Kim jesteś erekcjato

tutaj mozna dokonac poprawki lub skorzystac z pomocy innych uzytkownikow przed ostateczna publikacja w odpowiednim miejscu

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

Seilla
Posty: 64
Rejestracja: 2016-07-01, 10:54
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 6 times
Kontakt:

Kim jesteś erekcjato

Post autor: Seilla »

jestem kobietą
mogę być na salonach damą
lub do towarzystwa damą - kurtyzaną
jestem matką
mogę być matką polką mogę także matką być wariatką
jestem poetą
chociaż sama nie wiem kto to
i czy ja poeta
songwriter może, raper, wierszokleta

byłam tam - jestem tu
ale zawsze mogę uciec
trzeba jedynie wiedzieć
gdzie i po co

bo w życiu chodzi tylko o to
żeby nie być idiotą
dostarczając sobie wrażeń
dbać o ciągłość wydarzeń




































































































































na forum erekcjato
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 1288
Rejestracja: 2007-09-18, 00:26
Lokalizacja: Sheffield
Kontakt:

Post autor: Margot »

To, co napisałaś w oddalonym od głównego tekstu wersie stanowi pointę tego tekstu. Nie jest tym, co nazywamy awersacją. To nie jest erekcjato.

Pozdrawiam.
It is my happiness in you that you don't know me yet.
/Andrzej Partum/
Awatar użytkownika
Boob
Posty: 1810
Rejestracja: 2008-04-24, 11:17
Lokalizacja: opolszczyzna
Has thanked: 5 times
Been thanked: 15 times
Kontakt:

Post autor: Boob »

co za otwarcie z przytupem, agresywne i takie prowokacyjne.
intelektualistka rodem z łodzi (poetka przez duże „P”) kontra idioci czyt. autor /autorzy z żółtej strony)
Czy powinienem się poczuć obrażony tym tekstem ? Nie ponieważ nie jest poetą i nawet nie stoję na progu poezji o czym kiedyś tu już wspominałem. Traktuję udział w „forum erekcjato” jako odskocznię od życia codziennego rodzaj rozrywki śmiem twierdzić że dotyczy to nie tylko mnie. Już w zeszłym roku zwróciłem uwagę na banalność Twoich tekstów stąd brak recenzji. wracając do tekstu to nie jest erekcjato w pełni podzielam opinię Margot.
a tergo.
Seilla
Posty: 64
Rejestracja: 2016-07-01, 10:54
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 6 times
Kontakt:

Post autor: Seilla »

Boob, przykro mi, ale w pełni nie zgadzam się z Twoim komentarzem. Miałam na myśli coś zupełnie innego. Na tym forum można być każdym, można zmieniać wcielenia. Pisać o wszystkim i w różnych formach. Czasem jest bardziej poetycko, czasem prowokacyjnie, czasem śmieszne rymowanki z nietuzinkowym zakończeniem są najbardziej trafione. I za to właśnie uwielbiam to forum i od paru lat do niego wracam. Jak miałabym obrażać osoby z żółtego forum? Podziwiam Was wszystkich i już od 2016 roku chcę stać się jedną z Was co wychodzi czasem lepiej, czasem gorzej. Tu widać minęłam się z formą, trudno. Będę próbować dalej.
PS. W zeszłym roku nie brałam akurat udziału w konkursie.
Awatar użytkownika
Boob
Posty: 1810
Rejestracja: 2008-04-24, 11:17
Lokalizacja: opolszczyzna
Has thanked: 5 times
Been thanked: 15 times
Kontakt:

Post autor: Boob »

Seilla. Nie jestem typem agresora. W przeszłości kiedy rozmówca wspominał, że pisze wiersze i mówił to bardzo poważnie na mojej twarzy pojawiał się uśmiech lekko ironiczny. Przypadek sprawił , że napisałem pierwszy tekst (sprowokowany na własne życzenie) i upubliczniłem go nie zdając sobie sprawy, że wówczas on już żyje w „innym świecie” na specyficznych prawach w wirtualnym świecie. Tekst i tak piszę o „nich” nie wiersze bo nie mam takiego daru. Tutaj spotkałem osoby które mają ten dar. Dlatego Szanuję każdego kto pisze i poddaje się ocenie a niejednokrotnie krytyce upubliczniając swoje utwory. Dziękuje za Twój wpis. Wyglądana to , że moja interpretacja i odczucia są nie właściwe co do przekazu. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
a tergo.
Seilla
Posty: 64
Rejestracja: 2016-07-01, 10:54
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 6 times
Kontakt:

Post autor: Seilla »

Boob,pamiętam Twoje utwory, chociażby erekcjato bądź fit - bodajże sprzed dwóch sezonów i nie wmówisz mi, że nie ma w tym poezji. Podziwiam za lekkość pióra bez osadzania się w sztywnych formach pisarskich, za głębię przekazu mimo na pozór codziennych tematów.
A czy my poeci, tekściarze, raperzy, wierszokleci? To o co chodziło mi w powyższym tekście - nie wiem. Bo nie mam pojęcia jak wygląda ta granica, po której przekroczeniu z człowieka stajesz się artystą, poetą, rzemieślnikiem słowa (?) Jak Cię nazywają tak jest, ewentualnie nosisz imię jakie sam sobie nadasz.
Ze mnie poetka z Łodzi jak z koziej d. trąbka - jak się mawia. Może za czasów panieńskich. Teraz już po emigracji, pojechałam za mężem na wieś, doję krowy i jest pięknie.
Awatar użytkownika
Boob
Posty: 1810
Rejestracja: 2008-04-24, 11:17
Lokalizacja: opolszczyzna
Has thanked: 5 times
Been thanked: 15 times
Kontakt:

Post autor: Boob »

Seilla. Motyw wiejski z dojeniem krów w tle jest uroczy. Mnie rozebrał. Wers który przytoczyłaś w zestawieniu ze słowami: idiotą ,forum do tego moje pół żartem pół serio dywagacjami nt. awersacji z nanie spowodowało, że kontekst Twojego przesłania nabrał dla mnie innego znaczenia. Straciłem czujność chociaż interpretacja utworów innych autorów wychodziła mi z reguły dość sprawnie. Nie mam problemu żeby przyznać się do błędu co czynię. Eeehhhh nie nadaję się na Jurora. Natomiast Margot zachowała zimną krew i profesjonalizm przy komentarzu Twojego utworu. Dziękuje za miłą konwersację i pozytywne zdanie o moich tekstach. Pozdrawiam serdecznie
a tergo.
Wojciech Graca
Posty: 3472
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

Witam, dziękuję za Twoją publikację i proszę o kolejną.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość