LABORATORIUM

tutaj mozna dokonac poprawki lub skorzystac z pomocy innych uzytkownikow przed ostateczna publikacja w odpowiednim miejscu

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

LABORATORIUM

Post autor: lila »

Drodzy autorzy,
tylko w tym właśnie dziale pozostawiona jest możliwość edycji wklejonych tekstów, tematów i postów, poprawiania błedów ortograficznych i nie tylko.. jeśli nie jesteście pewni ostatecznej formy to wklejajcie tu najpierw niech sobie zimują, dojrzewają aż nabiorą kolorów.
Zaoszczędzi to troche roboty moderatorom ( czyli wnoszenia przez nich poprawek na prośby użytkowników).
Potem się przeniesie na 100% tam gdzie trzeba.
pozdrawiam
ps.nadal jeszcze mam nadzieje że przywilej wszechedycji zostanie przywrócony...
Awatar użytkownika
pokusa
Posty: 447
Rejestracja: 2006-12-23, 15:09
Lokalizacja: się tutaj wzięłam?
Kontakt:

Re: LABOLATORIUM

Post autor: pokusa »

lila pisze:Drodzy autorzy,
(...)
ps.nadal jeszcze mam nadzieje że przywilej wszechedycji zostanie przywrócony...
No właśnie - dlaczego zwykli użytkownicy nie mają możliwości edytowania postów? Czyżby jej kiedyś nadużyli?
Jeśli tak, to podoba mi się pomysł możliwości edycji chociaż przez kilkadziesiąt minut po dodaniu posta, żeby poprawić przynajmniej jakieś ewentualne literówki itp.
_______________










i wish i were special.
Awatar użytkownika
co mnie to obchodzi
Posty: 229
Rejestracja: 2006-08-10, 10:54
Kontakt:

Post autor: co mnie to obchodzi »

Szanowne Panie
Edycja nie zostanie przywrocona, powodem tej decyzji bylo zachowanie Pana Kubka i Pana Marcina Rajskiego. Nikt tych Panow nie zmuszal do publikowania tutaj, ale nie o to chodzi. Obaj Panowie publikujac oczekiwali komentarzy, ktorymi ich inni uzytkownicy obdarowywali a pozniej wykasowali sobie jakby nigdy nic wiersze.
Chce zaznaczycz, ze czesto komentarze sa cenniejsze od utworow, ktore sa tutaj umieszczane, w nich jest duzo fachowej pracy komentujacych.

W laboratorium jest mozliwosc edytowania, kto chce edytowac, kto sie nie czuje na silach, chce skorzystac z pomocy bardziej doswiadczonych, kto chce poprawiac bledy moze to tam zrobic. Inni moga publikowac od razu w odpowiednim dziale. Kto sie za pozno zorientowal i umiescil w zlym dziale, moze poprosic moderatorow o przeniesienie.
ann13

Post autor: ann13 »

nie tu wkleiłam
z rozpedu
dzika :mrgreen:
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 1288
Rejestracja: 2007-09-18, 00:26
Lokalizacja: Sheffield
Kontakt:

Post autor: Margot »

Szanowna Pani Halino z Berlina,
uprzejmie proszę o wyjaśnienie, dlaczego przeniosła Pani do tego działu tematy użytkowników zawierające teksty innych autorów niż użytkownicy tego forum. Mój temat "da da ..." zawiera teksty dadaistów pisane w okolicach I wojny światowej, poza tym oni już nie żyją ... Czego Pani oczekuje? Jakiego rodzaju poprawek, czy edytowania? Nie potrafię zrozumieć Pani intencji. Z poważaniem.
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

Margot pisze:Szanowna Pani Halino z Berlina,
uprzejmie proszę o wyjaśnienie, dlaczego przeniosła Pani do tego działu tematy użytkowników zawierające teksty innych autorów niż użytkownicy tego forum. Mój temat "da da ..." zawiera teksty dadaistów pisane w okolicach I wojny światowej, poza tym oni już nie żyją ... Czego Pani oczekuje? Jakiego rodzaju poprawek, czy edytowania? Nie potrafię zrozumieć Pani intencji. Z poważaniem.
odpowiem za Haline bo już odpowiedziala mi na priv, w temacie ma być tylko imie i nazwisko autora, tytuł utworu przed tekstem
Do wszystkich ktorych teksty innych autorow zostaly przeniesione do labolatorium - jak juz poprawice wg w/w schematu dajcie mi znac na priv, zebym przeniosla.
ann13

Post autor: ann13 »

rozumiem, że z tych co wyleciały z kantoru głownie trzeba komentarze pousuwac, mam tam swoich parę, ale sama tego nie poprawię
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

ja pousuwam komentarze juz,
chodzi tylko o wpisanie w tytule tematu samego autora i napisanie tytułu przed tekstem, no i wyslanie mi linka do tego tematu bo trudno mi znalezc wszystko w labie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości