humoreska o tym jak parchaty cham klęka przed polskim panem

twórczość niedokończona, niesklasyfikowana, nieformalna, tematy nieaktualne, zaniechane, niedające przyporządkować się do żadnego działu, miejsce ucieczki Józia z Gombrowicza
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15406
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

marcinku aby pierdolic na powyzszy temat musisz sie nauczyc dwoch fundamentalnych a`priori
1. patriota zostaje sie po smierci i nie ma zadnego ale, kandydaci na patriotow nie dostali nawet dobrego wpierdolu tzn. takiego aby wyzionac ducha. w reducie ordona mickiewicz pokazal na czym polega patriotyzm, pewnie, ze dla siebie mozesz wyciac kawalek tekstu z reduty ale ja nie mam takich ostrych nozyczek i jestem wierny mickiewiczowi pomimo tego, ze lgal lepiej ode mnie.
2. wymien wszystkie ofary ub (te 100.000) to bede cie nosil na barana po europie do konca zycia (nie wazne czyjego)
dajcie zyc grabarzom
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

takim poziomem dyskusji, który proponujesz, możesz błyszczeć rozmawiając ze swoją przyjaciółką Bińczycką. jeśli zaś chciałbyś, żebym i ja wypowiedział się na twój temat, musisz udać się do gabinetu mojej lubej, który niedawno założyła. wiedz jednak, że rozglądając się na lewo i prawo w trakcie wizyty, patrząc na portrety Freuda i Junga, w oczach któregoś z nich dostrzeżesz moje spojrzenie. ostatecznie to ja wypisuję receptę.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15406
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

nie zycze sobie abys sie wypowiadal na moj temat, nie znam sie na sporcie wiec zdanie kibolka nie ma tu znaczenia. pdychoanaliza mozesz dzisiaj podchodzic mojego kota, on tez jest wielkim patriota. to, ze znasz na pamiec dziela szwagrzyka, motyki, kurtyki, bednarka i pozostalych uczonych, ktorym nalezy sie nobel nie upowaznia cie do tego aby wyzywac nad tymi, ktorym odcieto doplyw do wiedzy. ta twoja pierdolnieta gosienka, ktora cie wystraszyla kiedys zsyla na sybir zapomniala dodac, ze nacjonalisci z görlitz nie maja nic wspolnego z niemieckim nacjonalizmem, sa to rodowici slazacy, jest to antypolskie ugrupowanie, wszystko inne im zwisa. aby dostac sie do ich organizacji, trzeba urodzic sie na slasku.
zastanow sie lepiej nad tym, kto byl wiekszym patriota dawny ubek czy dzisiejszy glupi marcinek, glupota to cecha charekterystyczna dla wszystkich krzyczacych patriotow, szkoda tylko, ze zaden nie chce swiecic zycia ojczyznie.

[ Dodano: 2013-10-05, 19:55 ]
bienczyczka ma takie same poglady jak ty, ktos jej wypalil na czole prl i przysiegla zemste, moze w przyszlym roku ja zrealizuje. czytalem kiedys jak ciebie chwalila, nawet zlozyla wniosek w um. przemysl aby kazda nowa ulice nazwac twoim imieniem z zaznaczeniem "patriota"





























































































idiota
dajcie zyc grabarzom
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

skocz lepiej po maślankę
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15406
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

z tego co widze twoja madrosc na tym portalu nie znalazla sobie zrozumienia
takie linki mozesz wklejac tam gdzie poziom jest adekwatny do twojego
polacy to nie tylko ty i jacus, ktory cie napierdalal lopata w piaskownicy, polacy maja rozne korzenie i wyznania, nigdy nie byli jednomyslni i nigdy nie beda, od wiekow maja prawo do wlasnego zdania, co nie jest przejawem pozostalej europy.
teraz nalezaloby ciebie postraszyc jak przystalo na przyzwoitego netowca
a wiec, gdybys mi powiedzial w cztery oczy, ze tuwim nie byl polakiem, to moze nie wydrapalbym tobie slipkow bo bym nie siegnal ale z pewnoscia stojac za toba w kolejce po bilet na mecz, oplulbym ten twoj zasyfilaly bialoczerwony szalik patriotyczny. pilnuj go bo jak go zgubisz to cie wyjebia z clanu patriotow

[ Dodano: 2013-10-06, 13:44 ]
zastanawiales sie dupku nad tym
po chuj tu smiecisz, chuj to kogo obchodzi
ze legia dostala w dupe
dajcie zyc grabarzom
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości