Pitolenie na antenie

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11158
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Pitolenie na antenie

Post autor: Gacek »

Szanowni autorzy www.erekcjato.eu
Na stronie www.spikeria.pl założyłem pokój o nazwie:
Pitolenie na antenie cenię, gdzie każdy chętny może wejść, pogadać poprzez mikrofon, zobaczyć się na kamerce ( można równocześnie mieć 4-ry kamerki otwarte ).
Czyli oprócz pitolenia piszącego można: pitolić mówiąc, gestykulować do kamerki, chichrać się, słuchać muzyki, puszczać swoje ulubione przeboje, czyli pitolić na każde sposoby!
Jest to czat, który nie wymaga instalacji!!! Można wejść na nicku tymczasowym ( lecz wtedy nie można się dodać do kontaktów ), a więc lepiej jest swój nick zarejestrować. Rejestracja trwa około 5 sekund.
Dla zainteresowanych i chętnych mogę podać hasło ( oczywiście tylko na PW ). Ci którzy będą znać hasło, mogą zapraszać swoich znajomych ( udostępniając im to hasło [też na PW] ).
Myślę, że dzięki temu pokoikowi, zaoszczędzimy paluszki i klawiaturę, nawiążemy kontakt audiowizualny, popitolimy skolgo ugodno, a nawet więcej:)
Jeśli mój pomysł spodoba się – zapraszam na priv po hasło, jeśli nie, można wejść do pokoju o nazwie: ( bez hasła) - Pokój Pięknych Przebojów.
Pozdrawiam: Gacek_z_ere
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości