DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Post autor: dean »

Ostatnio pojawiło się na forum sporo nowych użytkowników, którzy próbują swoich sił w trudnej sztuce erekcjato. Mamy ostatni tydzień konkursu, a ilość utworów, które nie spełniają podstawowych reguł formalnych (pomijając artystyczne) jest zatrważająca. Starzy użytkownicy reagują na to w różny sposób - od irytacji po współczucie. U mnie osobiście dominuje irytacja, ale przypomniałem sobie ile czasu zajęło mi pojęcie idei (o ile kiedykolwiek ją pojąłem) i jak bardzo pomogli mi w tym fobiak, wre..., olga, lilka, anka, cebreiro... no w zasadzie każdy, kto pochylił się nad gniotami, które płodziłem i pewnie nadal płodzę. Dlatego parę wskazówek dla nowych: 1) Uważnie i ze zrozumieniem przeczytajcie regulamin konkursu.

[ Dodano: 2011-07-24, 10:02 ]
2) W dziale Teorie, Klasyka znajduje się DEFINICJA formy oraz POMOC DLA POCZĄTKUJĄCYCH z tekstem Mogwaia o erekcjato idealnym. 3) W tym samym dziale są utwory nagradzane w konkursach z ubiegłych lat, a nie było chyba takiego przypadku, że znalazł się wśród nich tekst nie będący erekcjato. 4) Na lewym bocznym pasku Strony Głównej znajdują się skrótowce określające najczęściej popełniane błędy występujące podczas pisania. To chyba tyle. Gdy uda mi się wstrzelić z awersacją mam poczucie bliskie orgazmowi, dlatego życzę wielu przyjemnych doznań na ścieżce erekcjato :)poczucie bliskie orgazmowi, dlatego życzę wielu przyjemnych doznań na ścieżce erekcjato :)
ann13

Post autor: ann13 »

miałam ochotę to samo zrobić, tylko kto to z nowych przeczyta ;)
dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

Post autor: dean »

może wklejać to hurtem pod tekstami...

[ Dodano: 2011-07-24, 10:18 ]
... tylko ją nie dam rady, bo komórka nie obsługuje linków
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości