• Ostatnie utwory

Erekcjato: „Rozliczenie"


Co ja z tego miałam, że ci zaufałam?

Kilka ciepłych słów, co znikły nad ranem,

obietnic wiązankę, w które uwierzyłam,

i pustkę pod sercem – tak dobrze mi znaną.

Co ja z tego miałam, po nocach czekałam,

w poduszkę płakałam, o śnie nie myślałam? 

Twój głos w mojej głowie jak echo się błąkał,
rano głucha cisza, wieczor pełen blasku.

Co ja z tego miałam, że wiernie czekałam?

Każdy dzień był dłuższy o twą nieobecność.

Nadzieja, co więdła, choć jeszcze wierzyłam,
i łzy, które znały smak mej samotności.

Co ja z tego miałam? Tyle, co ze snu:

zniknąłeś, a ja... uczę się żyć znów.

















































































Smartfon

Wyświetlenia: 2057  •  Komentarze: 20  •  Napisz komentarze [ Wstecz ]




  • Wyszukiwarka
  • Zaawansowane




  • Link do nas
  • Podziel się linkiem do naszej strony . Użyj poniższego kodu HTML:

    HTML:


    BBCode:



  • Najnowsi użytkownicy

  • Najaktywniejsi

  • Jest 229 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 229 gości

    Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika


  • Statystyki
  • Podsumowanie
    Liczba postów: 114692
    Liczba tematów: 13369
    Liczba ogłoszenń 0
    Liczba przyklejonych: 160
    Liczba załączników 96

    Tematów dziennie: 2
    Postów dziennie: 16
    Użytkownicy dziennie: 0
    Tematów na usera: 6685
    Postów na usera: 13369
    Postów na wątek: 9

    Liczba użytkowników: 2
    Ostatnio zarejestrowany użytkownik: fobiak

  • Ankiety
  • W którym okresie żyło ci się najlepiej?

    1944–1954

    14%
    1955–1964

    Brak głosów
    1965-1974

    Brak głosów
    1975-1984

    Brak głosów
    1985-1994

    43%
    1995.-2004

    Brak głosów
    2005-2014

    Brak głosów
    2015-2024

    43%

    Liczba głosów : 7

    Wyświetl temat


  • Clock