Do wszystkich aktywnych uczestników, którzy będą brali udział w konkursie erekcjato

tutaj mozna dokonac poprawki lub skorzystac z pomocy innych uzytkownikow przed ostateczna publikacja w odpowiednim miejscu

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

Wojciech Graca
Posty: 3472
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Do wszystkich aktywnych uczestników, którzy będą brali udział w konkursie erekcjato

Post autor: Wojciech Graca »

Mam nadzieję Szanowny Fobiaku, że mogę tak, jak zamierzam, ponieważ tak chcę i mam nadzieję, że to zrozumiesz i zaakceptujesz tego dziada na psim ogonie.
Z racji tej, że mamy w przyszłym roku XIX odsłonę, a za dwa lata XX, tego niebywałego spektaklu, niepowtarzalnego w skali świata, Konursu Erekcjato, ogłaszam, że triumfator tegorocznego, XVIII konkursu otrzyma ode mnie dodatkowo 1000 pln. Pragnę również zauważyć, że w przyszłym roku z okazji rzeczonej dziewiętnastej, a za dwa lata dwudziestej rundy zmagań, uhonorowanie wzrośnie adekwatnie do kwoty 1500 pln oraz do kwoty 2000 pln.
Zaznaczam, że laureat z pierwszego miejsca nie może być członkiem jury tych cudownych konkursów jak i znajomą/mym Gacka.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Do wszystkich aktywnych uczestników, którzy będą brali udział w konkursie erekcjato

Post autor: fobiak »

siema wojciechu
podoba mi sie twoje zaangazowanie w konkursie. nie mam pojecia jak to technicznie rozszezyc, czy dopracowac aby nie zmieniac regulaminu konkursu. mozna by to dokleic do ogloszenia konkursowego i zaznaczyc, ze twoja nagroda jest dla uczestnikow z wylaczeniem czlonkow jury. czesto bywalo, ze zwyciezcy nie byli w jury. pomysl jak to zorganizowac aby nie zmieniac regulaminu.

pozdrowko
dajcie zyc grabarzom
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości