Erekcjato atmosfery

tutaj przeprowadzane sa konkursy, publikacje konkursowe wklejamy tutaj
White_Rose26

Erekcjato atmosfery

Post autor: White_Rose26 »

I co mnie to obchodzi
że dziś pada deszcz
albo słońce świeci.
Grad może czasem też poleci.

Znowu zaleje, błota przybędzie.
Alerty wysyłane przez SMS-y nadane.
Na bieżąco monitoruje pogodę,
a i tak ona jest zawsze do przodu.

Radary pokazują za późno w czasie.
Nie da rady się dostosować,
kiedy podróżujesz.
Najlepiej patrzeć w niebo i
samemu obserwować.

Ładne pogodynki potrafią
Człowieka odstresować,
w szczególności mężczyzn.
A ja tam na mapę patrzę i
Widzę ciągle to samo.

Chmura, słońce, deszcz
I piorun czerwony,
księżyc rogalik tylko gwiazd
Brakuje, bo w tv ich nikt nie montuję.












































































Jutro czwartek
Awatar użytkownika
nanie
Posty: 768
Rejestracja: 2015-04-19, 21:28
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

Erekcjato atmosfery

Post autor: nanie »

jest tu takie erekcjato rodzinnej atmosfery
pamiętam je do dziś, choć tyle lat upłynęło

viewtopic.php?p=2448#p2448
Obrazek
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Erekcjato atmosfery

Post autor: fobiak »

zastanawialem sie co ma wspolnego pogoda z tym, ze dzisiaj jest czwartek, gdybym sie pospieszyl i wczoraj skomentowal to bym wyklepal tnje.
tje, erekcjato mowi o otumanianiu ludzi, pogoda nie ma zadnego wplywu na zycie czlowieka, kiedys tak bylo i dzisiaj tak jest. aby przezyc zycie wazny jest kazdy dzien nastepny. pogoda ma znaczeie dla lepiej usytuaowach, dla proznych, po to aby wyjsc z domu, wyjechac, inaczej sie ubrac. biedna kobieta nawet jak bedzie dzisiaj lalo bedzie musiala isc na pole i podczas deszczu bedzie kopala kartofle, krowy tez bedzie musiala wypuscic ze stajni i przypiac na lancuchu. dzisiaj jest czwartek jutro piatek i ludzie robia to co musza aby przezyc dzien nastepny.
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
nanie
Posty: 768
Rejestracja: 2015-04-19, 21:28
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

Erekcjato atmosfery

Post autor: nanie »

w sumie, bardzo mnie to rozbawiło

ile zachodu z tą pogodą, ile narzekania, na dziurawe kalosze, tak źle, tak niedobrze,
tu mi duszno, tak mi nie rób
bo się spocę, albo włosy w deszczu,
mi się zakręcą :P

taka pogodynka to pewnie ze 30 tys bierze na rękę, żeby zaprezentować wskaźnik od gucciego, znudzonym wyjadaczom chleba
i te alerty, na które trzeba była wydać kupę kasy podatnika, na które podatnik ma wyjebane, a jutro i tak będzie piątek
dla tych co przeżyją


























nie wychodząc z łóżka ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Boob
Posty: 1810
Rejestracja: 2008-04-24, 11:17
Lokalizacja: opolszczyzna
Has thanked: 5 times
Been thanked: 15 times
Kontakt:

Erekcjato atmosfery

Post autor: Boob »

zgodnie z "nowym ładem" obecne / przyszłe prognozy pogody i ich zgodność ze stanem rzeczywistym są ogłaszane 100% trafne jedynie w tv publicznej. w pozostałych mediach prognoza jest fałszywa i nie sprawdzi nie tylko w czwartek a pozostałe dni tygodnia również... ps. radary pogodowe jeśli nie mają certyfikatu z Rosji to są tylko złomem! pozdrowienia
a tergo.
Wojciech Graca
Posty: 3472
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Erekcjato atmosfery

Post autor: Wojciech Graca »

Dobry wieczór,

nastrój, samopoczucie, stan energetyczny bytu...to są składowe tzw. Życia człowieka.
Jeżeli fronty mas powietrza sprawią, że ciśnienie wgniata mój mózg w glebę, to mam w nosie co będzie jutro, bo tu i teraz nie pozwala mi żyć. Prognozy są dobre dla bezwolnych ...


Aere
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Erekcjato atmosfery

Post autor: fobiak »

Wojciech Graca pisze: 2021-07-30, 22:28 nastrój, samopoczucie, stan energetyczny bytu...to są składowe tzw. Życia człowieka.
Jeżeli fronty mas powietrza sprawią, że ciśnienie wgniata mój mózg w glebę, to mam w nosie co będzie jutro, bo tu i teraz nie pozwala mi żyć. Prognozy są dobre dla bezwolnych ...
to jest uzasadnienie samobojcy
tzw. skadowe zycia czlowieka to pozywienie, ruch i odpoczynek
samopoczucie, stan energetyczny, depresje, stresy, sa tak stare jak psychoanaliza, nawet pandemia nie ma znaczenia dla czlowieka, kazdy chce przezyc do jutra. pogoda nie ma zadnego znaczenia na czlowieka, pogoda ma znaczenie na wykonywanie jakiejs czynnosci przez czlowieka, np. jesli jest powodz i laki sa zalane to czlowiek nie ma nawet gdzie sobie poruchac. czlowiek na pustyni zyje, pogoda mu nie przeszkadza, zylby tam gdyby spadl snieg i nikogo nie interesuje jego nastroj.
wojtek uwazam, ze nie przemyslales tego tematu wystarczajaco
dajcie zyc grabarzom
Wojciech Graca
Posty: 3472
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Erekcjato atmosfery

Post autor: Wojciech Graca »

Są dobre dla bezwolnych...ale nie dla czlowieka który ogarnia tu teraz mimo iż ciśnienie atmosferyczne i grawitacja wpycha go w glebę. Ogarnia tu i teraz a poprzez to implikuje jutro, mając w nosie prognozy. Człowiek jest w stanie okopać sie i żyć w każdych warunkach, bez względu na czynniki zewnętrzne ... żyjemy w świecie który chce nas zabić
Wojciech Graca
Posty: 3472
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Erekcjato atmosfery

Post autor: Wojciech Graca »

Pożywienie, ruch i odpoczynek to czynności służące do podtrzymania życia. A komunikacja ciała z jego energia to życie ziemskie. Wszelkie emocje. Energia jest nieśmiertelna i będzie sobie bez ciała dalej trwać.

Żadnego tematu nie jestem w stanie przemyśleć wystarczająco.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Erekcjato atmosfery

Post autor: fobiak »

o bezwolnosci czolowieka decyduje inny czlowiek. swiat nie zabija czlowieka, czlowieka zabija inny czlowiek. swiat nie jest piekny bo architektami swiata sa zli ludzie ale i tak w takim swiecie czlowiek jest w stanie stworzyc sobie swoj wlasny swiat, ktory moze byc pekny. czlowiek jest w stanie sie przystosowac w zyciu, niezaleznie od warunkow atmosferycznych. jesli chodzi o pozywienie, ruch i odpoczynek, sam czlowiek decyduje w jaki sposob wykorzysta to dla siebie, niezaleznie od warunkow. czlowiek moze sie odzywiac zarowno fizycznie jak i psychicznie, ruch moze przeznaczyc na kradziez jak i uprawe wlasnego ogrodka a odpoczynek na spanie lub doswiadczanie czegos innego. warunki atmosferyczne moga miec wplyw na ruch czlowieka, jego motorycznosc.
White_Rose26

Erekcjato atmosfery

Post autor: White_Rose26 »

aere co to znaczy ?
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości