Konkurs Erekcjato 2026
autor:
fobiak »
2026-05-31, 15:53
» w
Informatorium
XXII miedzynarodowy konkurs erekcjato od 01.07.2026-31.07.2026 do godziny 23.00 i ani minuty dluzej.
Nagrody, odpowiadajace wartosci PLN na dzien...
0 Odpowiedzi
220 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2026-05-31, 15:53
erekcjato gniot63
Odpowiedzi: 4
autor:
fobiak »
2013-07-03, 15:57
Pierwszy post
“Ja nie pracuję, nigdy nie pracowałem i nie będę się tym zajmował. Wie pani, praca do niczego dobrego nie prowadzi, gdyby każdy Polak napisał...
4 Odpowiedzi
2838 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2013-07-04, 11:09
List na stole: Nic się nie martw żoneczko, z nowym erekcjato
Odpowiedzi: 16
autor: Wojciech Graca » 2013-05-20, 19:02
Pierwszy post
...................................................... Umysłowo, 19.05.2013...
Ostatni post
dobre na ere takie podejście dwuosobowe i schizoidalne też
tekstowi brakuje jednorodności
spójności
16 Odpowiedzi
6673 Odsłony
Ostatni post autor: remik
2013-06-30, 13:39
erekacjato chuj wam w dupę wbija poeci
Odpowiedzi: 11
autor: dean » 2013-06-26, 20:03
Pierwszy post
za tych łkań noce przepełnione ciche podpierdółki
ja tiebia zazdraszczaju chociaż pieszczone wersiczki
drżenia o poranku erekcjato chuj wam wbija w...
Ostatni post
uważam, że ten utwór to świetna samokrytyka
pochwała na cześć wiem, że nic nie wiem
to moja skromna opinia dean i sądzę, że artyście potrzeba jest...
11 Odpowiedzi
5852 Odsłony
Ostatni post autor: fantazja27
2013-06-27, 16:30
erekcjato mojego pragnienia
Odpowiedzi: 8
autor: nuel » 2013-06-25, 08:51
Pierwszy post
a mi się ciągle myli
blask gwiazd z poblaskiem świecy
w sąsiednim oknie
a mi się ciągle składa
brzęk pragnień w czarne dziury
bermudzki trójkąt
i...
Ostatni post
przysiadam na parapecie
ostrząc percepcję i fantazję
gotowa wzbić się ponad wszystko
rozłożyć usta jak spadochron
palce uzbroić w pióra
i...
8 Odpowiedzi
3852 Odsłony
Ostatni post autor: remik
2013-06-25, 12:38
z bratem o erekcjato
Odpowiedzi: 16
autor: nuel » 2013-06-17, 09:00
Pierwszy post
jeszcze nie opadły pierwsze liście
ani ręce w geście ostatecznej rozpaczy
jeszcze dam radę
łyknąć tabletkę
i wysłać wiadomość do brata
że trzeba by...
Ostatni post
andre :-)
masz chyba równie "fajnego" ojca, jak ja (na myśli ;-) )
zwróć uwagę, jak teraz super (hehe) pasuje twój pierwszy koment do tego ere(po...
16 Odpowiedzi
5880 Odsłony
Ostatni post autor: nuel
2013-06-25, 09:55
erekcjato w kostce lodu
Odpowiedzi: 9
autor: nuel » 2013-06-11, 16:52
Pierwszy post
wiem
że lubisz na mnie patrzeć
przez okno
przez pryzmat potrzeb
albo z perspektywy
kiedy robię to wszystko
co każda żona i matka powinna
kiedy...
9 Odpowiedzi
3787 Odsłony
Ostatni post autor: nuel
2013-06-11, 22:17
erekcjato badziewie 306
Odpowiedzi: 2
autor:
fobiak »
2013-05-15, 12:26
Pierwszy post
przezycia
na transparencie
na najwiekszym pustym placu
z sasiedniego bloku
zaspani zakrzykuja echo
kurwami
bombardujace brudne szyby ich spokoju...
Ostatni post
szara brutalna codzienność
twoje spojrzenie na nią z dystansem
no i grubo
2 Odpowiedzi
2074 Odsłony
Ostatni post autor: fantazja27
2013-06-11, 21:05
erekcjato pod wpływem róży wiatrów
Odpowiedzi: 3
autor: ann13 » 2013-06-02, 00:30
Pierwszy post
moje dziecko ma ciągle sto procent lub sześć
to nudne
spoglądać wzrokiem
świętego spokoju
rektora politechniki warszawskiej
baw się
zaglądaj w oczy...
Ostatni post
erekcjato nie do zapomnienia
albo Erekcjato różane po czasie
Dobre, z domieszką żalu.
Pozdr.
3 Odpowiedzi
1951 Odsłony
Ostatni post autor: andreas43
2013-06-02, 19:53
przełamane erekcjato
Odpowiedzi: 8
autor: ann13 » 2013-05-30, 18:22
Pierwszy post
wyznaczyłam limit
od soboty mam napięty grafik
prostowania zmarszczek zapalonym słońcem
które promiennie rozkazuje urwać stosunki
z rozwiązłym...
Ostatni post
a po czym to można poznać?
po times new romanie?
8 Odpowiedzi
3530 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2013-06-01, 19:19
erekcjato zuchwale pozwalające zwątpić
Odpowiedzi: 4
autor: nuel » 2013-05-30, 13:56
Pierwszy post
człowiecze ułomny...
jam jest!
nieskalana Matka
dziś święto mojego Dziecięcia
idź więc śmiało w procesji
ze śpiewem ku chwale Jego
do wrót co...
Ostatni post
moim zdaniem tekst nie ma nic wspolnego z nowym testamentem
jest wspolczesny i w skrocie mowi
"kazda by sie chciala pierdolic ale udaje swieta"...
4 Odpowiedzi
2335 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2013-05-31, 10:25
erekcjato (r)ewolucyjne
Odpowiedzi: 5
autor: nuel » 2013-05-28, 13:28
Pierwszy post
Ty wiesz najlepiej...
że pierwsza nie była ani kura
ani jajko
chciałabym powiedzieć
że pierwsze były dinozaury
ale byłaby to ignorancja
i kłamstwo...
Ostatni post
dzięki za ok fobiak
i że pozwoliłeś sobie na zrozumiały dla mnie komentarz :-D
cóż...
przykro mi andreas
ty taki strojny- w smokingu i gumofilcach...
5 Odpowiedzi
2738 Odsłony
Ostatni post autor: nuel
2013-05-28, 18:30
erekcjato przez brudną szybę litości
Odpowiedzi: 8
autor: nuel » 2013-05-27, 19:18
Pierwszy post
ubrana w za krótkie futerko
z wyświechtanego pluszu
weszła
i zniesmaczyła
stacja była bardzo obskurna
a ona kupiła najtańszą herbatę
i potem długo...
Ostatni post
andreas!
"sprytnie"???
i Ty Brutusie przeciwko mnie?
częściowo...
bo jak to mówią:
na dwoje babka wróżyła ;-)
a pokorne cielę dwie matki ssie...
8 Odpowiedzi
3627 Odsłony
Ostatni post autor: nuel
2013-05-28, 10:10
erekcjato na dzień matki pi(j-s)ane
Odpowiedzi: 18
autor: nuel » 2013-05-26, 17:02
Pierwszy post
nigdy nie umiałaś mówić
o uczuciach
skąd więc się miałem
tego nauczyć
Mamo...
milcząco nalewasz rosół
i równie milcząco smażysz kotlety
mielone...
Ostatni post
dzięki andreas!
...tak się tylko z tobą droczę... ;-) z sympatii
18 Odpowiedzi
6401 Odsłony
Ostatni post autor: nuel
2013-05-27, 20:34
erekcjato odrzucenia
Odpowiedzi: 4
autor: nuel » 2013-05-24, 14:58
Pierwszy post
o co chodzi?
jesteś taki nieobecny
taki nie mój zupełnie...
co się dzieje?
zachowujesz się
jakbym już nie była
a przecież jestem
-twoją żoną......
Ostatni post
dzięki andreas! :-)
za dobre słowo
oraz, że nie muszę lecieć do sąsiadów pożyczać szklanki szarych komórek
w celu podjęcia próby zrozumienia
...co...
4 Odpowiedzi
2534 Odsłony
Ostatni post autor: nuel
2013-05-25, 07:19
Erekcjato antyspołeczne
Odpowiedzi: 5
autor: Emen » 2013-05-23, 23:26
Pierwszy post
Pierdole to wasze wyrafinowanie!
Wy! co słowniki najróżniejsze kartkujecie!
Że niby tak niezrozumiali nisłychanie,
Że niby jedyni świadomi. O...
Ostatni post
Znalazłem stronę promującą wasz konkurs na dzień 31-07-2013, zdążyłem już zauważyć że odbył się on ubiegłego roku.
tegoroczny tez bedzie w lipcu
5 Odpowiedzi
3446 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2013-05-24, 18:27
erekcjato bluźniercze
Odpowiedzi: 4
autor: nuel » 2013-05-23, 10:02
Pierwszy post
rozbijasz się w kolejnych falach
torsji
próbą zrozumienia co jest czym
zanim zostanie ci wskazane
i ułoży się polubownie
na dnie skórzastego żołądka...
Ostatni post
Hmm...
to zupelnie jak ja :-D
w pokrzywach
Dodano : 2013-05-23, 17:10 ]
...a tak w sumie...
gdybyś mógł sprecyzować
czym dokładnie- podpadłam?...
4 Odpowiedzi
2405 Odsłony
Ostatni post autor: nuel
2013-05-23, 12:28
matematyczne erekcjato dla ukochanego
Odpowiedzi: 26
autor: nuel » 2013-05-16, 00:38
Pierwszy post
ucinasz języki
wszystkim słowom
co się dopiero planują narodzić
w warunkach cieplarnianych
głowy przed udarem
pytaniem
o sprzeczność aksjomatów...
Ostatni post
...i widzisz Andre, jak to jest...
któreś z nas myśli na wyrywki
...a że z pewnością- nie najstarszy wiekiem...
cóż
akurat jeśli chodzi o ann-...
26 Odpowiedzi
10383 Odsłony
Ostatni post autor: nuel
2013-05-21, 23:18
Po dwakroć erekcjato
Odpowiedzi: 9
autor: andreas43 » 2013-01-13, 14:51
Pierwszy post
podobała się w każdym calu
czuł że ze wzajemnością
i wtedy stadem przyleciały plotki
z kwaśnymi minami
z dziobkami w ciup
skupione nieszczęścia...
Ostatni post
Serdeczna dzięki ann13 za propozycję kluczowej zmiany
z rozkwitaniem pod nim.
Przenosząc do ere musiałem Ci wyraźnie podziękować.
9 Odpowiedzi
5560 Odsłony
Ostatni post autor: andreas43
2013-05-21, 20:46
erekcjato deficytowe
Odpowiedzi: 3
autor: nuel » 2013-05-14, 00:27
Pierwszy post
infantylnie
odwracam majtki na lewą stronę
między pierwszym a trzecim
udanym
lub niekoniecznie
wybacz
nie tym razem
- podejściem
niebezpiecznie...
Ostatni post
echchchch...
jednak głowa boli
dzięki panowie
ps. dla tych, którzy lubią tytuły. pierwotnie miało być "erekcjato dygresja na erekcjato.eu" ;-)
3 Odpowiedzi
2272 Odsłony
Ostatni post autor: nuel
2013-05-14, 08:48
erekcjato badziewie 305
Odpowiedzi: 6
autor:
fobiak »
2013-05-04, 08:14
Pierwszy post
jestes zagoniona
pol wieku temu
jedna osoba zarobila na utrzymanie
bez rozliczania sie
nabudowali tyle
ze jest z czego korzystac
nie bylo...
Ostatni post
piszac ten tekst zapomnialem wstawic cos o uczuciach
wiec wydaje mi sie, ze on nie mial przekazu milosnego
6 Odpowiedzi
3016 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2013-05-09, 09:38
erekcjato dekadenckie
Odpowiedzi: 15
autor: nuel » 2013-04-27, 11:05
Pierwszy post
niezdarnie otwierane okna
witryny manekinów
stare-nowe rany
ropiejące brakiem idei
i przeznaczenia
ślinią się
do czyichkolwiek dłoni
ulice
brukowane...
Ostatni post
Drwinkarzu, przeczytaj lepiej wiadomość i ustosunkuj się.
Dodano: 2013-04-28, 18:02
PS. ze zrozumieniem!
15 Odpowiedzi
5091 Odsłony
Ostatni post autor: roxy.mjuzik
2013-04-28, 18:01
erekcjato dla kochanki
autor: nuel » 2013-04-26, 09:17
nawet nie wiesz ile dla mnie znaczysz
i chyba nigdy się tego nie dowiesz
śmiesznie jest mówić o takich rzeczach
w tej sytuacji
wiesz przecież...
że...
0 Odpowiedzi
1401 Odsłony
Ostatni post autor: nuel
2013-04-26, 09:17
erekcjato poniewczasie
autor: nuel » 2013-04-22, 00:15
coraz rzadziej myślę o tobie
a jeśli już to robię
oskarżam cię-
retrospekcją fotografii twoich synów
kalekich brakiem świadomości
nadmiarem...
0 Odpowiedzi
1335 Odsłony
Ostatni post autor: nuel
2013-04-22, 00:15
Erekcjato-sekwencja
Odpowiedzi: 17
autor: nuel » 2013-04-13, 00:27
Pierwszy post
definiujesz mnie burzą po ciszy
naciągasz tęczą
przyzwoleniem na sylabizowanie dźwięków od tyłu
głośne... coraz głośniejsze...
z naciskiem na...
Ostatni post
To może tak na początku (nie złość się ann ;-) )- wieeelkie dzięki, za to, że poświęciliście utworowi tyle swojego czasu i energii.
Chciałabym dodać...
17 Odpowiedzi
6574 Odsłony
Ostatni post autor: nuel
2013-04-16, 21:47
Erekcjato mądrej Ewy
Odpowiedzi: 9
autor: Wojciech Graca » 2013-01-20, 14:52
Pierwszy post
Wczoraj widziałem Adama,
jak robił kupę pod drzewem
dobra i zła twarz wołała
Ewę
Ewo, Ewo!
Gdzie jesteś kochany?
Drzewo ! ...
Pod drzewem Ewo...
Ostatni post
Antyczko, jak juz widac, bywa, ze mam odchyly, stad pewnie niemoistosc tekstu. Uwazam, ze tekst zamyka ostatnia zwrotka. To, ze Adam jest biedny,...
9 Odpowiedzi
6023 Odsłony
Ostatni post autor: Wojciech Graca
2013-04-16, 18:18
erekcjato prosto z mostu
Odpowiedzi: 8
autor: ann13 » 2013-04-10, 19:51
Pierwszy post
nastrój się nie przelewa
palce krążą wokół jabłka adama żmudnie idzie księgowanie
pod drzewem zakwieconym jaśminem
można rzygnąć
1. udawaniem...
Ostatni post
andreas, też mi to wpadło, ale nie widzi się m, em, em, więc szukam wyjaśnienia, dla iskrzącego światło jupitera, ale na razie mam pusto w głowie
i...
8 Odpowiedzi
3570 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2013-04-11, 10:51
Erekcjato karciane
Odpowiedzi: 8
autor: andreas43 » 2013-03-21, 08:51
Pierwszy post
nikt nie gra w karty jak pani Gienia
tak bez wysiłku i od niechcenia
może gra tak dziarsko
bo żyje wegetariańsko
gdyż do ust mięsa
nie weźmie...
8 Odpowiedzi
4224 Odsłony
Ostatni post autor: andreas43
2013-04-04, 21:06
Erekcjato miłosnego wyznania
Odpowiedzi: 3
autor: roxy.mjuzik » 2013-03-30, 10:03
Pierwszy post
czekałam na Ciebie
cały dzień - kochanie
wiesz jak bardzo
boję się - samotności
tego, że kiedyś
poznasz inną
kobietę i przestaniesz
do mnie...
Ostatni post
samotnosc i czekanie , faktycznie moze mnie to zmylilo
3 Odpowiedzi
2421 Odsłony
Ostatni post autor: lila
2013-04-04, 17:56
erekcjato sprezentowane
Odpowiedzi: 2
autor: ann13 » 2013-03-23, 21:59
Pierwszy post
wziąłem ją na chatę
wuja toma, przebywał akurat w delegacji, będącej nieprawdopodobną wersją dla żony.
poszła. pomimo oporu
komórek
odpowiedzialnych...
Ostatni post
no, powiedzmy
że psy nie są daltonistami;)
2 Odpowiedzi
1964 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2013-03-29, 11:31
eros versus erekcjato
Odpowiedzi: 43
autor: Boob » 2013-01-16, 20:51
Pierwszy post
ludzie ludzie
kocham kocham
to ona to ona
Bogini
cnotami okryta i chwałą
Bóstwo
niedościgniona doskonałość
Brylant
bez skazy nieoceniony
myśli...
Ostatni post
boobku znam czytelnikow ktorzy erekcjato pozeraja i zadnej plamy nie maja
43 Odpowiedzi
24839 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2013-03-19, 08:50
Cudowne wciskanie erekcjato
Odpowiedzi: 7
autor: Gacek » 2013-01-26, 09:21
Pierwszy post
Już nieomal od zarania
miałem talent do wciskania
wciskałem do dziurek dynie
wyściskałem gospodynie
jak był tłok to się wciskałem
w każdym ścisku...
Ostatni post
WITAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW :)
7 Odpowiedzi
4542 Odsłony
Ostatni post autor: majs
2013-03-13, 10:10
erekcjato docelowe
Odpowiedzi: 11
autor: ann13 » 2013-03-03, 21:34
Pierwszy post
miłość
chodzi prostą drogą
przez las
się niesie
chleb i woda
wystarczą
do łóżka
na śniadanie
rozbite kawałki topią lody
z czekoladowej...
Ostatni post
no jakby ci się chciało tam zajrzeć, to byś wiedział i nie musiał myśleć, jak i ja muszę, że sam autor by się nie domyślił, że w tym moim tekście...
11 Odpowiedzi
4220 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2013-03-04, 18:44
erekcjato zakały
Odpowiedzi: 2
autor: ann13 » 2013-02-27, 20:53
Pierwszy post
chociaż ojciec ubierał się w wężyk i trzy gwiazdki
to matka wydawała rozkazy
delikatnie trzymała jego rękę
na swoim pulsie
podsycała ognisko...
Ostatni post
Myślałem długo wcielając się w rolę syna i ...
- wstydzi się że Szumski dał się zabić?
To ma sens.
Pozdr.
2 Odpowiedzi
1765 Odsłony
Ostatni post autor: andreas43
2013-03-02, 07:38
erekcjato wyciągnięte
Odpowiedzi: 2
autor: ann13 » 2013-02-28, 21:19
Pierwszy post
pies w czarnej godzinie
wachluje ogonem
kwestię czasu
z miski
wylewa łzy
na wszystkie krzywdy
nie kłamie
nie musi się starać
w jesieni życia...
Ostatni post
myślę, ze ja też nie wiem, ale poudawać może ;)
2 Odpowiedzi
1791 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2013-03-01, 21:19
Erekcjato cudze
Odpowiedzi: 5
autor: andreas43 » 2013-02-02, 08:55
Pierwszy post
jego jedyna to właśnie ona
ciągle ją brał w swoje ramiona
to jej ślubował na całe życie
że będzie kochał należycie
i nie opuści nawet na chwilę
-...
Ostatni post
Dzięki za miłe fiu fiu :->
5 Odpowiedzi
3023 Odsłony
Ostatni post autor: andreas43
2013-02-02, 17:59
erekcjato dla grubasek
Odpowiedzi: 2
autor: lila » 2013-02-02, 11:01
Pierwszy post
już myślał że to jest właśnie ta ''ona''
była co noc kochanką matką i żoną
jednak wraz z latem stała się gruba
spać z nią już ciężko wygrzewa uda...
Ostatni post
Bardzo fajne, chociaż można ulepszyć w zakresie jn.
bo wstyd jest z taką wyjść na ulicę
- trochę nie pasuje do awersacji.
Dobrze by było zmienić...
2 Odpowiedzi
2187 Odsłony
Ostatni post autor: andreas43
2013-02-02, 13:12
erekcjato filozoficzne
Odpowiedzi: 7
autor: ann13 » 2013-01-13, 22:31
Pierwszy post
grafomania ma trzy milimetry
poezja też ma trzy milimetry
równają się sobie
pod podziałką transparentnej linijki
która nie ma pojęcia o zadufaniu...
Ostatni post
Czytam sobie 'jak bym kołysała dziecko "
spokojnie ...
aż tu nagle
jak napisał- Bob- awersacja jest świetna
pozdrawiam
7 Odpowiedzi
3733 Odsłony
Ostatni post autor: camasas
2013-01-15, 17:39
Erekcjato przekonujące
Odpowiedzi: 4
autor: andreas43 » 2012-12-31, 10:20
Pierwszy post
twierdzisz
że nie ma nieba
tylko kosmos
a przecież anioł spadł
spójrz
leży i patrzy w niebo
może liczy gwiazdy
mówisz
że to tylko pustka
a...
Ostatni post
czytając widzę o co tu chodzi
dobre ere
4 Odpowiedzi
3276 Odsłony
Ostatni post autor: camasas
2013-01-10, 17:34
erekcjato nieodżałowane
Odpowiedzi: 12
autor: ann13 » 2013-01-01, 21:59
Pierwszy post
mój chłopak potrafi się zbliżać do mnie
na szerokość parasola
smaży naleśniki
tuż przed zakończeniem
świata
łagodnieje
dostaje zbałamuconego kurwika...
Ostatni post
Odczytałem właściwie twoją awersację,
a o łaszeniu wspomniałem w kontekście uwagi rajskiego.
12 Odpowiedzi
4493 Odsłony
Ostatni post autor: andreas43
2013-01-05, 08:36
Erekcjato socjalne
Odpowiedzi: 2
autor: andreas43 » 2012-12-30, 10:47
Pierwszy post
Odpędzaj natrętne myśli,
wyjęte z sarkofagu obaw.
One miękną zroszone łzami,
lecz nie płacz.
Każdy szuka drugiego człowieka.
Zasiądź u nas,...
Ostatni post
Bardzo dobre i tekst na górze ekstra
2 Odpowiedzi
2363 Odsłony
Ostatni post autor: elutka
2012-12-30, 12:54
Erekcjato strasznie sylwestrowe
Odpowiedzi: 3
autor: andreas43 » 2012-12-29, 20:04
Pierwszy post
Zanim ostatnia kartka spadnie z kalendarza,
zanim wybije magiczna godzina,
wyjściem na parkiet czas bal rozpocząć.
Już pani rączkę w swej dłoni...
Ostatni post
nie umiem nigdy orzec czy ere czy nie, ale się podoba :)
3 Odpowiedzi
2676 Odsłony
Ostatni post autor: elutka
2012-12-30, 10:42
noworoczne erekcjato przewidujące przyszłość
Odpowiedzi: 5
autor: ann13 » 2012-12-27, 18:34
Pierwszy post
w przyszłym roku dźwignę niejeden kilogram ziemniaków
rzucę sąsiadce na wycieraczkę przekleństwo wciśnięte w pączek
kolejnego przebiśniegu
wbrew...
Ostatni post
hmmm, no tak, z końcem roku jak nie plany, to podsumowania:)
5 Odpowiedzi
2948 Odsłony
Ostatni post autor: elutka
2012-12-29, 18:28
Erekcjato terapeutyczne
Odpowiedzi: 2
autor: andreas43 » 2012-11-30, 07:45
Pierwszy post
Na szczęście są takie chwile
kiedy nakładają się fale
coś innego niż zwykle czuję
jest przyjemnie a nawet wspaniale
Upływają zimne godziny
i...
Ostatni post
To super, ale nerka nieco gorzej:)
Pozdr.
2 Odpowiedzi
2422 Odsłony
Ostatni post autor: andreas43
2012-11-30, 20:34
Pieszczotliwe erekcjato
Odpowiedzi: 3
autor: Gacek » 2012-10-31, 08:44
Pierwszy post
Jestem bez ciebie, jak bez ręki,
gdybym cię stracił, to me męki
byłyby do nieopisania.
Tak więc nieomal od zarania,
codziennie jesteś ze mną, przy...
Ostatni post
to ten pil musi mieć rękę jak bohater z Evil Death :
... żeby można było usprawiedliwić opis powyższy
buhahahha
Dodano : 2012-11-30, 01:33 ]...
3 Odpowiedzi
2858 Odsłony
Ostatni post autor: lila
2012-11-30, 01:32
erekcjato turniejowe
autor: ann13 » 2012-11-09, 18:16
dostałam zadyszki
na pierwszym dłuższym wzniesieniu
musiałam usiąść wydmuchać ogień
z rozkrzesanych kamieni posłuchać
wewnętrznego głosu
nie...
0 Odpowiedzi
1416 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2012-11-09, 18:16
erekcjato z kalendarza
Odpowiedzi: 2
autor: ann13 » 2012-11-02, 21:34
Pierwszy post
ktoś może nawet ty ma bardzo fajną siostrę
której nie docenia
przez to że była ulubionym dzieckiem tatusia i nie musiała prosić na kolanach
o...
Ostatni post
prawdopodobnie przez śliwki
2 Odpowiedzi
1785 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2012-11-07, 18:49
Erekcjato neapolitańskie
Odpowiedzi: 10
autor: roxy.mjuzik » 2012-11-07, 00:26
Pierwszy post
roxi
informuję ciebie
że dziś w neapolu
można kochać się pod gołym niebem
i nie wiem
czy to cię może zainteresować
że nago można spać
bo ładna...
Ostatni post
...pamiętaj, że w dzisiejszych czasach każdy szanujący się... pedał nie powinien wychodzić na miasto z niewydepilowaną klatą, ups - niewydepilowanymi...
10 Odpowiedzi
3918 Odsłony
Ostatni post autor: roxy.mjuzik
2012-11-07, 18:15
Erekcjato rozpalone
Odpowiedzi: 3
autor: Gacek » 2012-11-07, 11:15
Pierwszy post
GDY BYŁO LATO, TO SZALAŁA.
NA PLAŻACH CIAŁO WYGRZEWAŁA,
WCIĄŻ BALOWAŁA, ŻYŁA CHWILKĄ,
ZABAWA WAŻNA BYŁA TYLKO.
DOSTAŁA W SPADKU PIĘKNE LASY
W...
3 Odpowiedzi
2183 Odsłony
Ostatni post autor: roxy.mjuzik
2012-11-07, 12:51
Naród pragnie erekcjato
Odpowiedzi: 4
autor: Wojciech Graca » 2012-08-29, 16:21
Pierwszy post
Nie widziałem cię na szczycie,
przez szybę dwójki pekape
nie widać przez krawędzie nic,
dlatego trzeba się wychylić
po złoto spływające spomiędzy...
Ostatni post
Nie implikowałem w ten konkretnych person. Nie warto.
4 Odpowiedzi
2408 Odsłony
Ostatni post autor: Wojciech Graca
2012-09-05, 09:57
erekcjato badziewie 303
Odpowiedzi: 3
autor:
fobiak »
2012-07-02, 20:16
Pierwszy post
chodze za toba kurwo
i tak sobie mysle
chodze za toba kurwo
i tak sobie mysle
po co mi to bylo
moglem lezec na zwirowni
nawet takiej dla nudystow...
Ostatni post
ŁAŁ od razu załapał fuchę w Paris
3 Odpowiedzi
2064 Odsłony
Ostatni post autor: Wojciech Graca
2012-07-10, 07:53
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematówNie możesz odpowiadać w tematachNie możesz zmieniać swoich postówNie możesz usuwać swoich postówNie możesz dodawać załączników