Erekcjato w Żabce

tutaj przeprowadzane sa konkursy, publikacje konkursowe wklejamy tutaj
Awatar użytkownika
JoViSkA
Posty: 125
Rejestracja: 2021-07-03, 08:48
Has thanked: 2 times
Been thanked: 27 times
Kontakt:

Erekcjato w Żabce

Post autor: JoViSkA »

Pusta lodówka i ssie w żołądku,
głód ściska kiszki niemiłosiernie,
trzeba poczynić zakupy w końcu,
nim suche truchło w czeluściach sczeźnie.

Jogurt i mleko, pieczywo, mąka,
ziemniak, ogórek się także przyda,
do chleba jakaś tania mielonka,
byle za dużo kasy nie wydać.

I najważniejsza z wszystkich potrzeba,
by ból ukoić razem z sumieniem,
bez której nocy przeżyć się nie da
z depresją w dole i śmierci cieniem
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Anonimowy Alkoholik
:roll: Tak że tego...
Awatar użytkownika
JoViSkA
Posty: 125
Rejestracja: 2021-07-03, 08:48
Has thanked: 2 times
Been thanked: 27 times
Kontakt:

Erekcjato w Żabce

Post autor: JoViSkA »

Witaj Wojtku :)
Dzięki za poczytanie...
w zeszłym roku jeden z moich wg Ciebie aere zajął drugie miejsce więc odbieram Twoją opinię mimo wszystko z przymrużeniem oka :)) ;)
Pozdrowionka!
:roll: Tak że tego...
Wojciech Graca
Posty: 3472
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Erekcjato w Żabce

Post autor: Wojciech Graca »

Tak, wiem. Ja jestem tylko kropelką rosy pośród innych cieczy obecnych na trawie. Ale wierzę, że nanie jest w stanie świetnie wyartykułować Tobie, dlaczego imho aere zajmuje miejsca na podium...
Awatar użytkownika
JoViSkA
Posty: 125
Rejestracja: 2021-07-03, 08:48
Has thanked: 2 times
Been thanked: 27 times
Kontakt:

Erekcjato w Żabce

Post autor: JoViSkA »

Prawdę powiedziawszy wolałabym, żeby nie...wystarczy mi już to, co przeczytałam na forum i to co w komentarzach pod wierszami...nie chcę się wtrącać w Wasze rozgrywki i spory...
Ja tu przychodzę, aby uczyć się od najlepszych i szlifować tę trudną aczkolwiek bardzo fajną i zabawną formę wiersza jakim jest erekcjato...to jedyna taka stronka w necie, gdzie można pobierać nauki na zasadzie prób i błędów, a że przy okazji można wygrać parę groszy, to tylko się cieszyć że jest jakaś motywacja do dalszego rozwoju...
:roll: Tak że tego...
Wojciech Graca
Posty: 3472
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Erekcjato w Żabce

Post autor: Wojciech Graca »

To jest jedyna taka stronka w necie, ponieważ tworzą, bądź tworzyli ją wspaniali ludzie, których krwawice niestety spijają - już niekoniecznie ludzie wspaniali. Jeden z tych wspaniałych ludzi sprawia, że co roku, jak to ujęłaś, można zawalczyć o te parę grosików, które grosikami wg mnie nie są, zważywszy, że nieprzerwanie od osiemnastu lat, jedna i ta sama kieszeń nagradza "najlepsze dzieła"...
Ta kieszeń nigdy nie żebrała, a jedynie (wydaje się mnie) oczekiwała rzetelności od zaproszonych do stołu - od jurorów.
W tym roku postanowiłem dorzucić do puli swoje grosiki:
viewtopic.php?f=13&t=13861
Ale wiesz dlaczego dodałem taki zapis: "Zaznaczam, że laureat z pierwszego miejsca nie może być członkiem jury tych cudownych konkursów jak i znajomą/mym Gacka."??
Bo nurtuje mnie pytanie, na które nie znam odpowiedzi. Może Ty znasz? Dlaczego ktoś, kto w większości edycji jako juror w ogóle nie głosuje, nagle głosuje tak, że wszystkie głosy jego otrzymuje tylko jeden nick, którego utwory są wątpliwym erekcjato wg innych jurorów?
Awatar użytkownika
nanie
Posty: 768
Rejestracja: 2015-04-19, 21:28
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

Erekcjato w Żabce

Post autor: nanie »

podpisuję się pod wojtkiem

i dodam, że przez 15 czy 16 lat nie prowadziłam, nie prowadzę i nie będę prowadzić tutaj jak i w życiu prywatnym żadnych rozgrywek, możesz odpowiedzieć skąd taki wniosek wyciągnęłaś?

bardzo ładną napisałaś laurkę o swojej obecności tutaj i prawie bym w nią uwierzyła, a nawet nabawiła się wyrzutów sumienia, gdyby nie osoby, które zalogowały się tutaj aby głosować konkretnie i bezmyślnie, na ciebie (tu masz odpowiedź, w jaki sposób zająć miejsce w konkursie może także tnje), jesteś tu drugi rok, na pewno zdążyłaś się zorientować jak ważne jest głosowanie tzw publiczności i jak może pomóc w zajęciu miejsca w konkursie.
czy wydaje ci się to uczciwe, fair, w stosunku do pozostałych uczestników konkursu?
którzy mogli, ale nie załatwili sobie wsparcia z zewnątrz do głosowania na siebie
Obrazek
Awatar użytkownika
nanie
Posty: 768
Rejestracja: 2015-04-19, 21:28
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

Erekcjato w Żabce

Post autor: nanie »

twoje zachowanie joviska i właśnie twoje rozgrywki burzą ideę tego konkursu, bo nie chodzi w nim o to, kto ilu znajomych tu sobie nasprowadza do głosowania na siebie (naprawdę, dla tych "paru groszy" zadałaś sobie aż tyle trudu?) tylko o erekcjato
Obrazek
Wojciech Graca
Posty: 3472
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Erekcjato w Żabce

Post autor: Wojciech Graca »

___________________1. ___ 2. __ 3.____4.


ela________________0___4___ 0____ 13 lip 2022, o 09:51
Sławomir.Sad_____0___1___ 0____ 13 lip 2022, o 09:48
darb______________0___8___ 0 ____ 13 lip 2022, o 19:40
Pati213___________0___11___0____ 14 lip 2022, o 17:14

dlaczego oni nie są użytkownikami, którzy komentują, piszą, postują a są jedynie maszynkami do głosowania? Dlaczego oddali tylko głosy na jednego użytkownika? Czy takie nicki można nazwać użytkownikami portalu erekcjato? Czy są to wydmuszki?

1. Ilość postów, 2. Zagłosował, 3. Otrzymał głosy, 4. Data dołączenia
Awatar użytkownika
JoViSkA
Posty: 125
Rejestracja: 2021-07-03, 08:48
Has thanked: 2 times
Been thanked: 27 times
Kontakt:

Erekcjato w Żabce

Post autor: JoViSkA »

Myślę, że to pytanie powinno być skierowane do Gacka dlaczego głosował na mnie...Jak słusznie zauważyłaś nanie jestem tu drugi raz, ale to wystarczyło aby się zorientować jakie panują tu nastroje, a atmosfera jest wisielcza...Ja nie werbuję nikogo do głosowania, a Ci co na mnie zagłosowali z pewnością nie robią tego bezmyślnie, bo jeśli ktokolwiek dowiedział się, że biorę udział w tym konkursie, to osoby, które liznęły trochę poezji i znają się na wierszach...rodzinie nawet nie wspomniałam, że biorę udział w konkursie, bo i po co skoro się nie znają na tym...

Uważam, że błędem jest niesłuszne oskarżanie mnie o kombinacje, które moim skromnym zdaniem mają na celu zniechęcić mnie do brania udziału w konkursie...ale przecież do konkursu przystąpić ma prawo każdy i każdy, kto jest zarejestrowany ma prawo głosować na wiersz, nie wnikam kto i dlaczego zagłosował na moje wiersze ani też nie dociekam kim są rzeczywiście osoby głosujące na Wasze wiersze... A gdzie jest napisane, że osoba, która głosuje na wiersz jest zobowiązana do wpisania komentarza z uzasadnieniem? I gdzie jest napisane, że osoba świeżo zarejestrowana nie ma prawa oddać głosu na wiersz? Może należałoby zaznaczyć to w regulaminie konkursu, że głosy mogą oddawać jedynie sami uczestnicy konkursu, ci którzy biorą w nim udział i nikt poza...

Ja osobiście głosuję na Wasze wiersze, jeśli mi się podobają bez względu na to, czy to jest rzeczywiście ere, bo przecież dopiero raczkuję w tym zakresie, dlatego piszę dużo z nadzieją, że trafi się ten jeden jedyny, który będzie strzałem w 10-tkę...stąd aż 12 wierszy...konkurs traktuję bardzo poważnie i do każdego wiersza się przykładam starając ze wszystkich miar zachować dobry warsztat, budowę i sens wiersza...
:roll: Tak że tego...
Awatar użytkownika
JoViSkA
Posty: 125
Rejestracja: 2021-07-03, 08:48
Has thanked: 2 times
Been thanked: 27 times
Kontakt:

Erekcjato w Żabce

Post autor: JoViSkA »

Tak czytam ten wykaz osób głosujących, ale zapomnieliście jeszcze dodać borowika, Seillę i Gacka, którzy też oddali głosy na moje wiersze, to znaczy że jedni mogą, a inni nie mogą? Trochę to słabe...
:roll: Tak że tego...
Awatar użytkownika
JoViSkA
Posty: 125
Rejestracja: 2021-07-03, 08:48
Has thanked: 2 times
Been thanked: 27 times
Kontakt:

Erekcjato w Żabce

Post autor: JoViSkA »

Dodam jeszcze, że oprócz oddanych głosów jako uczestnik konkursu na Wasze wiersze, mam zamiar głosować jako juror w końcowym etapie, bo nie wiedzieć czemu zostałam dołączona do listy jury

Mam już swoich faworytów, na których chcę zagłosować i to nie jest tylko jedna osoba. A tym czasem życzę wszystkim powodzenia w grze o milion, tylko sobie nie powyrywajcie przy tym kłaków :)))
:roll: Tak że tego...
Awatar użytkownika
nanie
Posty: 768
Rejestracja: 2015-04-19, 21:28
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

Erekcjato w Żabce

Post autor: nanie »

możesz powiedzieć joviśka jaki miałabym mieć cel w tym aby zniechęcić ciebie do brania udziału w konkursie?
prawdopodobnie nie wiesz, ale przez lata szwendam się po różnych portalach, fb i rozklejam informację o konkursie, zajmuje mi to sporo czasu, ale cel miałam jeden, pozyskanie nowych uczestników, a co za tym idzie jakieś fajne erekcjato na konkurs a także pozyskanie nowych użytkowników tego portalu (po konkursie jakoś wszyscy się rozpływają i już nie wklejają swojej przepięknej poezji tutaj)
i ja bym miała ciebie zniechęcać do brania udziału?
dlaczego to, że strzeliłaś sobie w kolano, bo nasprowadzałaś tu znajomków, zachowałaś się nieuczciwie w stosunku do pozostałych uczestników, na co ostro zareagowałam zrzucasz na mnie?
ja tylko zauważyłam fakt i nie podmiotłam go pod dywan

i joviśka, z całym szacunkiem, ale szczerze, nie chciałabym ciebie zdołować tje wg mnie
index.php?sid=a45538fa159bb8f0b9e64735f823551c
ale takie erekcjato się pisało 18 lat temu, jak erekcjato raczkowało, a ma 4 głosy
twoich znajomych, którzy się może znają na poezji, ale z pewnością, nie na erekcjato, 
w ostatecznym głosowaniu nie głosuje wiele osób, a jakby tym co głosują, coś wypadło i o wygranej decydowałby głosy publiczności np. i twoje erekcjato, czy aere, jak je nazwał wojciech, wygrałoby głosami publiczności, czułabyś się ok i zadowolona z siebie?

miałam tu kiedyś koleżankę na portalu, (liznęła nie tylko poezję, ale i erekcjato, bo czytała ten portal przez lata) ale nikt mi nie musiał pisać żebym jej zabroniła głosować na moje erekcjato, a wiem że jakieś jej się podobały

i żeby była jasność, nie mam nic przeciwko aere, tnje, erekcjatko i w ogóle, czyjemuś pisaniu, nie każdy urodził się poetą, nie każdy umie przelać się na papier, lub "papier", cieszą mnie nowi użytkownicy, lubię nowych uczestników konkursu, którzy czasami wklejają głupotki (pod którymi można sobie przynajmniej pogadać, NIE WYSZYDZIĆ, a lubię gadać) bo pozorom wbrew jestem bardzo życzliwa ludziom, ale zagrywki poniżej pasa zawsze będą budziły mój sprzeciw i zawsze będę je wytykać palcami i zawsze będę je wyjaśniać

ps
skoro łączna pula wygranej w konkursie to dla ciebie parę groszy, to może podam ci konto stowarzyszenia kocia oaza koci raj, wpłacisz im równowartość, bardzo się ucieszą
Obrazek
Awatar użytkownika
nanie
Posty: 768
Rejestracja: 2015-04-19, 21:28
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

Erekcjato w Żabce

Post autor: nanie »

JoViSkA pisze: 2022-07-25, 19:08 Tak czytam ten wykaz osób głosujących, ale zapomnieliście jeszcze dodać borowika, Seillę i Gacka, którzy też oddali głosy na moje wiersze, to znaczy że jedni mogą, a inni nie mogą? Trochę to słabe...
tak bardzo słabe to jest, że tego nie rozumiesz



























albo udajesz głupią
z mojej strony, kończę temat,
pozdrawiam
Obrazek
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości