erekcjato allegro

tutaj przeprowadzane sa konkursy, publikacje konkursowe wklejamy tutaj
Mogwai

erekcjato allegro

Post autor: Mogwai »

kupił na allegro organy unitry
pojechał do wołomina
bo odbiór miał być osobisty
















































wrócił bez
kawa
Posty: 636
Rejestracja: 2006-08-10, 17:13
Kontakt:

Post autor: kawa »

rozbolała mnie głowa
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

to nie jest erekcjato...
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15408
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

balzac napisal takie opowiadanie o poecie, ktorego arystokracja wznosila bardzo wysoko, kiedy sie juz nauczyl szybowal odcieli mu skrzydla, tak jest z laureatami
mogwai, wez sie za ruchanie bo poety z ciebie juz nie bedzie
stales sie drugim makowskim osiagnales to co bylo mozliwe i spoczeles na laurach
jak to pisal mex na e-poezja, wydanie tomiku kosztuje 1200zl, potrzebujesz jeszcze 3600zl po to aby nie lezalo to na polkach w ksiegarniach, dzisiaj za darmo nikt tego nie wezmie
Awatar użytkownika
Książę Półkrwi
Posty: 2012
Rejestracja: 2006-08-14, 11:42
Kontakt:

Post autor: Książę Półkrwi »

to nie ere - 1pkt
Mogwai

Post autor: Mogwai »

to autobiograficzna opowiastka, kupilem od goscia z wolomina organy unitry z lat 80tych, hipotetycfznie zalożylem ze wrociłem bez organów(wewnetrznych, wiadomo z czego znany jest wolomin...) - wiem ze to nie ere

fobiaku jesli chodzi o twoja opinie wyrazona w powyzszym komencie powiniennes wiedziec ze moje pisanie jest tylko szkoleniem warsztatu przed czymś co nie jest zwiazane bezposrednio ani z poezja ani z proza itd, wydawanie tomikow mnie zupelnie nie interesuje i mam swiadomosc tego ze poety ze mnie nie bedzie, nigdy zreszta nawet nie probowalem nim zostac. jesli wiec chcesz mi jakosc dopiec znajdz inny sposob bo narazie rzucasz w moja strone truizmami a one mnie w zaden sposob nie ruszaja bo dotycza tylko czystych założen i urojen zrodzonych w twojej glowie.


:*
Awatar użytkownika
Książę Półkrwi
Posty: 2012
Rejestracja: 2006-08-14, 11:42
Kontakt:

Post autor: Książę Półkrwi »

Mog, ty jesteś z Ełku?
Mogwai

Post autor: Mogwai »

nie, mieszkam na podkarpaciu.
Awatar użytkownika
Książę Półkrwi
Posty: 2012
Rejestracja: 2006-08-14, 11:42
Kontakt:

Post autor: Książę Półkrwi »

myślałem że jesteś z Ełku i nazywasz się Marcin,
ale pewnie się pomyliłem...
Mogwai

Post autor: Mogwai »

mam na imie marcin, ale nie jestem z elku wiec sie pomyliles.niewinnego czlowieka uznales za badziewiarza ehhh ksionze.
Awatar użytkownika
Książę Półkrwi
Posty: 2012
Rejestracja: 2006-08-14, 11:42
Kontakt:

Post autor: Książę Półkrwi »

to po co ta ściema na GG?
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

nic nie powiem
bo przez te komentarze zgłupiałam...ot co
Anty_Fobia bleeeee
Mogwai

Post autor: Mogwai »

nierozumiem:|

[ Added: 2006-09-15, 10:55 ]
o jakiej sciemie mowisz?
lenaar

Post autor: lenaar »

Mogwai pisze:to autobiograficzna opowiastka, kupilem od goscia z wolomina organy unitry z lat 80tych, hipotetycznie zalożylem ze wrociłem bez organów(wewnetrznych, wiadomo z czego znany jest wolomin...) - wiem ze to nie ere
:*
wiedzialam ze wiesz ze to nie ere, mondralo, dlatego szkoda mi bylo tutaj literek na ciebie
;)
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

jak wiedziales, ze to nie ere, to po co je zamiesciles w erekcjato i do tego w konkursie?
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15408
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

bo chce tomik wydac tak jak wiekszosc WIELKICH poetow

[ Added: 2006-09-15, 11:53 ]
Mogwai pisze:to autobiograficzna opowiastka, kupilem od goscia z wolomina organy unitry z lat 80tych, hipotetycfznie zalożylem ze wrociłem bez organów(wewnetrznych, wiadomo z czego znany jest wolomin...) - wiem ze to nie ere

fobiaku jesli chodzi o twoja opinie wyrazona w powyzszym komencie powiniennes wiedziec ze moje pisanie jest tylko szkoleniem warsztatu przed czymś co nie jest zwiazane bezposrednio ani z poezja ani z proza itd, wydawanie tomikow mnie zupelnie nie interesuje i mam swiadomosc tego ze poety ze mnie nie bedzie, nigdy zreszta nawet nie probowalem nim zostac. jesli wiec chcesz mi jakosc dopiec znajdz inny sposob bo narazie rzucasz w moja strone truizmami a one mnie w zaden sposob nie ruszaja bo dotycza tylko czystych założen i urojen zrodzonych w twojej glowie.


:*
marciku nie pitol, ja nawet tego nie czytam, bo sie boje manipulacji

a temu z wolomina wystaw zla ocene, to wezmie sobie do serca (byc moze zmieni nick kto to wie)
Mogwai

Post autor: Mogwai »

wre na tym portalu w modzie jest pianie nie - erkcjat - poszedlem za moda



fobiak wrocił bez organow wewnetrznych - lapiesz dwuznacznosc slowa "organy"?
Awatar użytkownika
Książę Półkrwi
Posty: 2012
Rejestracja: 2006-08-14, 11:42
Kontakt:

Post autor: Książę Półkrwi »

Mogwai pisze:wre na tym portalu w modzie jest pianie nie - erkcjat
to fakt, niestety
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15408
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

marcinku lapie ale ta "unitra" nie pozwala na taka interpretacje
Mogwai

Post autor: Mogwai »

masz racje, opisalem to zgodnie z rzeczywistoscia - i to byl blad
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

mogwai to ja mam prosbe w takim razie, wklej mi swoje te prawdziwe erekcjato(nowe-powiedzmy z max z data 30 dni wstecz), chetnie je przeczytam i wyslucham o ich wyzszosci nad innymi...
Mogwai

Post autor: Mogwai »

sama przypisujesz im rzekoma wyzszosc, ja nigdy ego nie robilem, obnazalem natomiast bledy w pseudoerekcjatach - mam swojego faworyta i uwazam ze on pisze poprawne erekcjata

[ Added: 2006-09-15, 13:17 ]
...ale o tym ciiii, czekam na koniec konkursu
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

wiesz mogwai, a ja mysle, ze jednak uwazales, ze to jest erekcjato...tyle tylko, ze jestes omylny jak kazdy z nas...nawet znajomosc regulki na pamiec i wiedza o tym jak byloby najlepiej zbudowac erekcjato, nie daje zadnej gwarancji na to, ze ono nam wyjdzie...najlatwiej jest powiedziec "to nie jest erekcjato", trudniej pokazac jak powinno wygladac...
bo kazdy wiersz to oddzielna sprawa, wiec nie da podstawic sie pod niego szablonu regulki, bo kazdego mysli inaczej biegna, nawet jak czyta ten sam tekst...
zeby twoj tekst byl erekcjato (dla mnie oczywiscie) musialby tak wygladac...

kupił na allegro organy unitry
pojechał do wołomina
bo odbiór miał być osobisty
wrócił więc szybko




bez organów

albo tak...

kupił na allegro organy unitry
pojechał do wołomina
bo odbiór miał być osobisty
wrócił szybko




bez forsy

i tutaj mozna gdybac czy z organami- (instrumentem) czy nie...

czy te dwa przypadki uznalbys za erekcjato czy nie?
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

mogwai ja nie przypisuje wyzszosc twoim erekcjato , ja chce zobaczyc jak wyglada erekcjato, jezeli te tutaj to nie erekcjato...dlatego nazwalam je "prawdziwymi", ale to tylko po to zeby je rozroznic...
Mogwai

Post autor: Mogwai »

wre jestes na tyle inteligenta ze wiesz jak powinno wygladac erekcjato, nie udawaj wiec idiotki
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

hehe mogwai i tutaj sie nie zgadzamy, bo inteligencja nie rozwiazuje wszystkiego, ona tylko pomaga naprowadzic na "wlasciwe" tory...
gdyby bylo inaczej, to nie byloby tych wszystkich dyskusji odnosnie co jest erekcjato, a co nie jest...chyba, ze kazdy z nas uznaje, ze jest najmadrzejszy a pozostali to idioci, jezeli tego nie wiedza...
na podstawie dwoch wersow latwo zawyrokowac czy to erekcjato czy nie, gorzej jak tekst jest zlozony ...
zreszta, dyskuje nad tym wlasciwie juz mnie nudzi, chcialam tylko zobaczyc najswiezsze przyklady poprawnie napisanych erekcjato, tak dla porownania swoich pogladow odnosnie ere...
by byc swiadoma czy po konkursie bede musiala wysluchiwac, ze typowalam nieerekcjato, albo, ze, to pewnie dlatego, ze chcialam oddac glos na kogos kogo lubie...
bo ja na pewno zaglosuje na takie , ktore uznam za MOIM ZDANIEM najlepsze erekcjato, nawet jezeli 99% bedzie uwazala ze to jest nieerekcjato...
i nie mam zamiaru tlumaczyc dlaczego wlasnie to mnie zaskoczylo najbardziej...
Mogwai

Post autor: Mogwai »

wre piszesz o zlozonosci tekstu i to wlasnie jest podstawowa kwestia bo tekst powinien byc napisany tak zeby zakonczenie zmianialo jego sens(czyli tekst nie moze być zbyt zlożony) wiekszosc erekcjat z tego portalu wyglada tak

niech kazda litera alfabetu bedzie symbolem tekstu ktory ma jakies konkretne przeslanie jakis konkretny sens i jakas konkretna tresc - niech opowiada "historyjke" ktorej sens mozna odwrocic dzieki erekcyjnemu zakonczeniu(im wiecej liter tym bardziej zlozony tekst)

A - pierwsza zwr

B - 2 zwr

C - 3 zwr

*** - zakonczenie erekcyjne

w tym wypadku zakonczenie nie mozne zmienic sensu calego utworu bo caly utwor nawiazuje do trzech roznych "historyjek" i niemal niemozliwa jest jednoczesna zmiana sensu wszystkicj trzech, poprawne erekcjato powinno w przyblizeniu wygladac tak

A

A

A



***

rozumiesz? tu jest mozliwa zmiana sensu calego tekstu, calej historyjki bo nie jest on zbyt zlozony
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

hehe mogwai, moze to cud :-P ale rozumiem...
widzisz mogwai, rozkladajac to na literki A, B, C...wszystko wyglada cacy i kazdy glupi zrozumie, wiec ja tez...tyle tylko, ze moze tak sie zlozyc, ze dla ciebie wiersz zbudowany A,B,C...dla mnie moze byc wierszem A,A,A...bo to jak go ktos odczytuje zalezy od kilku czynnikow np. od jego wyobrazni...
po drugie ja wole jak tekst jest wierszem, w ktorym zawiera sie albo kawalek czyjegos zycia, albo jego przemyslen, albo jego fantazji i sklada sie np. z czterech zwrotek...a zaskoczenie dotyczy np. dwoch a nie czterech, bo niby dlaczego ono ma byc gorsze od erekcjato skaladajacego sie tylko z jednej zwrotki...
przeciez pomimo, ze zaskoczenie dotyczy calego tekstu, ten tekst to tylko jedna zwrotka ...
wiec dlaczego ono mialoby byc lepsze od tamtego...
mi sie nie chce czytac w kolko czterowersuwek, bo wlasnie takie byloby najlatwiej zbudowac nie zbaczajac nawet o milimetr od tematu A...
ani takich ze z opisu kobiety nagle wylania sie auto...dla mnie to bylyby nudy...
zeby w ogole dyskutowac na ten temat i wysluchiwac czyichs argumentow, musialabym miec przed nosem jakies konkretne erekcjato, i dyskutowac na jego temat, wtedy mozna by bylo sobie wyjasniac co w nim kazde z nas widzi pozytywnego albo nie, bo napisanie takiego schematy jak ty to zrobiles niczego nie rozwiazuje...
bo co z tego ze ja sie z nim zgadzam, kiedy nagle widzac tekst i tak jedno z nas moze uznac , ze on jest spojny i o tym samym a drugie ze kazda zwrotka mowi o czym innym...
dlatego chcialam, zebys wkleil tutaj swoje erekcjato , ktore uwazasz za poprawne...no bo ja swoich wkleic nie moge :-P ...
to pod ktorym piszemy jest naprawde ciekawym pomyslem, ale po pierwsze nie dopracowanym, a po drugie poezji w nim za grosz...
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

jeszcze pomyslalam o czym takim mogwai, ze przeciez zostalo napisanych sporo poprawnych erekcjato, ktore czesto uznawalismy za nieciekawe, pomimo, ze teoretycznie nie mozna bylo im nic zarzucic...
ale czlowiek nawet podswiadomie lepiej oceni to, ktore trafilo np. w jego ulubina tematyke, albo uzyto w nim takiej kombinacji slow , ktora nas ujmuje...tak wiec niemozliwoscia jest, zebysmy wszyscy ocenili, czy odebrali jednakowo to samo erekcjato...
pamietam, ze byly rowniez takie, ktorymi wiekszosc sie zachwycala, a ja na przyklad nie umialam zrozumiec jego zaskoczenia chociaz bardzo chcialam pojac co tak wszystkich w nim urzeklo...
z reszta nie tylko ja tak mialam, z tego co pamietam...
dlatego tylko na konkretnym przykladzie mozna podyskutowac i ewentualnie dostrzec z czego wynikaja nasze poglady na jego temat...
zadna regulka tego nie rozwiaze, ani schemat...
olga

Post autor: olga »

8-) Mogus, jedno jest pewne.
wprowadzasz "halas" w to miejsce.
byc moze nawet tworczy.
i byc moze wkrotce bedzie tyle ram definicyjnych erekacjato ile samych tworcow.
φ
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

jakby niebyło
to nie-ere
to straszna kicha
nawet jesli uznac to za wiersz
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości