erekcjato rap

tutaj mozna dokonac poprawki lub skorzystac z pomocy innych uzytkownikow przed ostateczna publikacja w odpowiednim miejscu

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

Awatar użytkownika
Boob
Posty: 1810
Rejestracja: 2008-04-24, 11:17
Lokalizacja: opolszczyzna
Has thanked: 5 times
Been thanked: 15 times
Kontakt:

erekcjato rap

Post autor: Boob »

joł
szczęścia nie mam opuściło mnie
okaleczone przez cierń korony

wirusa chyba z Chin
jak mam teraz kurwa żyć?
osty kurz spod stóp
wyborców plus 

penetruje nozdrza

i grymas boleśnie wykrzywia 

codziennością już 
obitą twarz
synaps, rzygam kiedy
szczują ideologią LGBT
krzyczą
w OPS(ie) odnajdę chęć
by żyć już bez mąk

kolejny dają dzień
bo frajerów cały pik
hajs bez szmeru
w kieszeń wpycha mi
nie pytaj jak masz 

walczyć z
ostrym cieniem
mgły 

musisz to wiedzieć
sam
nie bądź idiotą
masz otwarte drzwi.






















































































































































































































pierdolić awersację
a tergo.
Awatar użytkownika
nanie
Posty: 768
Rejestracja: 2015-04-19, 21:28
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

Post autor: nanie »

trochę by nie pasowało kompozycyjnie do ostatniego wersu, ale mogłaby być na końcu:

komuno wróć
:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Boob
Posty: 1810
Rejestracja: 2008-04-24, 11:17
Lokalizacja: opolszczyzna
Has thanked: 5 times
Been thanked: 15 times
Kontakt:

Post autor: Boob »

nanie. dzięki. właśnie ostatni wers sprawia tak mi się wydaje , że w obecnej rzeczywistości wybór jest ograniczony ale zawsze jest trzecia furtka a może ścieżką. Dla mnie słowo: awersach jest pojęciem uniwersalnym ponieważ jako autorzy i komentujący doświadczamy, ze znaczenie tego pojęcia jest nieskończona... stąd moja awersacja daje możliwość własnej interpretacji czytelnika. dlatego twoja wersja jest w punkt KOMUNO WRÓĆ, moja intencja może mieć znaczenie PIERDOLIĆ KONWENANSE, być może czytelnik powinien założyć sytuacje , że rzeczywistość będzie wymagała od niego wpisania się do PIS(u)by mieć pracę, zasiłek etc. etc.Przypomnę, że w niedalekiej przeszłości uznaliśmy jako I miejsce era w którym nasz kolega Peel wykorzystał awersację w podobny sposób uznając ,że awersach oznacza najlepszy , niepowtarzalny moment dnia tzn. (pokaż mi awersację dnia. obciągnij mi.
Byliśmy prawie zgodni co do wyboru tego erekcjato jako najlepszego. Żartując zgodnie z Twoją sugestią wyluzowałem i wyciągam wnioski.... pozdrawiam

[ Dodano: 2020-07-04, 17:11 ]
sorki: awersacja*
a tergo.
Awatar użytkownika
nanie
Posty: 768
Rejestracja: 2015-04-19, 21:28
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

Post autor: nanie »

no ale mi się wydaje boob, że w erekcjato (w awersacji) właśnie chodzi o to, aby nie zostawiać czytelnikowi żadnej furtki i aby z tego nieograniczonego pojęcia, zrobić jeden celny strzał i przywalić komuś w łeb :P w życiu jest tak samo, wybierasz się do kosmetyczki, myślisz, co by tu zrobić na obiad i kiedy już dojdziesz do surówki, to cię tramwaj przejedzie :P


to jest to o obciąganiu?
aż poszukałam :P

http://erekcjato.eu/forum/viewtopic.php ... bci%B1gnij

no i właśnie, gdzie jest remik
ann13, też jakoś tak, przepadła ;)

i bardzo się cieszę, że tu jesteś :)

[ Dodano: 2020-07-04, 17:53 ]
boszsz, 2012 rok, brzmi jak przed naszą erą i że powinniśmy już być częścią wykopaliska
archeologicznego;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Boob
Posty: 1810
Rejestracja: 2008-04-24, 11:17
Lokalizacja: opolszczyzna
Has thanked: 5 times
Been thanked: 15 times
Kontakt:

Post autor: Boob »

Janie. tak właśnie ten utwór autor; remik. Ten utwór gdyby się uprzeć można byłoby uznać, że to 100% aere. Co nas właściwie w nim zachwyciło ja Ci powiem poczucie humoru autora. kluczem jest tu słowo awersacja. dlatego napisałem , że awersacja jako znacznie jest nieskończone. moim tekście można byłoby zastosować również dobrze: wróć PoPis. tak masz rację ta retrospekcja jest zaskakująca czasowo. co cóż ja kochałem się w ann13...pozdarawiam
ps. moje erekcjato jest trochę pokrętne

[ Dodano: 2020-07-04, 18:06 ]
sorki; nanie*
komp wyciąga mi ze z pamięci słownika jakieś dziwne słowa
a tergo.
Awatar użytkownika
nanie
Posty: 768
Rejestracja: 2015-04-19, 21:28
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

Post autor: nanie »

Boob pisze: co cóż ja kochałem się w ann13...
no i to jest dopiero awersacja!
na użytek mój własny, osobisty :)
Obrazek
Wojciech Graca
Posty: 3472
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

Cześć Boobie. Jak się miewasz? Czytam i widzę, że się rozkręcasz. Nieużywany organ zanika ponoć...
Awatar użytkownika
Boob
Posty: 1810
Rejestracja: 2008-04-24, 11:17
Lokalizacja: opolszczyzna
Has thanked: 5 times
Been thanked: 15 times
Kontakt:

Post autor: Boob »

Wojciech!
Dzięki za odwiedziny Twoim ulubionym stylu wchodzę jednorazowo robię rozpierduchę w stylu WEjście smoka wv. erekcjato.
Z erekacjato jest jak z rosyjską ruletką (napisałem kiedyś takie era) albo igła odpala w głucho i wciąż udajesz żyjesz albo 10 tka i mózg jest na ścianie. Czytelnik jest wymagający i liczy się wszystko jego biorytmy w ciągu dnia i poczucie humoru. Odpowiadając na pytanie dziękuje wyniki krwi i moczu w normie , kocham pracę do nadal ( wciąż ją mam). Obecnie mam urlop siedzę na tarasie i piszę Bóg wie co. Pozdrawiam bardzo wzajemnie. Mam nadzieję , że u Ciebie jest wszystko wpożo i spijasz wszystko co życie daje kazdego dnia. Pozdrawiam serdecznie
a tergo.
Awatar użytkownika
Boob
Posty: 1810
Rejestracja: 2008-04-24, 11:17
Lokalizacja: opolszczyzna
Has thanked: 5 times
Been thanked: 15 times
Kontakt:

erekcjato rap

Post autor: Boob »

Uwolnić Booba z chlewika! awersacja była przemyślaną prowokacją. ps. za co to ten chlewik. konkurs miał swoje emocje . inne teksty również powinny być przywrócone na stronę np. do siewnika.
a tergo.
Wojciech Graca
Posty: 3472
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

erekcjato rap

Post autor: Wojciech Graca »

Boob pisze: 2020-07-10, 13:09 Wojciech!
Dzięki za odwiedziny Twoim ulubionym stylu wchodzę jednorazowo robię rozpierduchę w stylu WEjście smoka wv. erekcjato.
Z erekacjato jest jak z rosyjską ruletką (napisałem kiedyś takie era) albo igła odpala w głucho i wciąż udajesz żyjesz albo 10 tka i mózg jest na ścianie. Czytelnik jest wymagający i liczy się wszystko jego biorytmy w ciągu dnia i poczucie humoru. Odpowiadając na pytanie dziękuje wyniki krwi i moczu w normie , kocham pracę do nadal ( wciąż ją mam). Obecnie mam urlop siedzę na tarasie i piszę Bóg wie co. Pozdrawiam bardzo wzajemnie. Mam nadzieję , że u Ciebie jest wszystko wpożo i spijasz wszystko co życie daje kazdego dnia. Pozdrawiam serdecznie
Wiesławie!

Przyznam, że zgadzam się z Twoją argumentacją.
Jak się miewam? Nigdy nie miewałem się dobrze non stop, ponieważ jestem elementem, który sporo musi, a ja z kolei to bym tylko chciał. Ale zaznczyć też chcę, że miewam też dobre momenty, kiedy robię to, co ja chcę.
Awatar użytkownika
Boob
Posty: 1810
Rejestracja: 2008-04-24, 11:17
Lokalizacja: opolszczyzna
Has thanked: 5 times
Been thanked: 15 times
Kontakt:

erekcjato rap

Post autor: Boob »

Wojciech!
dzięki.pozdrawiam
a tergo.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

erekcjato rap

Post autor: fobiak »

Why in english forum`?
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
Boob
Posty: 1810
Rejestracja: 2008-04-24, 11:17
Lokalizacja: opolszczyzna
Has thanked: 5 times
Been thanked: 15 times
Kontakt:

erekcjato rap

Post autor: Boob »

sorry mój błąd.poprosiłem już o pomoc.
a tergo.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości