brak czlonka!!

nowe formy, onomatopeja, piktogram, dadaizm itp.

Moderatorzy: Wojciech Graca, andreas43

quenterro
Posty: 196
Rejestracja: 2006-12-14, 00:14
Kontakt:

brak czlonka!!

Post autor: quenterro »

ludzie, chcialem wam pokazac 4 najgorsze utwory duetu brak czlonka gdzie spiewam tak jakby i pisze dlugie teksty. na gitarze damian jaroszonek. oto link:

http://soundcloud.com/brak-cz-onka
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 1288
Rejestracja: 2007-09-18, 00:26
Lokalizacja: Sheffield
Kontakt:

Post autor: Margot »

fajne :-D
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

"chlopy do roboty" te szpadelki tam mi nie pasuja, rownie dobrze moglby byc pedzelki lub guziczki, do wysypywania piasku sluza lopatki, szypy, szufle
do pozostalych tekstow nie mozna sie przypierdolic
dajcie zyc grabarzom
anty-czka
Posty: 2981
Rejestracja: 2007-02-20, 13:36
Kontakt:

Post autor: anty-czka »

Quen uważasz, że jest w tym coś nowego? Coś ciekawego? Coś odkrywczego?
Już przed wojną pełnoprawny obywatel potrafił biegać z pustą taczką i krzyczeć:
- Mam taki zapierdol, że nie mam czasu taczki załadować…

Teraz – zważając na powojenną ogładę i europejską kulturę bycia ( wszak naród świat zwiedził i światły się stał) tenże obywatel pełnoprawnie dowartościowany biega i krzyczy:
- ‘łapcie za szpadelki’ [proszę nie wmawiać mi braku skojarzeń i odniesień w tym momencie, bo mam je].
Wiesz quen – nawet idee dostosowały się do przedszkolaków.
A wulgaryzmy typu ‘ kurwy, opierdalanie’ itd. nie są w stanie przerzucić przedszkolaka nawet do trzeciej klasy szkoły podstawowej.
To już standard, żadne odkrycie. Smutne skądinąd.

P.S. quen - członków już w ogóle brak, bo albo wymarli, albo opadli.
P.S.2 masz cholernie seksowny głos…nawet gdy pieprzysz bezsensownie w tekście.

[ Dodano: 2011-02-19, 21:08 ]
Ups, błąd proszę wygumkować
:-)
quenterro
Posty: 196
Rejestracja: 2006-12-14, 00:14
Kontakt:

Post autor: quenterro »

margot - wiem ze fajne. to jest wlasnie odrzut.

fobiak, bardzo interesujaca i nie mniej zabawna uwaga. ale tekstu juz chyba nie zmienimy.. wlasciwie jest to pierwsza reklamacja tego typu i moglibysmy nagrac alternatywna wersje dla Ciebie, z szypami albo szuflami. nie ma problemu!

antyczka - nasza tworczosc na ostatnim miejscu stawia sobie wyznaczanie nowych standardow jak i odkrywczosc. jakbysmy nagrali cos odkrywczego, to pewnie bysmy byli tak zgorszeni powodzeniem tej skazanej na niepowodzenie (choc w naszym subiektywnym oduciu pieknej) idei, ze nic bysmy juz nie zagrali az po grob. ja tych interpretacji Twoich zupelnie nie rozumiem. nasza sztuka jako zapakowany produkt, a tak ja tu prezentujemy jest w istocie zupelnie bez sensu, jakbys ogladala film ale widzac tylko prostokat stanowiacy 20 procent ekranu. gramy od 10 lat i jest to wlasciwie pierwszy raz ze cos tak mniej wiecej nagralismy i opublikowalismy. bo to jest tylko odpad. tak jakbys nie ogladala samochodu a tylko dym ktory sie toczy z rury wydechowej. dla mnie sztuka jest tylko proces tworczy. jego efekt jest duzo mniej znaczacy. a moze nawet bez znaczenia. ale zawsze stanowi wspomnienie tego procesu. jako taka widokowka jest cenny. ale dzielem sztuki nie jest nigdy. oczywiscie wszystko jest subiektywne, jak chuj. polaczenie dyskursow, jak u hadota. dyskurs zycia z dyskursem tworzenia. jak diogenes w beczce. albo sokrates boso.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

no nie zmieniaj, niech tak zostanie, robole tego nie sluchaja, pomimo tego, ze ich slownictwo przewaza, a wiekszosc tutaj to polska elita, ktora nie musi wiedziec czym sie przerzuca, laduje, wyladowuje piasek i do czego sluzy szpadelek wiec wszystko jest ok. borac szpadelek jako symbol, wyszlo mi, ze znudzony mysleniem filozof marzy o ciezkiej pracy fizycznej za granica.
ten kto rozladowywal juz piasek wytlumaczy sobie szpadelek jednorazowka lub sie przypierdoli od razu tak jak ja.
dajcie zyc grabarzom
anty-czka
Posty: 2981
Rejestracja: 2007-02-20, 13:36
Kontakt:

Post autor: anty-czka »

Quen nie miałam prawa pisać tego co napisałam.

Pisałam nie ja a moja frustracja.
Ta zrodziła się pod wpływem skojarzeń.
Skojarzenia zaś budziły się podczas słuchania.

Nie miałam prawa pisać tego co napisałam.
quenterro
Posty: 196
Rejestracja: 2006-12-14, 00:14
Kontakt:

Post autor: quenterro »

na luzie antyczka:)

[ Dodano: 2011-02-21, 20:47 ]
nowe sa kawalki. fajne.
dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

Post autor: dean »

Zajebiste sa te kawalki... Najbardziej - tak muzycznie, jak i teksciarsko wzrusza mnie utwor ''Tomasz z Barlinka'', a szczegolnie fragment: ''Zwykle jeszcze przed pierwsza randka mam z nia seks'', hehe... Rewelacja! No i widze, ze wiadryzm jest wciaz zywa filozofia... Czekam na Twoj come back, quenterro...
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

dean pisze:Zwykle jeszcze przed pierwsza randka mam z nia seks'', hehe... Rewelacja!
szczerze ? zdziwila by mnie tu sytuacja odwrotna

[ Dodano: 2011-03-08, 15:25 ]
muzyki jeszcze nie przezulam. pierwsze wrazenie to to ze nazbyt offowa nawet jak na moje zamilowanie do awangardy :)
dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

Post autor: dean »

Hehe, lilka... Nie dostrzeglem pulapki, ktora tkwi w rdzeniu tego zdania... Bystrzacha...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość