Na sankach w pizdu czyli koncert w Aninie

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

Na sankach w pizdu czyli koncert w Aninie

Post autor: remik »

od czasu do czasu Wielkiego przychodzi mi tu ta ochota zagrać na dudach bo budzę się i buczę rozmarzony i zapinam jak różowa spinka albo jeszcze gorzej
bo ciebie nie ma
Wiem, że nie ma cię w biurze bo sprzątasz odpoczywając w chmurze wśród straganów między Babią Góra a Babimi Dołami z pierścionkami za miliard dolarów a baranią skórą ciętą tuż obok jąder dlatego zagram ci na dudach tylko du du du
Ktoś taka jak ty nie może agenta za którego się podał 007 wziąć za rękę między palce za dużo o trzy wcisnąwszy jak jaszczurka bo to nie ten numer? Dlatego podoba mi się dźwięk dud choć nie moich
Nie wierzę ci że biegasz między płatkami śniegu bez kątomierza! I wybacz, że dzwoniłem do zakładu energetycznego by usłyszeć, że doładowujesz się gdzie indziej a przy okazji nie nazywasz się durnacel i będziesz znów w poniedziałek oklepana ale jeszcze proszę
Omal Szeryf Pisarek
ann13

Post autor: ann13 »

mi to twoje pisanie robi dobrze, bo umiesz złapać kotleta jak wibruje, a potem zjeść go trzymając palcami, ale tak, że ciągle jest cały

[ Dodano: 2010-02-07, 21:23 ]
ej, a czemu to jest w pitoleniu?
chciałeś podyskutować o wyższości kołnierza kożucha z cielaka spod gubałówki za 1800, nad babskim pierścionkiem, który zrzucili z góry za miliard dolarów



































przekupni aniołowie?;)
remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

Post autor: remik »

tak od razu zobaczyłem mielone - moje sztandarowe danie powiewające na wietrze historii zabawek do jedzenia
po spożyciu bez spożycia ale za towarzystwo dziekuję miło
w pitoleniu bo to miało być w ciągu dalszym korespondencji zakręconej już całkiem mocno ale tak się speszyłem by to wkleić przed poniedziałkiem że przy okazji wyszedł test na znajdywalność

i wyszedł dodatnio - czyli masz plusa na właściwym biegunie a elektrony biegną truchtem pod górę królowej
tak tak i chcę dyskutować nawet jako płaskownik żebarczo zastanawiając się od piątku (gdy pisnąłem układankę w ten kąt sieci) nad tym miliardem czy nie zakonkretny ? a ty łapiesz w locie już bez ABS a na pewno bez ABW (taka odmiana kwitnąca pomiędzy)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości