Dziękuję marce ryżu Halina...

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

Dziękuję marce ryżu Halina...

Post autor: remik »

Dziękuję marce ryżu Halina za sponsoring (co ja zrobię z tymi moniakami!? Jejku! ile to będzie falafeli w Berlinie?)
Pierwszą myślą było kupienie sobie letniej miłości na lekkiej wyprzedaży, ale się trochę spóźniłem (nie pierwszy i nie ostatni – było i jest takich tłum) bo tych fajowych modeli już nie ma w sklepie. Kupię sandały. Piłę? Podróż za uśmiech na wybrzeże do R? czy oczywiście ma takie ładne piersi jak się maluje? A może powiększę sobie pierwszy we wsi areał swobody śpiewania. Doniosę albo i nie (czy będę miał następne wcielenie i możliwość ciąży?)
Dziękuję i życzę niealfabetycznie:
Urologowi za bezcenne konsultacje per rectum w ramach enefzetu oraz patologowi za pochylenie nad niskim poziomem i dzięki temu się udało
Pogodzie, wspaniałej letniej pogodzie ducha sprzyjającej spacerom z których się nie wraca takim samym
Mamie i tacie, którym to forma erekcjato była zupełnie nieznana a mimo to udało im się spłodzić mnie ZWYCIĘzcę nie wiedząc o tym, że im się też udało (coś tu niejasno - mam słaby kontakt z rodzicami)
Satysfakcji, za to iż nie czołga się rano a lezie na czworaka a gdy się zbliży (mam nadzieję, ośmielam ją) to stanie twarzą w twarz i okaże się szlachetna przynajmniej w pobudce
Światu widowi, który bez rozumu ogarnia wszystko tak serdecznie wybiórczo (huj ci w dupę stary!) a raczej dopowiadając: za jego bezrozumną mądrość – szczerze i z wdzięcznością oraz podziwem godnym okrutnika
Obciągaczowi wielkiemu, że czynność pozostawił w awersacji co robi mi dobrze
Małemu pajęczakowi, który zastawił w godzinę całą sieć (w której znalazłem się tylko ja i moja zasrana samotność – wybacz, ale to gówno takie ciężkie porwało twoją pajęczynę ja się trzymałem futryny!) dołączył on maleńki do codziennych drobin umykających mi
Gutkowi za udostępnienie łącza internetowego bez tego tamtego
i za krzesło kulawe przechylające się w prawo do przodu przez co równowagę łapię na lewo do tyłu
popsuciu, które postępuje - zapraszając je do stepowania po
wszystkiemu stworzeniu odpowiednich warunków
Monice
Świerszczom uczącym wytrwale muzyki transowej i jak grać ją zespołowo a pozostawać niewidocznym
Zakładom mięsnym Niebieszczańscy z Proszówki za parówki dające siłę
Znanej mi niejednemu lubicielce znającej się na języku i pieprzącej ciekawie tak – pamiętaj, że gdyby nie usta język byłby w galarecie
Boobowi za trzy punkty w sama porę ci oddam tylko liczę, że nie będziesz pierdolił a napiszesz erekcjato i jeszcze raz
Seksowi istnienia – bez ciebie nie byłoby erekcjato mimo, że nie jesteś jego ojcem (jak to możliwe?)
Czy powinienem dziękować też gumie? Oponom auta, które nie zawiodły w tym półroczu statystycznym.
Efektowi motyla na pewno: dzięki ci panie efekcie!
Mario wybacz braki techniczne, brud wewnętrzny niezmywalny winien bardziej niż ja no i gdybym mógł to przeczytać Wam byłoby nieco inaczej z interpunkcją na przykład a ze znaczeniem dopiero że ho ho
Szacun wielki i mały szacunek dla tych co czytają, piszą, kochają, farbują majtki, zdążają po bułki, sieją, żną, zbierają
remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

Post autor: remik »

i jeszcze chciałem dodać: Słońce jest naszym Bogiem (w przygotowaniu) albo (in spe) dlatego dziękuję mu co dzień jeśli o tym pamiętam bo tyle jest spraw: rozstanie, wakacje, Olimpiada, praca, dom, dzieci, pranie, gotowanie, wizyta u lekarza, tankowanie, ściubienie, walka z samym sobą cóż za głupota, kłopoty w Syrii, koncerty akustyczne i przyjmowanie wezwania od świadków niejakiego Jehowy ciekawe czy jest w tej broszurze coś o Tobie?
dzięki słoneczko!
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15408
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

do tej pory jestes jedynym erekcjatorem, ktory sie cieszy jak glupi
dajcie zyc grabarzom
ann13

Post autor: ann13 »

ale ty masz gadane remik, aż można poczuć ukłucie patrząc na te moce przetwórcze;P)
caroll
Posty: 388
Rejestracja: 2010-05-09, 14:51
Lokalizacja: z sąsiedztwa
Kontakt:

Post autor: caroll »

niech moc będzie z wygranymi ;)
czyli goździki na ręce pana prezesa i ogólnie 'niech żyje nam...;
to byłem ja, jarząbek ;)
remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

Post autor: remik »

to był zaciesz w palcach
wena po owsiance
deszczowe przedpołudnie
i jak będzie padało to jeszcze doleję
rumu na twoją skórę
remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

Post autor: remik »

zapraszam na warsztaty!

























tkackie
Awatar użytkownika
Boob
Posty: 1810
Rejestracja: 2008-04-24, 11:17
Lokalizacja: opolszczyzna
Has thanked: 5 times
Been thanked: 15 times
Kontakt:

Post autor: Boob »

remik!
Gratuluje. Dzięki za wzmiankę chyba sobie wydrukuje ten tekst jeśli wprowadzisz korektę , że (...) piszę erekcjato ;-) pozdrawiam
a tergo.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15408
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

ciekawe kiedy anki przysla dane bankowe
dajcie zyc grabarzom
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości