Konkurs Erekcjato 2012

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15410
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Konkurs Erekcjato 2012

Post autor: fobiak »

VIII miedzynarodowy konkurs erekcjato od 01.07.2012-31.07.2012 do godziny 23.00 i ani minuty dluzej.


Nagrody, odpowiadajace wartosci PLN na dzien 31.07.2012, zostana przelane na wskazane konto, po podaniu danych po zakonczeniu konkursu:

I miejsce 300 euro;
II miejsce 150 euro;
III miejsce 75 euro.

W konkursie moga brac udzial utwory nie publikowane wczesniej, ilosc utworow jest nieograniczona.

Glosowanie komisji na koniec konkursu odbedzie sie w ten sposob, ze kazdy z czlonkow komisji wpisze swoich zwyciezcow w okno wyznaczone specjalnie do tego celu w dniu 31.07.2012. Glosowac mozna w czasie od 23.00-23.01 dnia 31.07.2012. Glosy oddane przed lub po wyznaczonym czasie nie beda brane pod uwage. Okno po oddaniu glosow zostanie zamkniete.

Wszyscy zalogowani moga brac udzial w glosowaniu oddajac jeden glos przez caly okres trwania konkursu do 31.07.2012 do godziny 23.00, glosujacy nie moga glosowac na swoje utwory, pierwsze trzy utwory, ktore zwycieza w glosowaniu uczestnikow poza komisyjnym beda braly udzial w koncowym glosowaniu i beda liczone tak samo jak glosy oddane przez tylko jednego czlonka komisji, tylko jeden taki sam IP moze brac udzial w glosowaniu.
Zalogowani uzytkownicy moga glosowac na kazde erekcjato opublikowane w dziale Konkurs tylko jeden raz, glosowanie nie jest obowiazkowe.
Pod kazdym utworem na waskiej listwie jest miejsce do glosowania, tam oddajemy glosy, przyznajac punkty (w skali od 1-10) wyniki sa widoczne po oddaniu glosow przez co najmniej czterech glosujacych.

Jury glosuje w ten sposob, ze wybiera trzy najlepsze erekcjato indywidualnie przyznajac im punkty:

erekcjato najlepsze 3 punkty;
erekcjato na drugim miejscu 2 punkty;
erekcjato na trzecim miejscu 1 punkt.

Sklad jury :


lila, olga, Boob, Wojciech Graca, anty-czka, ann13, dean, elutka, Gacek, pokusa, remik, z tlumu, jaskir, caroll, andreas43, robert kobryń, Jacek Dehnel, Margot, m_r, cebreiro, stachu, wre..., sonia, Ewa Bieńczycka, Jergo, endorfina, Velur, Selim, SzaryWilk, Jakub Winiarski, Troy, fobiak

Konkurs odbedzie sie na portalu erekcjato.eu w dziale "Konkurs"
dajcie zyc grabarzom
dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

Post autor: dean »

Jacek Dehnel? A kto to jest Jacek Dehnel?

[ Dodano: 2012-05-29, 21:54 ]
Aaaaaaa... Już wiem... To teraz w jury będą zasiadali również celebryci...
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

Post autor: z tłumu »

Ja nie głosuje, bo podobnie jak rok i 2 lata temu spóźnie się o 0.01 sek i chuj. A czytałam, śledzilam, przykladalam się, ażeby ocena była sprawiedliwa i rzetelna!!!
I ♥️ gacek
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

najprawdopodobniej zagłosuję, ale zapewne i tak się nie zmieszczę w minutowym czasie, bo mam słabe łącze
co więcej 2 lata temu okno zostało otwarte kilka minut za wcześnie i zrobił się bajzel
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15410
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

z tłumu pisze:Ja nie głosuje, bo podobnie jak rok i 2 lata temu spóźnie się o 0.01 sek i chuj.
masz dwa miesiace na trening, otworz sobie w pitoleniu taka sale gimnastyczna i glosuj na probe. moj zegar na kompie tez sobie chodzi jak chce, rok temu tez mnie wyjebalo z glosowania bo sie nie zmiescilem, ale przed glosowaniem tez bede trenowal
dajcie zyc grabarzom
Wojciech Graca
Posty: 3473
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

Ja nie mogę być w jury:

http://nts24.pl/3833/zatrzymal-sie-na-slupie/img_5936

artykuł jest wyuzdany, natomiast zdjęcia rzetelne.

To się stało rano, po siódmej zaraz, montowałem całą noc literki na elewacji w szkole podstawowej, która miała mieć nadanie imienia dnia 1 czerwca, a imię owe miało brzmieć Astrid Lindgren.
Miewałem już takie sytuacje na drodze, chwile słabości organizmu, bądź też krzyki świadomości, że jest już na granicy przeciążenia, jednakże wtedy byłem hen daleko od łóża małżeńskiego, więc i logiczny strażnik przybierał inną postawę przy ocenie sytuacji, dyktując śmiałe koncepcje przywrócenia równowagi, a w tym wypadku miałem łoże małżeńskie w zasięgu trzech minut tym autem.
I to mnie zgubiło. Poleciała mi głowa i wjechałem w widoczny na fotografii słup.
Kiedyś się wysypiałem. Od paru lat zaś nie. Ale z tego co zaobserwowałem ponownie, o czym zaś zapomniałem dawno temu, bądź też czego w ogóle nigdy nie dostrzegałem w moim otoczeniu, to jest fakt, że się ludzie nie wysypiają, a jak się wysypiają, to albo już mają narzędzia, albo na narzędzia mają wyjebane.
dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

Post autor: dean »

jajebie... Graca... masakrycznie to wygląda... pewnie już słyszałeś ten tekst ładnych parę razy: Ciesz się chłopie, że żyjesz... Łeb, kręgosłup i reszta całe?
Awatar użytkownika
andreas43
Posty: 2731
Rejestracja: 2008-11-10, 21:06
Lokalizacja: Polska - Warmia
Kontakt:

Post autor: andreas43 »

Faktycznie masakrycznie, do tego blisko domu, ale pas miałeś chyba zapięty?
Ciesz się snem, a głos niech za ciebie wyśle ktoś z bliskich w zastępstwie.
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz" - Julian Tuwim
ann13

Post autor: ann13 »

no nie przesadzaj wojtuś, 23, to nie taka znowu stara godzina, co ty teraz chodzisz spać po dobranocce? tez nie należy popadać w skrajności

(mój samochód wyglądał podobnie (szkoda całkowita), jak przywaliłam w słupek, (uparłam się, żeby skręcić, jak już minęłam zakręt), tylko z całkiem innego powodu;)
Maria Staszewsk

Post autor: Maria Staszewsk »

Pomyliłam się i wysłałam na stary konkurs z 2011. Tak to jest z dzieciakami, drą mordy i człowiek nie może się skoncentrować, a jutro wiadomo - od rana urwanie głowy. Czy mogę go później przesłać na ten aktualny konkurs?

[ Dodano: 2012-06-17, 19:18 ]
Oczywiście w lipcu. ;)
ann13

Post autor: ann13 »

ale to w dziale konkurs zakłada się nowy temat, a nie dokleja do informacji o konkursie
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15410
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

no i jeszcze to:

W konkursie moga brac udzial utwory nie publikowane wczesniej, ilosc utworow jest nieograniczona.
dajcie zyc grabarzom
ann13

Post autor: ann13 »

no to na dokładkę

Konkurs Erekcjato 2012
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości