Pani Halinozberlina...

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Pani Halinozberlina...

Post autor: wre... »

wiem, ze pani nie ma czasu, ale ja akurat mam;P...wiec moze sie zdarzyc, ze ten post bedzie dlugi;P...(wtedy wystarczy zerknac na zakonczenie:)...
kiedy tutaj pierwszy raz przyszlam, bylam oburzona widzac swoj nik przy moderowaniu ( nie lubie jak ktos bez pytania rozporzadza moja osoba:P), 'zaszczyty' stawiam na drugim miejscu, wiec dopiero pozniej jestem w stanie je docenic:))...
sadzac jednak, ze to portal kawy (a mam sentyment do nikow, ktore znam ho ho i jeszcze troche:), uznalam, ze ostatecznie moge powisiec sobie troche przy nim, jezeli ma byc mu razniej na poczatku...(ma Pani szczescie Pani Halinko, ze nie bylam zorientowana , ze to Pani jest administratorem, bo heh by pani uslyszala;P, co o Pani mysle...)
no i zawislam, ale ile mozna bezczynnie wisiec;P, wiec sie powoli zaczelam wciagac (nie mylic z chudnieciem;P)...
kiedy odszedl kawa, byl to najwyzszy czas, zeby zrzec sie funkcji, do ktorej pelnienia nie czulam pociagu:P, ale, ze to byl 'trudny' okres pokonkursowy, postanowilam nie robic wiekszego 'zamieszania' niz to jakie bylo wowczas:P...
funkcja moderatora to nie dla mnie, wiedzialam o tym wlasciwie od pierwszego dnia, ale, ze nie potrafilam od razu powiedziec stanowcze 'nie', pozniej ciagle nie umialam znalezc odpowiedniego momentu...
ten dzisiejszy na cale szczescie uwazam za niezly moment:)...atmosfera moim zdaniem jest niczego sobie:), nie widze nikogo z glebsza depresja;P, przynajmniej w moich oczach tak to wyglada, chociaz moglam cos przegapic, bo zajelam sie glownie swoja osoba i tym jak mam przekazac, zeby nikogo nie urazic, ze 'dusze sie' funkcja moderatora...
nie chce mi sie tych dusznosci:P wyjasniac, ale z reka na sercu oswiadczam:), ze to z niczyjego powodu, poprostu mi ta rola nie odpowiada, chociaz dziekuje za zaufanie i wyroznienie...
heh jednak zakoncze juz...
Pani Halinko informuje Pania, ze w dniu dzisiejszym, zrzekam sie funkcji moderatora i juz palcem nie kiwne (nawet w bucie:P), zeby cos przeniesc albo zaakceptowac...
w zwiazku z tym, bardzo prosze zablokowac mi mozliwosc moderowania i koniecznie!!!, usunac moj nik, przy moderatorach...
to nie jest chwilowy kaprys, ani zadne fochy, ani chorpor;P...to jest moja swiadoma decyzja :-P ...( chce, zeby mi znowu odrosly skrzydla u ramion:)...zebym Was mogla z pasja krytykowac:)
ann13

Post autor: ann13 »

wre.. wypinaj pupę, dam Ci klapsa, no :)

to kto będzie,lepszym, jesli nie TY
ojj tam, zresztą, rozumiem :))))), jakoś tak wyjatkowo, i bardzo dokładnie :mrgreen:
Awatar użytkownika
co mnie to obchodzi
Posty: 229
Rejestracja: 2006-08-10, 10:54
Kontakt:

Post autor: co mnie to obchodzi »

Pani wre... na poczatku nie moglam skrzystac z sondy bo jej nie bylo, skorzystalam z rekomendacji ale dzisiaj juz mozna, zrobimy sonde, niech sie uzytkownicy sami wypowiedza, zgodnie z zasadami demokracji (naduzywam tego slowa).
To miedzy innymi Pani zasluga, ze ten portal jest taki jaki jest, osobiscie jestem za tym aby Pani w dalszym ciagu wypelniala swoja funkcje moderatora, ale nie bede sie sprzeciwiala jesli uzytkownicy przychyla sie do Pani prosby. Ja nie potrafie moderowac i nie widze siebie w tej roli, prosze sobie to jeszcze przemyslec.
dean

Post autor: dean »

to ja króciutko, wre... proszę Cię...
nie wal ściemy, topsze?

no, ale jeśli masz z pasją krytykować i faktycznie Cię uwiera ten kaftanik...
to wal ściemę! :-D

Pani Halinozberlina (nie miałem okazji się przedstawić Pani jeszcze - dean jestem)... Co oznacza jednoznacznie, że wre... na swym stanowisku pozostanie :->
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15414
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

wredna jak ty odchodzisz to ja tez odchodze, daj cynk na jaki portal
dajcie zyc grabarzom
ann13

Post autor: ann13 »

prosze mi puścić świecę dymną razem z anną
porobie za ogon :)

[ Dodano: 2006-11-14, 08:52 ]
i będę wam kryła tyły :mrgreen:
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

Pani Halino, widocznie zesmy sie nie zrozumialy...ta sondą to tylko mnie pani rozdraznila...santa mam prosbe, nie akceptuj glosow w sondzie niech zostana niewidoczne...a Pani bardzo prosze, niech ja usunie jak najszybciej, jezeli Pani chce, zebym nadal tutaj bywala...
tu nie chodzi o to czy czuje sie akceptowana czy nie...ja nie prosze, zeby Pani zwolila mnie z funkcji moderatora...ja Pania informuje ,ze od dnia dzisiejszego jej nie pelnie...i to jest nieodwracalna decyzja...
jezeli Pani w jakims stopniu zalezy, zebym nadal tutaj bywala (bo taki mialam zamiar) to po pierwsze prosze wywalic tę sonde (heh santa a wiesz ze wpisalam pierwsze 'ta', ale zobaczylam twoje oczy:) i sie poprawilam), a po drugie wymazac moj nik przy moderowaniu...
sadze, ze gdyby kawa tam nie wisial, latwiej byloby mu tutaj bywac od czasu do czasu...dlatego tez, ze nadal chce tutaj przychodzic i tworzyc klimat tego portalu, chce, zeby moj nik byl wymazany...(bo to stwarza dwuznaczna sytuacje, niby sie nim nie jest, a niby jest), a ja lubie jasne...
heh wydawalo mi sie, ze wszystko rzeczowo i jasno napisalam w pierwszym poscie...dlatego nie mam zamiaru na ten temat wiecej dyskutowac...
tylko dzieki temu , ze pojawila sie santa tak dlugo wytrwalam, dlatego uwazam, ze nalezy jak najszybciej wpisac drugiego moderatora i nie roztrzasac tego tematu i robic jakis zbednych 'debat'...
moge nawet zaproponowac dwie osoby...lila lub dean...
to wszystko...
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

nigdzie na razie nie zamierzam odchodzic fobiak...no bo gdzie ja bym miala sznse naczytac sie tyle o lokciowo kolankowej:), o fobiaczyzmie:) i gdzie komus by sie chcialo wyjasniac mi jak sie poprawnie pisze:)...
heh chce tutaj zostac:)), chyba , ze Halinka nie da mi tej szansy...
:)
lubie tutaj bywac, pomimo tej beznadziejnej chronologii :-P
no prosze, juz czuje , ze od wczoraj odroslo mi z 3cm skrzydelek, to tylko potwierdza fakt, ze podjelam sluszna decyzje...
hurra bede latac znowu :-P ...
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

moge nawet zaproponowac dwie osoby...lila lub dean...
to wszystko...
no prosze, juz czuje , ze od wczoraj odroslo mi z 3cm skrzydelek, to tylko potwierdza fakt, ze podjelam sluszna decyzje...
hurra bede latac znowu ...
moje skrzydełka jeszcze nie zdążyły się wykształcić i bardzo bym nie chciała aby doszło do jakiś deformacji, czy też zahamowania .. :-P

ale za propozycję dziękuję :roll:
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

lila, kazdemu inaczej rosna skrzydla, zeby sie o tym dowiedziec jak, nalezy pierwsze sprobowac:)...zeby pozniej miec pewnosc...
ja sprobowalam, wiec moge sie teraz madrzyc, ze wiem...ty na razie nie mozesz :-P ...mozesz tylko gdybac:)...
:)
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15414
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

musze rozluznic ta atmosfere:
a hahahhahaha ha

[ Added: 2006-11-14, 14:44 ]
co nie dziala?
dajcie zyc grabarzom
dean

Post autor: dean »

ja sobie wypraszam jakiekolwiek moderowanie...
się nie nadaję, jestem konfliktowy, niekulturalny (proszę spojrzeć na moje przedostatnie ehhhhhh-nięcie), na poezji się nie znam, w życiu napisałem mniej niż 30 wierszy, nie potrafię utrzymać dyscypliny w szufladzie z własnymi skarpetami, a co dopiero w tak dynamicznym środowisku jak tutejsze...
głosuję na lilę! :)
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15414
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

ech... przez was wena mi spierdolila
dajcie zyc grabarzom
ann13

Post autor: ann13 »

a mi znowu poszła w piiiii;)
ale za to jak ziemia zadrżała, no!
wre :)
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15414
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

halina glupia cipo pusc wredna jak sobie tego zyczy, co to za dyktatura
dajcie zyc grabarzom
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

dean, odpadam, mama by mi stanowczo zabroniła.
jeśli chodzi o te 30 to powszechnie wiadomo że jakość z ilością nie jest tożsama, a skarpetki wkładać można jedna w drugą kulkę formując i się nie gubią już.
Awatar użytkownika
co mnie to obchodzi
Posty: 229
Rejestracja: 2006-08-10, 10:54
Kontakt:

Post autor: co mnie to obchodzi »

Pani Halino, widocznie zesmy sie nie zrozumialy...ta sondą to tylko mnie pani rozdraznila...santa mam prosbe, nie akceptuj glosow w sondzie niech zostana niewidoczne...a Pani bardzo prosze, niech ja usunie jak najszybciej, jezeli Pani chce, zebym nadal tutaj bywala...
tu nie chodzi o to czy czuje sie akceptowana czy nie...ja nie prosze, zeby Pani zwolila mnie z funkcji moderatora...ja Pania informuje ,ze od dnia dzisiejszego jej nie pelnie...i to jest nieodwracalna decyzja...
jezeli Pani w jakims stopniu zalezy, zebym nadal tutaj bywala (bo taki mialam zamiar) to po pierwsze prosze wywalic tę sonde (heh santa a wiesz ze wpisalam pierwsze 'ta', ale zobaczylam twoje oczy:) i sie poprawilam), a po drugie wymazac moj nik przy moderowaniu...

Pani wre... dopiero wrocilam z pracy i choc mam spuchniete nogi, pogrzebie sobie troche, przychylam sie do Pani prosby, spelniam rowniez pozostale zyczenia. Zmieniam Pani ten kolorek wg zyczenia, dla mnie to jest czarna magia takie zmiany, rzadko na ten pulpit administracyjny zagladam i zapominam jak tam sie operuje.

Fobiak a ty masz ostrzezenie.
dean

Post autor: dean »

huhuhu... fobiak ma ostrzeżenie :-D
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15414
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

phi...
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

e tam
zobacz wredna jak ci ładnie w tym zielonym kolorze
to kolor nadziei...:)
Anty_Fobia bleeeee
dean

Post autor: dean »

super... proponuję przenieść dyskusję do tematu, który założyłem w Sonda... bo mnie szlag trafi :evil:
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

dean i kto tu jęczy...słodziutki:)
Anty_Fobia bleeeee
dean

Post autor: dean »

nie wkurzaj mnie... bo Cię spiję i wykorzystam niecnie gdy przyjedziesz aby uczcić swój wybór na moderatora :-P
olga

Post autor: olga »

8-) strasznie wam sie nudzi.
zamiast pitolic, wezcie sie za pisanie.
dean

Post autor: dean »

olga... Ty idź sobie lepiej policz ile nominacji dostałaś... to Ci mina zrzednie :-P
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

heh Halinka nawet nie wiesz jak ja sie ciesze, ze moge do ciebie napisac :-P (az sama sie dziwie;P)...
bylam pewna, ze jak zaczelas naciskac te guziczki (na ktorych znasz sie prawie jak ja:P) to, ze wyslalas mnie w kosmos jak swoje erekcjato kiedys...
dzieki Halinka, ze nacisnelas odpowiednie...o kolorek juz nie bede marudzila, ze strachu, ze jednak mozesz w zly klawisz puknac;P...
heh sie ciesze :-P ...
a na fobiaka nie krzycz, bo on czasem;P ma racje...(to byl wlasnie ten 'czas' :-P )...
gratuluje trafnego wyboru moderatorow :-P ...
a swoja droga Halinko ty chyba zle te swoje nogi uzytkujesz;P...az mnie moje bola, jak czytam o nich...masz je klasc na drugi fotel, przynajmniej jak do nas piszesz...
:-P
heh mam nadzieje, ze ten post dotrze zanim mnie wywali...
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15414
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

ech baby zaczynaja sobie dupy lizac, bedzie padac chyba
wredna musze przyznac, ze z tym kolorkiem tobie do twarzy ale kto teraz bedzie mi byki poprawial
dajcie zyc grabarzom
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

fobiak, a co maja wspolnego byki z kolorkiem?...a kolorek faktycznie halince ladny wyszedl...
:-P
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15414
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

"Zielony - symbolizuje kłopoty emocjonalne, potrzebę skupienia się na sobie i tęsknotę za równowagą wewnętrzną ...... <biedny mentat .. >" i nie tylko

no jak w takim stanie bedziesz zdolna byki poprawiac
dajcie zyc grabarzom
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

slusznie fobiak, dlatego sobie zmienilam...
:-P
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości