kilka rad udzielonych Wiktorowi

twórczość niedokończona, niesklasyfikowana, nieformalna, tematy nieaktualne, zaniechane, niedające przyporządkować się do żadnego działu, miejsce ucieczki Józia z Gombrowicza
robert kobryń

kilka rad udzielonych Wiktorowi

Post autor: robert kobryń »

Przede wszystkim nigdy nie popieraj Platformy Obywatelskiej. Zwolennik tej formacji jest głupcem, tchórzem, nikczemnikiem lub harpagonem. A najczęściej łączy w sobie kilka tych epitetów. Ty masz być mądry, odważny, bezwzględnie i bezlitośnie uczciwy oraz bezinteresownie hojny. Jeśli już musisz na kogoś głosować, wybierz Prawo i Sprawiedliwość. Pamiętaj jednak, oni też nie są do końca w porządku. Podpisali Traktat Lizboński.
Zapytasz zapewne. Czy fakt, że jestem Twoim wujem, predysponuje mnie do udzielenia rad? Kim jestem? Otóż, występuję w trzech postaciach. Przemawia do Ciebie Robert Kobryń, jako twórca jestem Marcinem Rajskim, na mieście mówią o mnie Robak. I to czyni mnie wielkim oraz i jednokrotnym. Niewielu dane było poznać każdego mnie. Nikt nie pojął tego konglomeratu. A tak poza tym, Boga nie ma. Jest to przykre, ale to jeszcze nie powód by deprecjonować osiągnięcia i wartości Kościoła Katolickiego, czy tym bardziej czcić Lucyfera, bo i do tego będą chcieli Cię przekonać. Jesteś Polakiem i bądź z tego dumny.
Urodziłeś się w roku królika. Nie przejmuj się. Odwaga nie polega na braku strachu, tylko na jego przełamywaniu. Najistotniejsze, że przyszedłeś na świat dwudziestego czwartego grudnia. Masz więc warunki, by zostać moim następcą. Wiedza i nauka jest najważniejsza. Nie lekceważ jednak świata pozazmysłowego. Naucz się dostrzegać i właściwie interpretować znaki.
Pamiętaj. Lepiej zginąć, niż dać się kupić. Muszę na razie kończyć. Twoja matka, sługus światowej finansjery, krzywo na mnie patrzy.
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 1288
Rejestracja: 2007-09-18, 00:26
Lokalizacja: Sheffield
Kontakt:

Post autor: Margot »

Robercie, sle serdecznosci dla Twoich wszystkich osobowosci.
Masz moje poparcie w sprawie PO, Boga, kosciola katolickiego w Polsce i paru innych rad dla Wiktora.
Dbaj o siebie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości