Konkurs Erekcjato 2026
autor:
fobiak »
2026-05-31, 15:53
» w
Informatorium
XXII miedzynarodowy konkurs erekcjato od 01.07.2026-31.07.2026 do godziny 23.00 i ani minuty dluzej.
Nagrody, odpowiadajace wartosci PLN na dzien...
0 Odpowiedzi
237 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2026-05-31, 15:53
Erekcjato ciemniaka
Odpowiedzi: 10
autor: Gacek » 2008-03-21, 11:32
Pierwszy post
W dzień zawsze mu głośno było,
Lecz nocą cicho i miło.
Drab z niego ciemny, ponury,
Lubił wciąż te same dziury.
Czasami laluś niewierny
Na nową...
Ostatni post
fobiak:)
Nie uważam się za mistrza - to raz.
A dwa - to że jeśli broni się swoich racji, nie oznacza wcale, że dostaje się histerii.
A zresztą:...
10 Odpowiedzi
2308 Odsłony
Ostatni post autor: Gacek
2008-03-21, 15:52
Sexowne erekcjato
Odpowiedzi: 30
autor: Gacek » 2008-03-20, 08:24
Pierwszy post
Wreszcie wiosnę czuję:
To dwudziesty pierwszy
W miejscu podreptuję
Niech mnie już wypieprzy
Buzują hormony
Wszak jestem nagrzana
Przyjdź o mój...
Ostatni post
:)
Podobno każdy zegar ma duszę,
jak mi stanie, sprawdzić muszę
totolotka
30 Odpowiedzi
5323 Odsłony
Ostatni post autor: Gacek
2008-03-21, 08:31
erekcjato się boi
Odpowiedzi: 6
autor: elutka » 2007-07-02, 08:00
Pierwszy post
zaplanowałem -przybędę z deszczem
napełnię rynny i kałuże
przyfrunę z wiatrem
na chmurze przygalopuję
kurzem na waszych meblach
osiądę i będę...
Ostatni post
qrde... w "różne"? hmmm, niech i tak będzie
6 Odpowiedzi
1515 Odsłony
Ostatni post autor: elutka
2008-03-19, 19:41
erekcjato popchnięte
autor: ann13 » 2008-03-18, 18:45
swoimi kartkami na lodówce
nie pozostawiasz mi wyboru
zabolało mnie
zabolało tak mocno
że pójdę się pierdolić
nie musi być mądry
wystarczy że...
0 Odpowiedzi
725 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2008-03-18, 18:45
erekcjato zamknięte w sobie
Odpowiedzi: 2
autor: elutka » 2008-03-16, 12:11
Pierwszy post
cierpię na nadmiar czasu
to on mnie zniewala
mój przydzielony kawałek podłogi
ogranicza kroki
przygniata myśli
sortuję więc te niechciane
i te...
Ostatni post
z przymrużeniem oka, powiadasz...? Hmmm, a bez mrugnięcia powieką?
2 Odpowiedzi
1088 Odsłony
Ostatni post autor: elutka
2008-03-16, 15:43
niegłupie erekcjato
Odpowiedzi: 10
autor: Gacek » 2008-03-16, 09:58
Pierwszy post
W pewnym mieście – konkretnie w Stolicy,
rozpoczęli swój cyrk politycy.
Jeden został nagrany,
drugi bredził, jak pijany,
POPiS dali nasi...
Ostatni post
:)
fobiak ostatnio stosował kilkakrotnie spychalszczyznę i pisał, "niech młodzież się wypowie pierwsza", albo odsyłał mnie do takich autorytetów...
10 Odpowiedzi
2676 Odsłony
Ostatni post autor: Gacek
2008-03-16, 12:32
a lata lecą- erekcjato
Odpowiedzi: 10
autor: cebreiro » 2008-03-14, 19:50
Pierwszy post
pani W. jak na kobietę spracowaną przystało
(8,5 zł za godzinę w biurze)
niedbale lecz z lekką nostalgią podchodziła
do zmysłowej pielęgnacji ciała...
Ostatni post
ty sie znasz
tylko w glowie masz cos innego
wojtek musi ci pomagac bo sama nie wiesz co sie z toba dzieje
nie ty jedna tutaj
10 Odpowiedzi
2386 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2008-03-15, 11:10
erekcjato badziewie 248
Odpowiedzi: 51
autor:
fobiak »
2008-03-14, 17:05
Pierwszy post
nie masz sily sie oprzec
gdy tylko poczujesz
za kazdym razem nagle
gubisz sie
i przechodzisz to samo
wazne jest niewazne
ciezary odstawilas
do...
Ostatni post
tu cos nie gra aby arewsacja spelnila swoja role
specjalne protezy
do robienia lasek
51 Odpowiedzi
7038 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2008-03-14, 19:42
erekcjato dozgonnej milości
Odpowiedzi: 19
autor: Gacek » 2008-03-14, 07:41
Pierwszy post
Nie zawsze się ślubem skończy,
gdy się "małą" z "małym" złączy,
czasem to tylko przyjemność,
ot taka mała przyziemność,
czasem dziecko pozostaje,
jak...
Ostatni post
A co kobiety innego mogą powiedzieć? Jeśli one w przeważającej części bywają tesciowymi...
Nie mają wyjścia. Taki jest smutny los tesciowych, że o...
19 Odpowiedzi
3596 Odsłony
Ostatni post autor: Gacek
2008-03-14, 18:57
erekcjato lizopizdne
Odpowiedzi: 5
autor:
fobiak »
2008-03-13, 19:55
Pierwszy post
glupie pizdy tancza w kolo
gra muzyka jest wesolo
miotly maja w swoim kroku
fani klaszcza rytm im z boku
one nie chca juz pracowac
tylko gownem sie...
Ostatni post
lilka jest w terminatorium
5 Odpowiedzi
1604 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2008-03-14, 10:22
erekcjato - próba nr 2
Odpowiedzi: 7
autor: z tłumu » 2008-03-12, 20:06
Pierwszy post
Erekcjato zabite deskami
przychodzi do mnie wieczorami
przynosi bukiet najtańszych kwiatów
kilka świeczek butelkę wina albo wódki
czasami leżymy...
Ostatni post
moze erekcjato zabite deskami ;)
sobie wykorzystam :-P
dzięki
7 Odpowiedzi
2087 Odsłony
Ostatni post autor: z tłumu
2008-03-13, 23:54
erekcjato życzeń dla nieobecnych
Odpowiedzi: 7
autor: anty-czka » 2008-03-13, 13:19
Pierwszy post
trochę żal i szkoda
że nie ma was z nami
a jeśli jesteście
nie widać waszych imion
pomiędzy wierszami
dziś nie patrząc na nic
złożę wam życzenia...
Ostatni post
to bardzo dobrze. o to własnie chodzi.
7 Odpowiedzi
2085 Odsłony
Ostatni post autor: elutka
2008-03-13, 22:31
erekcjato rzadkiej spuścizny
Odpowiedzi: 5
autor: ann13 » 2008-03-12, 20:36
Pierwszy post
dałam ci co chciałeś
twoje horyzonty były wąskie jak moje krocze
i nie wiedziałeś jak sobie z tym poradzić
dzisiaj chcesz to samo
co chcieli inni...
Ostatni post
a, te majtki to jednak wypierdol, ścierka do kurzu to bardzo zły pomysł. :)
5 Odpowiedzi
2032 Odsłony
Ostatni post autor: ROBCIOROBERCIK
2008-03-13, 13:36
erekcjato prorocze
Odpowiedzi: 7
autor: robert kobryń » 2008-03-11, 19:46
Pierwszy post
Wahadło czasu tyka
Noc długich noży się zbliża
Angela Merkel knuje spisek
Najpierw książki na stos
Potem otworzymy granice
Keine grenzen, kurwa...
Ostatni post
Kurde!!!!! z tego wszystkiego klikneło mi się źle...!!!! :evil: Miało być 10 sorryyyy......
7 Odpowiedzi
2137 Odsłony
Ostatni post autor: elutka
2008-03-12, 15:04
erekcjato badziewie 247
Odpowiedzi: 29
autor:
fobiak »
2008-03-10, 18:37
Pierwszy post
padne na kolana
i zaczne prosic
bo mnie to przeraza
widze to co chca pokazac
przyslaniaja ofiarami
swoj morderczy wysilek
nie mam watpic
mam byc...
Ostatni post
ksiaże czy to prawda co książe pisze?
29 Odpowiedzi
6310 Odsłony
Ostatni post autor: cieniu1969
2008-03-11, 23:08
Erekcjato trójkątne
Odpowiedzi: 14
autor: Gacek » 2008-03-11, 08:46
Pierwszy post
Moja z pięterka sąsiadka,
jest pyszna jak Lipton herbatka
wciąż spijam słodycz z jej ust
patrząc w jej oczy i… w biust,
a żona w tym czasie...
Ostatni post
Marcin:)
Myślę, że nic mi nie grozi, ponieważ ja nie biore udziału w żadnych zawodach, tylko swietnie się bawię, a jak czytam takie komentarze, jak...
14 Odpowiedzi
3425 Odsłony
Ostatni post autor: Gacek
2008-03-11, 16:11
erekcjato niedoczekanie
Odpowiedzi: 9
autor: elutka » 2008-03-09, 09:45
Pierwszy post
zbyt długo na ciebie czekałam
zawsze, każdego roku
czas galopował jak ślimak
i wilgoć zlepiała rzęsy
nie umiałam maskować
jak bardzo mi zależy...
Ostatni post
no trzeba w coś/kogoś wierzyć.
Dzięki, Jaskier :)
9 Odpowiedzi
2480 Odsłony
Ostatni post autor: elutka
2008-03-11, 09:09
erekcjato matczynej miłości
Odpowiedzi: 7
autor: robert kobryń » 2008-03-07, 09:41
Pierwszy post
Mamusia bardzo mnie kocha
Nie dziwne, trudno mnie nie kochać
Nie płaci już jednak za mnie mandatów
Szkoda, nie można mieć wszystkiego
Zacząłem też...
Ostatni post
"Deserowy" musi być, podtrzymuje samo wyliczanie, a zwłaszcza wyliczanie w końcowej części, przy opisie obiadu. Dzięki temu arszenik jeszcze bardziej...
7 Odpowiedzi
2320 Odsłony
Ostatni post autor: Margot
2008-03-10, 19:07
erekcjato badziewie 246
Odpowiedzi: 14
autor:
fobiak »
2008-03-09, 19:23
Pierwszy post
tak
ja sie nie pierdole
ze mna sie nie pierdola
czesto przemeczony
moje dziurawe skarpety
wacham
i niebieski dlugopis
bez zapachu
stracilem...
Ostatni post
hahahahaha
no faktycznie
ale ja se lubie w fochu połazić
nikt mnie tak nie wkurwia jak fobiak
no to ide
14 Odpowiedzi
3663 Odsłony
Ostatni post autor: cieniu1969
2008-03-10, 14:38
erekcjato w kolejce
Odpowiedzi: 6
autor: ann13 » 2008-03-09, 20:11
Pierwszy post
jestes zimny jak twoja buda
nie mozesz zaprzeczac
ze zamiast ostatniego glupiego chuja
wybralabym banana
przeciez nic nie wiesz o bezludnych...
Ostatni post
no
dzieki
Dodano : 2008-03-15, 13:20 ]
cebreiro popraw mi proszę
zmruzylbys
6 Odpowiedzi
1671 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2008-03-10, 08:15
erekcjato bez certolenia
Odpowiedzi: 9
autor: ann13 » 2008-03-05, 07:33
Pierwszy post
kurwa mać
odpierdol się
albo chociaż nie podpisuj
swoich miłosnych listów
na zawsze
twój kaziu
masz dwoje dzieci
nieukochaną żonę
pewnie przy...
Ostatni post
no nie wojtusiu, było akurat odwrotnie, kaziu sam mnie znalazł
9 Odpowiedzi
2461 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2008-03-10, 07:23
erekcjato drugiej połowy
Odpowiedzi: 10
autor: ann13 » 2008-03-04, 19:42
Pierwszy post
jesteś moją pierwszą myślą
jak się budzę
i ostatnią
kiedy zasypiam
zmieniłam mieszkanie
zabarykadowałam drzwi
i odcięłam się od wszystkich...
Ostatni post
jaskier, a jak mozna inaczej, w kazaczkach ?
10 Odpowiedzi
2518 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2008-03-10, 07:22
Erekcjato wirtuozerii
Odpowiedzi: 4
autor: Gacek » 2008-03-09, 11:20
Pierwszy post
Dziewczyn wiele było,
bo on rżnął, aż miło
choć trocin nie było
i się nie kurzyło…
wszystko w krąg tańczyło,
pięknie było, miło,
chociaż lał...
Ostatni post
Księciunio:)
Nie zawsze powinno być ładnie, zgrabnie, gramatycznie...
Czasami właśnie taka forma jest ciekawsza, bo niecodzienna.
Po opinii fobiaka...
4 Odpowiedzi
1552 Odsłony
Ostatni post autor: Gacek
2008-03-09, 14:54
erekcjato stawania
Odpowiedzi: 44
autor: Gacek » 2008-03-07, 16:20
Pierwszy post
Każda erekcja - to
stawanie!
Jak przyjdzie pora
niechaj stanie,
czy to jest dzień,
czy o północy,
ma stanąć,
by cię nie zaskoczyć.
Pamiętam wtedy...
Ostatni post
Kończy mi się już przepustka na necie. Wybija 22:00. Do jutra:) Spokojnej nocki życzę :)
44 Odpowiedzi
9952 Odsłony
Ostatni post autor: Gacek
2008-03-08, 21:58
erekcjato gniot52
Odpowiedzi: 23
autor:
fobiak »
2008-03-07, 12:12
Pierwszy post
gnaj mnie
gnaj mnie od siebie
bo cie wyjebie
rzuce jak szmate
obcemu pod nogi
by cie rozkladal
na elementy
zlo powysysal
braki wytykal
na sali...
Ostatni post
i tu nie wiem o co chodzi
Added : 2008-06-17, 07:49 ]
całkiem nada , bez niczego, wyciągasz powoli ręce."
23 Odpowiedzi
5567 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2008-03-08, 14:07
Limerycznej pozy erekcjato
Odpowiedzi: 2
autor: elutka » 2008-03-05, 20:24
Pierwszy post
Pewien Gacek- poeta z Lublina
lubił w trakcie i cenił tez finał:
i na wprost i na wspak
wciąż tankował jej bak..!
Ona: więcej!!! Sie wciąż...
Ostatni post
haha, no to udało mi sie czytelnika pozwodzić. :)
2 Odpowiedzi
1452 Odsłony
Ostatni post autor: elutka
2008-03-05, 20:31
erekcjato limerykowato-atmosferyczne
Odpowiedzi: 4
autor: Gacek » 2008-03-05, 20:10
Pierwszy post
Pewnej Eli z osady Limeryk
wciąż dokuczał wiekowy choleryk
zaczął jej tak kadzić,
że pragnąłby wsadzić
wystawiła mu cztery litery
do wiatru
Ostatni post
:)
Już przeczytałem i spadam :)
Kolorowych snów:)
4 Odpowiedzi
3186 Odsłony
Ostatni post autor: Gacek
2008-03-05, 20:31
erekcjato limerykowego eksperymentu
Odpowiedzi: 2
autor: elutka » 2008-03-05, 19:54
Pierwszy post
Pewna Ewka z powiatu Nowogród
tak lubiła dostawać moc nagród,
że wciąż w szranki stawała,
obijała się cała,
wybiegali ludziska wnet z zagród...
z...
Ostatni post
widziałam, czytałam, podobało sie:)
2 Odpowiedzi
1403 Odsłony
Ostatni post autor: elutka
2008-03-05, 20:19
Erekcjato o wojnie portalowej
Odpowiedzi: 21
autor: Gacek » 2008-03-04, 18:30
Pierwszy post
Raz na erekcjato
księciunio z fobiakiem
rozpoczęli wojnę
bijąc się tasakiem.
Młotem też przywalił
jeden, albo drugi,
no i tym się chwalił,
no i tym...
Ostatni post
pisze się jednak rymowane, pisze się!!! ufff... no normalnie...
ZN
Ano
pisywało się, pisze i pisuje,
jak mi się ładnie toto rymuje.
Przecież to...
21 Odpowiedzi
5315 Odsłony
Ostatni post autor: Gacek
2008-03-05, 11:26
erekcjato nie lubię poniedziałków
Odpowiedzi: 15
autor: ann13 » 2008-03-04, 10:41
Pierwszy post
w pracy
rozkładam nogi i ręce
przejęzyczam się
wpadam
często jak moja śliwka w kompot
w domu ta sama harówka
z wisłocką pod dupą
już nie chcę się...
Ostatni post
no trzeba jej szukać palcem ;)
15 Odpowiedzi
3703 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2008-03-05, 07:17
erekcjato ślepe
Odpowiedzi: 6
autor: ann13 » 2008-03-04, 16:31
Pierwszy post
w poszukiwaniu
przeszłam pół europy
w jednych szpilkach
nie straszny był mi głód
bóle brzucha i hemoroidy
nic to nie dało
dzisiaj zatykasz mi usta...
Ostatni post
wlałabym piłować, strasznie lubię przeciągnięte struny i pekające bębenki
6 Odpowiedzi
1761 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2008-03-04, 19:15
erekcjato ssania
Odpowiedzi: 19
autor: cieniu1969 » 2008-02-22, 14:10
Pierwszy post
ja wiem że lody
to dwojaki temat
ale ja lubię owocowe nic na to nie poradzę
że o tym myślę bo ciebie ciągle mam w głowie
różne takie...
19 Odpowiedzi
5065 Odsłony
Ostatni post autor: cieniu1969
2008-03-04, 16:05
erekcjato po tiuningu
Odpowiedzi: 18
autor: ann13 » 2008-03-03, 19:56
Pierwszy post
ja już ciebie nie rozumiem
zawsze żresz tą sama zupę
dosłownie bierzesz co mówię
nawet pocałuj mnie w dupę
o gryzieniu nic nie było
ani o chlastaniu...
Ostatni post
no mówi o kobiecie, materialistce, co zapomni się czasami wieczorem umyć, nieczułej na odłosy dochodzące z zewnątrz, bodźce i sygnały
które wysyłają...
18 Odpowiedzi
4072 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2008-03-04, 11:46
erekcjato trwałe
Odpowiedzi: 6
autor: ann13 » 2008-03-01, 15:45
Pierwszy post
nie czekaj na mnie
nie będę mokła pod bankomatem
i nie pójdziemy na kolację
na której pomylisz gniadego konika
z wyskokowym koniakiem
nie...
Ostatni post
wystarczylo by "juz" albo ''wiecej'' i wzocnila by sie wymowa ostatniego wersu ;
nie jest mi nawet przykro
jestem tylko szaleńczo zakochana
i nie...
6 Odpowiedzi
1525 Odsłony
Ostatni post autor: lila
2008-03-02, 14:33
erekcjato z nogami na ziemi
Odpowiedzi: 13
autor: ann13 » 2008-02-29, 21:30
Pierwszy post
po roku
zapukała do nich obojętność
zaczął tonąć
w obcym okresie
a ją przestały wzruszać
jego obsrane majtki
to co powtarzali sobie w nocy...
Ostatni post
no i mamy problemik:
bo awersacja hrabiunieńka jest
świetna, ale skoro on nie wie kto to był
musashi miyamoto, to czemu ja się mam
orientować o...
13 Odpowiedzi
2719 Odsłony
Ostatni post autor: Książę Półkrwi
2008-03-01, 14:49
Już erekcjato nie zatańczysz tak jak planety ze słońcem
Odpowiedzi: 7
autor: Wojciech Graca » 2008-02-28, 09:04
Pierwszy post
Nie jestem żadnym feniksem,
więc z popiołów nie wstanę,
ale niech odzyskam wiarę,
a stanę się Chrystusem
I rozlegną się trąby
pod murami Jerycha...
Ostatni post
Nie jestem żadnym feniksem,
więc z popiołów nie wstanę,
ale niech odzyskam wiarę,
a stanę się Chrystusem
I rozlegną się trąby
pod murami Jerycha...
7 Odpowiedzi
2337 Odsłony
Ostatni post autor: Książę Półkrwi
2008-03-01, 14:42
esc erekcjato
Odpowiedzi: 14
autor: ann13 » 2008-02-28, 19:32
Pierwszy post
bliżej poznam
mechanika samochodowego
niewrażliwego na rzuty akumulatorem
nie może mnie dręczyć
kołopoetyckimi przenośniami
i wkładać...
Ostatni post
już zgłupiałam po tej Waszej rozmowie, to co ma być w awersacji?
14 Odpowiedzi
3422 Odsłony
Ostatni post autor: cebreiro
2008-02-28, 23:28
erekcjato badziewie 243
Odpowiedzi: 25
autor:
fobiak »
2008-02-26, 14:44
Pierwszy post
wpadlem
stajac sie nocnickiem
nadajnickowalem strumieniowki
w holdzie robotnicka
przezarty tostoryzmem
leczylem sie trawnickowymi metodami
tylko po...
Ostatni post
to niech zostanie badziewiem
25 Odpowiedzi
4794 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2008-02-28, 18:25
erekcjato w nocy
Odpowiedzi: 26
autor: ann13 » 2008-02-27, 19:01
Pierwszy post
śpisz?
chrapnął jeden raz
przeciągle
śpisz?
przysunął gołą dupę
do jej cipki
śpisz?
dotknął plecami piersi
i zjeżył włosy na udach
śpisz?
jej...
Ostatni post
hihi
trafiłaś na ... no... chwalił sie nie bede :P
26 Odpowiedzi
5251 Odsłony
Ostatni post autor: JaskierN
2008-02-28, 08:41
erekcjato badziewie 242
Odpowiedzi: 14
autor:
fobiak »
2008-02-24, 14:41
Pierwszy post
kochasz mnie
odpierdol sie
nie widzisz ze robie pierogi
no co
przeciez mozesz powiedziec
moge
ale nie mam czasu na pierdoly
cebula mi sie...
Ostatni post
ogólnie to mi sie nawet podoba ten dialog, ale... przeszkadzaja mi pierogi. bo kojarzą sie zbyt mocno z piosneczka:
Maryna, gotuj pierogi!
Ach mój...
14 Odpowiedzi
3188 Odsłony
Ostatni post autor: elutka
2008-02-27, 18:46
Erekcjato nieziemskie
Odpowiedzi: 4
autor: Gacek » 2008-02-27, 09:17
Pierwszy post
Gdyby erekcjato
zebrać w jedną kupę
naoliwić mocno
wcisnąć w jedną dupę.
One by się żarły,
kto piołun – kto miód,
z dupy by wyleciał
jeden...
Ostatni post
cebreiro:)
Czy według Ciebie, tje ?
Takie prawdziwe???
:)
4 Odpowiedzi
1540 Odsłony
Ostatni post autor: Gacek
2008-02-27, 12:11
to(nie)erekcjato mojej tajemnicy... i kuszącej "C"
Odpowiedzi: 13
autor: JaskierN » 2008-02-26, 16:33
Pierwszy post
od wielu miesięcy już budząc się - marzę
że znów w ciebie wejdę
poczuję ten zmysłowy zapach
zagłębiając się w twoim ciepłym korytarzu
nie wiem...
Ostatni post
sorki.. :D pomyłka ;D
WERsyfikacja.. ;) (wybacz - jestem w pracy ;) myślałem o czymś innym )
zwoją drogą... wcześniejszy sposób wersyfikacji -...
13 Odpowiedzi
3319 Odsłony
Ostatni post autor: JaskierN
2008-02-27, 12:09
wyznanie erekcjato do znanej ''A''
Odpowiedzi: 22
autor: JaskierN » 2008-02-25, 14:45
Pierwszy post
Stoisz tak.. na rozstawionych nogach
Dumna…
Lekko jakby wsparta
Smukła, gibka, wyniosła
Twoja postać – choć wiatr często dmie
Ani...
22 Odpowiedzi
4788 Odsłony
Ostatni post autor: cebreiro
2008-02-27, 10:05
POMOCNA DÂ?O? erekcjato
Odpowiedzi: 10
autor: Gacek » 2008-02-26, 09:11
Pierwszy post
Wybierałem się
przytłumionym
nieustającym pociągiem
do kresu niebytu
siedząc na przystanku
poranionej poświatą możliwości.
Ociekająca twarz zmorą...
Ostatni post
:)
Księciunio:)
Mów za siebie:)
Lubię sobie jaja robić (mam taki opis w profilach), a pojęcie : moralna klęska jest mi obce.
Pozdr
10 Odpowiedzi
2485 Odsłony
Ostatni post autor: Gacek
2008-02-26, 19:00
erekcjato z nadzieją na jutro
Odpowiedzi: 22
autor: cieniu1969 » 2008-02-24, 13:25
Pierwszy post
kiedyś nam będzie dobrze
wesprzemy się wspólnie
a dni pochmurne odejdą
nauczę się w końcu żyć
bez lęku o utratę godności
docenią cię niby...
Ostatni post
a co tobie?przeszkadza?:))))
awersacja ma zostac taka jaka jest
bo jeszcze troche jak mnie mój kraj wkurwi na maxa
to oddam ten dowód osobisty
i...
22 Odpowiedzi
4908 Odsłony
Ostatni post autor: JaskierN
2008-02-26, 12:34
sex, ses, sex... i zero - erekcjato
Odpowiedzi: 14
autor: JaskierN » 2008-02-24, 19:38
Pierwszy post
ty to naprawdę lubisz
walnąłbym tobą o ścianę
ile razy można w ciągu dnia
ty nic... tylko - piiiiip - no ładuj mnie...
chyba zwariowałem
i po co ja...
Ostatni post
nie...
tam już tylko zgliszcza... moich - korzeni
14 Odpowiedzi
3520 Odsłony
Ostatni post autor: JaskierN
2008-02-25, 22:23
zwyczajowo erekcjato
Odpowiedzi: 17
autor: elutka » 2008-01-12, 14:05
Pierwszy post
życie toczyło się normalnie
jeden się kochał, inny obrażał
obruszał na ten cały świat
i zaciekłością wszystkich zarażał
był taki, który umiał drwić...
Ostatni post
Wojtek, wybrałam zakończenie bardzo podobne do Twojego.
No i juz porzadek zrobiony.
To na tyle
17 Odpowiedzi
3794 Odsłony
Ostatni post autor: elutka
2008-02-24, 23:23
erekcjato robotów
Odpowiedzi: 12
autor: ann13 » 2008-02-24, 13:48
Pierwszy post
porypało mi się
przecież nie może ci przejść miłość do kotów
jak niespodziewanie przygarniesz psa
mówiłeś tysiąc razy
nie mieszaj się do mojej...
Ostatni post
marcinku, wolę powtórzenia od tekścikow, w kórych kobieta okazuje się na końcu wiertarką
12 Odpowiedzi
3066 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2008-02-24, 18:24
splin erekcjato
Odpowiedzi: 8
autor: elutka » 2008-02-22, 23:22
Pierwszy post
nuda zabija
wlepiasz wzrok w sufit
mucha
na ścianie pająk
wytyczył marszrutę
do żeru
tuż obok tynk wyświechtany
oparciem krzesła
za ścianą sąsiad...
Ostatni post
moze ktoś tu zajrzy dobry z gramatyki :)
8 Odpowiedzi
2331 Odsłony
Ostatni post autor: elutka
2008-02-24, 15:24
erekcjato inteligentne
Odpowiedzi: 17
autor: ann13 » 2008-02-22, 19:36
Pierwszy post
nie musisz mieć zgrabnych bioder
i męskich stringów wrzynających się w jędrne pośladki
żeby mnie zabrać do łożka
na kolację z pokruszonym śniadaniem...
Ostatni post
jaskier, to nie ma znaczenia, 'osąd' przyjmę każdy, liczy się tylko sposób, w jaki się je serwuje
17 Odpowiedzi
4978 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2008-02-24, 14:58
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematówNie możesz odpowiadać w tematachNie możesz zmieniać swoich postówNie możesz usuwać swoich postówNie możesz dodawać załączników