Konkurs Erekcjato 2026
autor:
fobiak »
2026-05-31, 15:53
» w
Informatorium
XXII miedzynarodowy konkurs erekcjato od 01.07.2026-31.07.2026 do godziny 23.00 i ani minuty dluzej.
Nagrody, odpowiadajace wartosci PLN na dzien...
0 Odpowiedzi
220 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2026-05-31, 15:53
erekcjato badziewie 320
Odpowiedzi: 6
autor:
fobiak »
2014-07-08, 08:25
Pierwszy post
najpierw strzelilem sobie w kolano
aby wyprobowac dawno nieuzywany pistolet
pozniej strzelilem sobie w serce
zapominajac o tym
ze jestem mankutem...
Ostatni post
Toż to horror czy co? po za tym nie gramatycznie i nie stylistycznie.
____________
Tanie wideofilmowanie Kalisz
to popraw mi
6 Odpowiedzi
3250 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2014-07-17, 15:13
erekcjato badziewie 319
Odpowiedzi: 2
autor:
fobiak »
2014-07-04, 11:06
Pierwszy post
ile potrzeba odwagi
niezaleznie od pogody
niecheci
odrazy
bolu
i obaw wykrwawienia sie
kochanym ojcom
zolnierzom
bohaterom
wracajacym z tulaczki...
2 Odpowiedzi
2169 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2014-07-04, 11:49
antropomorfizacja erekcjato
Odpowiedzi: 13
autor:
fobiak »
2014-01-21, 19:18
Pierwszy post
muskam ciebie w krajobrazy
bys nie umknela mi
we mgle
dzis
juz nic sie nie rozjarzy
ja tylko
zachowac cie chce
rosze ciebie w kompozycje
na plan...
Ostatni post
jestem zachwycony autentycznie,
to fobiaku jest dla mnie fenomenalnie opisane,
jakby cie w momencie pisania duch pedzla opetal
dawno nie czytalem...
13 Odpowiedzi
6911 Odsłony
Ostatni post autor: Wojciech Graca
2014-06-16, 23:43
erekcjato maklerskie
Odpowiedzi: 2
autor: nuel » 2014-02-28, 13:24
Pierwszy post
te wszystkie migi...gigi...
papiery wartościowe i bezwartościowe
zupełnie cyfry po przecinku
trzeba wiedzieć
jak nie zginąć w gąszczu
kontrolowanych...
2 Odpowiedzi
2454 Odsłony
Ostatni post autor: anty-czka
2014-02-28, 20:05
erekcjato dla kolegi
Odpowiedzi: 2
autor: nuel » 2014-02-27, 10:33
Pierwszy post
masz rację
nie chodzi o sens
ani o seans w kinie
na odległość nie potrafię dochodzić
do konsensusu
myślisz że nie wiem
że bez sensu i że żałosne...
Ostatni post
i krzyżyk?
ty sobie kółeczka rysujesz
a ja już nie wyrabiam
i sama nie wiem jak długo jeszcze
dam radę
mając w dupie
zaległy urlop
ps. sprecyzuj...
2 Odpowiedzi
2278 Odsłony
Ostatni post autor: nuel
2014-02-27, 18:26
erekcjato na prostej
Odpowiedzi: 9
autor: nuel » 2014-02-26, 19:22
Pierwszy post
dość o tobie
jeszcze zdążę się przyzwyczaić
za bardzo
nie potrafię
wyciągać wniosków ani asa z majtek
i sama nie wiem kto komu
ty mi czy może ja...
Ostatni post
nie dosc ze gowno to gowno
a do tego ma jeszcze jakis zapach
a raczej smrod
i jaki w tym sens
a do tego ma tam jakis jeszcze kolor
to jest bez sensu
9 Odpowiedzi
4556 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2014-02-27, 00:17
erekcjato badziewie 318
autor:
fobiak »
2014-02-25, 10:14
ty chryplas
z minuty na minute
od tych orgazmow
ja roslem w dume na tyle
aby sie juz nie pytac
no i co
dobry bylem
bedziesz mogla cos sobie kupic...
0 Odpowiedzi
1385 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2014-02-25, 10:14
erekcjato badziewie 315
Odpowiedzi: 3
autor:
fobiak »
2014-02-21, 22:04
Pierwszy post
nie bede sie usprawiedliwial
nic nie jestem tobie winien
jestem zdolny
do wszystkiego
dlatego te podejrzenia bezpodstawne
babcia sie zatrula
po...
3 Odpowiedzi
2296 Odsłony
Ostatni post autor: roxy.mjuzik
2014-02-24, 21:43
erekcjato badziewie 317
autor:
fobiak »
2014-02-23, 00:03
nie pytam sie skad sie to bierze
wazne
ze mam
ty sobie
ja sobie
choc jestes aktywniejsza
to i tak skonczymy jednakowo
bilans
0 Odpowiedzi
1281 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2014-02-23, 00:03
erekcjato badziewie 316
autor:
fobiak »
2014-02-22, 22:55
bez zabezpieczenia
musialbym innej zrobic
aby cie przekonac
ze tak jest lepiej
nie
dlatego
ze ja tak chce
ale ciezko mi odmowic
z tego i tak nic...
0 Odpowiedzi
1449 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2014-02-22, 22:55
erekcjato próbnie oszklone
Odpowiedzi: 6
autor: nuel » 2014-02-14, 22:58
Pierwszy post
nie da się kochać świata
przez okna zamknięte głucho
bo jak zza tafli przeszkleń
upajać się móc zapachem
a bez zapachu jak by
rozszczelniać aby...
Ostatni post
...długo by nie pojebał...
6 Odpowiedzi
3477 Odsłony
Ostatni post autor: nuel
2014-02-20, 12:01
erekcjato agitka
Odpowiedzi: 3
autor: nuel » 2014-02-17, 12:57
Pierwszy post
weź mnie
i żyj jak napisano
w dostatku i spokoju ducha
z ufnością patrz w kolejne dni
a niech jaśnieje czoło twoje
choćby kolejna zawierucha...
weź...
Ostatni post
kurka wodna
no i poprawila
tak jest lepiej
a nawet dobrze
3 Odpowiedzi
2336 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2014-02-18, 13:08
erekcjato badziewie 314
autor:
fobiak »
2014-02-14, 22:11
nie
nie dlatego
przeciekaja mi terminy miedzy palcami
ze nie nosze zegarka
niepotrzebnie sie chwalilem
ze pracuje w odkrywkowej kopalni
zlota
jakis...
0 Odpowiedzi
1450 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2014-02-14, 22:11
erekcjato badziewie 311
Odpowiedzi: 2
autor:
fobiak »
2014-02-11, 22:06
Pierwszy post
kolejny numer i cena
sie licza
pomijajac braki
a nawet wady
wszystkiego sie nie przeskoczy
niby wszystko sie da
ale tym co ma usterki i posiada...
Ostatni post
"wychowanie i przekonanie jest najwazniejsze w zyciu czlowieka"
moj cytat z okresu dojrzewania
pewnie z tym wychowaniem cos nie tak u ciebie
bo ja...
2 Odpowiedzi
1971 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2014-02-14, 11:41
erekcjato badziewie 312
Odpowiedzi: 2
autor:
fobiak »
2014-02-12, 21:20
Pierwszy post
na trwale powiazania
bez srodkow nie stac mnie
jak co roku wracam z nadbaltyckiej wioski
i czesto wspominam jak chcialas mnie zamorzyc
kojarzysz mi...
Ostatni post
raczej nie
za formy sie nie biore
pierwsze badziewia zaczalem pisac od rabania
narabalem po kolei ok. 20 i tematu nie wyczerpalem
mozna jeszcze...
2 Odpowiedzi
1925 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2014-02-13, 23:12
erekcjato badziewie 313
autor:
fobiak »
2014-02-13, 22:59
nie zwracaj mi uwagi
na to
na co nie mam wplywu
tak sie tylko wydaje
ze ja moge wszystko
tego nie widac
ze sklejam najgorszym klejem
czerepy
i...
0 Odpowiedzi
1342 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2014-02-13, 22:59
erekcjato samotnej matki
Odpowiedzi: 8
autor: nuel » 2014-02-12, 23:31
Pierwszy post
zastrzegasz sobie prawo
do przechodzenia przez ulicę niezależnie
od stopnia natężenia czerwieni
na moich wargach
to dobrze
aneksujesz sobie...
Ostatni post
uważam, że świeżość jest dobra, ale nie a priori
8 Odpowiedzi
4267 Odsłony
Ostatni post autor: dean
2014-02-13, 22:34
erekcjato badziewie 310
Odpowiedzi: 2
autor:
fobiak »
2014-02-10, 21:02
Pierwszy post
powierzono mi ciebie
na czas nieokreslony
nie wiem czy to dobre rozwiazanie
przeciez mam zawsze cos w rezerwie
w tak zwanym zapasie
doplacono mi
za...
Ostatni post
przed awersacja myslalem, ze szefu mowi do kogos na etacie i tyle napisze
2 Odpowiedzi
2045 Odsłony
Ostatni post autor: Wojciech Graca
2014-02-13, 20:49
wisi mi czy erekcjato
Odpowiedzi: 8
autor: nuel » 2014-01-30, 21:00
Pierwszy post
a nasza kuchnia jak co wieczór
ciasna i zimna bylejaka
od ponad roku wciąż na przekór
przerażająco moja własna
i dzieci moje przy kolacji
wciąż...
Ostatni post
ere,
przed chwila tez czytalem o smierci twoje ere,
co tak w nich samobojczo?
No tutaj dzieciobojstwo i samobojstwo :P
ale w tekscie widac po...
8 Odpowiedzi
3500 Odsłony
Ostatni post autor: Wojciech Graca
2014-02-13, 20:47
jeszcze.............jedno erekcjato
autor: nuel » 2014-02-11, 00:12
codzienny kopniak od życia
boli
jeszcze czuję
choć czasami wolałabym nic nie czuć
i zapomnieć na czym polega
ciąg
przyczynowo-skutkowy
gdy nagle...
0 Odpowiedzi
1283 Odsłony
Ostatni post autor: nuel
2014-02-11, 00:12
erekcjato bez żalu
Odpowiedzi: 2
autor: nuel » 2014-02-10, 09:09
Pierwszy post
ojciec pił a matka mu słała
smutne półuśmiechy
i płatki róż pod stopy
z ozdobnymi pazurami
długości dwa centymetry każdy
nie starczało
do...
Ostatni post
nie
pierwsza łączy się integralnie z resztą
tłumaczy
skąd błogosławieństwo czegoś co budzi raczej lęk
i że jeszcze
bardziej niż epizody choroby
bolą...
2 Odpowiedzi
1888 Odsłony
Ostatni post autor: nuel
2014-02-10, 10:20
erekcjato nieostrozne
autor:
fobiak »
2014-02-06, 23:30
proszek spermowy dostal mi sie do glowy
no sam nie wiem jak
rano oczy przetarlem
nie zdazywszy umyc rak
choc do polowy z pizamy wyskoczylem
deske...
0 Odpowiedzi
1314 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2014-02-06, 23:30
erekcjato z alzheimerem
Odpowiedzi: 15
autor: nuel » 2014-01-29, 22:23
Pierwszy post
pamiętasz
jak mnie brałeś
za ręce
chwytałeś w mig za serce
i każdy grymas niezadowolony
na wszelki wypadek
ucieczki w konieczność
latałeś po mnie...
Ostatni post
(wisi ci)
tego sie wstydze to automatycznie niedowiduje
15 Odpowiedzi
5219 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2014-01-30, 22:22
erekcjato badziewie 309
Odpowiedzi: 5
autor:
fobiak »
2014-01-30, 13:41
Pierwszy post
nic mi sie nie chce
bola mnie narzady
gdybym sie dzisiaj nie upil
i przez pomylke
nie zalozyl okularow
to bym tego brudu nie widzial
nie...
Ostatni post
nie poddawaj sie
nic mi sie nie chce
bola mnie narzady
gdybym sie dzisiaj nie upil
i przez pomylke
nie zalozyl okularow
to bym tego brudu...
5 Odpowiedzi
2674 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2014-01-30, 22:12
erekcjato galerianskie
Odpowiedzi: 3
autor:
fobiak »
2014-01-29, 19:36
Pierwszy post
z tym
twoim kocham cie
stajesz sie monotonna
prawie tak samo
jak ja
z moim panie tego
tak czulem
ze bedzie to ostatnia dozgonna
dlatego...
Ostatni post
zrozumiałam przecież
i przecież piszę że położył się z gracją
tak jak chciała widząc że to już koniec
nieunikniony
i że nie dostanie nic więcej
poza...
3 Odpowiedzi
2284 Odsłony
Ostatni post autor: nuel
2014-01-29, 23:10
zdawałeś mi się gotów erekcjato
Odpowiedzi: 1
autor: nuel » 2014-01-27, 23:42
Pierwszy post
tylko mi się zdawałeś
wczoraj
po sporej dawce
liryzmu
wiadomości o dwudziestej trzeciej
i po kapsułce na potencję
być gotów
jak każdy przed tobą...
Ostatni post
juz wiem co to jest blok reklamowy
wychodzi mi, ze peel jest dalekowidzem
tje
1 Odpowiedzi
1687 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2014-01-29, 09:38
erekcjato poligloty
Odpowiedzi: 2
autor:
fobiak »
2014-01-27, 22:52
Pierwszy post
zauroczony obcymi jezykami
glebilem roznie nabyte tajemnice
dodajac kulinarne pysznosci czasami
dobry smak ukrylem jak ukrywam chcice
zaglebialem sie...
Ostatni post
to zmien sobie tytul
na
nie ma to jak chlastanie patelni
2 Odpowiedzi
2283 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2014-01-28, 00:01
erekcjato w plomieniach
Odpowiedzi: 5
autor:
fobiak »
2014-01-24, 17:56
Pierwszy post
koncentruje sie na tobie
mimowolnie bez powodu
nawet kiedy nic nie robie
i mnie strasznie skreca z glodu
gdy przechodze przez ulice
gdzie uwazac...
Ostatni post
jesli chodzi o komune
albo system polityczny
to ze smiechu zaraz rune
mam niedobor dydaktyczny
i juz tego nie nadgonie
bo tam siebie nie znajduje...
5 Odpowiedzi
2858 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2014-01-27, 01:08
erekcjato z syndromem dnia wczorajszego
Odpowiedzi: 8
autor: nuel » 2014-01-26, 10:14
Pierwszy post
bolą mnie ręce
i nogi
każdy mięsień
zwolniony z pracy
w korporacji Kontekst Całości
boli mnie
każdy milimetr ciała
niebieskiego jak migdały
i...
Ostatni post
eeeeee....
tym bardziej :roll:
lipa
ps.
skończ bombardowanie językami obcymi
ciału :mrgreen:
8 Odpowiedzi
3515 Odsłony
Ostatni post autor: nuel
2014-01-26, 23:58
oszukane erekcjato
Odpowiedzi: 4
autor:
fobiak »
2014-01-23, 17:54
Pierwszy post
nie ma ciebie w dzien nie ma ciebie w nocy
i nie bedzie
tak mi z kart wychodzi
slabe szanse i deficyt
kroczy
tyle
obok pragnien przechodzi...
Ostatni post
w polu w domu haruj w biurze
za gosz marny za darmoche
ale na emeryturze
wynagrodzisz swoja broche
bedziesz dawac lakomczuchom
za mozoly i niedole...
4 Odpowiedzi
2603 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2014-01-24, 21:25
przyjemne erekcjato
Odpowiedzi: 9
autor:
fobiak »
2014-01-22, 21:22
Pierwszy post
lekam sie
ustami wchloniesz moja dusze
jestes nienasycona
tobie malo
a ja nie chce
calowac sie nie musze
jak do tej pory nic mi to nie dalo...
Ostatni post
roxi
ty slyszala kiedy cus o peelu?
Dodano : 2014-01-28, 10:10 ]
zreszta komentujesz ciagle tak samo
roxy.mjuzik
przed zmierzchem
Pomogła: 1...
9 Odpowiedzi
4169 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2014-01-24, 11:59
erekcjato które nie zdejmie majtek
Odpowiedzi: 6
autor: nuel » 2014-01-24, 00:05
Pierwszy post
żaden z moich palców nie należy do ciebie
więc nie wysunę żadnego
ten lewy serdeczny jakby
stworzony do wysysania krwi
a kciuk
kolejnych naciąganych...
Ostatni post
no
tak swoją dróżką na zboczu
dobra
przyznaję
jednak nie mogę ci odmówić udziału
w tan(tje)mach ;-)
6 Odpowiedzi
3035 Odsłony
Ostatni post autor: nuel
2014-01-24, 10:14
erekcjato z cholernie zabójczą perspektywą
Odpowiedzi: 7
autor: nuel » 2014-01-19, 20:09
pewnie wolałbyś
żebym powiedziała włóż mi
zamiast podaruj
swój palec
z możliwością odgryzienia
całej ręki
tak zwyczajnie
nie jest najgorzej
nawet...
7 Odpowiedzi
3217 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2014-01-19, 22:05
prowokacja nie jest sposobem na erekcjato
Odpowiedzi: 2
autor: nuel » 2014-01-19, 09:22
Pierwszy post
w sumie to jestem
bardzo ale to bardzo
ograniczona
w tematach damsko męskich
nie mam wielkiego doświadczenia
więc może
w związku z tym tam
na samą...
Ostatni post
taaa...
kiedyś tam
ja też czytałam
coś w temacie erotyzmu wszelkich czynności fizjologicznych ;-)
i o tym
że to kobiety lubią
jak im majtki...
2 Odpowiedzi
1721 Odsłony
Ostatni post autor: nuel
2014-01-19, 16:15
ostatnie erekcjato
Odpowiedzi: 3
autor:
fobiak »
2014-01-05, 20:20
Pierwszy post
byc moze nie pora na szczerosci
ale
zanim z pamieci wywieje
slowa
stajace w gardle jak kosci
juz moze zapomne
mam nadzieje
nie przychodzisz do...
Ostatni post
wlasnie
wrocilem
z pogrzebu
3 Odpowiedzi
2092 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2014-01-10, 23:34
erekcjato niechcianej
Odpowiedzi: 10
autor: nuel » 2013-12-06, 12:58
Pierwszy post
okupuję biblioteki
żeby tylko zabić wrażenie
niepoczytalności
w podniesionym o ton głosie
kiedy próbujesz do mnie dotrzeć
tym razem
nie mam sobie...
Ostatni post
kamasutra jest dla rozczarowanych
ona wychodzi sama
z okolicznosci
i jest jest zbedna
jak orgazm
Dodano : 2013-12-19, 16:07 ]
z dupy juz spadlem...
10 Odpowiedzi
3949 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2013-12-19, 16:04
erekcjato do wyjebania
Odpowiedzi: 1
autor: nuel » 2013-11-27, 09:56
Pierwszy post
pozakładaliśmy się jedno z drugim
słowo za słowo potem ręka w rękę
pozakładaliśmy się w fałdy skóry
na lepsze jutro co może nadejdzie
gdy tylko śliw...
1 Odpowiedzi
1556 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2013-11-27, 10:41
erekcjato z konsekwencją
Odpowiedzi: 8
autor: nuel » 2013-11-05, 09:29
Pierwszy post
za mało w nas ołowiu
z(g)rywamy się
z siebie
ze sobą
na skutek
deficytu przestrzeni
na twarde dyski
w kamienne kręgi
(do lotu)
takie sobie cynowe...
Ostatni post
nooo...
tak właśnie
mi się często zdarza spóźniać
okres
ale marzenia to też nic złego
znasz to?
myślę więc jestem
zuchem :-)
i tym bardziej...
8 Odpowiedzi
3528 Odsłony
Ostatni post autor: nuel
2013-11-05, 14:31
tnje erekcjato
Odpowiedzi: 4
autor: nuel » 2013-10-10, 09:07
Pierwszy post
a na drugim końcu miasta
puszą się domy
w których nigdy ale to nigdy
nie brakowało
bo nawet jeśli
to zamiast śniadania był dialog
a w naszej części...
Ostatni post
chyba jestem minimalistką fo
trzy literki i już się cieszę
jak dziecko
z nowej laleczki :mrgreen:
4 Odpowiedzi
2942 Odsłony
Ostatni post autor: nuel
2013-10-10, 12:08
mam nadzieję że nie-erekcjato
Odpowiedzi: 4
autor: nuel » 2013-09-02, 20:38
Pierwszy post
jesteśmy
tacy podobni
też daję sobie prawo
do korekty zgryzu szczękościskiem
i układu słów które mogłyby
niwelować wszystkie skutki uboczne...
Ostatni post
toteż właśnie!
na jej rozsądek wcale bym nie liczyła
w awersacji
w końcu wrzesień a nie lipiec w tle
żadnego konkursu :-P
można sobie dmuchać
w...
4 Odpowiedzi
3600 Odsłony
Ostatni post autor: nuel
2013-09-03, 11:14
erekcjato bezbożne
autor: nuel » 2013-09-03, 10:42
ukrzyżowani wiarą
nie boli
tylko się niesie
Słowo trupim echem
i kolana odrapane
po kolejnym upadku w Drodze
krwawią
dłonie
jak jedna wielka...
0 Odpowiedzi
2416 Odsłony
Ostatni post autor: nuel
2013-09-03, 10:42
erekcjato z jesienną chandrą w tle
autor: nuel » 2013-09-01, 21:20
...byłaś moją pierwszą femme fatale ...
miałaś w sobie
te wszystkie dobre i złe kobiety
tych wszystkich mężczyzn
bez których
nie byłabyś tą co...
0 Odpowiedzi
2433 Odsłony
Ostatni post autor: nuel
2013-09-01, 21:20
erekcjato kojące
Odpowiedzi: 7
autor: nuel » 2013-08-30, 10:17
Pierwszy post
oswoiłeś mnie
nauczyłeś że wcale nie muszę
czekać na ciebie jak kiedyś
na ojca w otwartym oknie
że już wcale a wcale nie trzeba
bać się ciemności...
Ostatni post
ISBN???
I Sobie Bądź Naiwna?
a to ma jeszcze jakieś numery?
skalę może?
eeeee tam fobiak
słabo rozumiem co do mnie piszesz bo mi w paradę wchodzą i...
7 Odpowiedzi
4538 Odsłony
Ostatni post autor: nuel
2013-08-30, 12:41
czekam na stacji z erekcjato
Odpowiedzi: 2
autor: nuel » 2013-08-29, 09:51
Pierwszy post
to niemożliwe
nikt się nie gubi ot tak po prostu
na pierwszej lepszej stacji
gdzie miał być
a wcale go nie ma
miał czekać
a przez to że nie czeka...
Ostatni post
dzięki anty-czka :-)
chodziło mi o rozżalenie peelki
rozczarowanie
wtedy wszystko wydaje się takie głuuuuuuuuuuuuupie
ale masz rację
nędzna pasuje...
2 Odpowiedzi
3352 Odsłony
Ostatni post autor: nuel
2013-08-29, 19:43
erekcjato w związku
Odpowiedzi: 6
autor: nuel » 2013-08-20, 15:25
Pierwszy post
a od tych niedomówień
świat tężeje w sobie
i ręce się omyłkowo
układają w krzyże na piersiach
tym bardziej omyłkowo
że moje na twoich spoczęły...
Ostatni post
Witaj nuel!
Mam wrażenie, że na siłę chcesz/chcemy z tego utworu zrobić erekcjato. Dla mnie to ładny wiersz. Dobrze się go czyta i jest w nim coś...
6 Odpowiedzi
4213 Odsłony
Ostatni post autor: Boob
2013-08-21, 11:21
erekcjato z kotem
autor: nuel » 2013-08-19, 11:17
szczerbią się słowa
porcelanowa herbata parzy język
i cukier się nie chce odkładać
w fałdach skóry
lakierowanym optymizmem
kąsa wełna swetra
gryzie...
0 Odpowiedzi
2416 Odsłony
Ostatni post autor: nuel
2013-08-19, 11:17
erekcjato rozstania
Odpowiedzi: 2
autor: nuel » 2013-08-08, 09:56
Pierwszy post
konstrukcja
destrukcja
stagnacja
wiedza użyteczna
i bezużyteczność codzienna
przepuszczam się przez palce
jak przez maszynkę do mięsa
solenną...
Ostatni post
...może dziewięć miesięcy temu było inaczej ;-)
albo jutro będzie lepiej
widać smutne czasy jakieś nastały
już nawet wakacje nie zobowiązują do......
2 Odpowiedzi
2990 Odsłony
Ostatni post autor: nuel
2013-08-08, 10:24
erekcjato zminiaturyzowane
Odpowiedzi: 4
autor: ann13 » 2013-06-16, 21:40
Pierwszy post
trzeba iść pomyślałam
na chwilę przed hucznym wypędzeniem
z raju
rzuciłam węża boa
do kieszeni
a adam mościł się w ramce na zaś
kiedy piekłam dwa...
Ostatni post
"dobrze mi wsrod ludzi obdarzonych"
- też optuję za taką poprawką.
Pozdr.
4 Odpowiedzi
2961 Odsłony
Ostatni post autor: andreas43
2013-07-24, 07:38
erekcjato na czasie
Odpowiedzi: 2
autor:
fobiak »
2013-07-07, 19:21
Pierwszy post
choc mysle caly czas
nie mysle na czas
nie licze ile komu ofiaruje
i na to
ze ktos mi
lub ty mi
go dasz
bo on nie nasz
wiec troche z nim zartuje...
Ostatni post
Taa-taa, ta ta ta taaa
jak ty jestes niemka to ja kozak
2 Odpowiedzi
2038 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2013-07-08, 19:50
erekcjato badziewie 307
Odpowiedzi: 28
autor:
fobiak »
2013-06-30, 16:22
Pierwszy post
zalatwilas sobie po znajomosci
idiote
ktory oproznial
twoje nabrzmiale piersi
zagrozone explozja
nikt sie mnie nie pytal
czy lubie mleko
po którym...
28 Odpowiedzi
10287 Odsłony
Ostatni post autor: lila
2013-07-05, 15:04
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematówNie możesz odpowiadać w tematachNie możesz zmieniać swoich postówNie możesz usuwać swoich postówNie możesz dodawać załączników