Konkurs Erekcjato 2026
autor:
fobiak »
2026-05-31, 15:53
» w
Informatorium
XXII miedzynarodowy konkurs erekcjato od 01.07.2026-31.07.2026 do godziny 23.00 i ani minuty dluzej.
Nagrody, odpowiadajace wartosci PLN na dzien...
0 Odpowiedzi
223 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2026-05-31, 15:53
erekcjato wyznania seksualnego
Odpowiedzi: 28
autor: dean » 2007-04-15, 20:17
Pierwszy post
upodlony kolejną nocą
szukam seksu sportowego
na dnie oka mijanej samicy
rozpisuję wzorami orgazmy
tanią czcionką wygasłych uczuć
z filmów porno...
Ostatni post
OK, zmieniam po raz enty :-P
28 Odpowiedzi
5905 Odsłony
Ostatni post autor: dean
2007-04-22, 13:13
erekcjato w niebieskich majtkach 8
autor: ann13 » 2007-04-21, 15:02
chyba zawsze wolałeś dotykać wszystkie inne blondynki
i pewnie wziąłbyś pod kołdrę każdą niepomalowaną szatynkę
gdybym nie była taka chętnie...
0 Odpowiedzi
716 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2007-04-21, 15:02
erekcjato -sprzątanie przedświąteczne
Odpowiedzi: 20
autor: cieniu1969 » 2007-04-03, 09:00
Pierwszy post
muszę szmaty w półkach poprzewracać
pajęczyny z sufitu wyplątać
powyrzucać niezbędne klamoty
ale nie chce mi się brać do roboty
może zrobię...
Ostatni post
ta wymyśl cus jeszcze ;-)
20 Odpowiedzi
4300 Odsłony
Ostatni post autor: cieniu1969
2007-04-17, 18:56
erekcjato pogodzone z czasem
Odpowiedzi: 13
autor: ann13 » 2007-04-15, 09:18
Pierwszy post
ściagając niebieskie majteczki w wyblakłe kropeczki
zdejmuję czasem przeciwsłoneczne okulary
i stając przed lustrem na golasa
oglądam dokładnie...
Ostatni post
dean, oj... na szczęście tak zwana starosć jest procesem czasochłonnym , mozna się do niej przyzwyczajać latami i uważam , ze nic zasmucającego w...
13 Odpowiedzi
3093 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2007-04-17, 18:50
erekcjato kronikarskie
Odpowiedzi: 4
autor: cebreiro » 2007-04-16, 11:41
Pierwszy post
I oto nastąpił ostatni- 46 dzień krwawej wojny,
która rozegrała się między dwoma zwaśnionymi rodami!
Widziałem wczoraj mojego Pana, jak dumał,...
Ostatni post
a sytuacja wyglądała na patową :->
4 Odpowiedzi
1406 Odsłony
Ostatni post autor: dean
2007-04-16, 17:36
erekcjato badziewie 175
Odpowiedzi: 3
autor:
fobiak »
2007-04-13, 20:07
Pierwszy post
jak co roku
tak i w tym
postarzelismy sie o rok
przybylo nam nowych zmarszczek
i chorob
tobie rosnie brzuch
a mi juz nic
czesciej sie malujesz
aby...
3 Odpowiedzi
1375 Odsłony
Ostatni post autor: elutka
2007-04-14, 07:33
erekcjato w niebieskich majtkach 6
Odpowiedzi: 15
autor: ann13 » 2007-04-07, 21:55
Pierwszy post
nigdy nie zapisywałam się w kolejce na miłość
ani wzloty i upadki
bo miałam sama wybierać sobie czas i miejsce
kiedy chce się pieprzyc z nikim
bez...
15 Odpowiedzi
3280 Odsłony
Ostatni post autor: Książę Półkrwi
2007-04-10, 12:15
erekcjato rodzinne
Odpowiedzi: 32
autor: dean » 2007-04-07, 09:23
Pierwszy post
mój brat był zawsze lepszy
nie dlatego, że lepiej dupy grzmocił
albo piękniej rzygał
sąsiadowi na wycieraczkę
kochałem go, bo nie miałem wyjścia...
Ostatni post
no
i to się właśnie nazywa męski punkt widzenia
śmigam wyspacerować sukę :P)
32 Odpowiedzi
4864 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2007-04-09, 15:18
erekcjato sprowadzające na ziemię punkt gy
Odpowiedzi: 13
autor: ann13 » 2007-03-12, 19:35
Pierwszy post
a ty wcale nie szukałeś miejsca
gdzie mi jest najlepiej
kiedy zamknę oczy
i mnie nie nie ma tam gdzie jestem
tylko mnie kochałeś do banalnego...
Ostatni post
do jednostkowego odczuwania długości "momentu" :-D
13 Odpowiedzi
2768 Odsłony
Ostatni post autor: dean
2007-04-07, 23:20
erekcjato badziewie 174
Odpowiedzi: 23
autor:
fobiak »
2007-04-06, 17:44
Pierwszy post
kiedy przyszli
wszystko zabrac
on juz nic nie mial
nawet jej
nikt go nie chcial
dopoki ona
dosc pozno
nie rozkraczyla sie na jego drodze...
Ostatni post
a co ja sadystka?
żeby sie tak pastwić
dobra moge sie nie odzywać dziś...
Dodano : 2007-04-07, 09:17 ]
ja 13 juz nawt nie mam zamiaru iść
nawet...
23 Odpowiedzi
4378 Odsłony
Ostatni post autor: cieniu1969
2007-04-07, 09:16
erekcjato ogrodnika
Odpowiedzi: 10
autor: Książę Półkrwi » 2007-04-06, 12:35
Pierwszy post
mowia mi Miecio Ogrodnik
i radosc ma strasznie wielka
kiedy w chwilach intymnych
jezykiem dotykam te cudenka
jakze sa gladkie i slodkie
jak...
Ostatni post
eeeeeeeeeeeeee
nie jadłam to i nie wiem
:)
ale czyta sie fajnie
10 Odpowiedzi
2932 Odsłony
Ostatni post autor: cieniu1969
2007-04-06, 13:32
erekcjato łagodne
Odpowiedzi: 6
autor: olga » 2007-03-15, 17:51
Pierwszy post
kiedy mury przesiąknięte wiedzą
zbyt ziębią
książki przestają dawać myślom ukojenie
audytorium nie skupia na sobie uwagi
milczeniem aprobując...
Ostatni post
ech volga, volga
biegnij do j'ona i nie
marudz - fajne ere
6 Odpowiedzi
1738 Odsłony
Ostatni post autor: Książę Półkrwi
2007-04-06, 12:16
erekcjato zawłaszczone
Odpowiedzi: 17
autor: ann13 » 2007-04-03, 09:58
Pierwszy post
dinfofilu z pięciu mostów spalonych
niuniusiowate kochanie ty nie moje
dziś zrobię dla ciebie wyjątek potwierdzajacy
moją najcięższą skłonność
do...
Ostatni post
liluś no wiem, ale ze ja lubię z precyzją szwajcarskiego zegarka, to w zakończeniu olgi brakuje mi je, ja bym wolała przeczytać
próbując ukraść je...
17 Odpowiedzi
3820 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2007-04-04, 18:23
erekcjato w niebieskich majtkach 3
Odpowiedzi: 7
autor: ann13 » 2007-04-01, 10:53
Pierwszy post
mam niebieskie majtki na głowie
i nie chcę zadawać zasadniczo najważniejszych pytań
bo boję się twoich nie wymijających prawdy odpowiedzi
wystarczy...
7 Odpowiedzi
1908 Odsłony
Ostatni post autor: dean
2007-04-03, 18:51
erekcjato w niebieskich majtkach 1
Odpowiedzi: 5
autor: ann13 » 2007-03-31, 19:45
Pierwszy post
dzisiaj poszukam twoich plemników w swoich włosach
i zrobię sobie okład na pościerane łokcie z riwanolu
lecząc ból serca
po wczorajszym zawale w...
Ostatni post
dean, to ja też westchne, chociaz chyba tu nie miejsce, ale mnie nastroiłeś melancholijnie
ech... te jego plemniki ... :) hahhah
5 Odpowiedzi
1912 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2007-04-03, 18:28
erekcjato oralne
Odpowiedzi: 6
autor: ann13 » 2007-04-01, 19:40
Pierwszy post
to dla ciebie zakładam marynarkę od święta
i powszedniejąc każdego dnia
lśnię złotą spinką w lewym mankiecie śnieznobiałej koszuli
z podupadającej...
Ostatni post
aru, to ja poprosze o nazwiska od razu, żebym idac na łatwizne natychmiast mogła dokonac identyfikacji, bo strasznie naiwna jestem po babci i święcie...
6 Odpowiedzi
2409 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2007-04-03, 07:47
erekcjato kalendarzowe
Odpowiedzi: 2
autor: ann13 » 2007-04-01, 11:58
Pierwszy post
szklana kulka w oku mi powiedziała
że znajdziesz mnie jutro rano
z palcem w dupie
szukając wspomnienia z obiadokolacji
dlatego dzisiaj wieczorem...
Ostatni post
lilka, to teraz nie wypada mi już nic innego
jak tylko żyć
nadzieją :)
2 Odpowiedzi
974 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2007-04-01, 12:18
erekcjato krótkiego dystansu
Odpowiedzi: 13
autor: ann13 » 2007-03-28, 07:50
Pierwszy post
wiem że chcesz mi dogodzić
chociaz mogłabym wszędzie
wykochać się z tobą
bo jestem mokra na samą myśl że to już dziś
lub może za tydzień
zaśniesz...
Ostatni post
liluś, czyzbys nie mogła wybrac miedzy kiszonym ogórkiem, a czekoladowym batonikiem?
u hu hu :lol:
13 Odpowiedzi
2989 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2007-03-28, 13:46
erekcjato konsumpcyjnie nic nie warte
Odpowiedzi: 9
autor: ann13 » 2007-03-26, 20:56
Pierwszy post
nie wiem czy chciałbyś tak jak ja zamknąć oczy
i pokazując język przy marszałkowskiej nigdy nie wrócić sam
na zieloną trawkę z obowiązkową psią kupą...
Ostatni post
no przecie mowie ze pasuje teraz to tekstu ;P no to znaczy ze dla mnie jest
bo z tą "pizdą" bylo ni w sześć ni w dziewięc
9 Odpowiedzi
2308 Odsłony
Ostatni post autor: lila
2007-03-27, 18:46
erekcjato nierytmiczne
Odpowiedzi: 5
autor: cieniu1969 » 2007-03-24, 19:49
Pierwszy post
że tez jak jej potrzeba
to skubana po policzkach sie rozłazi
w różowaty się przebiera
a słowo na języku zamiera
jak jej potrzebuję
to ona z nogi na...
5 Odpowiedzi
1716 Odsłony
Ostatni post autor: milkar
2007-03-27, 09:04
erekcjato gniot46
Odpowiedzi: 14
autor:
fobiak »
2007-03-24, 17:53
Pierwszy post
zeby mnie ktos kopnal w dupe
oj zeby kopnal
to moze bym sie ruszyl
albo palnal w pale
podczas szybkiej jazdy
tak bym wszystkie male
znow zobaczyl...
14 Odpowiedzi
3096 Odsłony
Ostatni post autor: milkar
2007-03-27, 09:03
erekcjato niewysłowione
Odpowiedzi: 11
autor: ann13 » 2007-03-25, 20:49
Pierwszy post
po co mam ci mówić na ucho to wszystko
czego może nie powiedziałam nikomu
jeśli wiesz
że przez ciebie wylewam rozgotowana pomidorową
i wjeżdżając...
Ostatni post
dean no
gryzą mnie rymem
w wargę :lol:
11 Odpowiedzi
2600 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2007-03-26, 16:39
erekcjato wyspacerowane
Odpowiedzi: 8
autor: ann13 » 2007-03-23, 20:43
Pierwszy post
chyba potrząsnałeś nareszcie sobą pięć razy przed lustrem
i stojąc na zielonym ręczniku frotte
powiedziałeś do złotej ramy że teraz albo nigdy
bo...
Ostatni post
hoko, yhy.. to jest dziwne erekcjato, zwiałam w nim i nie powinnam wcale go wklejac
hahha, no chyba, ze w wersji rozbudowanej
dla analfabetów...
8 Odpowiedzi
2195 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2007-03-26, 16:35
erekcjato krewkie
Odpowiedzi: 23
autor: elutka » 2007-03-25, 15:14
Pierwszy post
kiedy nachodzi mnie cholera
i trafia mnie dosłownie szlag
to staję się do bólu szczera
bez wywieszania białych flag
z energią toczę wtedy pianę...
Ostatni post
No to chyba wybiorę spięte i z taką końcówką jaka jest,
ale niech zostanie w laboratorium, bo za chwilę coś mi sie jeszcze może odmienić:)
Dziękuję...
23 Odpowiedzi
4738 Odsłony
Ostatni post autor: elutka
2007-03-25, 17:06
erekcjato gniot45
Odpowiedzi: 96
autor:
fobiak »
2007-03-20, 15:57
Pierwszy post
lec mnie ptaszku lec
ja tam lubie dawac
chce dzieciarnie miec
co bede udawac
urodzila sie mala dziewczynka
w dwudziestopietrowym wiezowcu
malenki...
Ostatni post
to ci wytlumacze
lec mnie ptaszku lec /jeb mnie chuju jeb
ja tam lubie dawac
chce dzieciarnie miec
co bede udawac
malenki aniolek bez skrzydelek...
96 Odpowiedzi
16643 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2007-03-24, 18:09
erekcjato na wiosnę z miłości padnięte
Odpowiedzi: 13
autor: elutka » 2007-03-22, 16:56
Pierwszy post
zaćwierkało zawiośniło
świeże pąki zapach deszczu
zazłociła tarcza słońca
koty w parku bleszczą
świat ożywa kolorami
ptak z ptaszyną gwarzy...
Ostatni post
no to dzięki Wam!
kurde- ja ere napisałam!!! :-D
13 Odpowiedzi
3444 Odsłony
Ostatni post autor: elutka
2007-03-24, 07:02
erekcjato nastrajające do chlastania patelni
Odpowiedzi: 7
autor: ann13 » 2007-03-19, 21:22
Pierwszy post
wyszoruję cię ryżową szczotką
prosto z marchewkowego pola
z resztek wczorajszej kałuży i pochmurnego dnia
kiedy mnie wyjmiesz spod niebieskiej...
Ostatni post
to wolny kraj - rób co chcesz
skoro tak dobrze się znasz;)
7 Odpowiedzi
2025 Odsłony
Ostatni post autor: Książę Półkrwi
2007-03-23, 14:29
erekcjato platoniczne
Odpowiedzi: 2
autor: ann13 » 2007-03-19, 20:47
Pierwszy post
zanim zaciskając pośladki dobrze się nie przypilnuję
chcę już zostać na tobie
do pojutrza najchętniej
a może trochę dalej
jeśli kiedyś jakiś...
Ostatni post
no jak nie ma czego, ząb mądrosci mi sie rozruszał ;-)
2 Odpowiedzi
1147 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2007-03-20, 07:55
erekcjato zapuszkowane
Odpowiedzi: 8
autor: ann13 » 2007-03-18, 20:48
Pierwszy post
owijając stylon w prawdziwą bawełnę
mogłabym ci powiedzieć tyle rzeczy
o których filozofom się nie śniło
zanim rozebrali bursztyn ze skrzydeł...
Ostatni post
milkar, to proste jak obęcz, bo ja nie pisze wierszy, tylko erekcjato, a czy psuje , to własciwie mógłby byc temat do dyskusji
akademickiej :mrgreen:
8 Odpowiedzi
1960 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2007-03-19, 08:31
erekcjato naiwne zewnętrznie
Odpowiedzi: 3
autor: ann13 » 2007-03-16, 23:03
Pierwszy post
szkoda że twoich brwi nie pamiętam
jak przechodziły koło nosa
niebezpiecznie wykrzywiając łuk kiedy zmarszczysz czoło
pokazując swoje miękkie oczy i...
Ostatni post
lilka, no też fajowo, ale moje zakończenie wydaje mi sie bardziej wieloznaczne, poniewaz moze oznaczac kogoś, komu oberwała jadra mina...
3 Odpowiedzi
1305 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2007-03-19, 07:58
czekanie na erekcjato
Odpowiedzi: 4
autor: cieniu1969 » 2007-03-16, 20:44
Pierwszy post
stoję na przystanku
o wczesnym poranku
ziąb mi palce u nóg wykręca
twardo sie trzymam(alez mordęga)
kurde
w spódnicy z rozporkiem
w cieniutkiej...
Ostatni post
to ja sie bardzo cieszę
ten fobiak to ma pomysły
Dodano : 2007-03-18, 20:02 ]
skoro to jest ere
to proszę to przenieść:)
4 Odpowiedzi
1752 Odsłony
Ostatni post autor: cieniu1969
2007-03-17, 15:12
erekcjato porozpinane
Odpowiedzi: 9
autor: ann13 » 2007-03-15, 21:33
Pierwszy post
beznadziejnie już dzisiaj bym chciała
żebyś mnie wypieścił czytając książkę w wannie
z której nic bym nie zapamietała
tak bym cię całowała
pod wodą...
Ostatni post
moze lepiej 'przez' rajtuzy niz ' w' ? a z reszta nie wiem :>
9 Odpowiedzi
2317 Odsłony
Ostatni post autor: lila
2007-03-17, 11:47
erekcjato badziewie 173
Odpowiedzi: 6
autor:
fobiak »
2007-03-16, 09:05
Pierwszy post
teraz mam przerwe
wglebiam sie w fotel i mysle
o tym samym co wczesniej
jest zbyteczna
bez wartosci
wsluchuje sie w asi fue
z obawa
ze mi kiedys...
Ostatni post
no filozoficznie sie zrobiło
to początki choroby ...co by było gdyby?
6 Odpowiedzi
1788 Odsłony
Ostatni post autor: cieniu1969
2007-03-16, 18:04
erekcjato niewypowiedziane
Odpowiedzi: 8
autor: lila » 2007-03-14, 02:33
Pierwszy post
w czarnych myślach nie pozwalała jej zgubić się nocą
znana na pamięć konstelacja
pieprzyków na jego bezchmurnym policzku
na którym dołki witały...
Ostatni post
Baaardzo tekst mi się podoba! :)
8 Odpowiedzi
2142 Odsłony
Ostatni post autor: elutka
2007-03-15, 20:12
erekcjato walki z losem
Odpowiedzi: 15
autor: dean » 2007-03-14, 20:06
Pierwszy post
kajam się przepraszam
tkwię w poczuciu winy
że skrzywdziłem
to się powtarza trwa
w końcu myślę
co bym nie uczynił
pozostanę wilkiem
dlatego pytam
po...
Ostatni post
jasne :-P
a ja nie jestem hazardzistą :-D
15 Odpowiedzi
3295 Odsłony
Ostatni post autor: dean
2007-03-15, 11:50
erekcjato autoportretowe
Odpowiedzi: 15
autor: ann13 » 2007-03-13, 20:29
Pierwszy post
jestem delikatną dziwką i wyuzdaną dziewicą
wstydliwą kurwą potem gołą zakonnicą
czy dasz mi pierścionek z tombaku?
nie na przekór sobie tylko...
Ostatni post
ann, nie oczekuje, ze bedziemy jednolite w tej materii. 8-)
15 Odpowiedzi
3076 Odsłony
Ostatni post autor: olga
2007-03-14, 19:04
erekcjato odwiedzinowe
Odpowiedzi: 13
autor: cieniu1969 » 2007-03-08, 08:16
Pierwszy post
przyjedz w lipcu w odwiedziny
to pójdziemy na maliny
wypijemy kufel piwa
tak jak chłopak i dziewczyna
trzymać będę cię za ręce
pieścić karczek ci w...
13 Odpowiedzi
3310 Odsłony
Ostatni post autor: dean
2007-03-14, 18:43
erekcjato wybranki
Odpowiedzi: 6
autor: olga » 2007-03-13, 17:11
Pierwszy post
zostałaś wybrana
dniami i nocami karmiłem myśli
wizją twego ciała
czekałem cierpliwie
aż obok mnie wygodnie ułożona
oddasz się bez reszty...
Ostatni post
jjockerr... nie zauważyłem jeszcze żeby Ci nie działała :mrgreen:
6 Odpowiedzi
1872 Odsłony
Ostatni post autor: dean
2007-03-14, 13:38
erekcjato skrępowane
Odpowiedzi: 8
autor: ann13 » 2007-03-04, 13:12
Pierwszy post
kiedy napinając pośladki stanę w rozkroku
wcale nie chce przestać wyciągać z ciebie swoich głupawych uśmiechów
i niesmacznych żartów których jeszcze...
Ostatni post
to tak zamiast aspiryny
bajerowskiej ;)
dean:)
8 Odpowiedzi
2145 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2007-03-14, 11:54
erekcjato niezdecydowanego
Odpowiedzi: 9
autor: olga » 2007-03-13, 17:35
Pierwszy post
nigdy nie mogłem się zdecydować
od góry czy od dołu
zacząć smakowanie twych skarbów
z tej strony gładkością
którą namiętnie lubię kąsać nęcisz...
Ostatni post
a jak byloby z brzoskwinka? :mrgreen:
9 Odpowiedzi
2148 Odsłony
Ostatni post autor: jjockerr
2007-03-14, 11:49
erekcjato zręcznych paluszków
Odpowiedzi: 3
autor: olga » 2007-03-13, 17:40
Pierwszy post
od dawna jesteście przy mnie
rozbrajacie swoją stałością
wiernością rozmiarem i sztywnością
gdy tylko me dłonie i usta się zbliżą
nie potrafię...
Ostatni post
fleet prosty flet boczny flecistaka :mrgreen: a swoja droga tot taka prawdziwa flecistka musi byc swietna :mrgreen:
3 Odpowiedzi
1286 Odsłony
Ostatni post autor: jjockerr
2007-03-14, 11:42
erekcjato niedokończone
Odpowiedzi: 4
autor: olga » 2007-03-13, 06:56
Pierwszy post
delikatnością cię urzekam
policzkiem przytulam uchem ocieram
szyja na muśnięcia zezwala
głosem zmiennym myśli artykułuję
szeptem usta wzdychają...
Ostatni post
oooooo... oooooo to chodziło... teraz jest na dychu :mrgreen:
4 Odpowiedzi
1348 Odsłony
Ostatni post autor: dean
2007-03-13, 17:40
erekcjato swawolnego języka
Odpowiedzi: 3
autor: olga » 2007-03-13, 17:03
Pierwszy post
najpierw poczuł jej zapach
nie otwierając oczu przywołał błogie wspomnienie
pościel choć pusta tętniła życiem
na poduszce odrobina czerwieni...
3 Odpowiedzi
1268 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2007-03-13, 17:27
erekcjato wiadomo o co chodzi
Odpowiedzi: 8
autor: hoko » 2007-03-13, 08:51
Pierwszy post
erekcjato wiadomo o co chodzi
napisz mi wiersz miły
niech słowa popłyną krwią i rozerwą żyły
będziemy wiązać samogłoski żeby już nigdy
żeby już...
8 Odpowiedzi
2115 Odsłony
Ostatni post autor: hoko
2007-03-13, 11:01
erekcjato stłamszonych intelektualnie
Odpowiedzi: 33
autor: hoko » 2007-03-12, 10:39
Pierwszy post
erekcjato stłamszonych intelektualnie
mogłoby mnie boleć (do)słownie
rozpętać huragan uczuć i burzę w mózgu
banalnie mam to niespotykanie w dupie...
Ostatni post
jestescie po prostu stlamszeni intelektualnie
hehehe
33 Odpowiedzi
6006 Odsłony
Ostatni post autor: hoko
2007-03-13, 10:50
erekcjato bez zaskoczenia
Odpowiedzi: 10
autor: olga » 2007-03-12, 18:51
Pierwszy post
robił to już tyle razy
i nadal zaskakiwał fantazją
rozpoczął od najmniejszego palca u nogi
coraz wyżej posuwał się z pasją
a ona modliła się w...
Ostatni post
to w koncu on zasnal bo ona byla zimna czy ona bo on byl niezzdara? :mrgreen:
10 Odpowiedzi
2532 Odsłony
Ostatni post autor: jjockerr
2007-03-13, 08:34
erekcjato AA
Odpowiedzi: 7
autor: olga » 2007-03-11, 20:01
Pierwszy post
po czterech głębszych
buduję zamki na piasku
bryluję bajeruję
nieziemskie plany snuję
wszystkich przepraszam
zwracając honor
i żarcie
Ostatni post
dobry moment na detoks se znalazłem jednak :oops:
7 Odpowiedzi
2050 Odsłony
Ostatni post autor: dean
2007-03-12, 19:03
erekcjato badziewie 171
Odpowiedzi: 15
autor:
fobiak »
2007-03-10, 15:17
Pierwszy post
gdybym byl lysy
och gdybym byl
to bym sie nie przejmowal
krzywa grzywka
jak z mlockarni sypiacym
sie lupiezem
no ale kurwa nie jestem
mam jeszcze...
Ostatni post
no i prawie uratowałeś
prawie:)
15 Odpowiedzi
3092 Odsłony
Ostatni post autor: cieniu1969
2007-03-11, 12:23
erekcjato badziewie 170
Odpowiedzi: 35
autor:
fobiak »
2007-03-10, 11:28
Pierwszy post
czy ty mnie kochasz
pytam sie
siebie
no bo tobie
nie wolno wierzyc
sama nie ufasz sobie
za dwa miesiace
w maju
zlinczuje margerytke
dla pewnosci...
Ostatni post
ty fobiak nie mierz wszystkich jedna miarą co?
35 Odpowiedzi
6005 Odsłony
Ostatni post autor: cieniu1969
2007-03-10, 23:08
erekcjato badziewie 169
Odpowiedzi: 25
autor:
fobiak »
2007-02-26, 16:34
Pierwszy post
dziewczyno
wejdz prosze do srodka
nie witaj sie w progu
rozbierz sie
usiadz sobie w sieni
na kanapie
i zdejm w koncu te majtki
z glowy
Ostatni post
peel wszystko umial sobie wyobrazic z wyjatkiem twarzy, stad pewnie te majtki.
na glowie.
25 Odpowiedzi
6208 Odsłony
Ostatni post autor: olga
2007-03-10, 13:03
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematówNie możesz odpowiadać w tematachNie możesz zmieniać swoich postówNie możesz usuwać swoich postówNie możesz dodawać załączników