Konkurs Erekcjato 2014

tutaj przeprowadzane sa konkursy, publikacje konkursowe wklejamy tutaj
Awatar użytkownika
co mnie to obchodzi
Posty: 229
Rejestracja: 2006-08-10, 10:54
Kontakt:

Konkurs Erekcjato 2014

Post autor: co mnie to obchodzi »

X miedzynarodowy konkurs erekcjato od 01.07.2014-31.07.2014 do godziny 23.00 i ani minuty dluzej.

Nagrody, odpowiadajace wartosci PLN na dzien 31.07.2014, zostana przelane na wskazane konto, po podaniu danych po zakonczeniu konkursu:

I miejsce 300 euro;
II miejsce 150 euro;
III miejsce 75 euro.

W konkursie moga brac udzial utwory nie publikowane wczesniej, ilosc utworow jest nieograniczona.

Glosowanie komisji na koniec konkursu odbedzie sie w ten sposob, ze kazdy z czlonkow komisji wpisze swoich zwyciezcow w okno wyznaczone specjalnie do tego celu w dniu 31.07.2014. Glosowac mozna w czasie od 23.00-23.01 dnia 31.07.2014. Glosy oddane przed lub po wyznaczonym czasie nie beda brane pod uwage. Okno po oddaniu glosow zostanie zamkniete.

Wszyscy zalogowani moga brac udzial w glosowaniu oddajac jeden glos przez caly okres trwania konkursu do 31.07.2014 do godziny 23.00, glosujacy nie moga glosowac na swoje utwory, pierwsze trzy utwory, ktore zwycieza w glosowaniu uczestnikow poza komisyjnym beda braly udzial w koncowym glosowaniu i beda liczone tak samo jak glosy oddane przez tylko jednego czlonka komisji, tylko jeden taki sam IP moze brac udzial w glosowaniu.
Zalogowani uzytkownicy moga glosowac na kazde erekcjato opublikowane w dziale Konkurs tylko jeden raz, glosowanie nie jest obowiazkowe.
Pod kazdym utworem na waskiej listwie jest miejsce do glosowania, tam oddajemy glosy, przyznajac punkty (w skali od 1-10) wyniki sa widoczne po oddaniu glosow przez co najmniej czterech glosujacych.

Jury glosuje w ten sposob, ze wybiera trzy najlepsze erekcjato indywidualnie przyznajac im punkty:

erekcjato najlepsze 3 punkty;
erekcjato na drugim miejscu 2 punkty;
erekcjato na trzecim miejscu 1 punkt.

Sklad jury :


lila, olga, Boob, Wojciech Graca, anty-czka, dean, elutka, Gacek, pokusa, remik, z tlumu, jaskir, caroll, andreas43, robert kobryń, nuel, anna, debbie si, Margot, m_r, cebreiro, stachu, roxy.mjuzik, wre..., sonia, Ewa Bieńczycka, Jergo, endorfina, Velur, Selim, SzaryWilk, Książę Półkrwi, Jakub Winiarski, Troy, fobiak
ratszi

Post autor: ratszi »

Witam!

Mam pytanko, wysłałam wiersz na konkurs. Po fakcie zostałam uświadomiona, że go błędnie zatytułowałam. Po prostu nie zrozumiałam dobrze zasad i myśląc, że tytuł wiersza nie ma znaczenia, zasugerowawszy się dodatkowo niektórymi tytułami utworów innych uczestników jak np. Wiersz 1, Wiersz 2, dałam mu tytuł całkowicie bez znaczenia i związku. Czy mogę jeszcze raz wysłać ten sam wiersz z poprawionym tytułem?
Pozdrawiam.
Wojciech Graca
Posty: 3472
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

W konkursie moga brac udzial utwory nie publikowane wczesniej, ilosc utworow jest nieograniczona.

Na tej podstawie sie opierajac, mozna zaryzykowac stwierdzeniem, ze nie mozesz. Skoro dalas tytul pierwszy lepszy, znaczy ze masz gdzies swoj utwor, wiec na pewno napiszesz nowy, ktory to byc moze docenisz bardziej od poprzednika
ratszi

Post autor: ratszi »

Dziękuję za odpowiedź aczkolwiek stwierdzenie, że miałam gdzieś swój utwór jest bezpodstawne i krzywdzące. Pozdrawiam.
Wojciech Graca
Posty: 3472
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

Wyobraź sobie, że nadajesz dziecku imię(tytułujesz je), wg kryteriów:
-nie ma znaczenia, zasugerowawszy się dodatkowo niektórymi
-dałam mu tytuł całkowicie bez znaczenia i związku

a później wołają nań w szkole Edek z krainy kredek ...

ech, szkoda gadać, naucz się szanować słowo
ratszi

Post autor: ratszi »

Piszesz o szacunku dla słowa a ja się Ciebie pytam, gdzie jest szacunek dla drugiego człowieka? Zdaje się, że żeby mogło istnieć słowo, najpierw musi być człowiek.
Moją pierwszą wiadomość do Ciebie wysłałam w dobrej wierze, bez złośliwości, chcąc uzyskać informację. Poza uzyskaniem informacji, dodatkowo zostałam przez Ciebie obdarzona negatywną oceną. A ja się Ciebie pytam nie tylko po co ale także jakim prawem oceniasz ludzi nieproszony? Do tego takich ludzi o których nic nie wiesz. Kto Cię o to prosi?
Bardzo szybko wyciągasz wnioski, może dlatego są tak nie trafione. Musisz być bardzo młodym człowiekiem, przynajmniej psychicznie.
Po co ta złośliwość? Gdyby nie zależało mi na wierszu, nie zadawałabym sobie trudu, by napisać do Ciebie i uzyskać informację.
Wyciągnięte przez Ciebie wnioski, jakoby nie zależało mi na wierszu są więc nielogiczne i stereotypowe ale to pół biedy, bo przede wszystkim są niegrzeczne i niepotrzebne. Zniechęcasz do siebie ludzi, może zresztą to celowe działanie?
Poza tym szkoda słów.
Żegnam Ratszi.

P.S. Porównujesz wiersze do dzieci? Cóż, niektórzy porównują dzieci do kotów i traktują te koty jak swoje dzieci….
Wojciech Graca
Posty: 3472
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

Żeby mogło istnieć słowo, najpierw musi być Bóg, to po pierwsze, a po drugie "Nie wiem co myśleć..." furory nie zrobiło więc pisz ere i nie pitol, bo czas się kurczy.
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15408
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

no tutaj
nacisnij
na
nowy temat
dajcie zyc grabarzom
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

fobiak motasz , tu jest tylko guzik odpowiedz , musi isc do linka co podalam
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15408
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

a to nie widzialem, ze piszesz cos niecos
dajcie zyc grabarzom
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

no tak jak mi sie zachce
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości