? Otóż bez wiedzy i zgody rozpowszechnieją informację ,że Pan Jacek Dehnel zasiada w loży Jurorów ! Firmowanie konkursu nazwiskiem Pana Dehnela miało z pewnością podnieść prestiż konkursu i przyciągnąć większą ilość uczestników, lecz bezczelność organizatorów sięgneła
zenitu ,a dlaczego ? Dlatego, iż informację tę zamieścili również na portalu Nieszuflada.pl, gdzie jak wiadomo Pan Jacek zagląda codziennie i tylko idiota mógł liczyć ,że Pan Dehnel nie sprostuje tych obrzydliwych kłamstw ,a jak je sprostował ? a właśnie tak :

"nie mam z tą hałastrą nic wspólnego"

Tak , tak z tą hałastrą -tak właśnie napisał !

Bezczelność nicka "zabajona podwójnie" ,która zamieściła wątek na
forum Nieszuflady.pl o konkursie też nie odbyła się bez echa
i Pan Dehnel skomentował to tak :

"Nie będę już nawet uczył Pani minimum manier, bo to sprawa beznadziejna. Daję tylko pod rozwagę, że okazywana mi pogarda w połączeniu z umieszczaniem mnie w jury Pani konkursu to wyjątkowo żenujący przypadek hassliebe."

W tym wypadku zgadzam się w 100% z Panem Dehnelem ,choć rzadko sie
z nim zgadzam na wielu płaszczyznach, najczęściej dotyczących sztuki!


Pan Dehnel zadał również logiczne pytanie :

"Kto z pozostałych jurorów jest faktycznie jurorem? "

-i to pewnie za chwilę też się wyjaśni, bo wśród jurorów
umieszczono Panią Bieńczycką, Pana Winiarskiego -czy oni
są tego świadomi ? to się wyjaśni wkrótce !

Zatem kto nam pozostanie w Jury ? nic nie znaczące nicki
z nic nie znaczącego portalu ? Cały konkurs ,zaczyna robić
się co raz bardziej podejrzany , czy nie ma to tylko
na celu zareklamowanie portalu erekcjato.eu,a nagrody
może tylko wirtualne, zostaną przyznane wśród własnych
uzytkowników ? Pytania się mnożą, a prestiż konkursu
sięga dna !!! Tak , tak sięga dna !





_________________________________________________________
*link do wątku na forum Nieszuflada.pl skąd zacytowałam Pana Dehnela

http://nieszuflada.pl/klasa.asp?idklasy=169763&rodzaj=2


jury to chyba jednak nie lista dopuszczonych do głosowania, sam przecież piszesz, że każdy, kto się zaloguje może
wziąć udział w głosowaniu. do jury zostaje się poproszonym, czy się mylę?

debbie si id:678 [2013-06-04 18:53:31]

lista dopuszczonych do glosowania to wymienione nicki - jury

kazdy pozostaly, zarejestrowany moze brac w specjalnym glosowaniu, ma ono wartosc jednego glosu oddanego przez jurora

czyli, jesli z jakiegos portalu zarajestruje sie 100 nickow i kazdy bedzie glosowal na wbranego kolesia, ktory w sumie (teoretycznie) uzyska 1000 glosow i wygra w glosowaniu zarejestrowanych
to w koncowym glosowaniu bedzie mial 3 punkty, tyle samo ile moze przyznac tylko jeden z jurorow

jury jest dopuszczona do glosowania
zarejestrowani sa dopuszczeni do glosowania
bo zadne z glosowan nie sa obowiazkowe
jesli nikt z jurorow nie wezmie udzialu w glosowaniu to wtedy zwyciezy ktos z listy zarejestrowanych

jury moze brac rowniez udzial w glosowaniu zarejestrowanych

fobiak id:1003 [2013-06-04 20:08:13]

a kto i na jakich zasadach ustala taką listę dopuszczonych? bo wydaje się, że dopuszczony nie ma głosu w sprawie samego
dopuszczenia i musi prosić o skreślenie.
czy na liście dopuszczonych mogą się znaleźć członkowie Akademii Szwedzkiej i jeśli nie zostaną skreśleni na własną prośbę,
to będą firmować konkurs ? nie uważasz, że to przeraźliwa historia?

debbie si id:678 [2013-06-05 00:07:26]

liste ustalam ja sam, moge na niej umiescic, bronislawa komorowskiego albo jaroslawa kaczynskiego, tylko oni nie maja nic wspolnego z erekcjato lub poezja, wiec nie ma sensu ich na nia wciskac. moge umiescic kazdego innego na tej liscie bez pytania sie o zgode, poniewaz nikogo nie zmuszam i ten ktos nie ponosi zadnej odpowiedzialnosci. wybieram do jury tych, ktorzy dokladnie znaja erekcjato i kilku niezwiazanych z erekcjato, ktorzy maja pojecie o poezji i jednoczesnie sa tepicielami erekcjato. zdaje sobie z tego sprawe, ze oni moga sie oburzac, buchac niechecia, moga sobie powyrywac wlosy z glowy ale nie moge takich dyskryminowac i zamykac im furtki, dlatego daje mozliwosc glosowania rowniez tym z poza kregu erekcjatorow. moge umiescic czlonkow akademii szwedzkiej w ogloszeniu ale u nas nikt nie pisze po szwedzku, polacy na obczyznie czy szwedzi pochodzenia polskiego wola pisac w jezyku ojczystym. z listy nikogo nie skreslam, przed konkursem moge zrobic wyjatek i na nowo potasowac, lista jest dyktatorska, wiec musze widziec w tym jakis sens. cala odpowiedzialnosc za konkurs ponosze ja i nie musze sie przed nikim tlumaczyc. konkurs nie jest sponsorowany, ministerstwo kultury tez nie sypie z nieba, nagrody do wszystkich dochodza, wiec wszyscy, ktorych to boli: "pocalujta mnie wszyscy w dupe"

fobiak id:1003 [2013-06-05 09:36:52]

to jest jak u Kafki herr K. lub Nienazwany u Becketta, którzy nawet nie wiedzą, czy proces się zaczął wszelako pluton egzekucyjny stoi w pogotowiu. wygląda na to, że członek jury jest twoim więźniem, któremu przyznajesz prawo
do milczenia. to przeraźliwa historia.

debbie si id:678 [2013-06-05 11:33:24]

zgadza sie, on nawet nie musi wiedziec, ze jest w jury, albo moze sie dowiedziec juz po egzekucji, ups... konkursie
najwazniejsze jest jednak to, ze manipulacja jest prawie niemozliwa. czlonek jury nie jest moim wiezniem bo ma wolna droge, NIE MUSI GLOSOWAC, czy to tak ciezko zrozumiec?
podczas konkusu nikt nic nie musi po konkursie tez i tym sie roznimy od innych.

fobiak id:1003 [2013-06-05 11:52:15]

jest. bo umieszczasz go na liście bez pytania o zgodę. nie rozumiem, jak możesz nie widzieć, że popełniasz
nadużycie. no i nie istnieje żadna możliwość przymuszenia jury do głosowania, bo nie wyraziło zgody na podjęcie się
jakichkolwiek obowiązków w związku z konkursem, więc to nie żaden przywilej.

debbie si id:678 [2013-06-05 12:13:39]

przeciez ja sie nie pytam o zgode, dlatego nie jestem zainteresowany tym czy ktos ja wyraza czy nie, nie proponuje nic nikomu w zamian. rownie dobrze moge opracowac liste najlepszych polskich poetow i umiescic na niej ciebie przemka, zielona gaske i siedmiu innych, myslisz, ze to bedzie naduzycie?
ja daje mozliwosc glosowania, zaznaczam, kto moze i dodatkowo udostepniam wszystlim pozostalym mozliwosc oddania glosu
jesli ktos czuje sie pokrzywdzony, odnosi wrazenie, ze go grabie z dobr osobistych, pracy tworczej, plagiatuje to moze wybrac droge prawna, chetnie przyjade, moge nawet sam napisac na siebie anonim do organow scigania, jesli poszkodowanemu zabraknie argumentow. to jest juz IX konkurs, na wszelkie zmiany lub uwagi jest juz raczej za pozno, taki sam regulamin od poczatku, male zmiany sa w jury.
a wiesz co?
chyba ciebie i przemka wrzuce jeszcze na liste

fobiak id:1003 [2013-06-05 12:44:51]

pi es: tak pomyślałam, że gdybyś zamiast- jury:- napisał : możliwość do skorzystania z funkcji jury mają w tym
roku: ( i tu wymienił nawet cały świat) to byłby to akurat ten pomysł, ale może głupio pomyślałam

debbie si id:678 [2013-06-05 12:49:14]

pies 2: mnie to nawet zdziwiło, że nas tam nie ma;)

debbie si id:678 [2013-06-05 12:51:12]

dziwienie sie to jeden z filarow filozofii, chyba nie myslisz ja jestem tu tajnym informatorem i bede cie informowal gdzie wy jestescie, kazdy powinien pilnowac wlasnej dupy

fobiak id:1003 [2013-06-05 15:30:50]
http://www.rynsztok.pl/index.php/forum/ ... adID/1243/




Paris Dakota Jones ® Z pewnością wielu z państwa zapoznała się z watkiem na forum dotyczącym konkursu na portalu erekcjato.eu . Co bystrzejsi zauważyli ,że jest to konkurs międzynarodowy , tak, tak to niby konkurs międzynarodowy no bo przecież strona ma w adresie "eu" i chyba tylko to łączy ten portal ,ba portal to za duże słowo , ten blog ze słowem "międzynarodowy" . W dodatku w ogłoszeniu znalazło się nazwisko Dehnel jako jednego z jurorów , co szybko zostało zdementowane przez samego Dehnela słowami :

"nie mam nic wspólnego z tą hałastrą"

a dlaczego Pan Jacek użył słowa hałastra ? a może dlatego
że potencjał tego portalu to :

49 tekstów w ciągu ostatnich 30 dni czyli średnia to około 1,5 tekstu dziennie

te 49 tekstów napisalo 15 osób w tym nick "nuel" napisał aż 18 tekstów , co ukazuje standart portalu

zatem poziom konkursu jaki ma się odbyć na tym niby portalu
jasno pokazuje z czym moga się liczyć uczestniczyć ,a z czym mogą sie liczyć ? z międzynarodowym Jury ? to już zostawiam Państwa ocenie :)))

międzynarodowo pozdrawiam wszystkich potencjalnych uczestników tej żenady :)))

11 czerwca 2013, 23:29:45


Ewa>fobiak // cze 15, 2013 at 18:39:49

Nie zapominaj, fobiaku, że masz kasę z konkursu przelać na konto Romana Knapa. Co roku się szampańsko bawicie, ale poeta na oczach całej Sieci w tym roku umiera, a Wy posiadacie, w odróżnieniu od większości poetów, pieniądze. Ty nie masz jurorować mojego wiersza, Ty masz dać tegoroczną Nagrodę Konkursu Erekcjato Romanowi Knapowi natychmiast.
Wiersz nie jest pisany z fotki, bo to się zdarzyło na moich oczach, ale dwie fotki tam zrobiłam i wklejam.
Mój wiersz nie musi się nikomu podobać, już był na moim blogu Arkadiusz Wierzba z niepodobaniem. Gdybym chciała się podobać, pisałabym jak Kamil Brewiński.




3
fobiak // cze 16, 2013 at 12:27:14

ewa musze sie przyznac do bledu i zwracam honor, jesli chodzi o kaktusy, nie wzialem pod uwage techniki zazieleniania dachow i choc to nie jest dach, jednak technika ta sama, kaktusy rosna w betonowym korycie, poludniowa strona budynku. pozostale rosliny nie beda tam rosly w takim klimacie, czyli rosna w parku. tekst roslinny sklada sie z dwoch miejsc. tekst pasuje do fotek albo fotki do tekstu.

ewa ja do nagrod nic nie mam, nie mam na to wplywu co laureaci zrobia ze swoja nagroda, dean przelewa swoje nagrody na osrodek dla dzieci niepelnostrawnych na slasku, on publikowal na rynsztoku do czasu dopoki, paranoja trojanowskiego nie dala mu sie we znaki. bedac w jury masz wplyw na to kto wygra konkurs, czy laureat przekaze nagrode na cel, ktory sobie zyczysz, moze lezec w toich rekach. ja nie bede sie wtracal do laureatow i ich nagrod.
to, ze my w porownaniu do innych poetow posiadamy pieniadze na konkurs, swiadczy o tym, ze mamy tylko lepsze lacze z ministerstwen kultury, ktos kiedys powiedzial, ze w polsce nikt nie musi pracowac, wystarczy napisac dobre erekcjato i to wystarczy nie tylko na przezycie ale i na utrzymanie calej rodziny, ale polacy to narod leniwy.

4
fobiak // cze 16, 2013 at 12:29:45

wierzby i brewinskiego jeszcze nie czytalem, wierzba nie wiem gdzie publikuje, brewinski wiem, jesli czytalem to nic mi nie pozostalo w pamieci.

5
fobiak // cze 16, 2013 at 12:53:59

zapomnialem, dodac, ze i ty mozesz ten konkurs wygrac, zwinac nawet wszystkie nagrody, krok od tego byl kiedys robert miniak. widzisz jakie to proste, dla kogos, kto ma w sobie energie tworcza.

6
Ewa // cze 16, 2013 at 15:08:51

Ach, fobiaku, przecież tu chodzi o życie młodego człowieka, jeśli nie da się go uratować, to chociaż godnie mu życie przedłużyć, by mógł ukończyć to, co zaczął pisać. Wszystkim poetom powinno na tym zależeć, by Roman Knap był w stanie pracować nad utworami, a brak pieniędzy na opiekę w domu całkowicie mu to uniemożliwi.
Dlaczego nikt tego nie chce zrozumieć, porzucić swoje artystowskie ambicyjki, browary i papierowe tomiki na rzecz czegoś w tej chwili naprawdę ważnego? Jeśli tę kasę faktycznie macie i jeśli jest ona realnie, to co stoi na przeszkodzie, by się jej NATYCHMIAST wyrzec i dać na cel pilniejszy? Dać mu TERAZ za całokształt, za „Jaskółkę”, za cokolwiek, ale DAĆ?
Fobiaku, nie podobają Ci się moje wiersze, nikomu (oprócz Mrówczyńskiego) się zresztą nie podobają, nie podobały się na Nieszufladzie i na TRUMLU, a ja od czternastego roku życia robię w branży artystycznej i ja mam już ostateczny pogląd na konkursy artystyczne, dlaczego na stare lata dręczysz mnie konkursami, mam sześćdziesiąt jeden lat i już nie muszę o nic zabiegać, bo dostałam emeryturę w wysokości ośmiuset złotych i to mi w zupełności starcza. Ale przy takim minimalizmie nie starczy nawet na wyjazd na pogrzeb. Dlatego zróbcie wszystko, by poeta Roman Knap żył.
Jeśli Trojanowski ma paranoję, tłumaczyłoby to moje podejrzenie o rozbiciu jego osobowości na nikczemne charaktery w różnym wieku. Ale, jak u niego na blogu zaczęłam pisać, dostawałam listy od użytkowników portalu erecjato, które ewidentnie świadczyły o paranoidalnych cechach właśnie członków portalu erekcjato. Więc wiesz, wszystko jest względne, a samo zajmowanie się poezją już jest przecież aktywnością niejasną.
Ale fobiaku, wiosną 2013 roku mamy do czynienia z prawdziwą, realną ŚMIERCIĄ młodego poety sieciowego i Sieć może ją opóźnić. Niech Erekcjato wykaże się prawdziwą poezją, bo udowodnienie w dzisiejszych czasach, że jesteśmy wszyscy siostrami i braćmi jest właśnie najczystszą poezją i wygraną w każdym konkursie poetyckim.

7
fobiak // cze 16, 2013 at 16:06:07

ewa z portalu erekcjato nikt do ciebie listow nie slal, z tego powodu, ze na portalu jestes niezarejestrowana. portale maja wspolnych uzytkownikow i nie mozesz obwiniac portalu erekcjato za rynsztok, moge sie domyslac, kogo masz na mysli ale moge sie rowniez mylic.
nie znam knappa, czytalem jego kilka komentarzy i z tego co mi zostalo w pamieci to, to, ze potrafi dobrze artyklowac i jest obeznany w swiecie niektorych portali.
konkurs erekcjato od poczatku nie ulegl zadnym zmianom i nie mam zamiaru jakiekolwiek zmiany wprowadzac, co laureaci robia z nagrodami tez mi zwisa, wiem z poprzednich konkursow, ze jedna lauretaka nagrode przechlala, innej ukradziono nagrode, ktos tam przeznaczyl ja na wydanie wlasnego tomiku. daje wszystkim mozliwosc wziecia udzialu w konkursie o nas (erekcjatorach) krazy plotka, ze jestesmy grafomanami i nie mamy pojecia o poezji, wiec co stoi na przeszkodzie poetom wysokim w wygraniu konkursu. nic. praktycznie nie mamy zadnych szans z polskimi poetami. moge cie zapewnic, ze werdyktami nie da sie manipulowac, w skald jury wchodza milosnicy formy jak i jej wrogowie, tylko po to aby nikt nam nie zarzucil twa i po to aby kazdy mial rowne szanse.
nie moge stwierdzic na podstawie tego wiersza czy mi sie podobaja twoje wiersze czy nie, ten mi sie nie podoba, bo co mam sie niby zachwycac narkomanami? tym jak oni cierpia? roslinnoscia w srodowisku betonowym? te kaktusy sa tylko dla bogatych bo biedaka zaraz z tego miejsca przegonia, a bogaty nawet nie wie, ze to sa kaktusy. ot cos tam sobie stoi a moze to z plastyku, bo tak czysto w tym klombie.
wierzba i brewinski mi nic nie mowia, nie rzucaj mi dziecmi pod nogi bo mozesz im glowki porozbijac o kalifornijski beton.

8
Ewa // cze 16, 2013 at 16:54:49

Miałam nadzieję, że jak ni z gruszki, ni z pietruszki (piszesz, że znasz mój tylko jeden wiersz „KAKTUSY” i że Ci się na dodatek nie podoba) umieszczacie moje nazwisko w składzie jury konkursu, o którym nie mam pojęcia, co zresztą niedawno dostatecznie w dyskusji na ten temat udowodniono na portalu rynsztok, że jest to karygodne i bezczelne, takie szafowanie bez zgody właściciela jego imieniem i nazwiskiem, że zrobicie chociaż taki szlachetny gest symetrycznie łamiąc zasady Konkursu Erekcjato. Ale okazuje się że nie, że się nie da, że lepiej to przechlać lub dać na jakieś bliżej nieokreślone sentymentalne cele, że ta Wasza lisia durna polityka urzędowa, a nie artystyczna, czyli elastyczna, obowiązuje.
Wiesz fobiaku, już nie mam siły pisać. Sieć powitałam z nadzieją, nie przewidywałam jednak, że zwycięży w tak krótkim czasie taki wstrętny woluntaryzm, jaki miedzy innymi Wy w erekcjato reprezentujecie. Wstyd należeć do polskiej sieci literackiej i wstyd z Wami mieć cokolwiek wspólnego.

9
fobiak // cze 16, 2013 at 17:21:56

ewa, czy ten wiersz musi mi sie podobac? nie podoba mi sie i juz. na portalu rynsztok niczego nie udowodniono tylko potwierdzono, w ogloszeniu konkursowym nie ma zbrodni, wiec nie ma czego udawadniac, przyznalem sie dobrowolnie do winy, chociaz winy nie ma. nikogo sie nie pytam o zdanie, umozliwiam uzytkownikom wziecie udzialu zarowno w konkusie jak i w glosowaniu. wybieram nie tylko do jury tych, ktorzy maja w jednym palcu erekcjato ale i tych, ktorym erekcjato przeszkadza, jestes w tej drugiej grupie. nie wiem jak wytrzymalas u trojanowskiego tak dlugo wiedzac, ze to jeden z pierwszych i znaczacych erekcjatorow, ten jego konfrontacyjny wiersz to poobcinane erekcjato. on pierwszy umiescil artykul o erekcjato w prasie.
umiescilem twojego nicka w ogloszeniu bo zalezy mi na tym abys zniszczyla erekcjato.
nie pytalem sie bo ja sie tylko pytam o jedno:
„chcesz sie ze mna poruchac?”
zalezy tobie i pozostalym wrogom na nagrodzie to wygraj konkurs, innego wyjscia nie macie.

10
fobiak // cze 16, 2013 at 17:34:06

na konkurs wpadaja czesto nieznani mi poeci, walna jedno dwa erekcjato wygrywaja konkurs i slad po nich ginie, na innych portalach przerabiaja zwycieskie erekcjato na normalny wiersz, mysle, ze boja sie opini poetow wysokich, tomikarzy i tych natchnionych przez noblistow.
jak widzisz bez namaszczenia literackiego pozostaje laureatom konkursu tylko konspiracja i falsz

11
Ewa // cze 16, 2013 at 18:38:38

o, teraz się dowiaduję, że jestem wrogiem erekcjato. Co za megalomania! Jeśli piszesz, że przeczytałeś tylko mój jeden wiersz „KAKTUSY”, dlaczego ja mam czytać więcej, mam czytać cudze wiersze na portalu, na którym nigdy nie bywam, nie jestem zarejestrowana i oddawać swój czas osobom, które nie czytają mojego bloga. Gdybym lubiła wojny portalowe, uczestniczyłabym w dyskusjach na portalach, nigdzie nie jestem zbanowana.
Epizod z Markiem Trojanowskim zdarzył się wskutek moich wcześniejszych, nieudanych sieciowych fuzji z innymi doktorami, bądź doktorantami, to była dla mnie jakaś nadzieja, że nie zostanę potraktowana instrumentalnie jako blogowy wół roboczy, a faktycznie, miałam dziesięć lat temu silną potrzebę odreagowania publicznego peerelowskiego knebla i cenzury. Jednak z perspektywy lat oceniam pisanie wspólnego bloga z Markiem Trojanowskim jako błąd życiowy. Nie odcinam się od niczego, ale chcę żyć na własny rachunek nie chcę, by mnie wplątywano w różne legendy. Dlatego proszę Cię fobiaku podobnie jak Jacek Dehnel, o usunięcie mojego nazwiska ze składu Waszego jury Konkursu Erekcjato. Wiem, że to jest w tym roku niemożliwe, proszę o przypilnowanie tego w roku 2014.

12
fobiak // cze 16, 2013 at 19:21:32

ewa, ty nie masz czytac, tym bardziej, ze nie jestes zarejestrowana nie musisz nic, ale mozesz, dla ciebie furtka jest zawsze otwarta wiec nie wsciekaj sie. ja w przeciwienstwie do ciebie juz jestem prawie na kazdym portalu zbanowany, na niektorych nie zdazylem sie zarejestrowac juz mialem bana, na poezji polskiej chyba podobnie bylo. nie znam twoich potyczek z prl-em ale widze, ze masz jakies wykszatlcenie, pewnie nabyte na zachodzie. rowniez nie wiem od kiedy liczysz prl, bylas rowiesnica to moze dlatego cie przesladowano, wszyscy, ktorych prl przesladowal maja wyzsze wyksztalcenie, a taki zwykly elektryk bez wyzszego wyksztalcenia pobieral sobie dodatkowe wynagrodzenie. jesli zalezy tobie na zrozumieniu, poglaskaniu to musisz opisac w jaki sposob prl sie nad toba znecal. nie ma prl-u masz 800 zl. emerytury i jestes szczesliwa to o czym my tu pitolimy. w przyszlosci te rencinki beda o polowe mniejsze wiec ciesz sie z europy i psiocz na martwa prl.

[ Dodano: 2013-07-14, 12:54 ]
Chciałbym sprostować: pomysłodawcy konkursu firmują go moim nazwiskiem, ale nie prosili mnie o zgodę na jurorowanie. Proszę o usunięcie mojego nazwiska z Państwa ogłoszeń.

Jacek Dehnel | 2013-06-01 18:21:31

o, hrabia mi się znalazł z "von" przed nickem, jesteś w jury tylko po to abyś później nie pierdolił przed kamerami, że jesteś niedoceniany, ciebie nikt się o zdanie nie pyta i nie będzie pytał, chcesz to bierz udział, nie chcesz to nie. dostałeś się do jury w taki sam sposób jak wszyscy pozostali i jeśli tobie nie pasuje to zgłoś się do organizatora, a nie do mnie, bo mnie się też nikt nie pytał o zdanie.


zabajona podwójnie | 2013-06-02 15:52:55

K.c. art.art. 23, 24 i 448, o ile się nie mylę. Nie, żeby warto było tracić czas na tych klaunów, swoją drogą.

A jeszcze z innej beczki | 2013-06-02 20:58:35

Nie warto. Natomiast wolę, żeby przynajmniej w jednym miejscu w polskim liternecie wisiało, że nie mam z tą hałastrą nic wspólnego i to tylko ich podczepianie się pode mnie.

Jacek Dehnel | 2013-06-02 23:11:35

jacuś, wyedytuj mój post i wywal nicka Jacek Dehnel z ogłoszenia, bo ja nie mam możliwości edytowania tutaj, z góry całuję rączki

zabajona podwójnie | 2013-06-03 13:42:00

1. Kto z pozostałych jurorów jest faktycznie jurorem?
2. Co mi da wycięcie tego tutaj, skoro kłamią Państwo w tych ogłoszeniach w różnych miejscach polskiego liternetu?
Nie będę już nawet uczył Pani minimum manier, bo to sprawa beznadziejna. Daję tylko pod rozwagę, że okazywana mi pogarda w połączeniu z umieszczaniem mnie w jury Pani konkursu to wyjątkowo żenujący przypadek hassliebe.

Jacek Dehnel | 2013-06-03 14:29:24

ad. 1. z pozostałych jurorów faktycznie, jurorem jest ten kto chce, ja nikogo nie biję i nie zmuszam

ad. 2. jacuś dużo da, a może i więcej nawet, ludzie kłamać będą i tego się nie da uniknąć, prawda jest bolesna i bezlitosna, a dobre kłamstwo może uszczęśliwiać. jeśli chodzi o ogłoszenia, to tam nie ma żadnego kłamstwa, dostałeś możliwość jurorowania, to nie żadne oszustwo, to jest prawda i zobacz jak ciebie to boli

a jaki to ja mam powód do tego aby czuć do ciebie nienawiść?,
przecież mnie nie zdradzasz

zabajona podwójnie | 2013-06-03 19:18:38

zabajona podwójnie

prawda jest taka ,że firmujesz jakiś konkurs wyssany z palca nazwiskiem Pana Dehnela , jesteś aż tak jebnięta ? na co ty liczyłaś lub organizator- choć organizator to za duże słowo- patrząc na design strony, przecież to wygląda jak blog kilku grafomanów , i jeszcze używacie słowa międzynarodowy , boki zrywać ,
kogo chcecie nabrać ? I jeszcze tu kłamiesz w zywe oczy ! W info o konkursie jest podane jury a nie kto ewentualnie chce nim być , więc szmato nie zamydlaj tu oczu oszustko !!! do tego brak ci klasy i kultury i za to spotka cię kara !!!

Paris Dakota | 2013-06-03 19:37:15

Panie Dehnel

choć nie jestem Pana zwolenniczką, ale w tym wypadku , trzymam Pana stronę i zamieściłam watek na Liternecie w którym obnazyłam ohydne kłamstwo organizatorów tego chujowego konkursu ,że jakoby Pan jest w nim Jurorem !

http://liternet.pl/grupa/anonymous/foru ... j-halastry

Pozdrawiam serdecznie !

Paris Dakota | 2013-06-03 19:42:39

Oświadczam, że nigdy nie byłam jurorem konkursów portalu Erekcjato i nie zamierzam być. Nie zapytano mnie nigdy o zgodę na jurorowanie w tym konkursie. Umieszczenie mojego nazwiska w regulaminie Konkursu, jest bezprawne.
Ewa Bieńczycka


Ewa Bieńczycka | 2013-06-03 20:34:50

własnie się dowiedziałam, że ten cały skład jury to podobno jakiś żart/prowokacja, jakoś mało śmieszny, a ta rzekoma prowokacja to nie wiem do czego ma prowokować, ten konkurs to też jakaś totalna ściema, ludziom się chyba mega nudzi.
aha - no i oczywiście jesteśmy kretynami, bo się na to "nabraliśmy"
ręce opadają :)

(eliotomanka) magda gałkowska | 2013-06-03 21:25:22

Fajnie jakby doszlo do procesu, bo w zaden sposob czyjekolwiek dobra osobiste nie sa prawdopodobnie naruszone. To, ze nicki (pseudonimy) lub imiona i nazwiska sa podane w skladzie jury to tylko i wylacznie korzysc i prestiz dla tychze, zas przejawy bufonady niektorych osob w komentarzach zdiagnozowac mozna jako przejaw artystycznego faszyzmu. Co to za übermensche sa, ze nazywaja m.in. mnie klaunem i nie tylko.

hałastra pogard. «banda, zgraja» / nie po raz pierwszy sodomita gardzi ludźmi


Czyżby reinkarnacja Ernsta Röhm'a?

Wojciech Graca | 2013-06-03 21:29:15

@wojciech graca

grafomanie , czy chciałbyś aby imię i nazwisko twojej matki plus zdjęcie występowało w reklamie burdelu ? też wtedy napiszesz "to tylko i wylacznie korzysc i prestiz dla tychze" ??? zastanów się idioto zanim coś jeszcze napiszesz !!!

Paris Dakota | 2013-06-03 21:39:10

Paris Dakota Jones, musisz wiedziec, ze bardzo wazny jest kontekst w zyciu, no i oczywiscie definicje.
Rzecz jasna uwazam ze moja Mama ma prawo do wykonywania kazdego zawodu i jezeli czulaby sie dobrze w zawodzie o ktorym piszesz powyzej, to z pewnoscia stworzylbym jej wyjatkowa strategie marketingowa, poniewaz ja kocham.
Niemniej jednak uwazam ze jeszcze nie doroslas do ferowania wyrokow, a wnosze po tym co przed chwila zaserwowalas.


Wojciech Graca | 2013-06-03 21:46:54

@wojciech graca

tak jak myślałam , nie umiesz czytać ze zrozumieniem, więc wyjaśnie ci łopatologicznie idioto, załóżmy że twoja matka jest nauczycielka w szkole , i ktos wykorzystuje jej imie nazwisko i prestiz do reklamy burdelu , wtedy tez napiszesz ze to dla niej prestiz ze niby dobrze sie pierdoli ??? Jak tak myslisz to gratuluje szacunku, i tak jest z Panem Dehnelem , nie bedzie reklamował takiego gówna jakim jest ten konkurs idioto !!!

Paris Dakota | 2013-06-03 22:01:06

i mi nie pyskuj synek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Paris Dakota | 2013-06-03 22:01:33

Paris Dakota Jones, dziekuje za objasnienia. Mimo wszystko pozostane przy swoim stanowisku, jesli pozwolisz, poniewaz im wiecej do mnie piszesz, tym bardziej jestem przekonany o tym, ze nie doroslas do orzecznictwa jeszcze.

Wojciech Graca | 2013-06-03 22:12:00

@wojciech graca

sam dorośnij grafomanie skoro swoim nazwiskiem firmujesz konkurs na grafomanskim blogu jakim jest erekcjato.eu , widać masz naprawdę niski poziom aby tam się udzielać , no ale cóż , skoro nigdzie więcej nie otrzymujesz zrozumienia w swym grafomańskim pędzie !!!

Paris Dakota | 2013-06-03 22:20:45

P. Graca:

Oczywiście, jestem reinkarnacją całego SA, oprócz tego NKWD, dzieci przerabiam na macę, ale tylko należycie zmacawszy je zawczasu. Ma Pan jeszcze jakieś błyskotliwe uwagi?

Jacek Dehnel | 2013-06-04 14:19:30

Paris Dakota Jones, naćpana, lokatorze itd. twoja rozdwojona osobowość, to twój problem, nie mój, wyzywasz mnie publicznie od suk, szmat. k.. itp. a tylko za to, że rozwiesiłam ogłoszenie, straszysz mnie, że jak mnie spotkasz na ulicy to mi połamiesz kości, pomijając jednocześnie to, że ja swojego czasu byłam znaną baletnicą, a więc, jeśli spotkamy się na ulicy, to wykonam przed tobą taki piruet, że twoja pała zadzwoni niczym dzwon zygmunta na całe miasto, po tym jak zarobisz cycem w tą swoją pustą łepetynę kurduplu. takie epitety możesz uprawiać sobie prywatnie z pieskiem lub żoną w domu. nie podniecaj się również tym, że zwisają tobie dwa wisiorki, na które normalny facet mówi jaja. jesteś lizodupkiem liczącym na to, ze jacuś cię dopuści do dziury i awansujesz na lizochujka, a po przełknięciu 2 plemników jacusia automatycznie zostaniesz wnuczkiem miłosza, tak długo jak będziesz się podszywał pod babę, nie masz żadnych szans.
nicki, o które walczysz pozostają w jury a to z tego powodu, że ja pochodzę z przemyśla, winiarscy również pochodzą z przemyśla, cała rodzina grała na fortepianie, do dzisiaj pamiętam ich muzykę.
Pani Bienczycka pochodzi z przemyśla, nie wiem czy gra na fortepianie, ale jest niezależną literatka. jacuś to znany pedał. my erekcjatorzy umieszczając te nicki w jury daliśmy możliwość prześladowanym i pokazaliśmy, że w polsce nie każdy wpierdala salonowe sałatki i nie każdy żyje na koszt podatników, tzn. w konkursie na erekcjato, jury głosuje nieodpłatnie i nagrody nie są wyżebrane od skarbu państwa, czyli podatnika. zdajemy sobie sprawę z tego, że nicki o których dupy walczysz nie maja zielonego pojęcia o erekcjato, ale pomimo tego daliśmy im możliwość wzięcia udziału, nicki te nawet nie są zarejestrowane na portalu, nie skorzystały z tej możliwości, a w ogłoszeniu stoi wyraźnie, że głosowanie jest dobrowolne. jacuś wyleciał z jury nie dlatego, że mu dupę liżesz, tylko dlatego, że nie jest tak wielki za jakiego się ma i wpływa to ujemnie na erekcjato, ozdabianie nim konkursu, bardziej szkodzi niż pomaga. w ogłoszeniu nie ma żadnego kłamstwa, jest tam tylko MOŻLIWOŚĆ skorzystania, ZAPROSZENIE do głosowania, my na erekcjato nie pytamy się, dajemy szansę, prawdopodobieństwo, więc spierdalaj spod moich postów

zabajona podwójnie | 2013-06-04 17:11:38

"Skład jury" to nie "Możliwy skład jury".

Jacek Dehnel | 2013-06-04 17:30:09

jacusiu, już cię nie ma na liście dopuszczonych do głosowania, to po co ciamkasz


zabajona podwójnie | 2013-06-04 17:56:16

Wszędzie w sieci w zawiadomieniach o konkursie wisi moje nazwisko, więc proszę się nie pienić, tylko je usunąć.

Jacek Dehnel | 2013-06-04 18:26:07

zabajono podwójnie

"Paris Dakota Jones, naćpana, lokatorze itd. twoja rozdwojona osobowość, to twój problem, nie mój, wyzywasz mnie publicznie od suk, szmat. k.. itp. a tylko za to, że rozwiesiłam ogłoszenie, straszysz mnie, że jak mnie spotkasz na ulicy to mi połamiesz kości"

buahahahaha :)) o czym ty piszesz ? gdzie to niby napisałam ,że połamie ci kości ? gówna nie ruszam ,zapamietaj to sobie !

po drugie - nie mieszaj w to Felixa Locatora - ostrzegam !!!


po trzecie - dałaś niezły ubaw wszystkim swoim komentarzem :))) aż tak mi sie
nie musisz tłumaczyć hahahahahahah :))) mamy zwałe totalną :))

po czwarte - nie obrażaj Pana Dehnela , bo do piet mu nie sięgasz grafocholico :))


a najbardziej rozbawił mnie balet i fortepian : ) ty to musisz mieć naprawdę jajecznice zamiast mózgu :))) tak sie osmieszyć publicznie i to w dodatku samemu to może tylko naprawdę idiotka :))))

jeszcze coś ???

Paris Dakota | 2013-06-04 18:58:08

jacek ja jestem kobietą pracującą i żadnej pracy się nie imam, no już robię co mogę, proszę moderatorów od dwóch dni o usuniecie twojego nicka z ogłoszeń, ale udają, że ich nie ma, kiedy ja wiem, że muszą być, dopiero jak walnęłam im przed te upaćkane okulary to:

"K.c. art.art. 23, 24 i 448, o ile się nie mylę. Nie, żeby warto było tracić czas na tych klaunów, swoją drogą.
A jeszcze z innej beczki | 2013-06-02 20:58:35"

natychmiast ruszyli dupska i tak mi odpisali:
"Temat wiadomości: usunięcie tematu
Od: Margarithes

Wysłane: Czerwiec 3rd, 2013, 12:32 pm
Do: ann13

Wiadomość

Proszę nie wklejać tematów konkursowych erekcjato w Allarte"

jak widzisz sam, musisz jeszcze trochę poczekać, ale już nie wszędzie na necie wisi twój nick.


zabajona podwójnie | 2013-06-05 15:29:23

Niech to będzie nauka na przyszłość, żeby nie wciągać na listę jurorów osób, których się o to nawet nie zapytało.

Jacek Dehnel | 2013-06-05 20:13:44

oj, jaki ty jesteś mądry jacuś, doprawdy podziwiam, bezgraniczność twojego rozumu i nawet cię mogę pocałować w znoszoną muszkę, jeśli ją złapiesz, w obroże przeciw kleszczom, tylko powiedz, jakim sposobem to się stało, że na nieszufladzie królują głębokie wyznania miłości dla piotra wu, wynoszenie jedynie słusznej opcji zasranego biurka tomasza lisa, a dupy broni ci nieudolny troll, ale jakże dumnie brzmiący, z nicka, paris dakota jones?
(gałkowska przy niej to małe piwko, widocznie strasznie podlizać się chciała, jury konkursu erekcjato, to jej jakoś wybaczę)

zabajona podwójnie | 2013-06-05 22:30:18

ty wyruchana podwójnie

opowiedz lepiej o balecie co się trochę dziś posmiejemy :)

i napisz jeszcze kogo znasz w Polsce co gra na fortepianie , bo to ciekawy temat buahahahaha :)

a najlepsze jest to :

"my erekcjatorzy"

chyba poprawniej by było : MY GRAFOREKCJATORZY ! zerknełam na ten wasz blog i kupa śmiechu, co to w ogóle jest ? i wy to nazywacie portalem ? przecież to grafomański kurwidołek !!! a najśmieszniejszy jest poczatek info o konkursie że międzynarodowy :))) wy chyba kuźwa jesteście chorzy psychicznie lub uposledzeni umysłowo :))

i szmato co masz do mojego dumnie brzmiącego nicka ? po twoim nicku wynika ze jestes ograniczona umysłowo , brak ci wyobrazni i polotu ... wiec z kim ja tu mam pogadac ? zwykłe i pospolite ścierwo z ciebie , niczym się nie wyróżniające gówno , które tylko smierdzi i nawet nie ma kształtu !

jeszcze coś ???

Paris Dakota | 2013-06-06 00:11:43

lokatorze miałam na ciebie nie reagować bo jesteś flejtuchem, zaspermiłeś swoimi lizodupnymi pościkami pół liternetu, co ty sobie myślisz gówniarzu, kto po tobie będzie sprzątał. tam ganiasz za jacusiem z pisiorkiem w rączce, tu żebrzesz o dopuszczenie cię do czarnej dziury, a jacuś jak widzisz na ciebie nie zwraca uwagi, bo on ciebie nie będzie uczył lodów robić, wisła wyschnie jeszcze kilka razy zanim ty się nauczysz lizochujstwa, z tego co widać, to nawet dupy nie potrafisz porządnie wylizać. nie masz co robić, to ić sobie pobrykać po strychu, albo porzucaj zimowkami w garażu, a nie rób mi tu burdelu. pyskowałeś, że mi obojczyk połamiesz, zrezygnowałam nawet z jazdy autobusem i chodzę na pieszo ulicami, abyś nie miał trudności mnie spotkać i dokonać swego dzieła, bo do tego tylko się nadajesz kibolu, co ty tutaj robisz na portalach literackich, trener od kulturystyki cię szuka od tygodnia, wiec spierdalaj spod moich postów. winiarscy mieszkali na rogu pocztowej i łozowej, jeśli dla ciebie to jeszcze niezrozumiale to zapytaj się kuby. i nie rzucaj tak szmatami, bo zabraknie dla ciebie szmaciuro.

zabajona podwójnie | 2013-06-06 09:53:58

wyruchana podwójnie

i znów monotematyczny zieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeew :))

a zyczenia w postaci : spierdalaj spod moich postów
możesz kierować w kosmos :))

i miałas szmato opowiedzieć coś więcej o balecie i kto
jeszcze gra w Polsce na fortepianie , bo to jest
tak zabawne ,że poczytam sobie znów o tym z chęcią :))

a teraz na kolana i pokaż wszystkim jak się prawidłowo ssie pałe ;))

tra la la la ;))

Paris Dakota | 2013-06-06 12:20:54

ucz się od jacka
















































literatury




ale najpierw usuń sobie wszystkie pomiędzyczwórkowe przednie próchniaki


zabajona podwójnie | 2013-06-06 12:54:07

wyruchana podwójnie



i znów zieeeeeew :)



a tak przy okazji to z tak zakutym łbem możesz się zgłosić na
casting do filmów historycznych





buahahahahaha :)))))

Paris Dakota | 2013-06-07 02:37:47

P. Dehnel (dobrze, ze mozna dac kropke po pe, bo wtedy to pe nabiera mnostwo znaczen, w granicach dobrego obyczaju)

Alez zaborczosc, juz ci tam tyle! Hola, hola!
Zgodze sie i na NKWD, ale tylko na elementy sodomistyczne.
Sodomia promieniuje od Dehnela (w wierszach, komentarzach, etc.), tak jak Chrzescijanstwo od Twardowskiego (w tychze rowniez)
i prosze nie kpic z legend o nieludzkiej naturze Zydow, bo Sodomita
to moze co najwyzej zaangazowac dziecko do konfiguracji o charakterze patologii seksualnej.

Suma summarum kiedys bawilo mnie droczenie sie z tym nickiem: Jacek Dehnel,
jest tu kilka rozmow z w/w, ktore poprawiaja mi humor, ale jakis czas temu zamknalem tego sadyste od droczenia w klatce i juz mi nie szepta, totez:

Trzeba uzmyslowic sobie, ze im bardziej uduchowione spoleczenstwo, tym wiecej wieszczow miec powinno, a wszelkie przejawy znecania sie nad raczkujacymi dziecmi Erato i nie tylko sa oznaka braku cech ojcowskich, ktore przeciez trudno jest przypisac Sodomitom.

Wiecej blyskotek dzis nie bedzie P. Dehnel.

Wojciech Graca | 2013-06-17 01:44:15

nicki, o które walczysz pozostają w jury a to z tego powodu, że ja pochodzę z przemyśla, winiarscy również pochodzą z przemyśla, cała rodzina grała na fortepianie, do dzisiaj pamiętam ich muzykę.
Pani Bienczycka pochodzi z przemyśla, nie wiem czy gra na fortepianie, ale jest niezależną literatka
zabajona podwójnie

Oświadczam, że nie wszyscy mieszkańcy Przemyśla zasiadają w jury tak prestiżowego konkursu, nie wszyscy w nim uczestniczą, nie wszyscy mu kibicują.
Może dlatego, że laury kojarzą im się wyłącznie z grą na grzebieniu :)

Maciej Sawa | 2013-06-17 17:06:23

P. Graca:

Z tymi monologami musi się Pan zwrócić do specjalisty, człowiek bez wykształcenia medycznego nic nie poradzi.

Jacek Dehnel | 2013-06-17 21:24:33
http://www.nieszuflada.pl/
dajcie zyc grabarzom
ann13

Post autor: ann13 »

ciekawe czemu muszę robić takie kilometry suwakiem, żeby przeczytać od początku do końca, strona się rozwaliła
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

27
Małgorzata Köhler // cze 26, 2013 at 11:09:28

> Fobiak
Dlaczego? Bo ja, drogi właścicielu miejsca na słupie, tyram właśnie wszędzie gdzie indziej w Twoim imieniu też. Czy chcesz, czy nie. (w tym miejscu zwróć uwage, że nie protestowałam/bym, gdybym została powołana w skład szanownego jury, chyba, że z uczciwości, bo nie jestem biegła w formie erekcjato).
Dlatego, że to kosztuje Cię 5 minut, przeklejenie mojego ogłoszenia, (co dla mnie jest prawie niewykonalne – nie orientuję się w rozkładzie Erekcjato, macie tam dziwne działy, jeszcze wyląduje w jakimś śmietniku, jak zdarzyło się to z wierszem zawleczonym przez Rajskiego) – a to Twoje kiwnięcie palcem może dać Romanowi 3 tygodnie względnie przyjemnego życia, co najmniej na tyle wystarczają transfuzje, zanim znowu zaczyna się spadek. Dla nas bez wyroku, jaki dostal od lekarzy Romek, to tylko 3 tygodnie, ale jakbyśmy mieli ich mało, to byłoby to aż 3 tygodnie.

28
fobiak // cze 26, 2013 at 12:46:24

ewa wlasnie o tym pisalem, moge sie w zasadze do ciebie zwracac, prawa reko gierka bo maczalas rece w kulturze polskiej juz od 14-stego roku zycia. moi rodzice zadnego mieszkania nie otrzymali a czekali dluzej niz 11 lat a ty jakby nie bylo zalapalas sie na gierkowskie jeszcze. „palki radomia” , tu sie zgodze z toba bo u nas juz nie paluja. mam prosbe, nie obrzucaj mnie zlewkami, dlatego, ze jak ja chce cos przeczytac to sobie sam pisze. jestes bardzo zaklamana ale z przemysla wszyscy klamia i to tak, ze nie mozna poznac. jesli chodzi o milosza to nie zapominaj ze on przygozowywal dla polakow stalinizm i bez niego niektore nazwiska by przeszly uwadze.
co inni uzytkownicy erekcjato wyprawiaja z toba na innych portalach nie wiem ale moge sie za toba wstawic jesli chcesz i poruszyc ta sprawe na forum albo moge im wyslac pw i poprosic te osoby aby cie przeprosily.
ewa ja nie mam brata, mam tylko siostry.
uzytownicy erekcjato sa tak samo skloceni jak i na innych portalach, kazdy jest inny, nikt sie nikomu nie podporzadkuje i dlatego twa tam miejsca nie zagrzeje.
piszac o robotnikach polskich dobrze abys nie zapominala, ze i w radomiu tak samo w gdansku robotnicy zostali zdrowo wyruchani i do dzisiaj nie moga sie pozbierac, ty chcialas pewnie napisac cos o zydach z koru i karierowiczach z solidarnosci (czlonkowie pzpr, sb wszyscy mieszali prl-em) ale jak widze, o jedna ksiazke przeczytalas za malo.

goska nie jestem wlascicielem a w czym ty jestes biegla? w obcinaniu krawatow?
tlumaczylem w tym temacie juz kilka razy, ze nie znam tego czlowieka. na moje kiwanie nie tylko palcem rajski moze mi dac tylko upomnienie, albo serie tak jak on to praktykuje z innymi, jemu to ja z pewnoscia nie podskocze.
nie mam nic z ta sprawa wspolnego i z nikim sie nie solidaryzuje, nikomu w zyciu jeszcze nie pomoglem i nikomu nie bede pomagal. jestem opieszalym podatnikiem i panstwo jest na to stac aby sie zajac podobnymi przypadkami.
chyba trzaba na was napuscic policje z palami bo do was nic nie trafia, zreszta nie trzeba napuszczac bo jeszcze w tym roku szykuje sie wam wielki palowanie.

29
fobiak // cze 26, 2013 at 12:57:40

ewa, jesli masz zamiar dalej mi tu podjezdzac romkiem to nie zapomnij dodac, ze jhvh, romek i ty przez kilka lat niezle podcieraliscie sobie dupska ludzmi, ludzmi dlatego, ze to co z nimi robiliscie nie ograniczalo sie tylko do tworczosci na necie ale gnoilisci ich sfery prywatne.
jesli tak zaczniesz kazdy nastepny post to mozesz na mnie liczyc.

30
Ewa > fobiak // cze 26, 2013 at 13:08:08

fobiaku, ja już nie chcę z Tobą rozmawiać. I co z tego, że napiszę tutaj, że nigdy nikogo nie gnoiłam prywatnie? Skoro jestem z Przemyśla?
Wszystko jest w Sieci. Kto ma oczy, niechaj czyta.
Już się do Ciebie nie odezwę, możesz sobie tu pisać, co chcesz.

http://bienczycka.com/blog/?p=4340#comments


Wojciech Graca

Pomógł: 14 razy
Posty: 2378 Wysłany: 2013-07-05, 00:06

Uśmiechnąłem się szczerze po lekturze, więc wierzę, że umiesz, że piszesz, a jak już to i czytasz, a że wiersz jest, to i może erekcjato będzie jeszcze, a jak będzie, to wtedy możesz startować po 300 euro, bo o to chodzi, prawda?
_________________







fobiak


Pomógł: 55 razy
Posty: 11835 Wysłany: 2013-07-05, 07:23


wojtus nie wprowadzaj nowych uzytkownikow w blad, nikt nie startuje w konkursie dla 300 €. nie zapominaj o deanie, ktory wszystkie swoje nagrody przekazal dla dzieci i nie zapomnij anny, ktora zeszlorocznej nagrody nie odebrala. wiec nie jest tak, ze ludzie tutaj sprzedaja swoje intymnosci. podobnie pitolila rok temu troyka i sie posypaly za nia glupie pizdy.

[ Dodano: 2013-07-05, 07:29 ]
a moze to byla tlumiasta, pamiec mnie chyba zawodzi, jesli tak to trojke bede musial przeprosic

[ Dodano: 2013-07-05, 07:33 ]
mika, tnje, poczytaj sobie o erekcjato
_________________
dajcie zyc grabarzom






Wojciech Graca

Pomógł: 14 razy
Posty: 2378 Wysłany: 2013-07-05, 07:50

Zrob konkurs bez 300 euro to zobaczymy kto wystartuje
________________

[ Dodano: 2013-07-14, 13:22 ]
Ewa // cze 19, 2013 at 13:21:32

ani pomóc Panu Kamilowi, ani zaszkodzić. Jeśli coś jest w przestrzeni publicznej, uważam, że trzeba się do tego ustosunkować, szczególnie, że jest wiele głosów zachwycających się tą książką, dlatego mój głos blogowy jest pewnym uzupełnieniem. Nie mam pojęcia, co do tego ma Winiarski, chyba tylko to, że jest z Przemyśla.
Natomiast nie chciałabym, by mój głos kojarzono z opiniami na temat polskiego życia publicznego ze środowiskami faszyzującymi, szczerzącymi w XXI wieku głupotę i obskurantyzm. Przykładem jest ostatni wątek na forum Liternetu MANIFEST PEDERASTYCZNY:
http://liternet.pl/grupa/jak-sie-dzis-c ... arystyczny
gdzie biorą udział użytkownicy portalu erekcjato, laureaci konkursu, w który mnie fobiaku wmanewrowałeś bez mojej wiedzy i woli. Jeśli nie przekażecie Nagrody Konkursu Erekcjato 2013 gejowi Romanowi Knapowi, zrobię wszystko, by moje nazwisko zniknęło z anonsów tego konkursu w przyszłym roku i następnych. To nie wyróżnienie, a wielki wstyd być jurorem takiego kompromitującego portalu.

7
fobiak // cze 19, 2013 at 14:43:09

ech ewa
czytalas jhvh bylas na jego blogu, przeciez to on opracowal ten szablon, opisal dokladnie jak z niego korzystac i kazdy moze byc krytykiem. chodzi tobie o marcinka rajskiego on nalezy do bloku wrogow erekcjato, w 2007 roku prowadzil kampanie antyerekcjato, wojciech graca nie wywodzi sie chyba z erekcjato tylko z e-poesis.hybris lub nieszflady, nikt inny z erekcjato tam udzialu nie bierze w tej pedalskiej dyskusji. sama dyskusja jest prowokacja rownie dobrze mozna dyskutowac nad tym, ze ktos nasral na srodku pokoju, w przyszlosci beda to dyskusje na wysokim poziomie jak chlopaczki studia pokoncza. niech sobie dyskutuja, nic do sztuki ta dyskusja nie wniesie. co liternet ma wspolnego z erekcjato? gdybys mi linkami nie walila po plecach to bym zapomnial, ze takie cos istnieje, bo slyszalem juz kilka razy. mi osobiscie pedalstwo wychodzi juz… chyba zorganizuje w przyszlym roku konskurs erekcjato o zlota dupe.
knap ma tez furtke otwarta do konkursu jak i wszystkie cioty teresy, ja nie decyduje o tym co mozna zrobic z nagrodami, te nagrody sa przeznaczone na konkurs a innych jeszcze nie ma. trenuj erekcjato, mozesz wygrac konkurs i zrobic ze swoimi nagrodam co tylko dusza zapragnie. dla tych co wyrosli poza ramki swoich mozliwosci to faktycznie wstyd sie przyznac do najbardziej kompromitujacego portalu – erekcjato.
nie odpowiedzialas mi na pytania, ale moze nie musisz.

8
Ewa // cze 19, 2013 at 16:31:14

Przecież odpowiedziałam na pytania. Nie znam szablonu Winiarskiego, natomiast wielokrotnie cytowałam jego recenzje na moim blogu i z nimi polemizowałam, delikatnie mówiąc. Nie czuję żadnej wspólnoty z Panem Winiarskim, ani pokoleniowej, ani mentalnej, ani też formalnej. Przyrównanie zupełnie nietrafione.
Natomiast, ponieważ jestem ponad dziesięć lat obecna w polskiej sieci literackiej, nie jest mi obojętne, co w niej się dzieje, bo czuję się jej częścią. Podle jest z Twojej strony fobiaku pisanie, by umierający człowiek brał udział w Waszym konkursie i by se tę nagrodę wygrał. Podłe jest wykręcanie się z odpowiedzialności za słowa na temat homoseksualizmu wypowiedziane przez użytkowników portalu erekcjato, zarzucanie na na portalu Nieszuflada „niewłaściwej” orientacji seksualnej wpisanego w konkurs jurora nawet przy anonsowaniu konkursu. Podłe są te Twoje tutaj wykręty, co do nicków Marcin Rajski, Robert Kobryń i Wojciech Graca. Właśnie przez takich jak Wy Sieć nie może być traktowana równoprawnie z oficjalnym ruchem wydawniczym w Polsce, bo zamiast być nowatorska, elastyczna i pionierska, jest systematycznie niszczona astronomiczną głupotą, konserwatyzmem i kompromitującym poziomem wpisów na portalach literackich.

9
Ewa // cze 19, 2013 at 16:47:45

Jeśli chodzi Ci jeszcze o moje pisanie na blogu Marka Trojanowskiego, pisałam tam według własnych odczuć, nic, co tam opublikowałam, nie było pisane pod wpływem Trojanowskiego i jego poglądów. Ale jest to dobry przykład na niechlujne czytanie wpisów na blogach i portalach. Teraz też będę kojarzona z portalem erekcjato i nikt nawet nie zauważy, że tam nigdy nie bywam i nie jestem tam zarejestrowana.
Niedawna awantura z Marcinem Rajskim, który opublikował wiersz Małgorzaty Köhler na portalu erekcjato bez jej zgody i wiedzy, odbywała się według Ciebie bezpodstawnie, gdyż Marcin Rajski, czy Robert Kobryń nie są jego użytkownikami? To jak ten wiersz tam się znalazł? Wiesz, tylko kasa jest prawdziwa u Was i o nią mi tylko chodzi. Jeśli ją przechlejecie, jeśli nie dostanie jej Roman Knap, nic już Was nie zrehabilituje.

10
fobiak // cze 19, 2013 at 18:03:30

ewa szkoda, ze juz pamiec cie zawodzi

http://www.historiamoichniedoli.pl/?p=281#comments

„[tytuł pisemka]. Na okładce …..[opisz okładkę, by ludzie zobaczyli, że naprawdę widziałeś chociaż to pisemko]. Wypada więc na początek pogratulować, co niniejszym czynię. Moje serdeczne gratulacje ……[po co te gratulacje? Grzeczności nigdy za wiele tak naucza wielki Mistrz Jakub Winiarski]. A teraz – co w numerze. Na okładce także [eh, ta okładka, o niej najłatwiej bo okładki w odróżnieniu od spisu treści widać i nie trzeba rozrywać folii, dlatego pisz dużo o okładkach, bierz przykład z Mistrza.]Poza [imie i nazwisko pierwszego lepszego autora w omawianym pisemku] w numerze inni poeci i poetki. M.in.: [tu podobnie, ale wynotuj kilka nazwisk], oraz nie wiem czy nie najciekawszy w tym numerze – [uwaga, to pierwszy sąd wartościujący jako krytyka! Nie bój żaby, tu nie będzie uzasadnienia, wklej dowolne nazwisko, byle znajdowało się w omawianym numerze]. By jednak nie było, że faworyzuję poetów, pozwolę sobie dać fragment [zacytuj coś, obojętnie co] w którym można przeczytać m.in.: [miedzy cudzysłów wstaw cytat, pamiętaj żeby nie był ani zbyt mały ani nazbyt duży. Małe cytat oznacza, że będziesz musiał więcej napisać od siebie by zapełnić kolumnę. Namęczysz się, a po co? Duży cytat będzie podejrzany będą zawistnicy gadać, że nie chciało się tobie pisać i ktoś może wpaść na pomysł, że może nie potrafisz pisać i że korzystasz ze schematu]. O tych obrazach zapomnieliśmy, ale powinniśmy je sobie przypomnieć: „.” [tu znowu cytat]. Bardzo to smakowite. A to dopiero początek, bo jest jeszcze ……. [i od tego miejsca możesz stosować Schemat Samego Mistrza od początku]”

dobrze, ze dlugo pamietam cos co jest tego godne, wiec ty mozesz sobie nie pamietac

Ewa Bieńczycka:
Październik 22nd, 2008 o 14:41

Tak nie wybrzydzajcie, robią to też i gazety, szczególnie, gdy nie czytają, a piszą podpatrując tych , którzy rzekomo przeczytali, a którzy też nie przeczytali.

Była taka opowiastka w dzieciństwie, jak to Sowizdrzał dostał w prezencie imieninowym czekoladę i ponieważ szedł na imieniny, to ją zabrał i podarował następnemu solenizantowi, który teraz miał już z niej prezent dla innego solenizanta. Gdy po roku Sowizdrzał dostał tę samą czekoladę na swoje imieniny od kogoś zupełnie innego, postanowił ją otworzyć. A w środku była tektura. I to my jesteśmy takimi, którzy czekoladę otwierają. Założę się, że Winiarski tego wszystkiego nie czyta. Inaczej nie porównywałby nikogo do Marianne Moore, a jej nie czytał na pewno. To straszna wsypa.
Niestety, ja przeczytałam Macierzyńskiego…
Ewa Bieńczycka:
Październik 22nd, 2008 o 14:55

>Jurodiwiec
Oj Panie Radku, niech Pan nie będzie taki dokładny, Winiarski jako krytyk jest tak nijaki, że trzeba go trochę podrysować, by był widoczny.
Liczyliście te wersy na nieszufladzie, liczyliście, i nie doliczyliście, a redaktorka ns ostani Grosz wydała na te rachunki.
Jak kariera? Czy my tu jakieś interesy ubijamy? Jak ktoś chce robić karierę, nich idzie do polityki. My mówimy o sztuce. (Też o produkcji fałszywej sztuki, która tak jak prawdziwa, ceny nie posiada).

ewa rajski i kobryn to ten sam erekcjator, przeciez nikt nie wysyla erekcjatorow na inne portale, twoim zdaniem, kazdy erekcjator musi byc przykuty lancuchami na portalu erekcjato? kobryn mial prawo sciagnac wiersz autorow z innych portali i umiescic je w specjalnym dziale bo ten dzial jest od tego aby tam umieszczac najlepsze wiersze na necie. jesli jego zdaniem byl to dobry wiersz to czemu nie. wiersz zostal opublikowany i juz nie nalezy do autora, kobryn nie przywlaszczyl sobie wiersza wiec nie popelnil przestepstwa. m. köhler mogla go w dupe pocalowac ale on sie tego bal i usunal jej wiersze.
na necie, kazdy moze kopiowac, wazne aby nic nie zmienial i sobie nie przywlaszczal, powinien tylko podac zrodla skad to sciagnal. kto publikuje na necie musi sie z tym liczyc, ze publikacja moze byc skopiowana.
ale tobie tego nie musze tlumaczyc, no chyba, ze znowu zapomnialas.
tyle podlosci polecialo w twoim poprzednim komencie, ze az poczulem sie podle, prawie jak swinia.

11
fobiak // cze 19, 2013 at 18:05:37

nie obwiniaj dwoch erekcjatorow za nieszczesia pedalow w polsce.

12
Ewa // cze 19, 2013 at 18:39:49

a dlaczego nie? Jasne, że obwiniam.

13
fobiak // cze 19, 2013 at 19:48:33

kto odwiedzil romka?
no kto?
remik a remik jest nasz
a wasza banda salonowcow tylko krzyczec potrafi po salatkach.
oj ewus ewus, pisalas, ze trojanowski wyrzadzil wielu ludziom krzywde ale ty gorsza nie bylas. nie wciagniesz mnie w dyskusje pedalska bo jak ja bede wygladal, kiedy to sam, korzystalem z uslug lesbijek, znaczy sie nie mialem ich na utrzymaniu ale niezle mnie wydoily. dlatego temat z twojego linka to nie temat dla mnie.
przestan w koncu z ta kasa na nagrody. wniosek na kase zlozylem w styczniu i teraz juz jest za pozno, z nagrod bede musial sie rozliczyc w sierpniu. nie skladalem wniosu o fundusz rezerwowy wiec nie ma innych srodkow. to nie jest tak hop siup i juz, nie bede wlascicielom robil jaj ze skarbowka. zrozumialas?

14
Ewa // cze 19, 2013 at 20:11:46

jaka banda salonowców i jaka nasza. Ja nie byłam, był natomiast i jest często gliwiczanin z mojej prośby. Zresztą, Roman Knap, to nie Dworzec, ani ZOO do oglądania, tam trzeba pieniędzy, a nie tomików i poklepywania po pleckach. Niestety Śląskie Związki Twórcze, do których pisałam, pomagać ani myślą, a czytając wpisy Romana Knapa w googlach, chwytają się za głowę, komu niby miałyby pomagać. Można liczyć tylko na oddolne inicjatywy i myślałam, że erekcjato jest takim niszowym, empatycznym portalem, który wpisując mnie do listy jury bez mojej zgody, czyli łamiąc wszelkie konwencje, na coś się w końcu przyda. Akurat skarbówka się przyczepi to tego, kto wygrał konkurs. Roman Knap poetą jest, jego wiersze są w Sieci, wystarczy je tylko nagrodzić. Konkurs to przecież wiadomo co to jest, już nie ściemniaj.

15
fobiak // cze 20, 2013 at 17:50:08

„Konkurs to przecież wiadomo co to jest, już nie ściemniaj.”

jak mam to strawic?

16
Ewa // cze 20, 2013 at 18:35:39

jak czytam ostatni wpis roberta kobryńa na portalu liternet, też mam niestrawność. I pomyśleć, że taki ktoś jest laureatem Waszego konkursu!

17
fobiak // cze 20, 2013 at 19:11:48

ewa tlumaczylem tobie jak dziewczynce z warkoczykami, mam prawie na wszystkich portalach bany wiec sie nie orientuje w zyciu literackim na innych portalach, nieraz dostaje maila od kogos z portalu erekcjato i w gruncie rzeczy wiem tyle co tam jest napisane. od czasu do czasu wpadam na rynsztok, tam nie mam bana jeszcze i czytam wiersz pierwszy z gory i go komentuje.
co robia uzytkownicy portalu erekcjato, rowniez mnie nie intersuje, oni sa wszyscy dorosli, jury konkursu nie ocenia autora tylko erekcjato. w konkursie moga brac udzial wszyscy bez znaczenia czy sa politykami, kryminalistami, pijakami, pedalami czy tez ktos ich nazywa poetami.
nie podobaja sie tobie laureaci konkursu erekcjato to sama sobie wybierz lepszych i sie tak nie madrzyj bo to nie ladnie.

18
Ewa // cze 20, 2013 at 20:00:08

nie, nie będę na nikogo głosować. Bardzo proszę o zbanowanie mnie na portalu erekcjato.

19
Look // cze 25, 2013 at 15:21:31

recenzja ciekawa, poeta nie trafił w gusta, ale ja jestem świadkiem że się bardzo stara, także nie utrafiać w gusta

co do dyskusji pod recenzją.. to chyba powinno być na privie, podwórkowy protekcjonalizm, sarmackie „poczucie humoru” zgorzkniałego fobiaka i trajkot godny straganu podczas upału,
więcej deszczu!

20
fobiak // cze 25, 2013 at 15:57:00

warolizku lookoczku, czy ty czytales ta recenzje?
mysle, ze jednak nie. czy ty wiesz co to oznacza: „trudno mi uczciwie odebrać te wiersze,”
uciciwe odbieranie wierszy, potrafisz mi to zinterpretowac? czy mozna odbierac wiersze nieuczciwie?
nie podrywaj fobiaka bo wiazanki nie pozbiersz jak sie posypie.

21
Ewa > Look, fobiak // cze 25, 2013 at 16:09:18

Uczciwe powiem, że cały blog to jedno wielkie prive, tym się różni ta forma wypowiedzi od portali i pism literackich. Właśnie komentarze to takie prywatne listy, dzięki którym blog dobrze się indeksuje w googlach i notka może być w zalewie innych recenzji na temat debiutu Kamila Brewińskiego zauważona. I ta uczciwość polega na ujawnieniu pewnej strategii. Też w czytaniu.

22
fobiak // cze 25, 2013 at 19:17:51

„na temat debiutu Kamila Brewińskiego”

nie wiem czy mozna tutaj mowic o debiucie, kamil bierze od dawna udzial w zyciu publicznym.
ile razy mozna debiutowac, mo chyba, ze wg. twojego podzialu, ewa.
byl poeta ale wszystkich przerosl i teraz zadebiutowal do grona poetow wysokich a droga byla kamienista bo ilez to on nieszczesny musial sie nawcinac niestrawnych salatek salonowych ile sie musial naschylac w kierunku kapipoe i ilu wylizac tomikarzy aby go dopuscili do tego wielkiego debiutu.

w tej polsce sami poeci tylko zapierdalac nie ma komu.

23
Ewa >fobiak // cze 25, 2013 at 19:52:21

Przecież piszesz, że Kamil Brewiński zapierdalał (jadł sałatki majonezowe).
Właśnie skończyłam czytać wywiad z Gierkiem „Przerwana dekada” Rolickiego. Tam z dumą Gierek mówi, że pracował w Komitecie Centralnym Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej codziennie do dziesiątej w nocy, a też i w soboty i niedziele. Pomyślałam, że jakby tak nie zapierdalał, moja młodość byłaby znośniejsza.
To nie debiut? Muszę sprawdzić i sprostować.

24
Małgorzata Köhler // cze 25, 2013 at 22:13:13

Fobiaku, a czy tam na erekcjato nie wrzucilibyście ogłoszenia o szukaniu krwi dla Romka Knapa? Wyobrażam sobie, że portal musi być licznie odwiedzany przez młodych, zdrowych mężczyzn ze skłonnościami do poezji, to wprost idealne miejsce na szukanie potencjalnych dawców. Bo my tego naszego Knapa naprawdę chcemy uratować. Zaznaczam, że zrobilibyśmy to samo też dla jakiegoś erekcjatora
(Przepraszam, że tutaj a nie o Brewińskim. Dla Brewińskiego też, oczywiście)

25
fobiak // cze 26, 2013 at 00:11:34

ewa, gdzies czytalem, ze od 1966 roku jestes zwiazana z kultura, ze najpiekniejsze swoje lata przezylas za gierka, ze mieszkasz w bloku, ktory wybudowal gierek, ze za gierka w szpitalach ratowali kazdego, komu ratunek byl potrzebny i pomimo tego, ze ubabrana kultura po uszy bylas bardzo nieszczesliwa, czy to nie jest hipokryzja?
gierek nie tylko pracowal w komitecie ale i w nim zapierdalal.
teraz masz 800 zlotych emerytury, z ktorej korzystasz od lat a wiek emerytularny dla ciebie jest 65,5 lat bo sie juz zahaczylas na 67. twoj syn musial wyjechac za praca, wnuki bedziesz widywac, chyba tylko wtedy kiedy wygrasz konkurs erekcjato i dolozysz do biletu. wiem, ze jestes teraz najszczeszliwsza kobieta w polsce, ale jak mozna byc szczesliwym widzac pana tadka spiacego na lawce i przepelnione podmoscia.
ech… zagubieni w zyciu.
jan pietrzak pierdolil w swoim programie, ze wyjezdzal do usa po to aby zarobic na podatek i zaplacic prl-owi, potwierdzil to ten lider z budki suflera i tez pierdolil, ze i jemu bylo bardzo zle w prl-u. jesli tym parchom bylo tak zle w prl-u, to jak bylo kowalskiemu, ktory im do piet nie dorastal, taki „on” nawet za kilkuletnie odkladanie swojej wyplacinki wiedzial, ze o usa mogl tylko dalej marzyc.

goska, ja nie znam romana, w tym miesiacu cos niecos o nim poczytalem na necie, nie znam jego prac, nigdzie z nim nie dyskutowalem – chyba, jest mi obcy, wiec ja zadnego ogloszenia zamieszczal nie bede, z drugiej strony, nie wiem dlaczego mam za ciebie robote odwalac.

26
Ewa > fobiak // cze 26, 2013 at 10:25:46

A, to się wyjaśniło, dlaczego miałeś czelność wpisać mnie bez mojej wiedzy i woli na listę konkursu portalu erekcjato kompromitującego Sieć literacką, gdzie każdy sprzeciw tej samowolce łączy się z ordynarną napaścią sutenerskim językiem waszych zauszników (niedawno zabajona podwójnie na Jacka Dehnela na portalu nieszuflada).
Gierek wiecznie żywy w Twojej i podobnym Tobie mentalności. Pałki Radomia w ruch, jak się nie podoba w tym cudownym państwie przygotowanym przez ofiarną ekipę Gierka. Nie podoba się Erekcjato? To zrobimy tak, żeby się podobało!
Żałosny jesteś fobiaku! Sieć to nie Totalitarne Państwo, nawet jak Ty i Tobie podobni regularnie ją niszczycie. Jeśli, najprawdopodobniej Twój brat, teraz niszczy na Liternecie humanitarną akcję na rzecz ocalenia jednego z nas, takiego, jak wszyscy użytkownika literackiej Sieci, to zdrowy jej odłam zwycięży. Za Gierka było to niemożliwe. My paszportów i pozwoleń nie potrzebujemy.

Polecam najnowsze publikacje Jerzego Eislera i Andrzeja Friszke (tam są ujawnione utajnione przez SB dokumenty z Poznania 70 i Radomia 76) i o oczywiście zawsze nieśmiertelnego George Orwella, z obrazem zapierdalającego ofiarnie konia.
Brednie książki „Przerwana dekada” Rolickiego, świadkowie tych czasów zdementują natychmiast. Jest to przecież w filmach Barei. Nie czekało się, jak zaklina się Gierek, na mieszkanie cztery lata. Myśmy już z dwójką dzieci czekali 11 lat z pełnym od początku wkładem pieniężnym i dostaliśmy telegramem przydział w sierpniu 1980 roku wskutek przerażenia prezesa Spółdzielni Katowickiej, Kamińskiego, wydarzeniami w Stoczni Gdańskiej. O małym fiacie nie mieliśmy co marzyć. A zapierdalaliśmy nie mniej, niż towarzysz Gierek w potwornych zakładach pracy (ja w Kopalni Gliwice). Bez lojalności partyjnej nie miało się nic. W szpitalach to samo. Były specjalne klinik dla czerwonej burżuazji.
Ale oczywiście, użytkownik portalu erekcjato jest poetą specyficznym, który „nie pamięta”. Wstyd, bo to jak pisał Miłosz, jest jego obowiązkiem miedzy pokoleniowym, bo POETA PAMIĘTA.

27
dajcie zyc grabarzom
dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

Post autor: dean »

nie wiem... śmiać się już czy płakać... myślałem, że to ja mam zryty beret...
Awatar użytkownika
andreas43
Posty: 2731
Rejestracja: 2008-11-10, 21:06
Lokalizacja: Polska - Warmia
Kontakt:

Post autor: andreas43 »

im została tylko antenka













z beretu
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz" - Julian Tuwim
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości