Elżbieta

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

Wojciech Graca
Posty: 3472
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Elżbieta

Post autor: Wojciech Graca »

Elżbieta pisze:

jestem usunieta z erekcjato. Opublikowalam cos, co, niestety admin ze mna usunal, wkrotce po dodaniu, a przesylam, bo ktos chcial chyba zatrzec slad powodow zaistnialego faktu. A ze ten tekst zapisalam najpierw na dysku, zanim przeslalam, zatem ta droga informuje o mojej decyzki i o jej powodach:
Do administratora strony erekcjato.eu



--------------------------------------------------

http://erekcjato.eu/forum/viewtopic.php ... 7005d2ff5b
Awatar użytkownika
co mnie to obchodzi
Posty: 229
Rejestracja: 2006-08-10, 10:54
Kontakt:

Post autor: co mnie to obchodzi »

Wojciech Graca pisze:Opublikowalam cos
Na tym portalu sie nic nie usuwa i nie zmusza nikogo do publikacji.
Wojciech Graca
Posty: 3472
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

Hehe

Halina z Berlina
Teksty wycina ;)


No to raz jeszcze:

Do administratora strony erekcjato.eu

życzę sobie usunięcia - natychmiastowego - mojego konta oraz wszystkich publikacji mojego autorstwa z tej witryny.

Powód:

Jako wolny człowiek nie wyrażam woli bycia kojarzoną z treściami wykraczającymi poza te, które moralnie mogę zaakceptować, czyli nie chcę w jakikolwiek sposób widnieć na witrynie, na której jakikolwiek użytkownik zamieszcza w komentarzach "żarty" pedofilskie, a wpisy takie nie są usuwane administracyjnie - jest przyzwolenie na takie wpisy.
Kłóci się to z moimi przekonaniami dotyczącymi wolności słowa, a kojarzy mi się z anarchią i akceptacją nagannych wpisów, wpisów nieakceptowalnych w normatywach społecznych.

Wulgarne komentarze, nie mające związku z prezentowanymi utworami zniesmaczają mnie osobiście. Zatem osobiście nie życzę sobie być nadal użytkownikiem tego portalu. Moje utwory również winny zniknąć, gdyż cofam pozwolenie na ich "funkcjonowanie" tutaj.

Nie chcę być kojarzona z przyzwoleniem dla wulgarności, wykraczającej poza wymogi arte, czyli poza wulgaryzmy stosowane jako środki stylistyczne w tworczości.

Taka jest moja decyzja.

Niech portal będzie "podwórkiem" dla tych, którym to odpowiada - ta specyficzna awangarda nieprzyzwoitych, rażących wpisów z okolic rynsztokowego poczucia humoru.

--------------------------------------------------

http://erekcjato.eu/forum/viewtopic.php ... 7005d2ff5b
malo istotne 2
Posty: 11
Rejestracja: 2015-01-07, 09:03
Kontakt:

Post autor: malo istotne 2 »

Fakt faktem
Dawno temu byłem. Już nie
dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

Post autor: dean »

ludzie znikają jak w Meksyku...

[ Dodano: 2015-01-09, 22:44 ]
ostatni gasi światło... proponuję twardy reset systemu bez podejmowania akcji reanimacyjnej... not with a bang but whimper...
Wojciech Graca
Posty: 3472
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

dean, sugerujesz ze HalinazBerlina za morde kartel trzyma?
Wyobraz sobie, ze tak jest i sie okazuje ze portal jest sponsorowany z pieniedzy z narkobiznesu, handlu ludzmi etc (to wiele wyjasnialoby) i kazdemu modowi wpada cbs na chate o 6:00 rano za tydzien ;)
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

co tu sie wyrabia jakies ataki ?
dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

Post autor: dean »

wypełnia się cykl życia systemów, lila... parabola żywota...
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

no a ze co to byly za tresci bo ciekawosc mnie moze nie zzera ale kąsa
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11158
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: Gacek »

lila, ja sobie przypominam te treści... ale mogę Ci jedynie na PW "prawie" zacytować, jeśli zechcesz. :-D
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

ale moga byc eufemizmy i wykropkowania tu a ktoz sie dopuscil ?
Awatar użytkownika
co mnie to obchodzi
Posty: 229
Rejestracja: 2006-08-10, 10:54
Kontakt:

Post autor: co mnie to obchodzi »

Wojciech Graca pisze:Hehe



Halina z Berlina

Teksty wycina ;)
Zostalo to co bylo interesujace tylko dla mnie. Moderatorem dzialu jest Wojciech Graca, dlatego Pani Elzbieta powinna sie do niego zwrocic a nie do mnie. Za darmo to ja nawet palcem nie rusze w kozaczku i nie mysle za zadnego modertora odpracowywac tu na czarno. Swoja droga kawal to jest kawal, to byl kawal kaziorodczy i nie bylo powodu aby z powodu kawalu sie unosic i zaklocac mi spokoj na wczasach. Prosze nie zapominac, ze mam zaleglosci na portalu i jak juz ktos mnie zmusi do sprzatania to sprzatam porzadnie i byc moze przy okazji wyleciec cos co wyleciec nie powinno ale nie pasuje do mojej wyobrazni przestrzennej. Wojciechu Graca pilnuj swojego dzialu tak aby mnie nie zmuszac do wysilku i robienia losow z papieru do tego, kogo by jeszcze tu przy okazji. W przyszlosci usune kazdego uzytkownika, ktory bedzie sie porywal na "wolnosc slowa" na tym portalu. Francuskich terrorystow sobie tu nie zycze.
Wojciech Graca
Posty: 3472
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

Berlinska Halino,

tamten kawal moglbym usunac dwoma kliknieciami. Jednakze po co mialbym wybielac tamtego nicka. To po nim zostaloby to, wg niektorych, grzeszny, wstydliwy, czyli na wieczna pamiatke glupoty - wpis.

Ach, cóż poradzić może mod, jeśli admin weźmie młot.
;)
Działu pilnuje, po swojemu :P
Marcin28

Post autor: Marcin28 »

powodzenia w walce
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości