Konkurs Erekcjato 2026
autor:
fobiak »
2026-05-31, 15:53
» w
Informatorium
XXII miedzynarodowy konkurs erekcjato od 01.07.2026-31.07.2026 do godziny 23.00 i ani minuty dluzej.
Nagrody, odpowiadajace wartosci PLN na dzien...
0 Odpowiedzi
233 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2026-05-31, 15:53
erekcjato odwrocone
Odpowiedzi: 17
autor:
fobiak »
2009-05-09, 19:22
Pierwszy post
ty skurwysynie
juz nie jestes polakiem
za duzo masz bialych cialek
we krwi czerwonej
nie chodzisz prosto
tylko jak pijak zygzakiem
nie plujesz w...
Ostatni post
koledzy, ktorzy pracuja w IPN,mowili, ze biora kawalek torta, poniewaz kazdy bierze.
17 Odpowiedzi
5118 Odsłony
Ostatni post autor: Wojciech Graca
2009-05-16, 08:02
Erekcjato programowe
Odpowiedzi: 7
autor: andreas43 » 2009-04-19, 12:45
Pierwszy post
Erekcjato programowe
Głupota więziona w bruździe mózgowia
wszystko w nicość zmienia
bez mądrego słowa
za spacją spacja.
Między półkule...
Ostatni post
myślę że po wywaleniu ostatniego wersu z zakończeniem
obrady sejmu,
to byłaby kontynuacja, ale dla odmiany, z mensa by night też nic z tego nie...
7 Odpowiedzi
2525 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2009-05-07, 21:35
erekcjato badziewie 280
Odpowiedzi: 7
autor:
fobiak »
2009-05-04, 18:29
Pierwszy post
pozerasz mnie od srodka
wysysasz pocalunkami
odstawiasz na bok ruchanie
niechby cie wzielo
wpatruje sie w twoj otwor
szukam jezykiem bolu
jaki ja...
Ostatni post
a
ze nie ma gdzie schowac bo jest gola
to polyka
Added : 2009-05-06, 16:51 ]
na tym przykladzie nie potrafie wyciagnac wniosku
ze baba jest madra
7 Odpowiedzi
2372 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2009-05-06, 16:50
zadne badziewie tylko zlepek postmodern jako erekcjato
Odpowiedzi: 2
autor:
fobiak »
2009-04-25, 19:36
Pierwszy post
swieta barbara
przed pierwsza zmiana
wagony za weglem
z przodu lokomotywa
po torze pcha druga
przez most
pod most
w tunel
donioslosc klasy...
Ostatni post
a to jest chne
czyli test przedkonkursowy
2 Odpowiedzi
1341 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2009-04-26, 17:08
erekcjato nie ma tego złego, co na dobre nie wyjdzie
Odpowiedzi: 2
autor: ann13 » 2009-04-25, 16:27
Pierwszy post
kiedy stoi przed klatką
w modnie skrojonej spódnicy
inaczej wygląda
z daleka
błyszczą jej oczy i lśnią włosy
upięte wcześniej w gordyjski węzeł
bez...
Ostatni post
no ja się zasugerowałam akurat ostatnimi postami wojciecha, że małżeństwo ma sięgać ponad intercyzę na pralkę, a to dobre było i ona podobno...
2 Odpowiedzi
1326 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2009-04-25, 17:44
Erekcjato brutalne
Odpowiedzi: 8
autor: andreas43 » 2009-03-31, 20:49
Pierwszy post
Namiętny brutal z Hiszpanii
cholewki wciąż smalił do pani
całkiem ośmielony
przyszedł jak do żony
nie myślał że mu przyiwani.
Wyszedł ledwo żywy...
Ostatni post
Zmieniam, chociaż Bob zna przecież Hiszpanów i wie, że w tych sprawach sami sie ośmielają:
Namiętny brutal z Hiszpanii,
cholewki wciąż smalił do...
8 Odpowiedzi
3457 Odsłony
Ostatni post autor: andreas43
2009-04-25, 07:22
erekcjato badziewie 278
Odpowiedzi: 17
autor:
fobiak »
2009-04-15, 10:15
Pierwszy post
nie wierzylas we mnie
gdy gwizdalem pod oknem
stojac przemoczony
dla ciebie
przypomnialem sobie zasady
poglebialem
nocami
wychodzilem na polane...
Ostatni post
Szukasz daleko, a baba tobie pisana od lat stoi pod twoimi drzwiami...
Ech życie!
Dodano: 2009-04-19, 22:23
miało być!
Dodano: 2009-04-19, 22:24...
17 Odpowiedzi
5087 Odsłony
Ostatni post autor: Roksana K
2009-04-19, 22:22
erkcjato w stodole
Odpowiedzi: 12
autor: remik » 2009-04-03, 00:07
Pierwszy post
przestań zwracać mi uwagę bym wyszedł z jointem ze stodoły
bym nie robił dymu
ja tylko szukam chętnych do koła poezji rolniczej w ramach wiosny
mam...
Ostatni post
:| bo nie maja semickich nochali.
12 Odpowiedzi
4779 Odsłony
Ostatni post autor: stachu
2009-04-14, 22:12
erekcjato gniot58
Odpowiedzi: 8
autor:
fobiak »
2009-04-04, 17:27
Pierwszy post
no idz juz
no idz juz prosze
bo on sie martwi
ja to przetrwam nie przejmuj sie
jak cie zapomne
swinio gdzie jest moja czekolada
siewnik z dziura...
Ostatni post
W dupie mam rozstanie.
minie ci ta złość jak banicja :-P
8 Odpowiedzi
3910 Odsłony
Ostatni post autor: cieniu1969
2009-04-09, 14:23
erekcjato f47
Odpowiedzi: 4
autor:
fobiak »
2009-04-05, 10:32
Pierwszy post
twoje wyzwolenie
zostalo przygniecione
odkrylas sie
w feminizmie i walczysz
z brzydota
Ostatni post
roxi znowu przeslania nie zrozumialas
4 Odpowiedzi
3428 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2009-04-06, 19:47
erekcjato f46
Odpowiedzi: 18
autor:
fobiak »
2009-03-26, 19:28
Pierwszy post
powstalas z gliny
jestes niewypalona
z mojej spuscizny
wchlaniasz ostatnia kropelke
by cie formowac
Ostatni post
a dlaczego nie się ? to sama nie może?, nie wystarczy, że z jego tamtego czy owego?
18 Odpowiedzi
9399 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2009-04-01, 19:50
erekcjato cierpliwej miłości
Odpowiedzi: 27
autor: pełne szkło » 2009-03-26, 19:35
Pierwszy post
walczysz z kotletem
nie pomagam - pokroiłem tylko
musisz zjeść sama
wczorajszy wieczór zaczął się świetnie
grzecznie zdjęłaś ubranie
w kąpieli...
Ostatni post
techniicznie zecz biorac to jest erekcjato no bo co sie zmienic moze? na koniec? punkt widzenia. skoro punkt widzenia sie zmienia to na zaskoczenie...
27 Odpowiedzi
10183 Odsłony
Ostatni post autor: stachu
2009-03-31, 12:07
Zabrneliśmy za daleko erekcjato
Odpowiedzi: 7
autor: Wojciech Graca » 2008-12-18, 07:15
Pierwszy post
W lesie zielonym, w lesie wysokim, na drzewie,
zasianym jako pierwsze, stał sprawiedliwie
czytelnik. Zanim spostrzegł, że człowiek wycinał
puszcze...
7 Odpowiedzi
3176 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2009-03-29, 15:51
erekcjato badziewie 277
Odpowiedzi: 9
autor:
fobiak »
2009-03-26, 19:15
Pierwszy post
spokojne czasy
udalo sie przezyc
kawal zimnej wojny
w konspiracji
nauczylem sie zabijac
na darmo
za darmo
po zakonczeniu
zajalem sie wlasnym...
Ostatni post
A mnie się podoba z zakończeniem: "za kratami", fobiś.
: )
9 Odpowiedzi
3143 Odsłony
Ostatni post autor: Roksana K
2009-03-28, 07:44
erekcjato z uzasadnienia
Odpowiedzi: 7
autor: ann13 » 2009-03-27, 08:39
Pierwszy post
wszystkie twoje drogi
prowadzą do nikąd
rozwaliłam już berliński mur
boli mnie potłuczona głowa
ale ciągle stoję w tym samym miejscu
nie chce iść...
Ostatni post
jakos tak mało pola manewru ten znak zostawia, ciasnawo jakoś...:)
7 Odpowiedzi
2975 Odsłony
Ostatni post autor: elutka
2009-03-27, 16:21
Totalny odlot erekcjato
Odpowiedzi: 19
autor: Gacek » 2009-03-24, 08:20
Pierwszy post
Pełne szkło zawsze lubiłem,
mało jadłem, dużo piłem,
gdyż przez pełne szkło kobiety,
wzbudzały we mnie podniety.
Puste szkło - jest dla mnie męką,...
Ostatni post
Nie cierpię prymitywów
Nie cierpię upierdliwców.
Nie cierpię podłości.
TO JAK DAJESZ RAD? SAM ZE SOBÂ?? ; )
19 Odpowiedzi
5653 Odsłony
Ostatni post autor: z tłumu
2009-03-26, 12:48
erekcjato zdyskryminowane
Odpowiedzi: 3
autor: ann13 » 2008-11-10, 19:16
Pierwszy post
sama wyważam drzwi
bo nie umiem pobić się z myślami
ale w następnym wcieleniu
będę robotem
wtedy ci pokażę
(nie wiem, czemu zakładam, że znowu...
3 Odpowiedzi
1695 Odsłony
Ostatni post autor: pełne szkło
2009-03-23, 20:56
baskierwilskaja erekcjato
Odpowiedzi: 4
autor: remik » 2009-03-20, 09:53
Pierwszy post
Gdy nastała pora mgieł i zaniosło się, że nie minie za godzinę
pamiętam i mnie wzięło
alfabetycznie?
i uniosło na wzgórze
tam przykucnąłem i...
Ostatni post
remik, jak jesteś w laboratorium to możesz sobie sam edytować, do bólu
optycznej myszki ;)
4 Odpowiedzi
2132 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2009-03-22, 10:23
erekcjato zamknięte
Odpowiedzi: 11
autor: ann13 » 2009-02-08, 19:55
Pierwszy post
zaniedbuję się przez ciebie
myślę o migdałach w przypalonym karmelu
nie płaczę nad każdym złamanym paznokciem
nie latam po sklepach
za wygórowaną...
Ostatni post
a ja się nie zgadzam, bo podchodząc do tego erekcjato jakby je napisała kowalska, bo uważam, że tytuł, tekst (owszem, brakuje mu cycków) i awersacja,...
11 Odpowiedzi
3594 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2009-03-21, 19:03
chrześcijańskie erekcjato
Odpowiedzi: 6
autor: Książę Półkrwi » 2009-02-14, 16:03
Pierwszy post
świat jest przepiękny
a ja raczej lichy
świat wrzeszczy głośno
ja jestem cichy
kiedy kpią ze mnie
ja nie odpowiadam
gdy łączą się w grupy
ja zawsze...
Ostatni post
Przez grzeczność i kurtuazje dwóm pierwszym wersom nie zaprzeczę.
Odnośnie awersacji - wg mnie jest kontynuacją.
6 Odpowiedzi
3061 Odsłony
Ostatni post autor: anty-czka
2009-03-21, 15:47
apelacja erekcjato
Odpowiedzi: 32
autor: robert kobryń » 2009-03-18, 17:37
Pierwszy post
czy zgrzeszyłem ?
czy do winy się poczuwam ?
jeśli miłość jest zbrodnią, to tak
jestem zbrodniarzem
ale czy ty wiesz
co to znaczy, kochać tak bardzo...
Ostatni post
marcinie musisz znaleźć sobie inna walkirię, heh, żeby cię zasłoniła rąbkiem od spódnicy, bo ja tu wpadam przeważnie w staniku i majtkach tylko i nie...
32 Odpowiedzi
7202 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2009-03-20, 18:42
erekcjato z innego okresu
Odpowiedzi: 18
autor:
fobiak »
2009-03-17, 18:50
Pierwszy post
moze bys tak wyczytala
miedzy wersami
to niewidoczne czego sie wstydze
odslonic
chociaz zdarza sie
nie uzyc slowa czasami
to co szanuje
nie...
Ostatni post
fobiak, możesz "wymagać" od siebie więcej tylko pytanie po co? jestes już na innym poziomie pisania ere , piszesz dwutorowo swoje badziewia i te...
18 Odpowiedzi
4985 Odsłony
Ostatni post autor: Boob
2009-03-18, 21:45
erekcjato badziewie 276
Odpowiedzi: 6
autor:
fobiak »
2009-03-16, 12:42
Pierwszy post
dziwne
jeszcze sie zima nie skonczyla
a pierwsze muchy juz sie wycwanily w lataniu
skrecaja w lewo
w prawo
robia sobie przerwy
biorac mnie za gowno...
Ostatni post
fobiak, przyznam się, że jestem pod wrażeniem tego ere. napisałeś bardzo dobry tekst. świetna awersacja. pozdrawiam
6 Odpowiedzi
2422 Odsłony
Ostatni post autor: Boob
2009-03-17, 09:49
erekcjato konspiracyjne
Odpowiedzi: 6
autor:
fobiak »
2009-03-14, 18:38
Pierwszy post
kompromituje sie przy kazdej okazji
nie tylko tutaj
lecz wszedzie gdzie przebywam
spalilem sie
chyba spierdole do azji
tuu
juz sie za dlugo przed...
Ostatni post
przeciez poprawilem
erekcjato konspiracyjne
kompromituję się przy każdej okazji
nie tylko tutaj lecz wszędzie gdzie przebywam
wypaliłam się...
6 Odpowiedzi
2398 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2009-03-16, 17:31
do twarzy nam we wspólnych metrach erekcjato
Odpowiedzi: 27
autor: anty-czka » 2009-03-10, 20:23
Pierwszy post
zamknięci w kwadratach
pięknie zaokrąglonych kątów
bronimy siebie przed otarciem
naskórka o sterczące rogi
wsłuchani w melodie
fałszowane poranną...
Ostatni post
dyskusje miałeś okazję pouprawiać z wojtusiem, tylko do nie niej trzeba mieć argumenty, a nie sieczkę po kieszeniach, ze mną, albo w ogóle,...
27 Odpowiedzi
6426 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2009-03-15, 11:13
erekcjato carmen
Odpowiedzi: 19
autor: Boob » 2009-03-11, 13:08
Pierwszy post
ÂŚwit niósł melodię mantry
pragnę cię, pragnę
aż cała drżę.
a ja jestem dla ciebie, jak panna
ubrana w ślubny kobierzec.
płacze niebo, łzy szczęścia...
Ostatni post
ÂŚwit niósł melodię mantry
pragnę cię, pragnę
aż cała drżę.
a ja jestem dla ciebie, jak panna
ubrana w ślubny kobierzec.
płacze niebo, łzy...
19 Odpowiedzi
5283 Odsłony
Ostatni post autor: Boob
2009-03-13, 08:57
erekcjato z torebki
Odpowiedzi: 19
autor: ann13 » 2009-03-08, 15:42
Pierwszy post
znasz się na cyklu
w czasie pełni księżyca
śpisz na golasa
i nie wychodzisz z siebie nosić gradobicia
umiesz ze mną rozmawiać na cztery różne...
Ostatni post
nie jestem masochistką i nie kręcą mnie wierszyczeczki we własnym wydaniu
19 Odpowiedzi
4293 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2009-03-11, 20:01
erekcjato 3 razy TAK pomidorowej
Odpowiedzi: 9
autor: ann13 » 2009-03-04, 19:33
Pierwszy post
jeździliśmy na wykopki
zuzka nosiła we włosach czerwone maki
co jej wujek (z kopalni) zerwał pod monte cassino
a franek się ślinił do kombajna
ziemia...
Ostatni post
to oznacza chyba, że twoja poezja nie jest dla każdego
"nie dla psa kiełbasa" tak mi sie nasunęło
9 Odpowiedzi
3070 Odsłony
Ostatni post autor: elutka
2009-03-06, 12:08
Erekcjato sexi drexi
Odpowiedzi: 27
autor: andreas43 » 2008-12-15, 18:55
Pierwszy post
Przedeptane już ścieżki,
pokonane progi,
chyba czas na epilog,
lecz czy to koniec drogi?
Księżyc nadal skłania do marzeń,
słońca promyk jeszcze...
Ostatni post
Ja też, chociaż sam napisałem. Może jestem za stary. :->
27 Odpowiedzi
6091 Odsłony
Ostatni post autor: andreas43
2009-02-25, 19:48
Erekcjato z szacunkiem
Odpowiedzi: 11
autor: andreas43 » 2009-01-21, 14:16
Pierwszy post
Z szacunkiem
Znowu chuligan,
metodą graffiti,
na białej ścianie,
kolorem czerwieni,
napisał stylowo ten kawałek zdania:
POLSKA TO NIE PIÂ?KA...
Ostatni post
Serdeczne podziękowania z izby
wytrzeźwień?. :lol:
11 Odpowiedzi
3600 Odsłony
Ostatni post autor: andreas43
2009-02-25, 19:39
erekcjato doskona³ego kochanka
Odpowiedzi: 9
autor: willy_the_lost » 2009-02-20, 14:41
Pierwszy post
wiejska kapliczka z figurk± niepokalanej
¶wiête sakramenty rozpalaj±ce duszê
rozgrzanym do czerwono¶ci pokutnym kowad³em
znaczy³y rozrastaj±ce siê...
Ostatni post
tak sobie poczytywalem od dnia wklejenia i tak czytam sobie dalej i dalej jest we mnie to przekonanie, ze to jest aere.
9 Odpowiedzi
3089 Odsłony
Ostatni post autor: Wojciech Graca
2009-02-25, 19:27
erekcjato zapracowanej
Odpowiedzi: 6
autor: cieniu1969 » 2009-02-23, 16:49
Pierwszy post
jestem zmęczona bolą mnie ręce
oczy mgła zaślepia wyczerpaniem
wycienczona klecze i się zastanawiam
skąd ja wezmę siły na pranie
z balkonu patrzę w...
Ostatni post
to co mozna bylo to wykropkowalem
6 Odpowiedzi
2740 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2009-02-24, 20:05
erekcjato badziewie 275
Odpowiedzi: 8
autor:
fobiak »
2009-02-20, 18:50
Pierwszy post
chetnie sie mocze
a nieraz zanurze sie w ciszy
z glebii wyciagam ostatni dzien
przyklejone plewy
do spoconej skory
i bialy kolor ponizej gumki
za...
8 Odpowiedzi
2994 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2009-02-24, 19:29
Nieśmieszne erekcjato
Odpowiedzi: 7
autor: Gacek » 2009-02-18, 09:47
Pierwszy post
W życiu mam ogromnego pecha,
gdyż ja bez przerwy się uśmiecham.
Ja wiem, że ktoś mi na to powie,
żebym, się cieszył. ÂŚmiech, to zdrowie!
Lecz...
Ostatni post
Ania:)
Właśnie od momentu, jak bohater dostał w pysk w przedszkolu przy świadkach od kol. Beaty, coś się w nim załamało i każdą porażkę, obelgę,...
7 Odpowiedzi
2488 Odsłony
Ostatni post autor: Gacek
2009-02-19, 08:24
Samotny na plaży erekcjato
Odpowiedzi: 4
autor: Gacek » 2009-02-14, 12:27
Pierwszy post
Plaża słoneczna, rzekłbym – dzika,
w krąg nagie ciała na kocykach,
a pośród nich leży wyśniona!
Zdobędę ją! Choćbym miał skonać!
Te kształty,...
Ostatni post
andreas43:)
Kudy mi do mistrzostwa erekcyjnego :-D
Erekcjato zacząłem pisać dopiero rok temu :-)
Pozdrawiam :-)
4 Odpowiedzi
1795 Odsłony
Ostatni post autor: Gacek
2009-02-15, 07:07
Podniecające erekcjato
Odpowiedzi: 8
autor: Gacek » 2009-02-13, 15:49
Pierwszy post
Niemal od dziecka, będąc chłystkiem,
wielbiłem piękne kulturystki.
Gdy pierwszy raz taką ujrzałem,
aż się z rozkoszy posikałem.
A kiedy wszedłem w...
Ostatni post
Ania:)
Czy zamieniając awersację:
srając w pory
na:
obsrałem gacie
bardziej Cię przekonam, że tje ?
Dla mnie to wsio ryba :-D
Pozdrawiam,...
8 Odpowiedzi
2640 Odsłony
Ostatni post autor: Gacek
2009-02-14, 07:55
Znów się zawiodłem erekcjato
Odpowiedzi: 21
autor: Gacek » 2009-01-20, 18:39
Pierwszy post
Dajesz mi piękno - bo cuda świata,
kusisz wyglądem, zapachem, smakiem,
jesteś cudowna, rzekłbym bogata,
przy tobie jestem zwykłym prostakiem....
Ostatni post
ania:)
tak już ma stachu, że on musi
po zapachu :-D
21 Odpowiedzi
5724 Odsłony
Ostatni post autor: Gacek
2009-02-11, 08:27
erekcjato odnalezionych uczuć - villanella
Odpowiedzi: 9
autor: anty-czka » 2008-12-28, 18:32
Pierwszy post
ÂŚwięta – czas dobry na pojednanie.
Wybacz mi żono chamstwo i zdrady,
dzisiaj noc spędzę z Tobą kochanie.
Głaszczę Twe dłonie wyschłe jak...
Ostatni post
No jeśli nawet ty się zgadzasz, to cieszę się jak nie wiem co.
9 Odpowiedzi
5056 Odsłony
Ostatni post autor: anty-czka
2009-02-10, 19:02
erekcjato rozprute
Odpowiedzi: 7
autor: ann13 » 2009-01-06, 21:04
Pierwszy post
przegryzając księżycowe ciasteczka
pojechała zobaczyć pełnię
całowali się w miejsca
z których trzeba się spowiadać
nie chciał a może nie umiał...
Ostatni post
ale w trzysylabowych streszczeniach, to tutaj wyspecjalizowała się roksi, nie mogę jej chleba zabierać
7 Odpowiedzi
2761 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2009-02-10, 18:06
erekcjato o akwarium
Odpowiedzi: 8
autor: ann13 » 2008-12-25, 17:37
Pierwszy post
nie będę już wszędzie, tam gdzie ty
bo to nie jest tak, że mogę zepsuć śrubokrętem zegarek
i udawać, że nie stoję w tym samym miejscu
nie w tym...
Ostatni post
ale mnie pocieszyłeś grasiu, kiedyś, to będzie mikrokosmos i tylko najwytrwalsi może dokopią się do takiego cudu archaicznego, jakim był internet i...
8 Odpowiedzi
3425 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2009-02-10, 18:04
Erekcjato wymagań drobnych
Odpowiedzi: 30
autor: elutka » 2009-01-17, 21:34
Pierwszy post
Jak to miło, jak bezpiecznie
znaleźć w świecie własne miejsce.
Mieć gdzie do snu się utulić,
gniazdko miękkie sobie uwić.
I beztrosko żyć, bez...
Ostatni post
a są tu rymy niedokładne. ale to mnie wcale nie martwi.
Natomiast zarówka zupełnie doo tekstu nie pasuje
30 Odpowiedzi
5720 Odsłony
Ostatni post autor: elutka
2009-02-10, 18:02
erekcjato wypuszczone z krzyża
Odpowiedzi: 19
autor: ann13 » 2009-01-10, 19:47
Pierwszy post
niedopieszczona
ceruje skarpetki pierwszego lepszego leszcza
serwując niewidomym
swoje trzy jedynie słuszne sposoby
na szczęście
władza
obrączka...
Ostatni post
w przeciwienstwie do "nic", "cos" istnieje, ale nie ma nazwy, gdyby "cos" nazwano przestaloby byc cosiem lub czyms, jest taka piosenka
ale nie znam...
19 Odpowiedzi
5499 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2009-02-10, 17:50
Kto kocha tak jak ja, ten wie... erekcjato
Odpowiedzi: 15
autor: Gacek » 2009-01-14, 19:23
Pierwszy post
Kochałem w życiu setki razy,
zawsze inaczej, gdyż dwa razy
nie sposób kochać jednakowo!
Człowieku! Uwierz mi na słowo:
nie gorzej, lepiej, lecz...
Ostatni post
stachu:)
Aleś mnie kurwa zaskoczył
tym zaskoczeniem :-D
Pozdrówki :-)
15 Odpowiedzi
3848 Odsłony
Ostatni post autor: Gacek
2009-02-10, 17:43
moje zyczenia swiateczne erekcjato
Odpowiedzi: 4
autor:
fobiak »
2008-12-22, 16:09
Pierwszy post
zycze tylko niektorym
tym co o nich zapomniano
i juz dawno nie jebano
tym co jebac nie ma komu
bo mieszkaja w pustym domu
i tym jeszcze pojebanym...
Ostatni post
lepiej by bylo jakbys napisal: w dupie. bylbym zaskoczony i rozbawiony a tak sam widzisz.
4 Odpowiedzi
1909 Odsłony
Ostatni post autor: stachu
2009-02-10, 17:36
erekcjato albo nie
Odpowiedzi: 9
autor:
fobiak »
2009-02-03, 19:21
Pierwszy post
zwyczajnie gowno trzyma sie kupy
i rowniez sraczka choc rozlewista
jesli wylazi z tej samej dupy
a kazdy tworca to jest artysta
gdzies na plenerze i...
Ostatni post
Czym takim jest ograniczone erekcjato powyzsze widac golym okiem, ale dowiedziec sie czym takim jest autor ograniczony - to jest nie lada gratka dla...
9 Odpowiedzi
2828 Odsłony
Ostatni post autor: Wojciech Graca
2009-02-09, 13:45
erekcjato badziewie 273
Odpowiedzi: 4
autor:
fobiak »
2008-12-29, 15:27
Pierwszy post
chodzil do bimbru
wieczorami do innej chalupy
unikal oczu z wiezy
gdy dzwony bimbaly w poludnie
wystrzegal sie starych bab
skarzypyt abstynentek...
4 Odpowiedzi
1798 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2009-01-28, 15:36
ostatnie erekcjato
Odpowiedzi: 17
autor:
fobiak »
2009-01-25, 16:52
Pierwszy post
ceniac wartosci wewnetrzne
zwodzaco wyczlonkowuje
troche podstepnie i zrecznie
poznaje glebie i czuje
w srodku skreca i telepie
swiat sie wali chyba...
Ostatni post
no strasznie, strasznie, chyba zrobię sondę, czy tu jest pow, czy nie
nalezy czytać ostatniego wersu :-P
17 Odpowiedzi
3910 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2009-01-28, 15:30
Po ośmiu latach Pan Erekcjato zszedł z Czomolungmy
Odpowiedzi: 33
autor:
fobiak »
2008-09-26, 20:17
Pierwszy post
chmara komarow
nad wyblaklymi numerami
odbitymi w emaliowanej pamieci
w srodku nocy plaga wampirow
w tancu zemsty
nie do tej muzyki
w takcie to...
Ostatni post
wybaczam bo tytul mi umknal jak znicz olimpijski
33 Odpowiedzi
7294 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2009-01-18, 20:29
Erekcjato marzeń niepewnych.
Odpowiedzi: 12
autor: andreas43 » 2008-12-08, 20:13
Pierwszy post
Gdy słucham Imagine
zachwyconą mam minę.
Jak musiał kochać świat
by wpaść w nutę Imagine.
Czuję w tym twój palec Boże,
czy pomogłeś mu może?
Nie...
Ostatni post
to ja sięgam po strzałkę;)
12 Odpowiedzi
3410 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2009-01-18, 17:29
erekcjato badziewie 272
Odpowiedzi: 23
autor:
fobiak »
2008-12-28, 12:23
Pierwszy post
w ta wigilie nie miala byc sama
drzwi byly otwarte
w glowie dudnilo zamykanie okienka
od wczoraj przesiedziala przy telefonie
rano sie przelamala...
23 Odpowiedzi
4818 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2009-01-17, 17:57
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematówNie możesz odpowiadać w tematachNie możesz zmieniać swoich postówNie możesz usuwać swoich postówNie możesz dodawać załączników