czy to jest erekcjato? dwudniowe

tutaj przeprowadzane sa konkursy, publikacje konkursowe wklejamy tutaj
Awatar użytkownika
nanie
Posty: 768
Rejestracja: 2015-04-19, 21:28
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

czy to jest erekcjato? dwudniowe

Post autor: nanie »

mam tu high life
i pozory
namiętności

wydaje się
że powinnam być szczęśliwa
wylać z siebie

swój zabijający komary półuśmiech
i puścić oczko
do rzeczywistości

jeden nosi mnie na rękach
i całuje po pępku
a taka inna której nazwiska nie znam
oferuje mi żarcia pod dostatkiem
i ubrania od prady

a ja wciąż wyję
bo tęsknię
do domu





















































































w łonie
Awatar użytkownika
Boob
Posty: 1810
Rejestracja: 2008-04-24, 11:17
Lokalizacja: opolszczyzna
Has thanked: 5 times
Been thanked: 15 times
Kontakt:

Post autor: Boob »

nanie ;-)
jesteś mistrzynią „ciętej" riposty . czwarta strofa the best. tytuł bardzo sprytny, dwudniowy. zgaduję, płód dwudniowy czyli jeszcze nie istota, a myśli, czuje, tęskni i lubi już ciuchy od prady.
ponieważ w kryteriach odbiorców wszystko jest możliwe i widoczne to jest w wielu przypadkach.
tje. ;-)
pozdrawiam
a tergo.
m_r
Posty: 532
Rejestracja: 2006-08-12, 21:07
Kontakt:

Post autor: m_r »

trudno jest osiagnać takie rasowe, super definicyjne, spełniajace wszystkie założenia i kryteria erekcjato ( ale trzeba dązyc do ideału ).
W erekcjato chyba, hm, "najwyższą wartoscią" jest jednak zaskoczenie, bum, blow, tak jak wytrysk wiadomo jaki.
Dla mnie, mimo wszystko, to jest erekcjato, momentami z duzym poczuciem humoru ( nie wiem jak ma na nazwisko :)
bo pewnie nie odwraca tekstu i ma jakies cechy rebusoto.

[ Added: 2015-07-24, 10:34 ]
znaczy: "taka inna której nazwiska nie znam".
Awatar użytkownika
Boob
Posty: 1810
Rejestracja: 2008-04-24, 11:17
Lokalizacja: opolszczyzna
Has thanked: 5 times
Been thanked: 15 times
Kontakt:

Post autor: Boob »

trudno jest osiagnać takie rasowe, super definicyjne, spełniajace wszystkie założenia i kryteria erekcjato ( ale trzeba dązyc do ideału ).

m_r ;-) masz rację tu jestem zgodny z Twoją tezą. pozdrawiam
a tergo.
Awatar użytkownika
nanie
Posty: 768
Rejestracja: 2015-04-19, 21:28
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

Post autor: nanie »

tekst mógłby być bardziej dopracowany, gdybym skupiła się na nim więcej niż trzy minutki, wierząc iż może być z niego erekcjato
wg mnie tekst erekcjato nie może się składać z samych x, czyli niewiadomych, nie mam pojęcia jak literalnie układają się myśli takiego noworodka, ale zupełnie nieprawdopodobne wydaje mi się, aby operował pojęciami high life, namiętność, nazwisko, żarcie, prada itp. i moim zdaniem, to bajeczka, nie wiem czy dla dzieci, czy o, bo pewnie tylko, taka sobie

(mam tu też byka, bo takiego dwudniowego maluszka, to raczej nie całuje się w pępuszek, ponieważ ma tam kikut, którego nie wzięłam pod uwagę :P, więc co najwyżej, można go przetrzeć gazikiem, wg najnowszej mody, nawilżonym czystą woda, kiedyś rozcieńczonym alkoholem;)
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości