Konkurs Erekcjato 2026
autor:
fobiak »
2026-05-31, 15:53
» w
Informatorium
XXII miedzynarodowy konkurs erekcjato od 01.07.2026-31.07.2026 do godziny 23.00 i ani minuty dluzej.
Nagrody, odpowiadajace wartosci PLN na dzien...
0 Odpowiedzi
223 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2026-05-31, 15:53
erekcjato przepraszajaco-wyjasniajace
Odpowiedzi: 37
autor:
fobiak »
2007-01-18, 19:22
Pierwszy post
wredna babo
fochaczko
z wiankiem z korzeni kresowych
na glowie
ania z zielonego wzgorza
zostala operatorem
pozbawila mnie wszelkich praw
do...
Ostatni post
musilem cos na szyblo wstawic bo nie wiem za co mam ja przepraszac a ona podczas fochowania sie nie odzywa i jest tu potrzebna bo zapchane...
37 Odpowiedzi
7620 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2007-02-06, 19:54
erekcjato pójścia
Odpowiedzi: 5
autor: cieniu1969 » 2007-02-04, 00:06
Pierwszy post
bez tobołów z pustymi rękoma
gdzie noc szalona i spłakane niebo
a niech sobie beczy
ja i tak polazę do lasu śniegowego
bo mnie rzeczywistość już...
Ostatni post
ja to czytam jako wiersz nie ere.
5 Odpowiedzi
1751 Odsłony
Ostatni post autor: lila
2007-02-04, 21:03
erekcjato patriotyczne
Odpowiedzi: 2
autor: ann13 » 2007-02-03, 16:47
Pierwszy post
bez rzucanych w przestrzeń białego prześcieradła półsłówek
które połapałby za sens tylko mądry
z pełnym brzuchem zjedzonego wczoraj rozumu
rżnełabym...
Ostatni post
hahha, no o takiej interpretacji nie pomyslałam, ale pewnie pomiędzy ustami, a brzegiem pucharu , mogłabym się pobawić dzwoniącym złotym medalem...
2 Odpowiedzi
1281 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2007-02-04, 09:59
erekcjato które mnie gryzie
Odpowiedzi: 7
autor: ann13 » 2007-02-01, 21:26
Pierwszy post
zapierając się reką o drewnianą nogę
kładę się do łożka
i sypiam z tobą w co drugą wypadającą po pierwszej noc
nie czując nic
oprócz orgazmu
a...
7 Odpowiedzi
1969 Odsłony
Ostatni post autor: dean
2007-02-04, 09:35
erekcjato zawalowe
Odpowiedzi: 11
autor:
fobiak »
2007-01-30, 17:36
Pierwszy post
nie potrafie dobrac slow
by wyrazic co czuje
zatracam literke znow
kiedy cie opisuje
ukladam dziwne zdania
wyssane chyba z krocza
i nie wiem czy to...
Ostatni post
nie zaskoczylo.
moze jeszcze mozna cos zrobic z tym tekstem.
11 Odpowiedzi
2859 Odsłony
Ostatni post autor: olga
2007-02-02, 16:24
erekcjato górnolotne
Odpowiedzi: 1
autor: ann13 » 2007-01-31, 20:05
Pierwszy post
pod opuszczoną moim wstydem roletą
wilgotnego od wielu westchnień hotelowego pokoju
było tak zwyczajnie
przy posrebrzanym pilocie który nie chciał...
Ostatni post
rzeczywistość hotelowego pokoju
1 Odpowiedzi
987 Odsłony
Ostatni post autor: dean
2007-02-02, 16:07
erekcjato poetyckie
Odpowiedzi: 3
autor: ann13 » 2007-01-31, 18:20
Pierwszy post
jeśli w posypaną popiołem środę
nic nie będzie takie samo jak w wielki czwartek
a gumka od majtek przestanie pękać
zanim ją lekko dotkniesz ustami...
Ostatni post
oznaką czego jest "chrobotanie jąder"? :-D
3 Odpowiedzi
1343 Odsłony
Ostatni post autor: dean
2007-02-02, 16:05
erekcjato wybitej szyby
Odpowiedzi: 2
autor: ann13 » 2007-01-31, 08:37
Pierwszy post
wypadając z głębokiego dołka
mam dziś ochotę podnieść małym palcem wysoką górę
czyszcząc językiem buty ze wszystkich złudzeń
które jutro spotkam...
Ostatni post
no pozmieniałam je z tego slepego :P)
mam dzis przerwę w audycie i postanowiłam się poobijac
o odbicie w lustrze :)
2 Odpowiedzi
1183 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2007-01-31, 13:25
erekcjato zazdrosne
Odpowiedzi: 6
autor: ann13 » 2007-01-30, 22:05
Pierwszy post
chyba wazniejsza jestem dla siebie ja sama
niż ty dla mnie
bo zamykając mi usta penisem
jesteś zbyt blisko
a stojąc na nocnej warcie z...
Ostatni post
no co :mrgreen:
Dodano : 2007-01-31, 14:00 ]
haha, tu powinno być ...
że w trzaskający szwami mróz ruchasz na zimno
w domowym ognisku
:)
6 Odpowiedzi
1759 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2007-01-31, 13:22
Erekcjato braku zmiany.
Odpowiedzi: 19
autor: Roksana K. » 2007-01-29, 16:13
Pierwszy post
nic nie zmieni
faktu
że jesteś
największym pedałem
jakiego znałam
osobiście
a nawet nosiłam
w swoim łonie
koniu trojański
Ostatni post
ja się niczego nie dopatruje roksi
czytam tylko, ze głupia jesteś
i dam ci ignora
19 Odpowiedzi
4479 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2007-01-31, 12:41
erekcjato nieprzemijające
Odpowiedzi: 8
autor: ann13 » 2007-01-29, 20:49
Pierwszy post
tak dużo mi jeszcze zostało
tego co mogłabym zobaczyć gołym okiem w tobie
nie tylko wtedy kiedy będę cię rozbierać
bo nawet nie wiem jak to się...
Ostatni post
hahha, lilka, no wiem :), musiałam koniecznie odbiec drugą od pierwszej, bo inaczej nie dokończyłabym tego, co powiedzieć chciałam , tylko że jako...
8 Odpowiedzi
2195 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2007-01-30, 21:00
erekcjato świadome
autor: ann13 » 2007-01-30, 20:27
chyba ci nie sprostam wkładając ramiona do niewygodnej sukienki
w czerwone serca przebite strzała amora
ktore puszystą lekkością wcale do mnie nie...
0 Odpowiedzi
816 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2007-01-30, 20:27
erekcjato f31
Odpowiedzi: 9
autor:
fobiak »
2007-01-29, 19:11
Pierwszy post
no bo ja chce tylko ciebie
a ty tego co cie jebie
po ryju
Ostatni post
no
teraz to mnie wkurwiłeś
a erekcjato wcale mnie nie zaskoczyło
bo ja ciebie znam...oczywista z charakteru
ja mam zadatki na pigułe więc nie...
9 Odpowiedzi
2369 Odsłony
Ostatni post autor: cieniu1969
2007-01-29, 20:18
erekcjato dla blondynki
Odpowiedzi: 11
autor: ann13 » 2007-01-28, 19:29
Pierwszy post
żałuję beznamiętnego pożegnania
ale niech się nie odstanie
zawieszone na ostatnim słowie
które już nie będzie wstępem do pocżątku
i żeby piwa...
Ostatni post
szczepcząc spierdalaj?
bardzo dobre
a słowa spierdalaj...częste jest w moim menu dialogowym
11 Odpowiedzi
2854 Odsłony
Ostatni post autor: cieniu1969
2007-01-28, 23:08
erekcjato zerżniete
Odpowiedzi: 8
autor: ann13 » 2007-01-25, 08:43
Pierwszy post
juz od zwartej grupy przedszkolnej truskaweczki
był leniem w niewygodnym łózku
opatentowanym dyplomem niewidzialnej ręki
przybitym młotem bez...
Ostatni post
dean, hahha, no to zebyś nie zapomniał
jak zmieniać programy :)
8 Odpowiedzi
2367 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2007-01-28, 19:04
erekcjato niewygodne
Odpowiedzi: 11
autor: ann13 » 2007-01-26, 22:27
Pierwszy post
ze spalonymi wypiekami
czytając kącik gospodyń domowych w vivie
dalej nic nie mogę poradzić sobie
że się wcale oprzeć nie mogę tobie
bo juz drugi...
Ostatni post
liluś, bo to mi wpadło w wannie
jak współpracowałam z prysznicem ;P)
nie posiłkując się seks telefonem :mrgreen:
propan, akuratnie mam tylko...
11 Odpowiedzi
2875 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2007-01-28, 16:26
erekcjato z pogranicza
Odpowiedzi: 2
autor: ann13 » 2007-01-25, 21:29
Pierwszy post
wiem ze powinnam już w zwiewać z placu rozboju
i podskakując na lewej nodze w biały dzień
niezawstydzona zając się z wikliną zaplataniem...
Ostatni post
lilka, w sumie mnie zastanowiłaś, byc może to faktycznie jest zbyt osobiste, jako fragment wybrany, hmm, i nawet tego nie załapałam
ale pozwolisz, ze...
2 Odpowiedzi
1292 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2007-01-28, 15:05
erekcjato hamujące przed zakretem
Odpowiedzi: 16
autor: ann13 » 2007-01-26, 19:34
Pierwszy post
żeby zatrzymać tylko to co najładniejsze
do kolorowej reklamówki z media markt nie dla idiotów
powkładam swoje wszystkie aksamitne wspomnienia
i...
Ostatni post
dobra :mrgreen:
na hybrisie już mam, ale tylko za nadmiar formy nad treścią :)
16 Odpowiedzi
3490 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2007-01-26, 23:12
erekcjato nieporozumienia z wiersza przerobione
Odpowiedzi: 7
autor:
fobiak »
2007-01-22, 20:13
Pierwszy post
Za czesto musze sluchac
Ze nie chce cie ruchac
Czyli twoim zdaniem
Zajmuje sie gadaniem?
Twarz twoja pryskalem
Zanim cie rozebralem
Zanim do wanny...
Ostatni post
ta a ten zółty to juz w ogóle debest;)
7 Odpowiedzi
2180 Odsłony
Ostatni post autor: cieniu1969
2007-01-25, 15:49
erekcjato mistrzowskie
Odpowiedzi: 18
autor:
fobiak »
2007-01-25, 06:53
Pierwszy post
u hu hu hu hu hu
u la la la la
oj oj oj
yhmy yhmy
o ho ho ho ho
uj uj uj uj uj
on
this is not mine
ona
a... to chuj
nie erekcjato
18 Odpowiedzi
3798 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2007-01-25, 15:19
erekcjato puszczające parę
Odpowiedzi: 3
autor: ann13 » 2007-01-23, 19:48
Pierwszy post
drapiąc ci plecy wtedy kiedy nie wiem co robię
nieśmiałym palcem dotykam moich wszystkich zaniepokojonych objawów
i uparcie odwracając myśli tyłem od...
Ostatni post
hmmmm... mam pustkę w głowie... od urodzenia :-D
3 Odpowiedzi
1230 Odsłony
Ostatni post autor: dean
2007-01-25, 09:12
erekcjato umiejscowione
Odpowiedzi: 7
autor: ann13 » 2007-01-18, 21:29
Pierwszy post
dwa dni z bezpiecznie godzinną zakładką
bałam się dotknąc i centymetrem w oku zmierzyć
niemożliwie pomylone wyobrażenia
ze zwykłą codziennością...
Ostatni post
olga, chyba nie jestem gotowa na takie ekstremalne wyzwania, a majtki oddam
jak upiore ,
mam skłonnosci do zbyt goracej wody, więc moze chociaz się...
7 Odpowiedzi
2125 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2007-01-23, 08:36
erekcjato nabranej wprawy
Odpowiedzi: 11
autor: ann13 » 2007-01-17, 22:24
Pierwszy post
wiedząc że inaczej się nie może zdarzyć
było tak jak sobie nie zaplanowałam
ciepło pieszczotliwie i zapamietale kochliwie
a od obślinionych...
Ostatni post
hahha, dean, ale ponoć namioty już wyszły piechotą z mody na sukces
teraz się w hotelach nocuje, wykorzystujac do kolankowo łokciowej podwójne...
11 Odpowiedzi
2790 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2007-01-21, 17:26
erekcjato podglądające
Odpowiedzi: 2
autor: ann13 » 2007-01-20, 23:39
Pierwszy post
bulgocze mi wzburzona woda sodowa w głowie
i bąbelkując natychmiast tracę główny watek
gdy pomyslę o tobie
a potem się zawieszam
i bujając na...
Ostatni post
willy, ten motyl, to taki trochę oklepany i podjeżdżający z banałem symbol, który jednak dla mnie ładnie furkocze skrzydłami , a że lubię czasem...
2 Odpowiedzi
1394 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2007-01-21, 08:35
erekcjato tęskniące
Odpowiedzi: 2
autor: ann13 » 2007-01-20, 22:03
Pierwszy post
dlaczego prawdziwa kobieta ze złamanego żebra adama
z mężczyzną po przejsciach dla oszołomionych pavulonem pieszych
którzy mogliby się na okrągło...
Ostatni post
liluś, to zmienie, chciałam to poukładać w formie pytań, tylko być moze szyki mi sie pomieszały :)
Dodano : 2007-01-20, 22:34 ]
sorry, zmienię...
2 Odpowiedzi
1222 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2007-01-20, 22:16
erekcjato przychodzące w porę
Odpowiedzi: 4
autor: ann13 » 2007-01-18, 22:04
Pierwszy post
z nieodpędzonymi porwistym wiatrem myślami
wcale się nie biję a wręcz
wychodzę naprzeciw każdej zmąconej natrętnie
i nie wypuszczając nawet na...
Ostatni post
sama nie wiem ile to jest, ale załozyłam przez lewe, to bardziej krzywe ramię, ze duzo:)
4 Odpowiedzi
1619 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2007-01-20, 20:58
erekcjato oszukane
Odpowiedzi: 2
autor: ann13 » 2007-01-19, 20:04
Pierwszy post
nie jestem od wydawnia reszty ze stówy
bo czuję jak cię nie mogę
wyciągnąć ogrodniczą łopatką z siebie
zapominając że niebo też mozna w skłonie...
Ostatni post
willy tenks:)
a mógłbyś wymyslić mi jakaś lepszą?, bo ja akuratnie mam zastój erekcyjny :mrgreen:
Dodano : 2007-01-20, 09:45 ]
jeszcze mogłoby być...
2 Odpowiedzi
1331 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2007-01-20, 08:37
erekcjato gniot42
Odpowiedzi: 17
autor:
fobiak »
2007-01-02, 18:33
Pierwszy post
a ty jestes taka wstretna
omijam ciebie z daleka
podejrzewajac
ze smierdzisz
i zabijasz mezczyzn
nie wiem sam
czy tylko ja mam
tak
ze mysle sobie...
Ostatni post
no nie fobi
ty sie nie irytuj a juz broń boże nie frustruj
czy ja juz sobie pogadać nie mogę?
17 Odpowiedzi
4319 Odsłony
Ostatni post autor: cieniu1969
2007-01-10, 16:16
erekcjato zaplanowane
Odpowiedzi: 31
autor:
fobiak »
2007-01-05, 19:17
Pierwszy post
umierac codziennie
przyzwyczaic sie
i nie potrafic
pozbyc sie nadmiaru
zostawic
tylko jedna cienka kurwe
przeszlifowac ja
na prostytutke
z...
Ostatni post
eeeeeeeeeeeee
ten no
lepiej ja już dzis nic nie powiem :-P
31 Odpowiedzi
6548 Odsłony
Ostatni post autor: cieniu1969
2007-01-08, 19:52
erekcjato nokania
Odpowiedzi: 17
autor: cieniu1969 » 2007-01-02, 18:48
Pierwszy post
no chciałam dobrze
i dałam z siebie wszystko
prawie
bo już taka tereska matka
to ja nie jestem
no oddałam też wnętrze
może niezbyt piękne ale...
17 Odpowiedzi
4216 Odsłony
Ostatni post autor: cieniu1969
2007-01-08, 15:36
erekcjato mleczarzowi
Odpowiedzi: 2
autor: Shecheschizona* » 2007-01-05, 02:40
Pierwszy post
po co przychodzisz do mnie
nad ranem
taki pachnacy ponetny
rumiany
podajesz mleko mi
bez slowa
on niemowa
2 Odpowiedzi
1394 Odsłony
Ostatni post autor: cieniu1969
2007-01-06, 11:50
erekcjato męskie
Odpowiedzi: 3
autor: Shecheschizona* » 2007-01-05, 03:34
Pierwszy post
gdy cię nie widzę
nie wzdycham nie płaczę
wpadam w podziw
gdy czystym zobaczę
gdy cię nie ma umieram
rozpaczam gdy długo nie smakuje
ciebie stale...
Ostatni post
namnientne, a własnie tak lubię najbardziej;)
3 Odpowiedzi
1666 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2007-01-05, 21:44
fajne erekcjato
Odpowiedzi: 34
autor:
fobiak »
2007-01-03, 19:00
Pierwszy post
byc moze masz racje
flirtowanie ze studentka
od rana do wieczora
to nie dla mnie
nie jestem zadowolony
juz bardziej interesujace
sa spedzane noce w...
Ostatni post
ja oglądałam i nawet na sztuce byłam w Starym , ale kiepska im wyszła
34 Odpowiedzi
6518 Odsłony
Ostatni post autor: lila
2007-01-05, 20:00
erekcjato smakowe
Odpowiedzi: 2
autor: Shecheschizona* » 2007-01-05, 03:12
Pierwszy post
świeży zielony pachnący
z ciebie mówili będą pieniądze
daleko zajdziesz każdy cię pragnie
bo smaki życia znajduje na dnie
i gdy cię braknie z głodu...
Ostatni post
ann ma rację to kontynuacja wiersza nie zakończenie erekcjata, może tak:
dajesz radość niekiedy męki
wspominanie ciebie trwa latami
gdy radości...
2 Odpowiedzi
1351 Odsłony
Ostatni post autor: lila
2007-01-05, 13:21
erekcjato po przebudzeniu
Odpowiedzi: 5
autor: luna » 2006-12-26, 13:49
Pierwszy post
na szczęście
to był tylko sen
koszmarny sen
przecież
życie nie może być życiem w trumnie
przecież
to tylko wyimaginowana sfera
lub
nieudolne...
Ostatni post
a czasem życie jest takim splotem absurdalnych i koszmarnych zdarzen ze marzy sie zeby zasnąć.
bardzo mi sie podoba to erekcjato
:)
5 Odpowiedzi
2152 Odsłony
Ostatni post autor: lila
2007-01-04, 09:41
erekcjato porzucone
Odpowiedzi: 5
autor: lila » 2007-01-02, 12:19
Pierwszy post
odetchnął z ulgą gdy minął zakręt
gdy stracił z oczu zmorę przeszłości
ociekającą deszczem w środku nocy
z myślą jak jedna fałszywa struna
z oczami...
Ostatni post
tak, to naprawde dobre erekcjato.
5 Odpowiedzi
1951 Odsłony
Ostatni post autor: olga
2007-01-03, 17:14
erekcjato czytelnika
Odpowiedzi: 11
autor: cieniu1969 » 2006-12-31, 09:29
Pierwszy post
już nie oglądam wiadomości
ani nie czytam romansów
nie czytam też gazet
a czarno biała prasa
straciła nośnik przekazu
tylko zapach druku pozostał...
11 Odpowiedzi
3160 Odsłony
Ostatni post autor: cieniu1969
2007-01-02, 18:50
erekcjato, takie ze juz raczej nikogo nie zaskoczy
Odpowiedzi: 1
autor: m_r » 2006-12-31, 15:43
Pierwszy post
"If I can't have you
I don't want nobody baby" :)))
Bee Gees
To jak ?
Zatanczymy mocno przytuleni ?
Ty i Ja
Usta w usta
Nadal czuje Twoj smak...
Ostatni post
mi to się skojarzyło z czwartą częścią "Dekalogu" Kieślowskiego - Biedrzyńska i Gajos...
...kompleks Kasandry i Edypa idealnie się nadają do...
1 Odpowiedzi
1224 Odsłony
Ostatni post autor: dean
2006-12-31, 15:52
erekcjato niewidomych
Odpowiedzi: 9
autor: dean » 2006-12-30, 04:58
Pierwszy post
zawsze gdzieś w oddali
czekam na twą uwagę
jak wtedy gdy chwytałem
nasze prawdopodobne spojrzenia
opuszczam hipotetyczny wzrok
marząc by to co...
Ostatni post
8-) oni sa niewidomi, bo natura tego zmyslu im poskapila, czy tez tak sa zasiedziali w przesadach, frazesach, nieumiejetnosci artykulowania swoich...
9 Odpowiedzi
3394 Odsłony
Ostatni post autor: olga
2006-12-30, 20:52
erekcjato nocy upojnej
Odpowiedzi: 6
autor: dean » 2006-12-30, 15:43
Pierwszy post
smakowałem słodycz każdego skrawka
twej skóry alabastrowej słodki pot
wzrok zamglony rozkoszą
rano nie było już tak samo
skarpety na środku dywanu...
Ostatni post
8-) "rano nie było już tak samo
skarpety na środku dywanu" /dean/
6 Odpowiedzi
1818 Odsłony
Ostatni post autor: olga
2006-12-30, 20:45
erekcjato zepsute
Odpowiedzi: 1
autor: ann13 » 2006-12-28, 22:29
Pierwszy post
kiedy mówię o naszych obślinionych pocałunkach
pod wypielęgnowanym liściem kwiatu kalafiora
to znaczy że w nie wierzę jak w prawosławie
z...
Ostatni post
"dyszący telefon" jest lepszy niż "głuchy telefon"
mniej zakłóceń po drodze :-P
odpływając od tematu (bo pora właściwa) :-D
lepsza od "głuchego...
1 Odpowiedzi
1073 Odsłony
Ostatni post autor: dean
2006-12-30, 05:24
erekcjato oczekiwania
Odpowiedzi: 19
autor: tepencjaa » 2006-12-27, 23:17
Pierwszy post
Boję się
Naszego pierwszego spotkania
taka randka w ciemno
nie wiem, co mam ci powiedzieć
I jakie masz oczekiwania
boję się
twojej nieczułej...
Ostatni post
rasowe erekcjato 8-) dawno tu takiego nie było :))
19 Odpowiedzi
5499 Odsłony
Ostatni post autor: lila
2006-12-29, 13:45
erekcjato codzienne
Odpowiedzi: 6
autor: ann13 » 2006-12-28, 11:32
Pierwszy post
prałeś w ręku moje staniki wieczorami
żebym była świeza o bladym poranku
puszczając się biegiem do autobusu z zadarta kiecką
którą sam mi kupiłeś...
Ostatni post
haha, olga, no nie spełniła funkcji trygonometrycznie pierwszorzednych
moze oni eksperymentowali?
niekonicznie w miejscach idealnie na to...
6 Odpowiedzi
1890 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2006-12-28, 15:45
Erekcjato porzuconej.
Odpowiedzi: 5
autor: pokusa » 2006-12-26, 18:54
Pierwszy post
oddałam ci najlepsze lata
młodości
starości
i międzyczasu
najlepsze
oddałam ci wąskie biodra
płaski brzuch
gładką skórę
i jędrne piersi
urodziłam...
Ostatni post
przeniescie to do laboratorium niech poetka sobie poprawi, jest tu za krotko aby sie juz orientowac, albo oddajcie nam edytuj
5 Odpowiedzi
2046 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2006-12-28, 07:37
erekcjato bialego czekania
Odpowiedzi: 6
autor: komar » 2006-12-23, 22:37
Pierwszy post
Bedzie rok jak czekam na ciebie,
abys przyszla do mnie i bialym
szronem wlosy mi przybrala
chlodem i milym zapachem otulila...
Budzac sie rano...
Ostatni post
czyscirowerze nie wiem co o tym myslec na beju widzialem twoje lepsze erekcjato
Bedzie rok jak czekam na ciebie,
abys przyszla do mnie i bialym...
6 Odpowiedzi
2246 Odsłony
Ostatni post autor: komar
2006-12-26, 19:50
erekcjato ćwiczebne
Odpowiedzi: 6
autor: tepencjaa » 2006-12-26, 00:59
Pierwszy post
tak, tak, teraz
wypinając zadek
jęczałam
oparta o surowe deski
myślałam
jakże jestem zepsuta
ciesząc się z każdej chwili
którą we mnie zostawiasz...
6 Odpowiedzi
2048 Odsłony
Ostatni post autor: olga
2006-12-26, 18:54
erekcjato gniot40
Odpowiedzi: 45
autor:
fobiak »
2006-12-14, 19:36
Pierwszy post
ech
musze sobie echnac
aby nie zdechnac
gdzie te baby
z cyckami
jak reaktory atomowe
z przeciekami
niosace zgube XY
albo rozkolysanymi
walacymi
raz...
Ostatni post
dziękuję, santa... teraz to już będę mógł w pełni brylować obyciem w tym temacie :-D
45 Odpowiedzi
10704 Odsłony
Ostatni post autor: dean
2006-12-26, 00:20
erekcjato pocalunek milosci / przerobione
Odpowiedzi: 67
autor:
fobiak »
2006-12-20, 15:10
Pierwszy post
Wciskasz zadek w me oblicze
Jest ci dobrze ja to czuje
Co wypuscisz to uchwyce
Jezyk ciagle moj pracuje
Zatkasz uszy mi udami
Troche scisniesz mnie z...
Ostatni post
pokusa, nie moze byc bo zwichruje mi sie rym
67 Odpowiedzi
17320 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2006-12-25, 12:56
Erekcjato miłości dojrzałej
Odpowiedzi: 14
autor: dean » 2006-12-15, 02:49
Pierwszy post
nie, kurwa... proszę
tylko nie o miłości
bo szlag mnie trafi
Czy zawsze musi tak byc
Â?e miłujesz
Bez pieprzonych desygnatów
Błagam...
Nie...
Ostatni post
cahl...
"do pierwszego" było mi najbliższe... dlatego jest pierwsze...
kolejne zakończenia też mi wpadły do głowy... ale nie byłem pewien... jeśli o...
14 Odpowiedzi
4037 Odsłony
Ostatni post autor: dean
2006-12-23, 23:15
Erekcjato nierzeczywiste
Odpowiedzi: 6
autor: lila » 2006-12-21, 02:17
Pierwszy post
"Wszystko przemija
Jak zwykłe złudzenie
Jak dziecka marzenie
Jak długi, nudny, mroczny sen
Nierealne nierealne ogniska (...)"
stąpałam po linie...
Ostatni post
czytam raz jeszcze... i jeszcze raz... i nie, że lilkę uwielbiam... znaczy... uwielbiam bardzo... ale nie o to przecież przede wszystkim... dobra......
6 Odpowiedzi
1959 Odsłony
Ostatni post autor: dean
2006-12-23, 03:14
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematówNie możesz odpowiadać w tematachNie możesz zmieniać swoich postówNie możesz usuwać swoich postówNie możesz dodawać załączników