Że też trzeba takie erekcjato pisać

tutaj przeprowadzane sa konkursy, publikacje konkursowe wklejamy tutaj
Wojciech Graca
Posty: 3473
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Że też trzeba takie erekcjato pisać

Post autor: Wojciech Graca »

Weź przestań łączyć się ze światem,
bo jeszcze trochę, a to tobie zmieniać będą pieluchy.
Weź przestań łączyć się ze światem
i posłuchaj jak Bóg do ciebie mówi


































Twoje dziecko
Awatar użytkownika
nanie
Posty: 768
Rejestracja: 2015-04-19, 21:28
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

Post autor: nanie »

przestań (ięcie) się otwierać na świat, ma swoje dwie strony, przestworzy, albo i więcej

z jednej, trzeba mieć swój własny, prywatny, intymny zakątek, we dwoje, troje, itd, w pojedynkę, jak się komu, zrządziło, ale z drugiej, nie można się zamykać, na różne drogi, niekoniecznie porzucając, te główną, człowiek ma otwartą głowę, a świat, powinien być dla niego, dobrodziejstwem (nie wiadomo, co później, można, albo domniemywać, albo brać, na wiarę)

nie do wszystkich bóg mówi, do niektórych bardziej, szafki z ikei, albo sztuczne rzęsy, lub spierdolenie w długą

dla mnie, zbyt, transcendentalne, nie wiem, czy peel mi przeznaczył, dziecko - boga, czy, dziecko (niekoniecznie porzucone, na śmietniku) , ma być moim bogiem, może i jest, ale nie tak
Obrazek
Wojciech Graca
Posty: 3473
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

Chodzi o to, że się szuka wiatru w polu, a pod nosem ma sie wszystko, pod warunkiem że ma sie dzieci ;) ale co raz więcej ludzi woli neta od swoich dzieci
Awatar użytkownika
nanie
Posty: 768
Rejestracja: 2015-04-19, 21:28
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

Post autor: nanie »

wiadomo, że dzieci (…) , masz ty, mam ja, się wie, nie wiem, czy pod warunkiem, dopuszczam nieudane in vitro *4, w nadal, kochaniu się, i siebie i, że pana boga ciągle nie wzywa się, nadaremno;)
Obrazek
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości