bezprawie na niebie - bucofotacja

artykuł, kronika, reportaż, polemika, felieton, recenzja, wywiad, relacja, formy dziennikarskie, wlasna publicystyka na kazdy temat

Moderator: anty-czka

Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

bezprawie na niebie - bucofotacja

Post autor: fobiak »

korzystajac z programu adobe pfotoshop nie pamietajac zamiaru i kolejnosci klikniec otworzyl sie album starter edition 3.0-img_1841.jpg.
co to ma znaczyc ? kto tak porysowal niebo? po co to wszystko? mozna zamknac okno i juz do sprawy nie wracac, lub poswiecic krajobrazowi wiecej czasu, ktorego i tak sie nie ma na tyle aby tracic go na doswiadczenia poznawczo-przyrodnicze. po zadaniu tylu pytan powinno sie jednak zatrzymac na dluzej przy fotce i odpowiedziec chociaz na jedno. jedna odpowiedz nasuwa sie sama automatycznie juz od poczatku "co za baran to zrobil" tylko, ze nie bylo takiego pytania, z drugiej strony pytaniem nie powinno sie odpowiadac jesli ma sie troche edukacji za soba i jeszcze ogrom przed soba nie do zdobycia. foto fobiakObrazeksamo zdjecie nie jest tyle warte aby dlugo zastanawiac sie na tym, kto pokreslil niebo i czy tak mozna sobie mazac po niebie co sie komu zywnie podoba, ornament z kreskami zywcem wyrwany z geometrii wykreslnej, nie jest ani dzielem artystycznym ani nie sluzy spoleczenstwu w rozwoju intelektualnym. z drugiej strony kolor uzyty, byc moze i nieswiadomie, w kreskach jest rozowy co wskazuje na to, ze malarz, kreslarz, tworca jest pedalem jak i ateista, o tym swiadcza motywy ktorych uzyl do swojego dziela beszczeszac niebo, nie ma tam zadnych symboli religijnych z wyjatkiem jednego malego trojkata roznobocznego daleko odbiegajacego od naszego katolickiego rownobocznego.
przestrzen na ktorej dokonano nielegalnych wybrykow od tysiacleci nalezy do wierzacych i to nie tylko katolickich, dlatego z ich strony powinny sie pojawic pierwsze protesty.
nie jest zadnym odkryciem, ze religie sa sklocone, w zwiazku z czym nie nalezy oczekiwac, ze kosciol katolicki pierwszy zrobi krok do przodu gdyz nie lezy to w kompetencjach kosciola aby mieszac sie do polityki, katolicyzm natomiast jest ideologia i wlasnie takimi sprawami zajmuja sie ich przedstawiciele, polski kosciol katolicki zawsze stal po stronie narodu i nigdy go nie zdradzil, dlatego narod sie odwdzieczyl i stworzyl panstwo katolickie, z ktorym z kolei kosciol nie ma nic wspolnego, bo przeciez nie moze sie mieszac do polityki.

wiec kto ma walczyc o niebo? dobry katolicki polityk nie porwie sie z siekera na ksiezyc, tylko dokladniej zapozna sie z faktami przygladajac sie powyzszej fotce. pierwsze co powie to "zachod" nie nasza sprawa. niech zachod sie martwi.
gdyby inne polskie religie czy tez sekty mialy srodki medialne i jakiegos tam rydzyka czy tez program tv to z penoscia znalazlby sie jakis sceptyk, ktory probowalby obalic poglady katolicyzmu szukajacego winnych na zachodzie stwierdzajac "nie to wschod".
i na tym by sie skonczylo, male religie i sekty nie maja sily przebicia w polsce bez pomocy komunistow ktorych pochlonal katolicyzm z cala ich prowizorycznie naginana ideologia. inteligencja komunistyczna wzmocnila katolicyzm uzywajac oslony dmokratycznej w okresie przejsciowym do dyktatury ktora jest zajeta zalewaniem fundametow po ciemku aby tylko nie draznic spragnionego narodu. wiec sila kierujaca narodem jest w stanie obalic kazdy argument powolujac sie na prawa natury, ktore wyraznie widac na zdjeciu. korony, klona, wierzby, sosny, debow sa bardziej rozwiniete w kierunku poludniowym, czyli z prawej strony na lewa co swiadczy, ze po prawej stronie jest polnoc, kilka drzew jest przechylonych w przeciwnym kierunku - na polnoc, czyli wiatry poludniowo zachodnie. na zachodzie nie ma
katolicyzmu, dlatego zachod grzebie sie w socjalnym gownie uzywajac do tego tak jak kazde zachodnie panstwo demokracji,
nie pozostaje im nic innego jak zadbanie swoje niebo, ktore nam pod nosem zapaskudzaja.
dajcie zyc grabarzom
anty-czka
Posty: 2981
Rejestracja: 2007-02-20, 13:36
Kontakt:

Post autor: anty-czka »

Kto pokreślił niebo?
Czy tak można sobie mazać po niebie
co się komu żywnie podoba?
Bezczeszcząc* przestrzeń
dokonano nielegalnych wybryków.
Kto ma walczyć o niebo
szukając winnych?


Nie pozostaje nic innego
jak zadbanie o swoje niebo,
które nam pod nosem zapaskudzają
- Fobiak


Nie umiem tutaj pisać kursywą, wiec jest jak jest. Czytam ten tekst odrywając się bardziej od ziemi niż Ty to ująłeś.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

a co chcialas przekazac?
dajcie zyc grabarzom
olga

Post autor: olga »

antyczko - mozesz zaznaczyc myszka ten fragment tekstu, ktory chcesz, by byl kursywa i kliknac gdzie trzeba.
tagi nie funkcjonuja.
chyba.
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 1288
Rejestracja: 2007-09-18, 00:26
Lokalizacja: Sheffield
Kontakt:

Post autor: Margot »

Fajne zdjęcie Ci wyszło. :-D
anty-czka
Posty: 2981
Rejestracja: 2007-02-20, 13:36
Kontakt:

Post autor: anty-czka »

Tylko tyle, że nie należy sie godzić i trzeba pazurami walczyc o to, aby żadni czarni, czerwoni czy różowi buce nie mogli paskudzic bezkarnie mojego nieba. Nawet gdy łamią się pazury od drapania nie mozna opuszczać rąk. Bo co pozostanie jeśli zdołają zamalować moją przestrzeń kolorami, których nie cierpię?
Poza tym dlaczego ktoś bezkarnie ma na moim niebie rysować swoje wzory?

Zawsze podejmuję działania, na które mogę mieć wpływ. Zawsze wszystkie idee i hasła przekladam na swój mały ogródek. Jeśli w nim nie pozwolę napaskudzic, będzie to już pewien sukces i częściowe odniesienie do tego co napisałeś.

Zgadzam się z Margot - zdjęcie super.
willy_the_lost
Posty: 817
Rejestracja: 2006-10-13, 13:44
Kontakt:

Post autor: willy_the_lost »

jak mam z kolei codzienie wygaszacz ekranu na swoim niebie, bo z centrum, z jakiejs dresiarskiej knajpy napieprzaja reflektorami typu 'wypierdalaj swietliku-marzenie w gore i nie wracaj'. i bardzo mnie to wkurwia, bo ja bardzo lubie patrzec na nocne niebo. wtedy wlasnie pisze swoje wiekopomne gnioty i to jest jedyna chwila gdy sie lubie. a jak ktos napieprza punkcikami na niebie to czasem trudno sie zorientowac czy to plejady czy maly woz.i mam w dupie czy robia to samoloty nato, mieszkam niedaleko lotniska i tez mam te badziewia, czy moherowi czy ortalionowi amisze na dyskach, niech wypieprzaja mi z mojego nieba po prostu
Wojciech Graca
Posty: 3472
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

Dlatego wlasnie nie mam prawka, nie latam, jezdze pociagami i raz na ruski rok wsiadam do autobusu - bo niebo trzeba szanowac, najlepiej konno sie przemieszczajac jak juz
anty-czka
Posty: 2981
Rejestracja: 2007-02-20, 13:36
Kontakt:

Post autor: anty-czka »

Wszyscy umiejętnie uciekliśmy od tematu. Aż rodzi się pytanie -ciekawe dlaczego?
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11158
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: Gacek »

Ja proponuję zestrzelić wszystkie samoloty odrzutowe i nikt wtedy nie będzie rysował katolickiego nieba. ( W moich stronach też latające maszyny tak rysują!)
Sorry, a jak nie jestem katolikiem, to juz mi się kawałek nieba nie należy?
A ja taki porządny...
Zawsze marzyłem o niebie:) (Jak pożyję 120 lat na tej matce Ziemi)
Awatar użytkownika
Książę Półkrwi
Posty: 2012
Rejestracja: 2006-08-14, 11:42
Kontakt:

Post autor: Książę Półkrwi »

tworca jest pedalem jak i ateista, o tym swiadcza motywy ktorych uzyl do swojego dziela beszczeszac niebo, nie ma tam zadnych symboli religijnych z wyjatkiem jednego malego trojkata roznobocznego daleko odbiegajacego od naszego katolickiego rownobocznego.
ja tam od chuja krzyży widzę,
są więc dwie możliwości:
albo katolicy w swej bezczelności
albo to mułzumańska podpucha,
ja stawiam na saracenów;
fajny pomysł
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

e tam
odrzutowce se polatały:))))
Anty_Fobia bleeeee
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

nie widzisz, ze te kreski sie krzyzuja
to samolociki by sie rozlecialy
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

KURDE
TOż NA RAZ BY NIE LECIAłY
A SKąD TY WIESZ żE SIE NIE ROZLECIAłY?
Anty_Fobia bleeeee
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

nie slyszalem
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

fobiak czy tobie dzis się nudzi?
czego ty tam sie w tych kreskach doszukujesz
palca bożego?
Anty_Fobia bleeeee
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

antyczka nie widzisz, ze tu moderatorzy nie zagladaja?

[ Added: 2008-02-11, 10:24 ]
cieniasko ja niczego nie szukam
przeciez to nie ja pokreslilem niebo
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

ale to było pdstawą napisania tekstu do tego obrazu:)
Anty_Fobia bleeeee
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

no
bo obraz do tekstu jest zawsze trudniej dobrac
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

to najpierw był tekst?
kurde a w zyciu ja nie napiszę buco...całe zycie bym straciła
Anty_Fobia bleeeee
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

nie
najpierw byla fotka i tak jest w prostej definicji, ze ze zdjecia sie wyciaga wszystkie tematy
jak chcesz to ja zrobie jakas fotke tobie i sobie napiszesz
fotka nie moze zawierac duzo motywow
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

ok
ale za jakoś moich skojarzeń nie odpowiadam
ech
Anty_Fobia bleeeee
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość