erekcjato wymyślnego pytania

tutaj przeprowadzane sa konkursy, publikacje konkursowe wklejamy tutaj
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

erekcjato wymyślnego pytania

Post autor: wwww »

wyobrażacie sobie kogoś?
kto wpada do kościoła

krzyczy i woła
wynocha hołota!

wygania księży
niszczy relikwie

szcza na ołtarz
podpala obrazy

pluje na wiernych
łamie, burzy zasady

jednym z nich był fryderyk
narodziny współczesnej tragedii

przełamię się z nim
wódki napiję
usta zagryzę

jesteś moim
a ja twoim

upojnym pancernikiem

kto będzie kolejnym?

żółtym, chińskim, komunistycznym
meksykańskim ludzikiem

wariat?
wariatka?

nowy germanin?
stary słowianin?

kto dziś rozpoznałby jezusa?









































































































w hamaku fobiaka
ann13

Post autor: ann13 »

na razie się rozśmieszyłam :P)
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

ann13, myśl!, myśl!, tygrysku, myśl!, bo to kurwa! ma pięć znaczeń, cztery odwrócone sensy i jest na pięć





den

[ Dodano: 2010-07-09, 21:19 ]
ps. Dodatkowo ukryłem to w bunkrze nr 13 i rozbujałem to na lewo i prawo.

[ Dodano: 2010-07-09, 23:49 ]
Fobiak, tylko nie myśl, ze się czepiam, po prostu rozmawiam, a raczej zadaje pytania. Sam napisałeś, że poezja to jest takie coś, co prócz literek zawiera w sobie coś jeszcze prócz tych literek. Jeżeli tak, to, czy awersacji nie jest tylko sztucznym zabiegiem, taką nadbudówką, jak dajmy na to teoria prawdy Tarskiego. Przecież dobrze skonstruowany wiersz samoistnie przenosi Cię poza, odkrywa, ukazuje prawdę, sens, to, o co tak naprawdę chodzi, po chuj, jakieś sztuczne zabiegi w postaci awersacji? Twierdzisz, że nie jesteś postmodern, a ja twierdzę, że jesteś tak samo sztuczny jak oni.

Ps. Wyprodukować dziś sens? O! To sztuka.
ann13

Post autor: ann13 »

no dobra, ale jak nie ma w wikipedii fobiaka, i zawężyłeś awersację do naszego, to znaczy że ją osłabiłeś, fobiak może i jest znany, ale nie wiem czy na mojej pani z warzywniaka zrobiłby wrażenie
























ubrany:P)
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

ann13, wiesz co?, fobiak może i jest znany, ale chcę by był jeszcze bardziej znany



na mojej wsi pod Czarnymlaskiem
ann13

Post autor: ann13 »

ze swojego punktu widzenia wolałabym żebyś rozwieszał erekcjato na płocie, bo pępowina i tak musi odpaść, nawet jeśli jej nie podlejecie rozcieńczonym z wodą spirytusem
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

wwww pisze:Fobiak, tylko nie myśl, ze się czepiam, po prostu rozmawiam, a raczej zadaje pytania. Sam napisałeś, że poezja to jest takie coś, co prócz literek zawiera w sobie coś jeszcze prócz tych literek. Jeżeli tak, to, czy awersacji nie jest tylko sztucznym zabiegiem, taką nadbudówką, jak dajmy na to teoria prawdy Tarskiego. Przecież dobrze skonstruowany wiersz samoistnie przenosi Cię poza, odkrywa, ukazuje prawdę, sens, to, o co tak naprawdę chodzi, po chuj, jakieś sztuczne zabiegi w postaci awersacji? Twierdzisz, że nie jesteś postmodern, a ja twierdzę, że jesteś tak samo sztuczny jak oni.

Ps. Wyprodukować dziś sens? O! To sztuka.
tu znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie

po duńsku
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

Bardzo ładna baja. Przepięknie skrojona. Podoba mi się.
stachu
Posty: 488
Rejestracja: 2006-08-14, 20:23
Kontakt:

Post autor: stachu »

ja myskle ze 2 osoby. ty no i sam zainteresowny czyli fobiak. znowu nie napisales se erekcjato w tytule.
poznaj stachu po zapachu
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości