Erekcjato postępowe

tutaj przeprowadzane sa konkursy, publikacje konkursowe wklejamy tutaj
Awatar użytkownika
borowik
Posty: 218
Rejestracja: 2018-11-29, 13:36
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times
Kontakt:

Erekcjato postępowe

Post autor: borowik »

To nie był udany związek.
Musiałam odejść.
Traktowała mnie jak szmatę.
Wszystkie jej zachcianki.

Pragnęłam miłości.
Tylko zabawka w rękach tej dziwki.
Ciągłe pretensje. Dużo kosztuję.
Pieniądze ważniejsze od uczucia.
Sprawdziłam konto, zrozumiałam.
Ja dokładałam do zdziry.

Żałuję, że nie porzuciłam pindy wcześniej.
Zaborcza suka kazała myśleć i czynić na rozkaz.

Znów jestem wolna, znów jestem szczęśliwa.


















POLEXIT
Awatar użytkownika
nanie
Posty: 768
Rejestracja: 2015-04-19, 21:28
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

Post autor: nanie »

pomysł jest,
ale za pomocą metafory i personifikacji nie da się napisać erekcjato :)
Obrazek
Awatar użytkownika
borowik
Posty: 218
Rejestracja: 2018-11-29, 13:36
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: borowik »

Zatraciłaś już wyczucie. Instynkt dawno cię opuścił. Jesteś teraz jak ten wyznawca ideologii gender, który gdy spotyka drugie człowieka, zastanawia się do której z siedemdziesięciu kilku płci społecznych go zaszufladkować. Wiele lat zmarnowałaś na wnikliwą lekturę jałowych sporów, prowadzonych przez samozwańczych ekspertów i innych domorosłych doktrynerów. Nawet gdybyś minęła rasowe erekcjato w drodze po bułki do piekarni, nie byłabyś w stanie je rozpoznać. Zastanawiałabyś się, czy to woltyżer, orientalny turysta, czy może wielbłąd dwugarbny. I taka jest smutna prawda. Ha!
Awatar użytkownika
nanie
Posty: 768
Rejestracja: 2015-04-19, 21:28
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

Post autor: nanie »

borowik, będę miłosierna, pokaż mi 5 świetnych erekcjato, niech będzie z ostatniego roku, nie kwartału, czy półrocza, przy których instynkt, jak piszesz mnie opuścił, ja myślę, że sztuką będzie w ogóle odnalezienie 5ciu erekcjato, więc daruję ci, świetnych, mogą być takie sobie, bo wiesz, jednak nie dam się nakarmić papką, dla ubogich
























z tvp1
;)


reszta mnie rozśmiesza,


i ty tak łaziłeś za mną, przez te wszystkie moje zmarnowane lata obserwując czy oddaję się wnikliwej !!! woow lekturze jałowych sporów i naprawdę, w tym czasie, nie miałeś nic lepszego do roboty


a jeśli mowa (trawa) o marnotrawstwie, to poopowiadaj, czy twój ciąg fibonacciego, (który porusza jednak przede wszystkim jakby parę, w gwizdku) zabrał ci chociaż jedną minutę twojego życia, którą chciałeś przeżyć, bez niego?
Obrazek
Awatar użytkownika
borowik
Posty: 218
Rejestracja: 2018-11-29, 13:36
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: borowik »

Użytkowniczko nanie, apeluję do twojego zdrowego rozsądku. To jest portal literacki i skupiamy się tutaj na publikacji tekstów i ich analizie z czytelniczego punktu widzenia. Stawiasz mnie, użytkownika borowik, w dość niezręcznej sytuacji. Niekoniecznie odczuwam potrzebę zapoznawania się z targającymi cię namiętnościami i emocjami. Owszem, możesz wyświetlić cały swój życiorys i problemy z którymi się borykasz. Nie rozumiem jednak, dlaczego akurat mnie wybrałaś na swego psychoterapeutę. Nie jestem przecież żadnym lekarzem. (Choć z poprzedniego komentarza wnoszę, że targają tobą jakieś boleści żołądkowe. Skonsultuj to lepiej z gastrologiem.)

Funkcjonujemy w przestrzeni wirtualnej. To jednak nie zwalnia nas od zachowania się w sposób odpowiedni. Proponuję, co następuje. Będziemy udawać, że twój przesadnie rozgorączkowany komentarz nigdy się nie pojawił i ponownie będziesz uprzejmie wypowiadać się pod moimi utworami, do czego jak pokazują ostatnie miesiące, czujesz szczególną miętę. Zgoda?
Awatar użytkownika
nanie
Posty: 768
Rejestracja: 2015-04-19, 21:28
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

Post autor: nanie »

borowik, zrezygnuj z dopalaczy, please, wnoszą one tylko tyle do twojego życia, że inny człowiek może się zastanowić nad tym i zatrwożyć, czy oby, nie jest sam, pośród debili :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Boob
Posty: 1810
Rejestracja: 2008-04-24, 11:17
Lokalizacja: opolszczyzna
Has thanked: 5 times
Been thanked: 15 times
Kontakt:

Post autor: Boob »

Witaj borowik! Jakiś czas temu próbowałem napisać tekst z awersacją Brexit. Peel skomentował tekst (…)ciut za mało. Brexit stał się faktem UK rzuciła pindę. Pola moim zdaniem bez pindy będzie w czarnej dupie. ale to jest wyłącznie moja opinia. Zastanawiam się czy erekcjato może istnieć bez metafory?Jestem tu użytkownikiem ponad 12 lat wciąż nie wiem czy napisałem kiedykolwiek erekcjato. Pozdrawiam
a tergo.
Awatar użytkownika
nanie
Posty: 768
Rejestracja: 2015-04-19, 21:28
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

Post autor: nanie »

boob, erekcjato jako utwór poetycki, oczywiście może mieć metafory, ale tu cały tekst jest metaforą, której transpozycję mamy w zakończeniu, a polska w rozumieniu kresek na mapie, nie może mieć przemyśleń o szmatach czy pindach ;)

w ten sposób można by o wszystkim napisać, i zakończyć że to widelec przekomarza się z łyżką, kto ważniejszy np. czy byłoby to erekcjato? nie, co najwyżej humoreska
Obrazek
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości