no i stało się - do akt sprawy wgląd

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

robert kobryń

no i stało się - do akt sprawy wgląd

Post autor: robert kobryń »

choroby psychicznej nie stwierdzono, osobowość zwarta, nastrój obojętny
ann13

Post autor: ann13 »

no ale właściwe, to co ty sobie wyobrażałeś tutaj za reakcję, gratulacje, zwłaszcza z powodu tego obojętnego nastroju, czy może użalenie się nad tym kimś, że będzie musiał odpowiedzieć z paragrafu 280 kk i dostanie 3 latka w zawiasach na niepiękne oczy, bo może trzeba było to oświadczenie napisać kredą na murze przed dyskoteką, to by je chociaż pies obsikał
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

a skąd się Tobie ten rozbój wziął, to nie wiem. ten wpis, to tylko ogłoszenie sprzężenia zwrotnego w mojej internetowej kreacji. tyle lat udawałem wariata, że już mi się to znudziło
ann13

Post autor: ann13 »

nie da się udawać "tyle lat", musisz być wariatem
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

teraz na poważnie

szukam z koleżanką kobiety do trójkąta. jesteś na tak?
ann13

Post autor: ann13 »

no nie, jednak preferuję skrzypce i nawołujący tembr głosu madonny
z niebios
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

podobasz się nam
jeśli wolisz, mogę tylko patrzeć
ann13

Post autor: ann13 »

rajski, na szczęście już mam em jak miłość i bardzo pasjonujące wątki, dzisiaj ma się rozwiązać, czy mąż gośki zdradzi ją z rudą siksą, więc możesz powiedzieć koleżance, jeśli sama nie umie czytać, że nawet jakby nie miała brudnych majtek, to i tak musiałabym się z 13 razy wyrzygać, zanim bym się do niej nie dotknęła, no ja rozumim, że musisz się popisać swoim rozpasaniem seksualnym, co dla mnie jest śmieszne, ale mógłbyś używać do tego łóżka, a nie portalu z poezją
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

a gdzie tu poezja? obudź się w końcu z tego letargu. no nic, dodam tylko, że em jak miłość jest już niemodne. krajówka wróciła. i to w wielkim stylu. jak będziesz na wybrzeżu (przykładowo w wakacje), daj znaka. zabawimy się.
ann13

Post autor: ann13 »

Marcin Rajski pisze:a gdzie tu poezja?
gdzieniegdzie
ale ty jesteś zbyt zajęty swoją kreacją i czytam, że ostatnio również stręczycielstwem, to i tak cokolwiek nie zauważysz
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

kochanie moje, czemuś taka niemiła dla robaczka?
kociakicia

Post autor: kociakicia »

Masz racje ann: On jest nienormalny!
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

a więc jednak trójkącik
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości