Zasady plebiscytu na logo erekcjato_1

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

ann13

Post autor: ann13 »

przeciez nie karykaturę logo, karykaturzysci maja krzywe spojrzenie na świat , wiec moze logo też ktos by umiał stworzyc ,przeciez oni maja programy graficzne, ja nie mówię o takim co siedzi na starówce i doprawia rogi jeleniowi
cebreiro

Post autor: cebreiro »

odpadły tylko dwa adresy,
bo w jednym przytłoczyła mnie rejstracja,
a drugi to napisy...
ann13

Post autor: ann13 »

to szukać jeszcze , ile masz kawy?









w paczuszkach zapasowych :mrgreen:
cebreiro

Post autor: cebreiro »

i wkleiłam info ma międzywersami też

zrobię sobie nową...
cebreiro

Post autor: cebreiro »

i idę jeszcze tu:
www.rysuj.pl
archi

Post autor: archi »

Mam zgłosc ta strone do odpowiednich osób zajmujacych sie wyciaganiem prawnych konsekwencji za spamowanie?

Nie życze sobie aby to forum było reklamowane na moim portalu! Jeśli zobacze, że gdziekolwiek jeszcze spamujecie (n.p poprzez pisanie postów na forach, łamiąc ich regulamin porządkowy), nie ważne czy na moich stronach czy nie, zgłoszę tą sprawe w odpowiednie miejsce

Â?eby nie było żadnych wątpliwosci,ogłaszanie konkursu na forach w nieodpowiednich działach, łamiac regulamin jest równierz spamowaniem.

Thank you for reading.
dean

Post autor: dean »

:shock: chyba się zesrałem i mi cieknie po nogawce... archi... proszę Cię... nie idź z tym do wciąż urzędującego ministra Sprawiedliwości... proszę... nie rób tego... my tylko plakaty naklejaliśmy... nie wiedzieliśmy, że ktoś z Ministerstwa ÂŚrodowiska pozwie nas o wbicie pinezki w korę Dębu Bartka... wybacz nam, jakże nieświadomym w swej działalności przestępczej... ja wiem... nieznajomość prawa nie uchroni nas od kary... uznajmy jednak, że jest nią Twój gniewny post... tylko nie donoś na nas do prokuratury... tylko tego nie rób... błagam... ZAKLINAM CI?Š!
Aga

Post autor: Aga »

Biedactwa, ktoś ośmielił się was skrytykować za spamerstwo?!
Na stos z nimi ;]

A tak na poważnie, no przepraszam, ale trzeba się zastanowić troszeczkę zanim się napisze jakiegoś posta. Być może wrzucacie posty nie tam gdzie trzeba, bądź też nie respektujecie regulaminu danego forum. Nie ma co się burzyć, tylko zaakceptować konsekwencje. Post został usunięty z konkretnym wyjaśnieniem i niech na tym się to zakończy.
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

ja nie mam zamiaru się z nikim kłócic , trudno by bylo czytac wszystkie regulaminy , jesli ktos usunal tzn ze mial do tego prawo, jest w koncu swojej piaskownicy i po sprawie , informacja o usunieciu posta jest dla mnie rownoznaczna z informacja by tam juz nie wracac wiec gdzie tu spamowanie?
przepraszam za ewentualny problem.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15414
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

Aga, ile wazysz?
dajcie zyc grabarzom
dean

Post autor: dean »

Aga... skrytykować za spamerstwo?
Spam to niechciane elektroniczne wiadomości niezgodne z omawianym tematem. Najbardziej rozpowszechniony jest spam za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz w Usenecie. Zwykle (choć nie zawsze) jest wysyłany masowo. - ÂŹródło: wikipedia

omawianym tematem na forum graficznym są/mogą być projekty graficzne (myle się?)... czy projekt logo nie jest projektem graficznym?
albo - dajmy na to - wysyłam informacje na temat logo graficznego na forum poetyckie, bo podoba mi się logo tam zamieszczone i chcę poznać twórcę tego logo, który może mieć swoje artystyczne wizje... to jest spam?

masz inną definicję spamu czy chodzi Ci o coś zupełnie innego?

spam to mogę Ci zrobić... podaj maila, to wyślę Ci na początek 3000 propozycji zakupienia Xanax...
ann13

Post autor: ann13 »

archi byka sobie popraw

viewtopic.php?p=41187#41187
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości