na przystanku 162 się w końcu spociłam

krotkie utwory, do dziewieciu wersow, epigramat, azety, fraszki, dyrdymaly itp. wlasna publikacja

Moderator: Margot

nanie

na przystanku 162 się w końcu spociłam

Post autor: nanie »

nie będę twoją niewolnicą
chociaż mogłabym wciąż lizać
twoje sponiewierane stopy
i te paskudnie krzywo obgryzione paznokcie
wpisać w zakończenie
pamiętnika

bo chcę ci oddać całe swoje ciepło
którego nigdy nikomu nie dałam
Awatar użytkownika
Boob
Posty: 1810
Rejestracja: 2008-04-24, 11:17
Lokalizacja: opolszczyzna
Has thanked: 5 times
Been thanked: 15 times
Kontakt:

Post autor: Boob »

witaj nanie!

może takie propozycje awersacji, pozdrawiam

Jezus w Woodstock

lub/może

ewangelizacja w Woodstock
a tergo.
nanie

Post autor: nanie »

cos i by się tu pewnie prosiło na końcu;), nawet fajne boob, jezus też pewnie nie używał nożyczek, na przystanku
woodstock;)

mi się to bardziej kojarzy z erekcjato o przychodach ze sprzedaży usług

a na końcu
bez faktury
;)
anty-czka
Posty: 2981
Rejestracja: 2007-02-20, 13:36
Kontakt:

Post autor: anty-czka »

Od dwóch dni intensywnie zastanawiam się - na ile i jaki wpływ wywiera indywidualne pocenie się pasażerów na zapach w tramwajach i autobusach.
Z tego zastanawiania się pot oblał

























































biedne szare resztki zwojów
nanie

Post autor: nanie »

zbyt wielkich doświadczeń w komunikacji miejskiej nie mam, ale mi się wydaje, że jak ktoś jest świeżo umyty, wyantyperspirowany i nie ma problemów z nadpotliwością członków i pod nimi, a takze pomiędzy powiekami, to nawet jak się spoci, nie wydziela z siebie żadnego śmierdzenia i się jakoś specjalnie nie połączy w bólu, ze spalinami:), co innego jak się zbierze grupka zapominalskich, którzy już dawno nie mieli w reku mydła i wody (kwiatowej;), ciekawe też, jak ten fetor się równoważy z tymi dbającymi o higienę a może i czasem nadmiernie przeperfumowanymi












czosnkiem;)
moja koleżanka kiedyś wniosła do takiego zapoconego pociągu świeżo upieczone, prawie jeszcze gorące rogaliki z konfiturą śliwkową, niby zapakowane, ale ten ich zapach przebił wszystkie inne, a co niektórzy nawet się oblizywali













z potu nad górna wagą;)
anty-czka
Posty: 2981
Rejestracja: 2007-02-20, 13:36
Kontakt:

Post autor: anty-czka »

Masz rację!




























































































































































































wydaje ci się
nanie

Post autor: nanie »

wolałabym się dowiedzieć, w którym miejscu dokładnie mi się wydaje i je zbadać, od stwierdzenia, że w ogóle mi się wydaje








































sporadycznie :P
nanie

Post autor: nanie »

no może dlatego
Adalbert August pisze:Nie wiem jak wy, ale ja myśle, że to co zaprezentował autor tego tekstu, traktuje o miłości, a nie o ludziach.
tylko u ciebie peel poszedł na całość, a u mnie peelka poobracała się jeszcze w jako takiej estetyce:P
heheh, najlepsze są moje komentarze, oburzono/zniesmaczone, pod tym, no kto by pomyślał, że za kilka lat tak mnie olśni;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości