Marcin...

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Marcin...

Post autor: wre... »

'ta bajka bardzo mi sie podoba proponuje załozyć dział , w którym będą tylko dzieła , które nawiązują (rozmawiają ) z innym dziełami wklejonymi na erekcjato.com'
mysle Marcin, ze mozna wklejac w bajkach lub prozie...
jezeli ten pomysl 'wypali' i inni go 'podchwyca' i nie beda mieli 'nic na przeciw', zeby ich wiersze wykorzystywac, to Halinka pewnie stworzy taki dzial, bo ona jest najczesciej jak zlota rykbka (poza drobnymi wyjatkami:P)...

[ Dodano: 2006-11-27, 23:41 ]
cieniu dzialow jak na moje oko nie jest za duzo...a ty jaki bys zlikwidowala?:P...(gdybys miala taka mozliwosc:)...
pełne szkło

Post autor: pełne szkło »

Hmmm.... ja przepraszam, ale tych działów faktycznie już jak 'mrówków' :| Nie będę szczególnie ostro stawać okoniem jeśli zaczniecie wnioskować o kolejny, nie sądzę jednak żeby taki rozrost forum rzeczywiście był potrzebny :|

pozdr.

p.s. W tym wypadku zresztą (moim zdaniem) doskonale swoją rolę spełnił dopisek nieświatka, która była uprzejma wkleić nawet pod bajką całość utworu aut. cieniu. W ten sposób zachowany został porządek (bo bajkę opublikowano w bajkach), a czytacz, bez szperania po wierszach, miał możność zapoznania się ze słowami, do których 'piła' bajka :P
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

mi to bez różnicy
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

rany jacy wszyscy zgodliwi;P...cisza, az dudni tutaj;P...

to ja powiem, ze ja lubie te 'mrowki':P...mozna zawsze oko zawiesic na innej...zreszta jako dziecko lubilam wgapiac sie w mrowiska, moze dlatego;P...
zawsze mnie dziwilo, jak taka mala mrowka jest w stanie przeniesc jajeczko prawie jej wielkosci, albo jak one sie dogaduja i zgodnie dzwigaja jakis wiekszy 'bagaz' do mrowiska...i ze im sie nozki;P nie pomyla...
i ze w razie zniszczenia mrowiska, zaraz biora sie za odbudowe, bez 'lapania dola'...(i jeszcze z 10 'iżetów'...:P)...
:)

santa rzuc okiem na erekcjato cieniu w Laboratorium:)...
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15414
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

o czym gadacie?
dajcie zyc grabarzom
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

heh fobiak wlasciwie wyglosilam monolog o mrowkach:P...

ale przy okazji zapytam, moze ty wiesz, dlaczego nie zawsze mam mozliwosc wcisnac 'pomogl'...
czy ten napis nie zawsze sie pojawia? heh znalazlabym jeszcze inne pytania, ale poprzestane na tym (narazie:P)...
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15414
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

wredna a skad ja moge to wiedziec, zapytaj sie tej madrej
dajcie zyc grabarzom
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

heh fobiak obrazilam sie na Halinke, wiec nie bede pytac o takie drobiazgi...wole juz nie wiedziec, albo zapytam olge (jakos mam wrazenie, ze ona mi odpowie, na 'techniczne' pytania zwiazane z portalem:)...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości