Konkurs Erekcjato 2026
autor:
fobiak »
2026-05-31, 15:53
» w
Informatorium
XXII miedzynarodowy konkurs erekcjato od 01.07.2026-31.07.2026 do godziny 23.00 i ani minuty dluzej.
Nagrody, odpowiadajace wartosci PLN na dzien...
0 Odpowiedzi
234 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2026-05-31, 15:53
erekcjato z jarmarku
Odpowiedzi: 14
autor: ann13 » 2008-10-09, 20:35
Pierwszy post
pani śliczna, niedrogo sprzedam
szarą, czarną, zieloną
kiedy założysz niebieską, to będziesz w niebie
o, i pasuje do torebki
weź jeszcze pasek,...
Ostatni post
sama nie wiem, może zostanę przy barbarzyństwie , na razie rozważam teorię pod tytułem, pierwsza myśl do dziennika, druga do śmietnika
choć nie...
14 Odpowiedzi
3605 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2008-10-10, 18:01
erekcjato cicho głucho
Odpowiedzi: 10
autor: elutka » 2008-02-22, 15:28
Pierwszy post
Wpłynęłam na suchego przestwór erekcjato,
Zanurzam się w żółcienie i jak kaczka brodzę;
śród fali awersacji, zaskoczeń powodzi,
Omijam w pitoleniu...
Ostatni post
mi sie zdarzylo
ukradlem kiedys rower jednemu sasiadowi
powycinalem literki z przyjacilki
i wkleilem anonim na drugiego sasiada
i wyslalemm na...
10 Odpowiedzi
2671 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2008-10-08, 20:03
Gackowate erekcjato
Odpowiedzi: 20
autor: Gacek » 2008-10-02, 08:01
Pierwszy post
Jestem, jestem, ja was czuję,
lecz gdy lecą pizdy, chuje,
różne kurwy w moją stronę,
to się czuję zniesmaczony.
No bo czy to moja wina,
że ma taka...
Ostatni post
margot, ty jeszcze długo będziesz te kluski odgrzewać?
a kogo to obchodzi, że sousa potrafi (w tym miejscu potrafił) dobrze pisać jak wali mu w...
20 Odpowiedzi
4739 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2008-10-06, 18:29
erekcjato godnej ambicji
Odpowiedzi: 30
autor: elutka » 2008-09-28, 11:43
Pierwszy post
ruszyli z kopyta
(gdyby kto pytał
chwycili zaostrzone pióra,
marna figura,
bo rozczapierzone)
takimi drapakami najambitniej
każde słowo kwitnie...
Ostatni post
Boob, dzięki
komentatorom zdolnym wyszło z tego ere :)
Pozdrówka :)
30 Odpowiedzi
6083 Odsłony
Ostatni post autor: elutka
2008-09-30, 22:18
na temat ambitny erekcjato dla wojtusia z popielnika
Odpowiedzi: 5
autor:
fobiak »
2008-09-28, 11:29
Pierwszy post
za co sie nie wziął dobrze mu wyszlo
nie mial talentu nie byl wybitny
rzucali kurwa on sto odrzucił
byl z niego burak ale ambitny
pisal do rzadu...
Ostatni post
wstałem wcześniej. trzeba było o 8 byc a nie.
Dodano : 2008-09-28, 17:30 ]
To kto zawiódł i dał ciała, Wojtek czy Fobiak?
5 Odpowiedzi
1820 Odsłony
Ostatni post autor: Wojciech Graca
2008-09-28, 16:38
erekcjato badziewie 262
Odpowiedzi: 31
autor:
fobiak »
2008-09-17, 18:51
Pierwszy post
mamo dziekuje ci
ze mnie ladnego urodzilas
tobie tato zawdzieczam ze nie jestem glupi
babciu gdybys mnie nie lala witka po dupie
to do dzisiaj bym...
Ostatni post
ja tez nie wiem bo nie pisalem tego sam
31 Odpowiedzi
5916 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2008-09-27, 20:33
jesienne erekcjato z nutą nostalgii w tle
Odpowiedzi: 29
autor: Boob » 2008-09-23, 18:40
Pierwszy post
jesteś,
otuliłaś mnie płaszczem
z porannej rosy.
chłodem szarych chmur,
co kluczem majestatycznie
przelatują nad horyzontem.
wypełniasz moją...
Ostatni post
mi tam obstrukcje też nie przeszkadzają w seansie kinowym
zwłaszcza jeśli są nie moje własne, tyle, że teraz i z tą awersacją, to mam umyte sumienie...
29 Odpowiedzi
5745 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2008-09-27, 17:54
erekcjato na pokaz
Odpowiedzi: 12
autor: ann13 » 2008-09-26, 20:52
Pierwszy post
tam gdzie chodziliśmy
inne kobiety były brzydkie
nijakość widać bez względu na pogodę
bo nie nie chodzi o ilość pudru dokładnie nałożonego w...
Ostatni post
podwiazki w tym przypadku byly by jak "studiuje" w tamtym innym przypadku.
12 Odpowiedzi
2712 Odsłony
Ostatni post autor: Wojciech Graca
2008-09-27, 15:44
za mąż by nie pójść erekcjato
Odpowiedzi: 33
autor: elutka » 2008-09-21, 17:56
Pierwszy post
kiepsko na tym wyszła
czytaj: za mąż
potem sterty pierogów i pranie
wspomnienia cholewek i swądu
i że takie kiedyś branie
kiepsko na tym wyszła...
Ostatni post
Dzieki, Boob bardzo za opinię.
Nigdy nie wiem, jakie rozwiązanie awersacji najlepsze :)
33 Odpowiedzi
5592 Odsłony
Ostatni post autor: elutka
2008-09-23, 09:07
erekcjato badziewie 263
Odpowiedzi: 16
autor:
fobiak »
2008-09-19, 10:43
Pierwszy post
chuj z jesienia
i babami zalatujacymi latem
okrywajcymi swezosc porankow
przywlaszczonych tradycyjnie
gruszek nikt nie podnosi
przekreslajac je...
Ostatni post
Fobiak ty poświntuszyłeś to ja też hi,hi
Dodano : 2008-09-19, 20:25 ]
ale nie tak jesiennie jak Ty
Dodano : 2008-09-19, 20:31 ]
juz napisałam
16 Odpowiedzi
3748 Odsłony
Ostatni post autor: Kati.r
2008-09-19, 20:24
erekcjato z niczem
Odpowiedzi: 8
autor:
fobiak »
2008-09-14, 15:11
Pierwszy post
stary moj kochany stary
nie skapili mocnych klapsow
kadry wchlonely zegary
tykajace w azymucie
horyzontu przemijania
ani cofnac ani uciec...
Ostatni post
klaps i kadry to sa urywki / z pamieci lub jak to zrozumiales z filmu
a mocne klapsy to znecanie sie
Added : 2008-09-15, 12:08 ]
dlatego uwazam,...
8 Odpowiedzi
2236 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2008-09-15, 12:07
erekcjato bez serca
Odpowiedzi: 1
autor: ann13 » 2008-09-13, 21:53
Pierwszy post
najczęściej się śmieję
a potem chce mi się pójść na zawsze do lasu i nie wrócić
żałować,
że za tą marynarkę z dziurą ciągnę cię tam, gdzie nie...
Ostatni post
witaj
ann
znajome tematy i klimaty, :mrgreen: bez względu na to czy to jest przyjaźń, czy tylko ruchanie super wers taki w stylu anawa . bardzo...
1 Odpowiedzi
1036 Odsłony
Ostatni post autor: Boob
2008-09-15, 11:07
Pierwsze Erekcjato
Odpowiedzi: 24
autor: fkOFF » 2008-09-06, 13:49
Pierwszy post
Pierwsze Erekcjato
To jasne, krągłe, długie, duże.
Palcami wędrujesz ku górze, ustami dotykasz
- twarde jak ostatnio.
Wsuwasz gładko między...
Ostatni post
na dzien dzisiejszy jest to dla mnie aere, ale widocznie nie wczytalem sie na tyle, aby zrozumiec.
24 Odpowiedzi
5132 Odsłony
Ostatni post autor: Wojciech Graca
2008-09-14, 20:06
Erekcjato fran?§ais.....! Erekcjato francuskie.....!
Odpowiedzi: 28
autor: komar » 2008-09-12, 11:32
Pierwszy post
Erekcjato fran?§ais.....! Erekcjato francuskie.....!
J'ai faim de vagin
Troncher des filles
Pas jolie ni belles
Mais qui pue le vin
Avec des...
Ostatni post
fobiak. ad interpretacja - jak czegos nie widzisz to nie znaczy, że tego nie ma.
Musze podsumowac te wasze komentarze:
To erekcjato, po pierwsze...
28 Odpowiedzi
5048 Odsłony
Ostatni post autor: komar
2008-09-13, 21:31
erekcjato odzyskane
Odpowiedzi: 5
autor: Sousa6 » 2008-09-13, 19:10
Pierwszy post
jak dobrze wiedzieć
znowu jesteś
tyle dróg
tyle wspomnień
pamiętam chorobę
wszystkie leki i narkotyki
litry wypitej wódki
czułem że często...
Ostatni post
idealne miejsce do lądowania dla nielotnych podfruwajek
gwarantuję,zaczną się wzruszać
5 Odpowiedzi
1767 Odsłony
Ostatni post autor: tartak66
2008-09-13, 20:55
Encyklika XVI: Erekcjato non captat muscas
Odpowiedzi: 11
autor: Wojciech Graca » 2008-07-14, 20:58
Pierwszy post
Pewnego razu
Ten Pan z witrażów
był na urlopie
Wówczas Herr Idol
połamał symbol
w całej Europie
Szło się rzędami
przed rodakami
z ręką nad czołem...
Ostatni post
skojarzyło mi się, trochę dawno temu byłam na wakacjach, w takich bardzo, bardzo dalekich krajach, oczywiście nic się o nim nie dowiedziałam...
11 Odpowiedzi
2979 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2008-09-12, 19:26
erekcjato mojego dzieciństwa
Odpowiedzi: 4
autor: SzaryWilk » 2008-07-31, 20:28
Pierwszy post
przywołuję obraz: schodzimy nad rzekę,
pod nogami żółto, czerwiec kłuje stopy.
świerszcze mają kanikuły, swoją copacabanę
między grudkami piachu....
Ostatni post
hmm... jest świetny tekst, z pewnością nie jest przekombinowany lecz dobrze przemyślany. Stworzyłeś świat niewidomego z fragmentów wspomnień, wrażeń...
4 Odpowiedzi
2047 Odsłony
Ostatni post autor: fkOFF
2008-09-09, 00:30
Erekcjato tajemnicze
Odpowiedzi: 14
autor: Gacek » 2008-08-26, 12:44
Pierwszy post
Kiedy cię ujrzałem, serce me zadrżało,
na twój widok lico, aż mi pojaśniało,
te śliczne ogniki w przecudnych warkoczach
z nóg mnie powaliły. Piękna i...
Ostatni post
Księciunio:)
o ile, o tyle...
Jak widać, ciebie nawet w moim erekcjato kometa w awersacji nie jest w stanie w 100% zaskoczyć.
Sadzę, że tylko wtedy...
14 Odpowiedzi
3490 Odsłony
Ostatni post autor: Gacek
2008-09-07, 15:38
erekcjato manifesto
Odpowiedzi: 55
autor: Boob » 2008-08-28, 10:18
Pierwszy post
Za rogi chwycę dzień, mój Horacy!
Mam w sobie siłę niczym Atlas,
by dźwigać niebieskie sklepienie,
Mam taką moc by odradzać się
każdego dnia, jak...
Ostatni post
poza tym achilles wystepowal w odysei
Skrzetuski również występował w Panu Wołodyjowskim ,
ale i tak kanonicznie związany jest wyłącznie z Ogniem i...
55 Odpowiedzi
12812 Odsłony
Ostatni post autor: Książę Półkrwi
2008-09-07, 13:23
wezmę erekcjato
Odpowiedzi: 24
autor: elutka » 2008-08-25, 23:12
Pierwszy post
wezmę się z życiem za bary
działaniem dowiodę że nic nie straszne
poucinam łby dylematom
wszystkie które odrastają jak perz
w perzynę obrócę...
Ostatni post
też pozdrawiam. kazdy ma to o co się prosi
24 Odpowiedzi
5346 Odsłony
Ostatni post autor: elutka
2008-09-06, 21:13
erekcjato o ludzkim współczuciu
Odpowiedzi: 20
autor: z tłumu » 2008-08-26, 13:43
Pierwszy post
telefon dzwoni
ona pierdoli
dwie ulice dalej
nikt nie przeżył wcale
krew płacz i krzyki
tłum gapiów zastrzyki
policja straż karetka
życia...
Ostatni post
tnje:
- tekst nie jest utworem poetyckim
- tekst jest urwany: nie można sobie popatrzeć tasiemca ,
można sobie popatrzeć na tasiemiec
20 Odpowiedzi
4684 Odsłony
Ostatni post autor: Książę Półkrwi
2008-09-05, 21:27
sensu largo erekcjato
Odpowiedzi: 6
autor: Boob » 2008-09-03, 15:07
Pierwszy post
pusta kartka (zaznaczyłem)
akapit od lewej,
promienie świtu jak
rentgen przenikają
materię, sięgam po słowa,
otaczają, wypełniają
moją przestrzeń,...
Ostatni post
witam
peelów!
dzięki za komentarz i odwiedziny. Miranda nie dziwię się, że będąc aktywnym peelem na portalu erekcjato pojęcie "przerwa" będzie się...
6 Odpowiedzi
1864 Odsłony
Ostatni post autor: Boob
2008-09-04, 13:40
erekcjato badziewie 259
Odpowiedzi: 8
autor:
fobiak »
2008-08-31, 20:01
Pierwszy post
nie odmawiasz mi
poswiecasz sie
latami
ktore dla mnie
staly sie obojetne
ulecialo
jak powietrze z oldtimer`a
kazde przyrzeczenie
z obozu...
Ostatni post
No jeśli wiesz tyle co o Marsie, to idę oddać się logicznemu myśleniu
8 Odpowiedzi
2325 Odsłony
Ostatni post autor: anty-czka
2008-09-02, 19:21
Erekcjato wstrzemięźliwe
Odpowiedzi: 23
autor: Gacek » 2008-06-16, 08:21
Pierwszy post
Pewien ksiądz niewinne dzieci napastował.
O zgrozo! Zboczeniec w chłopczykach gustował!
A biskup „za karę” (O! Ten to potrafi!),...
Ostatni post
Ania:)
Dzięki Ci królowo
w erekcjato :-D
23 Odpowiedzi
4980 Odsłony
Ostatni post autor: Gacek
2008-09-02, 15:00
jeśli tje, to jego tytuł brzmi : erekcjato gorszej
Odpowiedzi: 29
autor: z tłumu » 2008-07-14, 17:32
Pierwszy post
obudził mnie miły zapach bzu
wkradający się lekko przez uchylone okno
miękkość łóżka na którym leżałam
kusiła by porozkoszować się nią jeszcze...i...
Ostatni post
wiec prosze Ciebie Aniu uprzejmie o naniesienie owej zmiany i skrocenie troche odstepu miedzy awersacja a ostatnim wersem tekstu , dzieki
29 Odpowiedzi
5882 Odsłony
Ostatni post autor: z tłumu
2008-09-02, 11:16
Erekcjato filozoficzne
Odpowiedzi: 8
autor: Boob » 2008-05-02, 19:57
Pierwszy post
Ja byt, homogeniczny twór
Zatomizowany fakt istnienia.
Kościec różową dermą utkany,
Homo sapiens niedoskonały.
Dusza sprawia, że jestem żyw...
Ostatni post
ech, boob, przecież ja ciebie nie oceniam, sama też chciałam się upewnić, czy to jest erekcjato, a czasami jak sobie pogadam
to już nie wiem nic
o...
8 Odpowiedzi
2899 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2008-09-01, 21:44
erekcjato niepoprawne semantycznie
Odpowiedzi: 10
autor: elutka » 2008-04-02, 19:37
Pierwszy post
chyba był popieprzony
zdrowo się opieprzał
opieprzając kogo się da
pieprzył wszystko
pieprzył z rana i wieczorem
gdy go opieprzali spieprzał precz...
Ostatni post
a mi pasowałby dentysta
:P)
10 Odpowiedzi
2991 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2008-09-01, 08:51
Erekcjato zagłady
Odpowiedzi: 17
autor: Gacek » 2008-03-19, 08:31
Pierwszy post
Ludzie mając wiele czasu
Na grzybki poszli do lasu
Rosną kurki tu, maślaczki
Borowiki i koźlaczki.
Cieszy się cała rodzinka
Cieknie im po brodzie...
Ostatni post
gacuś, dobra, ale ewentualne reklamacje piętro wyżej i żeby nie było na mnie
że rodzinę zamordowałam:P)
17 Odpowiedzi
3910 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2008-08-31, 21:21
erekcjato po cholerę toto żyje, autor: cebreiro i ann13
Odpowiedzi: 47
autor: ann13 » 2008-02-24, 16:48
Pierwszy post
mężczyzno puchu niewart
z pięściami zaciśniętymi testosteronem
ofiaro spermatogenezy
z celem nadrzędnym jądrowej walki
kiedy rzewnie płaczę
na...
Ostatni post
raczej przedłużenie, tylko ostatniego wersu, wiec też uważam, że lepsze było sprowadzenie mężczyzny do maksimum dwóch słów
(nie) kocham cię
w...
47 Odpowiedzi
9923 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2008-08-31, 14:55
Erekcjato KAMERlingowe
Odpowiedzi: 4
autor: Adalbert August » 2006-08-26, 18:18
Pierwszy post
Napięcie, niepewność i stres,
Ostatnie głosowanie teraz.
Kaplica sykstyńska pełna,
Purpurą wypchana po brzegi.
Nie wleci tam nawet mucha.
Cisza,...
Ostatni post
pewnie z tych samych, lub podobnych, dla których nie wsadziłeś tego w wierszyczeczki, nadając tytuł 'ostatni klaps zgniłej gruszki'
4 Odpowiedzi
2339 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2008-08-31, 10:51
upalne erekcjato
Odpowiedzi: 19
autor:
fobiak »
2007-04-29, 20:05
Pierwszy post
slonko swieci tam na dworze
chyba pojde sie poloze
i opale sobie plecy
albo jaja tak dla hecy
pozniej tobie sie pochwale
jakie bable mam na pale
moze...
Ostatni post
ale ja naprawde czekam od dluzszego czasu
na twoje erekcjato i sie doczekac nie moge.
coz chyba osleplem, ogluchlem i w ogole
caluj mnie w dupe
19 Odpowiedzi
5101 Odsłony
Ostatni post autor: Wojciech Graca
2008-08-30, 21:28
erekcjato gniot33
Odpowiedzi: 30
autor:
fobiak »
2006-09-08, 19:43
Pierwszy post
krzywdzilem cie
ostrzegalas mnie
ze jak dopuszcze ja do interesu
to wyladuje z gola dupa
wyladowalem
i to nie z jedna
dzisiaj jest ciezko...
30 Odpowiedzi
9870 Odsłony
Ostatni post autor: Wojciech Graca
2008-08-30, 19:56
Erekcjato jesienne znów o liściach
Odpowiedzi: 5
autor: kawa » 2006-09-07, 01:25
Pierwszy post
Nazbieraj moja miła
kupkę liści złotych
i do mnie przynieś je
Pędź ile sił w nogach
Gnaj niczym sarenka
i nie oglądaj się
Już jesteś moja muzo...
5 Odpowiedzi
3047 Odsłony
Ostatni post autor: Wojciech Graca
2008-08-30, 19:55
erekcjato krowiego placka
Odpowiedzi: 12
autor: kawa » 2006-09-07, 00:49
Pierwszy post
śmierdzący placek
much dookoła bez liku
taki obrazek zastałem na łące
gdzie kwiaty pachnące
zdobią połacie zielonej trawy
nie wytrzymałem...
12 Odpowiedzi
5549 Odsłony
Ostatni post autor: Wojciech Graca
2008-08-30, 19:54
(l)ostatnie erekcjato
Odpowiedzi: 16
autor: Książę Półkrwi » 2006-09-01, 08:28
Pierwszy post
odkąd odeszliście przyjaciele
jest tutaj strasznie pusto a ja
czuję się tak jakby odjęto mi rękę
nic już tak nie cieszy
bez waszych twarzy i...
16 Odpowiedzi
6987 Odsłony
Ostatni post autor: Wojciech Graca
2008-08-30, 19:52
erekcjato z dedykacja (rimejk)
Odpowiedzi: 10
autor: olga » 2006-08-20, 11:01
Pierwszy post
od poczatku cie draznila
najpierw sie hamowales
potem takie zdania jak:
"musisz mieć odrobinę szarej kupy
między uszkami
i musisz sie dobrze ruchać"...
10 Odpowiedzi
4593 Odsłony
Ostatni post autor: Wojciech Graca
2008-08-30, 19:46
erekcjato badziewie 258
Odpowiedzi: 20
autor:
fobiak »
2008-08-24, 20:08
Pierwszy post
babcia dokladnie
splukiwala mydlo
ze sliskiej skory
nic nie czul
oprocz chlodu
dotyk ciala
poznal pozniej
kiedy nie usiedzial na miejscu
a musial...
Ostatni post
jastes tu juz kilka lat
bedziesz jeszcze kilkanascie
i tez nic nie bedziesz wiedziala
o erekcjato
20 Odpowiedzi
5086 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2008-08-27, 07:32
erekcjato gniot53
Odpowiedzi: 24
autor:
fobiak »
2008-03-07, 18:16
Pierwszy post
no to przyjdz
przyjdzcie wszyscy
otwieralem szeroko oczy
by mi w nie gleboko pluto
lawiny grozb wokolo
powalily wolne slowo
przepedzily swiatlo...
Ostatni post
roksi ciebie chyba waldi za malo ruchal
24 Odpowiedzi
6387 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2008-08-26, 20:36
Erekcjato w półśnie
Odpowiedzi: 41
autor: Gacek » 2008-08-21, 08:30
Pierwszy post
Pamiętam noc, gdy cię tuliłem,
całując krągłości pieściłem,
a ty się wijąc bosko przy mnie
odwzajemniałaś się intymnie
szepcąc do ucha: jeszcze,...
Ostatni post
Fajnie, fajnie:)
kiedyś:)
Fajnie, że złapała ogon papugi, a nie mój,
czy fajnie, jak się pedałuje bez siodełka?
:-D :-D :-D
41 Odpowiedzi
8582 Odsłony
Ostatni post autor: Gacek
2008-08-26, 16:42
Erekcjato zmiany
Odpowiedzi: 10
autor: zer00 » 2008-08-25, 21:45
Pierwszy post
Dziś myśli o kwiatach.
O tym, jak najpierw były co kilka dni, bez powodu.
Czasem z kwiaciarni, czasem od chodnikowej babiny,
czasem polne kwiaty,...
Ostatni post
Bob: zgadzam się z Twoim wskazaniem słabego miejsca, dziękuję.
Jednocześnie do konstrukcji wiersza potrzeba, żeby pokazać jeszcze jakiś obszar życia,...
10 Odpowiedzi
2748 Odsłony
Ostatni post autor: zer00
2008-08-26, 11:17
Bardziej zboczone erekcjato niż homoseksualiści
Odpowiedzi: 9
autor: Wojciech Graca » 2007-10-17, 03:19
Pierwszy post
Drewno wściekle łysiało dookoła,
ja patrzyłem na niego, a on na nią
i jak tu nie zwariować, no nie zdołam,
zakochałem się okrutnie jesienią
Ref:...
Ostatni post
i tak nic nie rozumiem :-/
9 Odpowiedzi
2821 Odsłony
Ostatni post autor: z tłumu
2008-08-26, 00:31
Erekcjato na pożegnanie z przyjacielem
Odpowiedzi: 34
autor: zer00 » 2008-08-23, 17:00
Pierwszy post
Wiele przeszliśmy razem.
I prawie na każdym kroku mogłem na ciebie liczyć.
Nie wspominałem o tym wcześniej, nie było okazji ani potrzeby.
Ale dziś...
Ostatni post
(Marcin:)
Niestety ani w 2005, ani w 2008 r. nie zrozumiałbym, co to znaczy "że tje", więc nie zrobiłoby mi to dużej różnicy :)
(Kiedyś na...
34 Odpowiedzi
6489 Odsłony
Ostatni post autor: zer00
2008-08-23, 19:55
epistoła erekcjato
Odpowiedzi: 15
autor: elutka » 2008-08-21, 19:51
Pierwszy post
piszę do ciebie z daleka
dobieram słowa starannie
pełna wahania co czeka
po przeczytaniu na mnie
ręka mi drży jak w gorączce
rumieniec lica obleka...
Ostatni post
:) to może będzie ten angaż? :)))
15 Odpowiedzi
3918 Odsłony
Ostatni post autor: elutka
2008-08-22, 20:04
erekcjato euforii
Odpowiedzi: 14
autor: Boob » 2008-08-20, 10:34
Pierwszy post
Mam królestwo
na dłoniach
nie tak marzyłem
w którym
ty
tworzysz grecki mit
o wiecznej miłości
w klepsydrze przesypany
czas pogrzebał...
Ostatni post
witajcie
Elutka :-D
Miranda. X :-D
Dzięki za poczytanie i uwagi.
Ilość rzeczowników, czasowników, rytm, rymy, inwersje etc. czy to w ogóle ma...
14 Odpowiedzi
4127 Odsłony
Ostatni post autor: Boob
2008-08-22, 14:37
erekcjato niesprawiedliwe
Odpowiedzi: 22
autor: ann13 » 2006-10-23, 20:26
Pierwszy post
wtedy gdy już prawie miałam zamiar
poleciec kawałkiem ponoć głupiej blondynki
po bułce z masłem i dżemem jagodowym
ty wpadłeś na głowke prosto z...
22 Odpowiedzi
6914 Odsłony
Ostatni post autor: robert kobryń
2008-08-21, 22:25
erekcjato koleżeńskie
Odpowiedzi: 7
autor: lila » 2006-10-20, 00:29
Pierwszy post
zawsze dostawałam od was przyjaciele
płaszcz opieki i zainteresowania szalik z wełny
pytania "czy nic ci nie jest?" i "wszystko w porządku?"
jak kij...
7 Odpowiedzi
3200 Odsłony
Ostatni post autor: Wojciech Graca
2008-08-21, 14:31
erekcjato nocne
Odpowiedzi: 7
autor: lila » 2006-10-19, 23:42
Pierwszy post
oknem wypadam tam gdzie zgrzany wiatr
pochłonął cykad szmer i mdły bez
rwiąc koszuli brzeg o tarninę
przemykam nad zbutwiałym
zamszałym stodoły...
7 Odpowiedzi
3538 Odsłony
Ostatni post autor: lila
2008-08-21, 11:42
erekcjato ważne
Odpowiedzi: 15
autor: ann13 » 2006-10-21, 22:23
Pierwszy post
puszczam bąka w powietrze
bo chyba dłużej już nie wytrzymam
ze swoją złością na cały świat
podpartą o pisemną reklamację
w ksiazce życzeń i zażaleń...
15 Odpowiedzi
5302 Odsłony
Ostatni post autor: Wojciech Graca
2008-08-21, 10:46
erekcjato ze złudzeń obdarte
Odpowiedzi: 6
autor: luna » 2006-10-24, 21:49
Pierwszy post
zatrzymałeś mnie
tak brutalnie ściągając na ziemię
jednak wdzięczna ci jestem niezmiernie
doprawdy
bo zaślepienie jest drogą donikąd
a ty zzułeś ze...
6 Odpowiedzi
3062 Odsłony
Ostatni post autor: Wojciech Graca
2008-08-21, 02:43
erekcjato bez sensu
Odpowiedzi: 9
autor: ann13 » 2008-08-14, 20:40
Pierwszy post
sam robisz sobie na złość
bo lubisz być głupi jak but
który stawiasz obok krawędzi urwiska
balansujesz na jednej nodze krzycząc
popatrzcie jaki...
Ostatni post
zamek też nie jest obok, zwłaszcza do mieszkania nr.13, ale kto powiedział, ze to się dzieje w jednym średniowieczu? to jest raczej przestrzenny rzuk...
9 Odpowiedzi
2697 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2008-08-20, 14:23
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematówNie możesz odpowiadać w tematachNie możesz zmieniać swoich postówNie możesz usuwać swoich postówNie możesz dodawać załączników