oświadczenie2

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

dean

oświadczenie2

Post autor: dean »

Użytkownicy, którzy pragną abym poprawił im lub komukolwiek, kto wyraził zgodę na poprawianie błędów (vide temat: viewtopic.php?t=1373) uprzejmie proszeni są o wysyłanie Prywatnych Wiadomości z informacją o lokalizacji błędu w celu dokonania poprawki.
Polecenia werbalizowane w postach pod tematami mają prawo zostać niezauważone, nieprzeczytane, niezrozumiane lub olane.
olga

Post autor: olga »

taaa, to wyglada na epidemie.
powinno sie jeszcze pojawic jakies dementi, a stad juz tylko krok do demencji.
forum zyje, cos sie dzieje, cos sie sciera, a tu takie pitolenie.
dean

Post autor: dean »

nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi...
to jest czysto techniczna sprawa...
olga

Post autor: olga »

bo zamiast twojego oswiadczenia, wystarczylo (na przyklad), w pitoleniu otworzyc okienko poprawkowe.
z moich obserwacji wynika, ze "pilne" poprawki sa dokonywane na biezaco (zawsze ktorys z modow akurat nawinie sie pod reke).
moze ktos jeszcze inaczej to widzi.
dean

Post autor: dean »

być może... okienko poprawkowe to dobry pomysł, ale ja akurat wpadłem na ten i mimo wszystko przy nim pozostanę... jak Twoje powyższe (bardzo merytoryczne) stwierdzenie ma się jednak do poprzedniego?
olga

Post autor: olga »

nawet niewprawny obserwator dostrzeze, ze ostatnio nastapil wysyp "komunikatow" w postaci oswiadczen, prosb, ultimatum, co jak dla mnie zakrawa na marudzenie.
i znowu dla mnie lepsze jest pisanie wierszowanek.
po prostu.
dean

Post autor: dean »

teraz rozumiem o co Ci chodzi (szkoda, że zwykle jesteś sugerująco-lakoniczna - przynajmniej w tak banalnej sprawie nie musielibyśmy uprawiać pitolenia podniesionego do potęgi n-tej)... powód, dla którego zamieściłem to oświadczenie jest również banalny... lista postów nieprzeczytanych (a miałem ich trochę), która ze względów technicznych została skasowana pozwalała na dotarcie do problemów z poprawianiem błędów... jeden z Użytkowników napisał mi dzisiaj, że nikt się nie interesuje tego typu uwagami, dlatego chciałem jednocześnie rozwiązać problem, jak i po części - zrzucić z siebie odpowiedzialność za tego typu sytuacje...
tyle w tym temacie... zamykam dyskusję...
olga

Post autor: olga »

dean, popitolilismy sobie okrutnie, moze teraz dajmy szanse innym, skoro juz ten temat wywolales.
wladco.

podpisano,
lakonia sugerującaja.
dean

Post autor: dean »

OK
cebreiro

Post autor: cebreiro »

ja też poproszę, na PW
szczególnie, że nie wszyscy się zgadzają na ingerencję w tekście,
a często mimo wskazania błędów nie wykazują chęci ich poprawy.
to zajmie tyle samo czasu, co napisanie postu z prośbą pod samym tekstem.
ann13

Post autor: ann13 »

cebreiro, to będę Cię błagać, prosić


i molestować
na priv

oczywiście jesli wkleję w dziale haiku:P)

olga, a znasz lepszy sposób na zrobienie napisu erekcjato, niekoniecznie w dwa lata ( jak logo ) od ultimatum ?
Awatar użytkownika
co mnie to obchodzi
Posty: 229
Rejestracja: 2006-08-10, 10:54
Kontakt:

Post autor: co mnie to obchodzi »

Dodatkowe przywileje lub ograniczenia nie akceptuje na portalu. Moderator to Moderator Uzytkownik to Uzytkownik. Wszystko jest okreslone uprawnieniami i mozliwosciami technicznymi udostepninymi przez przemo.
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

dowiedzieli się co możecie a czego nie!
jak szefowa mówi to świętość
Anty_Fobia bleeeee
Awatar użytkownika
Książę Półkrwi
Posty: 2012
Rejestracja: 2006-08-14, 11:42
Kontakt:

Post autor: Książę Półkrwi »

a dlaczego nie ma tu np.Grup Tematycznych?
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

półkrwisty czy ty chcesz mnie zdenerwować?:)
Anty_Fobia bleeeee
Awatar użytkownika
Książę Półkrwi
Posty: 2012
Rejestracja: 2006-08-14, 11:42
Kontakt:

Post autor: Książę Półkrwi »

a przełożysz mnie przez kolanko?
ann13

Post autor: ann13 »

księciuniu, z prostego powodu, byłaby tylko jedna pod tytułem oświecenie seksualne :P)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości