pytanie windosowe

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

pytanie windosowe

Post autor: fobiak »

nie moge wejsc na windosa (nie moge odpalic programu), tzn haczy mi sie na kartach i nieraz wejde za pomoca diskety czasm mnie nie wpusza i instaluje nowego windosa,
co to za cholera?
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11158
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: Gacek »

To jak tu wlazłeś?
Miałem problem z systemem, ale to była sprawa wirusa, który mi zablokował zupełnie komputer.
Jeśli jakoś Ci sie uda uruchomić jednak stary system WINDOWS, zrób sobie tzw. Przywracanie systemu do daty, kiedy Ci wszystko poprawnie chodziło.
Może ktoś Ci pomoże, kto jest bardziej obeznany z komputerami.
Pozdr.
Awatar użytkownika
Boob
Posty: 1810
Rejestracja: 2008-04-24, 11:17
Lokalizacja: opolszczyzna
Has thanked: 5 times
Been thanked: 15 times
Kontakt:

pytanie windosowe

Post autor: Boob »

nie jestem fachowcem z informatyki ale odpowiadając na Twoje pytanie przyczyn może byc wiele nie wykluczjąc wirusa. Wydaje mi się, że najlepiej zrobisz formatujac dysk a następnie wykonasz reinstalację systemu windows.A może wcześniej zrób jeszcze defragmentowanie dysków jeśli uda Ci się otworzyć windows.
a tergo.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

formatowanie by sie przydalo zrobic ale to duzo roboty nahpierw zrobie defragmentacje
gacek no nieraz mi sie uda wlezc

boob wyrzuc mi w roznych w tytulach błahaiku i tam jest w jednym erekcjato tez to wywal z tytulu
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11158
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: Gacek »

No to jak Ci się uda wejść, to wejdź w Akcesoria, Narzędzia systemowe i Przywracanie systemu.
Znajdź wytłuszczoną datę przed wystąpieniem problemu i kliknij na Przywróć system
U mnie Przywracanie systemu prawie zawsze skutkuje poprawnym dzialaniem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości