osz ty kurwa erekcjato

tutaj przeprowadzane sa konkursy, publikacje konkursowe wklejamy tutaj
Sousa

osz ty kurwa erekcjato

Post autor: Sousa »

tak tak byłeś kurwą
chociaż do nich ja nic nie mam
żeś sprzedajny jebany matole
kto cię kupił to cię nie znał

tyle razy nas sprzedałeś
jebanyś w dupę ty
głaszcząc brodę śmiałeś się
bękarcie dziwko konfidencie

za swe lisie zasługi
szmato po kącie rugana
brałeś pokłon od innych szmat
mać twoja w dupę jebana































































Panie Bronisławie
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15411
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

tnje
przetlumaczylem na inny jezyk i wyslalem kumplowi i potwierdzil moja opinie
dajcie zyc grabarzom
Sousa

Post autor: Sousa »

potwierdził, że ty nie rozumiesz?
czy potwierdził, że on nie rozumie?
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15411
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

potwierdzil, ze zle przetlumaczylem
a przetlumaczylem tak jak zrozumialem
kazal sie ciebie zapytac
kto to jest pan bronislaw
dajcie zyc grabarzom
Sousa

Post autor: Sousa »

Bronisław Geremek
taki kolo z dzielnicy, dzisiaj jego pogrzeb był

rozumiem, że nie należy pisać erekcjato o aktualnych wydarzeniach polityczno-cmentarnych, bo goście z Fidżi mają swoje problemy, naszych kolesi z dzielnicy nie znają i stawiają same znaki zapytania...
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15411
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

dla ciebie moze jest panem bo albo sie tak rozpanoszylesz
albo jestes takim samym sprzedawczykiem
towarzyszu
dajcie zyc grabarzom
Sousa

Post autor: Sousa »

fobiak pisze:dla ciebie moze jest panem bo albo sie tak rozpanoszylesz
albo jestes takim samym sprzedawczykiem
towarzyszu
dla mnie Bronisław Geremek był Wielkim Patriotą i Europejczykiem, był też Â?ydem, ale takich Â?ydów to ja bym chciał więcej w Polsce...
a jeśli ktoś nazywa go "sprzedawczykiem", to poproszę o dowody i uzasadnienia - co, kiedy, komu i za co sprzedał - w przeciwnym razie osoba wyrażająca tego typu sądy staje się niczym innym jak...
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15411
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

http://www.jvlradio.com/wwwboard/messages/143.html

[ Added: 2008-07-21, 17:51 ]
za malo wiesz aby sie chwytac za patriotyzm
patriota sie zostaje po smierci
dajcie zyc grabarzom
Sousa

Post autor: Sousa »

Autoryzowała to Hanna Krall czy Edward Mazur? naprawdę udostępniła to Radio Illinois zamiast Wyborczej z którą się przyjaźni? No jakoś trudno mi uwierzyć, aby akurat Radio Illinois uznała za jedynie-wiarygodne. A "Polityka" jakoś zaprzeczała? Wiarygodność jvlradio.com contra "Polityka"? To tak jakby ktoś podał "osz ty kurwa erekcjato" do sądu za bezczeszczenie zwłok.

Super-wiarygodne źródła z Radio Polish Illinois? Nie widzę, aby ktoś podpisał się pod tym materiałem z imienia i nazwiska. Sama Hanna Krall udostępniła to amerykańskiej publiczności i podpisała własnym nazwiskiem, bo jej koledzy ocaleli z Holocaustu opłacili jej wakacje na Bahama? Noż kurwa spisek na cały glob! A dlaczego jakoś nie było słychać o tym w Polsce? Cenzura? W 1999 roku cenzury nie było (oficjalnie, rozumiem - oficjalnie - spisek światowy i masoneria zawsze spiskują, czyli musiała być). Musiała o tym pisać Gazeta Polska conajmniej, bo nie wiem czy Nasz Dziennik wtedy funkcjonował. W sumie nawet tygodnik "Nie" gdyby trafił na taki rarytas - nie ma bata, aby sobie nie odpuścił - opublikowałby.
Kwestionuję zapis tej rozmowy z tego jedynie względu, że ktoś inny go nie kwestionował (albo nie wiem, że nie kwestionował). Jeśli nie kwestionował - to jest rozmowa albo szokująca - to znaczy taka, że należałoby ją udostępnić społeczeństwu w zakresie jak najbardziej szerokim (a nie tekstu, który w oczach polityków można olać, bo jest dostępny tylko w sieci), albo jest szokująca dlatego, że jest fikcją literacką i pretendować ma do dokumentu współczsnej historii Polski, którą byle sukinkot może używać do dyskredytowania tak Hanny Krall jak i Bolesława Geremka.
I wtedy dialog ten jest (zbyt długą, zbyt długą) awersacją do historii Polski od roku 1956 tak naprawdę.

Pierwsza poprawka do konstytucji amerykańskiej daje prawo do głoszenia poglądów iż ziemia jest płaska - jeśli ktoś ma pogląd, że to kosmici wybiorą na kolejnego prezydenta USA Baracka Obamę - może go głosić i nic mu się nie stanie.

Obawiam się, fobiak, że jesteś ofiarą idei pierwszej poprawki do konstytucji USA.

Pisałeś, fobiak, że bohaterem ojczyźnianym jest się po śmierci - tu nawet można się zgodzić - pod warunkiem, że w obronie ojczyzny zginąłeś sam ale nie poświęciłęś osób ci bliskich - bo gdybyś w obronie ojczyzny poświęcił bliskich oznaczałoby, że jesteś fanatykiem.

Bycie patriotą chyba nie oznacza żeby za ojczyznę ginąć, ale raczej by być gotowym poświęcić własne życie. Dla niektórych jest nim po prostu codzienne wstawanie do pracy i brak spóźnień gdy rozpoczyna się przewalanie piachu z kupki na kupkę.
Patriotyzm ma również taki wymiar.

[ Dodano: 2008-07-21, 18:54 ]
bo Bolek prawie jak Bronek
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15411
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

Sousa pisze:Pisałeś, fobiak, że bohaterem ojczyźnianym jest się po śmierci - tu nawet można się zgodzić - pod warunkiem, że w obronie ojczyzny zginąłeś sam ale nie poświęciłęś osób ci bliskich - bo gdybyś w obronie ojczyzny poświęcił bliskich oznaczałoby, że jesteś fanatykiem.
nic o bohaterze nie pisalem, bohaterem mozna byc nawet na podworku bijac male dzieci
Sousa pisze:Bycie patriotą chyba nie oznacza żeby za ojczyznę ginąć, ale raczej by być gotowym poświęcić własne życie
a tu nie mam zamiaru sie z toba sprzeczac, patriota oddaje zycie za ojczyzne i nic wiecej, okreslenie nic nie mowi o tym, ze ma zamiar, jesli sie nie myle to on za ojczyzne nie oddal tylko zasnal

szukaj sobie sam o twoim wielkim panu, ktory sam sobie zrobil lustracje
http://www.aferyprawa.com/index2.php?p= ... ly&id=1126
nie chce mi si dalej ciagnac tego tematu na temat twojego idola
moim jest che
dajcie zyc grabarzom
Sousa

Post autor: Sousa »

na temat bohaterów:
może faktycznie, fobiak - przypisałem Tobie słowa, z którymi skądinąd się zgadzam - teraz sobie przypomniałem czyje były, ale jakoś dobitnie podpisałem je pod Twój pogląd.
Oto one w skrócie: Janusz Korwin-Mikke napisał na temat wydarzeń w kopalni Wujek, że skoro uzbrojeni (wojsko/milicja/czyli ludzie, którzy mają broń) krzyczą do uzbrojonych w śruby i kilofy przez megafon, że jeśli ktokolwiek zbliży się do określonego punktu, to dostanie kulę w łeb i jeśli ktoś mając tę świadomość - prze naprzód - to ma szansę stać się bohaterem dostając obiecaną wcześniej kulę w łeb. O ile wartości i postulaty, które reprezentuje potencjalny bohater kiedyś zwyciężą. Jeśli nie zwyciężą - będzie wichrzycielem i bandytą, który chciał popełnić zbrodnię na milicjancie.

Dla mnie Che to dureń. Nawet nie partyzant ze spalonego lasu.

Jedno mnie tylko zastanawia, fobiak - w tekstach, które przytoczyłeś jest mnóstwo nazwisk zdradzieckich. Roi się tam od konfidentów i skurwysynów wszelkiej maści (wedle tekstów przytoczonych).
Ja tylko proszę o 5... No dobra - 3 nazwiska SuperPolaków XX i XXI wieku według Ciebie. Tych, którym przeciwstawiłbyś to szambo, o którym piszą autorzy w tekstach, które przytaczasz.
Bo jeśli Geremek przez całe życie był żydowską świnią; szabrował gówno poza getto i sprzedawał z zyskiem; konfidentem; później kolaborantem komunistycznym i stara kurwą esbecką, to kto był wtedy świetlistym aniołem? Trzy nazwiska, fobiak. Proszę - trzy nazwiska.
Bo ja zaczynam wedle takiego pierdolenia zastanawiać się czy Karol Wojtyła był agentem nie tylko esbeckim, ale i masońskim, a nawet ojcem Osamy ibn Ladena, chrzestnym Ali Agcy i wcielonym Belzebubem.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15411
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

Sousa pisze:Janusz Korwin-Mikke napisał na temat wydarzeń w kopalni Wujek, że skoro uzbrojeni (wojsko/milicja/czyli ludzie, którzy mają broń) krzyczą do uzbrojonych w śruby i kilofy przez megafon, że jeśli ktokolwiek zbliży się do określonego punktu, to dostanie kulę w łeb i jeśli ktoś mając tę świadomość - prze naprzód - to ma szansę stać się bohaterem dostając obiecaną wcześniej kulę w łeb.
to co pisze mikke i na czym zarabia to jest jego sprawa. ulani z szabelkami rzucili sie na niemieckie tygrysy, z motyka na ksiezyc nie pierwszy raz, tylko do tego sie nadaja, szkoda, ze gornicy z wujka nie wzieli sobie do serca slowa glempa, kiedy to w telewizji prosil caly narod aby nie rozlewc krwi, kopalnia wujek byla najbardziej czerwona kopalnia w polsce, wiec nie da sie ukryc, ze tam nalezalo prowokowac uzbrojonych po uszy zolnierzy. rownie dobrze mogl dostac kule w leb rzolnierz za nie wykonanie rozkazu
Sousa pisze: Trzy nazwiska, fobiak. Proszę - trzy nazwiska.
nazwisk tobie nie podam bo ja ciebie historii nie bede uczyl, ale sa tacy, ktorych dzisiaj wyrzucaja z grobow

[ Added: 2008-07-21, 20:58 ]
zolnierz*
reszty nie poprawiam
dajcie zyc grabarzom
Sousa

Post autor: Sousa »

rozumiem, że na temat tych wyrzucanych z grobów, to chodzi ci o generała Sikorskiego. tak zrozumiałem - mogę się mylić. brakuje jeszcze dwóch nazwisk. dlatego, że bardzo brakuje mi twojej nauki historii, skoro na temat tej haniebnej historii współczesnej jesteś tak bardzo dookreślony. szkoda, że tak lakonicznie ją wykładasz.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15411
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

to sobie poszukaj
np we wroclawiu
dajcie zyc grabarzom
Sousa

Post autor: Sousa »

taka to dyskusja z tobą
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15411
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

masz tu jednego
a takich bylo setki
o ktorych twoj zydowski rzad sie nie upomnie tylko z polakow robi zbrodniarzy trzepoczac przed ciemnym narodem katyniem, jedwabnem lub palokoma
viewtopic.php?p=64492#64492

[ Added: 2008-07-21, 21:15 ]
pawlokoma*

[ Added: 2008-07-21, 21:22 ]
jeszcze mozna kielce dorzucic
i wiele piwnic ubeckich do ktorych sie szuka ofiar na sile
dajcie zyc grabarzom
Sousa

Post autor: Sousa »

nie rozumiem, co ma wspólnego:
1) Katyń, gdzie Sowieci zamordowali polskich oficerów i nie tylko oficerów,
2) Jedwabne, gdzie Polacy spalili Â?ydów w stodole,
3) Pawlokoma, gdzie Ukraińcy zabijali Polaków, a Polacy - Ukraińców?

piękny życiorys miał pan Rumel, a kto, według ciebie, gdyby dostał dzisiaj kulkę w łeb, miałby szansę zostać bohaterem?

jeśli mógłbyś, fobiak, gdy operujesz miejscowościami (w tym wypadku - Kielce), to rozszerz nieco kontekst, bo nie wiem czy chodzi o pogrom kielecki czy też o to, że Liroy-Scyzoryk stamtąd pochodzi.

nie dość jasno precyzujesz myśli, bo nie wiem też o co ci chodzi z ubeckimi piwnicami.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15411
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

Sousa pisze:1) Katyń, gdzie Sowieci zamordowali polskich oficerów i nie tylko oficerów,
nie wiem ile wymordowali sowieci polakow, na poczatku mowilo sie o czerech tysiacach, pozniej o szesnastu tysiacach, nie mozna mowic o modrerstwie bo rosjanie nie mordowali, oni ich nie rozstrzelali tylko zastrzelili nie mowi sie o tym, ze uratowali wszystkich pozostalych pozostalych czyli cala polske od zaglady
Sousa pisze:2) Jedwabne, gdzie Polacy spalili Â?ydów w stodole,
oni nie spalili zydow tylko polakow innego wyznania bo panstwa zydowskiego nie bylo, nie mowi sie, ze polacy nazywni zydami , po wkroczeniu sowietow do polski siedemnastego wrzesnia 1939 wylapywali oficerow wrzesniowych, ktorzy trafiali do katynia, po wojnie rowniez ci sami polacy wylapywali polakow i torturowali w piwnicach ub
Sousa pisze:3) Pawlokoma, gdzie Ukraińcy zabijali Polaków, a Polacy - Ukraińców?
i tutaj sie znowu mylisz bo to nie byli ukraincy tylko polacy o wyznaniu greckokatolickim. pawlokoma to jest korek, ktorym polski prezydent zatkal morderstwa na narodzie polskim. ukraincy z terenow sowieckich nie przyczynili sie do wymordowania pol miliona polakow. organizatorami i wykonwacami mordow byli polacy zwani rusinami, tylko im mozna przapisac mordy bo niemcy praktykowali masowa zaglade bez znecania sie z malymi wyjatkami.

nie mam zamiaru sie tu rozpisywac chce tobie tylko pokazac, ze w polsce byla wojna domowa, ktora sie pomija, kielce nie sa niczym innym jak kontynuacja tej wojny domowej, oczywiscie, ze i stalin i rzad londynski maczali w tym swoje interesy, gdyby nie rzad londynski nie mielibysmy wybitej mlodziezy warszawskiej i kilkuletniego przelewania krwi pomiedzy poakowskimi oddzialami, roznymi bandami, wojskiem, milicja i ludnoscia cywilna
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
@ psik
Posty: 236
Rejestracja: 2008-04-21, 19:56
Kontakt:

Post autor: @ psik »

fobiak pisze:nie mowi sie o tym, ze uratowali wszystkich pozostalych pozostalych czyli cala polske od zaglady
to ciekawe co mówisz?

Sowieci uratowali Polskę od zagłady? Ciekawe w jakim celu?
Anarchia to stan umysłu a nie forma rządów
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15411
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

obojetnie w jakim celu
ale hitlerowi nie udalo sie nas przepuscic przez kominy
i zajebac robotami
w tym czasie
polscy panowie mieli
tee time
dajcie zyc grabarzom
Sousa

Post autor: Sousa »

1)Katyń. Prawdę mówiąc – mam w dupie ilu zamordowali. Zastrzelili czy rozstrzelali? I dlatego nie zamordowali, że zastrzelili? Nic z tego nie rozumiem, fobiak. Nie rozumiem dialektyki, którą się posługujesz. Czyli we wrześniu 1939 roku Sowieci wkraczając na terytorium Polski ratowali nasz naród? Fantastyczni ci Sowieci. I jacy braterscy. Ciekawy przyczynek do historiozofii. Wedle tego rozumowania pakt Ribbentrop-Mołotow, był aktem łaski wobec Polaków, a Mołotow w zasadzie był aniołem, który ratował nasz kraj.

2)Jedwabne. Aha, czyli tam Polacy spalili w stodole innych Polaków. Fakt, że ci spaleni Polacy byli wyznania mojżeszowego w zasadzie nie miał znaczenia. Po prostu przypadkiem tak się stało, że do tej stodoły nie trafił nikt inny, tylko pejsaci. Wedle rachunku prawdopodobieństwa – jest to możliwe.

3)Pawłokoma. Tu znów podobna historia. Ukraińscy Polacy oraz polscy Ukraińcy się wyżynali. Czyli faktycznie znowu wychodzi na to, że Polacy Polaków rżnęli. Czyli UPA to w sumie tacy sami Polacy jak ci, którzy rżnęli polskich ukraińców w ramach Akcji Wisła.

Jakoś mi się to kupy nie trzyma, fobiak. Ale na pewno masz jeszcze kilka rewelacji z Radio Illinois. Opowiadaj. Nauka współczesnej historii Polski z Tobą to intelektualna przygoda.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15411
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

Sousa pisze: Wedle tego rozumowania pakt Ribbentrop-Mołotow, był aktem łaski wobec Polaków, a Mołotow w zasadzie był aniołem, który ratował nasz kraj.
e tam... ten pakt nie mial juz zadnego znaczenia, byl podpisany w sierpniu a niemieckie przygotowania do wojny trawaly kilka lat wczesniej. czy sowieci ratowali na poczatku wojny polakow nic mi nie wiadomo, wiadomo mi ze deportowani na syberie z tego okresu po wojnie powrocili do polski, gdyby sowiecki front sie zatrzymal przed przedwojennymi granicami polski to mozesz sobie obliczyc ile hitler by potrzebowal na wymordowanie reszty polakow
o ratowaniu kraju nie mam zamiaru dyskutowac bo i sowieci i niemcy kierowali sie swoimi korzysciami ale nie zaprzeczysz, ze uratowali reszte zydow, tych co byli na wczasach w obozach lub w delagacji na robotach, (viewtopic.php?t=3549 ) wiem, ze zaprzeczysz i powiesz, ze anglicy i amerykanie nasz uwolnili od zaglady
Sousa pisze:Jedwabne. Aha, czyli tam Polacy spalili w stodole innych Polaków.
palenie polakow w stodolach czy kosciolach bylo na porzadku dziennym i mylisz sie myslac, ze palono w kosciolach pejsatych, o pejsatych sie mowi, o polakach sie nie wspomina, niemcy przyznaja sie do wymordowania 6 milonow zydow ale nigdy nic nie mowia o rosjanach, polakach i innych narodach, tak jakby ich nie bylo, w polsce podobna sytuacja wspierana politycznie, takim jedwabne przyslania sie zbrodnie na polakach wyznania katolickiego, na szczytach ipn siedza profesorowie przyznajacy sie do pochodzenia ukrainskiego i zydowskiego
Sousa pisze: Czyli UPA to w sumie tacy sami Polacy jak ci, którzy rżnęli polskich ukraińców w ramach Akcji Wisła.
w ramach akcja wisla nikt nikogo nie mordowal, akcja miala za zadanie pozbawienie upa zaplecza, nie bylo pojecia polskich ukraincow, byli rusini i lemki, upa powstala pod koniec 42go na poczatku od 43 zaczela mordowac, dzisiaj uznana jest jako armia wyzwolencza, jej wszyscy czlonkowie pochodzili z przedwojennych terenow polski czyli mieli polskie obywatelstwo, przywodcy wyksztalcenie i kariery

nie da sie z toba dyskutowac jesli nie znasz faktow a ja nie mysle ciebie przekonywac, niech zyje bush!
dajcie zyc grabarzom
Sousa

Post autor: Sousa »

palenie polakow w stodolach czy kosciolach bylo na porzadku dziennym i mylisz sie myslac, ze palono w kosciolach pejsatych, o pejsatych sie mowi, o polakach sie nie wspomina, niemcy przyznaja sie do wymordowania 6 milonow zydow ale nigdy nic nie mowia o rosjanach, polakach i innych narodach, tak jakby ich nie bylo, w polsce podobna sytuacja wspierana politycznie, takim jedwabne przyslania sie zbrodnie na polakach wyznania katolickiego, na szczytach ipn siedza profesorowie przyznajacy sie do pochodzenia ukrainskiego i zydowskiego
Przecież nie mówimy o niemieckich zbrodniach na ludności polskiej czy jakiejkolwiek innej, tylko o zbrodni Polaków na Â?ydach. Nie rozumiem twojego toku myślenia. Argumentujesz, że w sumie, to nie ma co krzyczeć o wydarzeniach w Jedwabnem i wielu innych miejscowościach, gdzie Polacy zamordowali Â?ydów, bo Niemcy wymordowali miliony ludzi podczas wojny? Przecież to jakiś absurd.

w ramach akcja wisla nikt nikogo nie mordowal
No, a w obozie koncentracyjnym w Jaworznie Ukraińcy byli na wczasach.
W ramach "odnowy biologicznej" stosowano następujące zabiegi:
- bicie przesłuchiwanych rekami, piesciami i kopaniu po całym ciele,
- używanie do bicia niebezpiecznych narzedzi w rodzaju pałek gumowych, metalowych pretów, desek, kabli, nóg od stołków,
- porażanie prądem elektrycznym,
- polewanie zimna woda, wlewaniu jej do ust i nosa,
- wbijanie szpilek w ciało,
- długotrwałe sadzanie na nodze odwróconego stołka.
Racja - te 150 osób, które nie przeżyły pobytu w Spa-Jaworzno to w sumie pikuś. Zgadzam się, że na Wołyniu parę lat wcześniej to Ukraińcy mordowali na dużą skalę Polaków, ale nie można twierdzić, że Polacy to takie świętoszki.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15411
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

i to jest wlasnie to co jest modne w ipn
wlasnie o tym mowie, malymi zbrodniami dokonanymi przez polakow
zaslania sie wielkie zbrodnie dokonane na polakach
najgorsze jest to, ze nie obiwnia sie glownych winowajcow tych zbrodni
dajcie zyc grabarzom
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości