logo II

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

no dla mnie osobiscie z .com jest ciekawiej
lenaar

Post autor: lenaar »

lila, w poscie powyzej zostaw 3, 4, 5, 6 - jako wersje kolorystyczne logo
2 oddziel gruba kreska i wpisz: obrazek dedykowany
dziekuje ;-)

fobiak, avatar, ktory miales poprzednio, zwrocil moja uwage, skojarzenia z erekcjato podrozy kosmicznej, spiralnej, kotek jakby mial turbulencje w brzuchu
tutaj wyrownalam spirale do 'e' netowego, bo nie sposob rzeczywiscie nie odwolac sie do netu, choc takich zapisow sporo, chocby off@rt, dlatego zalezalo mi na takiej formie pomiedzy 'e' a spirala (stad erekcjato calosciowo w 3, inne kolorystycznie nie musi przewazac znaczeniem na 'e' netowe)

co do .com - usune na wyrazne sugestie wiekszosci (w 3 'wisi' nie tam, gdzie trzeba)

ann, zalezy od wersji kolorystycznej, odwrotnosc jest spora roznica wg mnie
a spojrz przekrzywiajac glowe w lewo: wybaluszone galy w zakreconych okularkach..

no to sa rozne propozycje, do ew. wyboru, a wierze, ze moze ktos zaproponuje ciekawy projekt
nalezy poczekac
lola wkleila ciekawa wersje (z kwadracikami), ale to nie jest logo
(prosty ale przemyslany, zeby nie powiedziec, wysmakowany znak musi byc, jak widze logo unesco, to wiem, ze chodzi o unesco, gdziekolwiek by to nie bylo i bez literek)

pozdr.
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

ale 3 4 i 6 tam sie powtarza to ktore zostawic to pierwsze 3 4 i 6 czy to drugie? :roll:
lenaar

Post autor: lenaar »

3, 4 usun, najlepiej od konca
to, co sie powtarza
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15414
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

co tak ucichlyscie obie z tymi logo?
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

no własnie tak mnie fobiak z tym kotem do góry nogami zmylił
drugi picasso?
Anty_Fobia bleeeee
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15414
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

cieniasko przeciez to logo ja podjewnilem
to nie moje tylko lenaarki
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

obojętnie czyje
ja się najpierw nie mogłam połapać

ale skoro sie pomyliłam to przepraszam
Anty_Fobia bleeeee
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

fobiak no bo na razie nic nie moge zrobic poki nie mam internetu pod swoim komputerem na dniach miec bede
lenaar

Post autor: lenaar »

co do logo
portal powinien dookreslic zasady skladania propozycji (bo pewnie znajda sie tez inne, proponowane wersje przez zainteresowanych uzytkownikow), jak chocby termin przyjmowania projektow i zasady wyboru
(na banerze 'zaprojektuj logo' widze od wrzesnia/pazdziernika...)

sama swobodnie dopracowuje to, co wklejone w poscie (a tutaj chodzi tylko o usuniecie 1 i powtarzajacych sie obrazkow, oddzielenie 2, wyjasnilam lili jak), ostateczny projekt znaku przesle po okresleniu wyzej wymienionych info
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

myślę że nie trzeba na razie propozycji usuwać , we wrześniu wybrało by się z podanych wersje do kandydatury ozredstawione w tym temacie, sporządziło by się nowy temat z sondą i wtedy każdy by dopiero zagłosował na jego zdaniem najlepsze logo
Awatar użytkownika
co mnie to obchodzi
Posty: 229
Rejestracja: 2006-08-10, 10:54
Kontakt:

Post autor: co mnie to obchodzi »

Lila, z tym wrzesniem nastapil jakis blad u ciebie, proponuje sprawe z logo zakonczyc z koncem kwietnia.

Lenaar, inne propozycje (dostalam jeszcze dwie) calkowiecie nie odpowiadaja chrakterowi portalu wiec nie ma sensu je tu przedstawiac. Te ktore tutaj przedstawilas nadaja sie w miejsce tego ruchomego zdjecia - baner (szerokosc nalezy dopasowac). Logo (chodzi mi o to miejsce po lewej stronie na forum, nie na portalu) powinno byc mazniete kilkoma pociagnieciami "pedzla", tak aby mozna bylo go latwo odtworzyc recznie. Nie odpowiada mi calkowicie to co proponuje fobiak. Sonda do glosowania moze byc juz uruchomiona, tam jest mozliwosc glosowania na 10 projektow. moderatorzy maja mozliwosc edytowania, nowe projekty mozna dodawac. Jedynie co jest jeszcze potrzebne to uporzadkowany post z wszystkimi propozycjami.

lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

Halina to nie ja podałam propozycję września, lena stwierdziła że potrzebuje więcej czasu a może coś źle wyczytałam. W połowie kwietnia wiec trzeba bedzie zrobić temat z sondą.
lenaar

Post autor: lenaar »

lila, chodzilo mi o to, ze od wrzesnia/pazdziernika widze taka informacje: 'zaprojektuj logo' (no jakos 'od wtedy' zagladam tutaj)
do konca kwietnia to dobry termin

Te ktore tutaj przedstawilas nadaja sie w miejsce tego ruchomego zdjecia - baner (szerokosc nalezy dopasowac). Logo (chodzi mi o to miejsce po lewej stronie na forum, nie na portalu) powinno byc mazniete kilkoma pociagnieciami "pedzla", tak aby mozna bylo go latwo odtworzyc recznie./Halinazberlina

szerokosci nie dopasuje, to inny projekt wtedy, nie moj
jak 'odtworzyc recznie', nic juz nie kapuje
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

to przepraszam źle doczytałam jestem jakaś rozkojarzona
lenaar

Post autor: lenaar »

nic nie szkodzi lila, ja dla odmiany nie zrozumialam pani halinyzberlina wydaje mi sie, baner to baner, a logo to logo
moim zdaniem fajnie, jezeli na portalu bedzie ruchomy obrazek
no ale, nie znam sie za bardzo, wpisuje tutaj tylko swoja opinie
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

a ja osobiście się bardzo do tego słonecznika przyzwyczaiłam , jakby tam zamiast "zaprojektuj logo" jakiś śmieszny napis był czy coś...
Awatar użytkownika
co mnie to obchodzi
Posty: 229
Rejestracja: 2006-08-10, 10:54
Kontakt:

Post autor: co mnie to obchodzi »

Ja sie rowniez nie znam, ale czesto widze taki napis To jo Ta, albo tui czy tez mercedes (gwiazda) i wydawalo mi sie, ze tak logo wyglada.
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

hi coś wam pokażęObrazek

[ Dodano: 2007-03-28, 12:05 ]
a teraz idę do pracy
papa słoneczne

aha nie lubię już mendy o :-(
Anty_Fobia bleeeee
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

cieniu pieknie :-D
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

kurde nie umiem pomniejszać
ai troche koslawo
ale się douczę:)))
Anty_Fobia bleeeee
cebreiro

Post autor: cebreiro »

no dotarłam tu wreszcie, o tych projektach mówiliście?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości