ann...

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

nuel
Posty: 788
Rejestracja: 2013-02-06, 23:35
Kontakt:

ann...

Post autor: nuel »

ja nic już nie rozumiem...
czemu ann13 to już nie jest ann13???!
czemu mi się wyświetla że usunięta?
czy mógłby mi ktoś napisać o co chodzi :shock:
nuel
dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

Post autor: dean »

albo foszek, albo zmęczenie materiału, albo czara goryczy...
Wojciech Graca
Posty: 3472
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

ann13 pisze:dinuś, jak to jest być głupim chujem?
byłam na erekcjato od 2006 roku, policz sobie na kalkulatorku chłopcze, że to nie jest bułka z masłem , którą tak łatwo można przełknąć wraz z usunięciem stąd nicka ann13, który jest dla mnie ważny ( dla ciebie to może byc badziew i trzy karki freuda, mnie to jebie), rozumiesz to słowo?, tak samo, jak to miejsce, www, erekcjato.eu, czy tylko do ciebie dociera odbijanie mizernej piłeczki (pytanie retoryczne, bo mam cię w dupie, chuju), przyzwoitość nakazuje zamknąć mordę i się nie odzywać, jak nieobecni, nie mają głosu, w ten portal włożyłam mnóstwo swoich, przede wszystkim emocji, a później czasu, który nawet z dzisiejszej perspektywy, nie wydaje mi się, mimo wszystko zmarnowany, w ten portal wsadziłam dużą część swojego serca, być może i gówno wartego na giełdzie papierów wartościowych, ale jednak tu było, przez lata, za ten portal zbierałam joby i o ten portal walczyłam, pod groźbą wezwania do sądu, bądź zwolnienia mnie z pracy, kiedy ty chuju, możesz tylko skwitować, że masz nieźle zrąbany beret, ale inni to mają jeszcze bardziej, więc nie bredź gnoju o foszkach, zmęczeniach i goryczach, bo nie masz o tym bladego pojęcia, tobie się nic nie śni, więc zajmij się chuju studiowaniem meteorologii, może ci lepiej wyjdzie prognozowanie z chmurkami, co one mają pod barankami, to takie proste zajecie i zawsze można w nie wsadzić parę drewnianych kropek (w sam raz dla głupiego chuja) , niż z moimi pobudkami
dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

Post autor: dean »

ja jebię... weź tu traf na zaburzenia hormonalne... obsrała się dziewczynka i rzuca w konwulsjach... chuj mnie obchodzą te wynurzenia... spierdalasz to spierdalaj... krzyż na drogę... znalazła se kurwa chłopca do bicia...
Awatar użytkownika
cebreiro
Posty: 275
Rejestracja: 2008-07-12, 13:24
Kontakt:

Post autor: cebreiro »

dupa
nie ma anki, nie ma erekcjato.
szara eminencja
Awatar użytkownika
andreas43
Posty: 2731
Rejestracja: 2008-11-10, 21:06
Lokalizacja: Polska - Warmia
Kontakt:

Post autor: andreas43 »

erekcjato
elita poetica

też kryzys dotyka i toczą się słowa,
aż smród z nich bije.
Czy taka powinna być elity mowa? :oops:
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz" - Julian Tuwim
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

to jest rzeczywiście bardzo bulwersujące i intrygujące. od dłuższego czasu staram się dociec, co może być przyczyną usunięcia ann13 z listy użytkowników. początkowo na myśl przyszła mi scena z roku 1984 Orwella. otóż główny bohater spotykał na stołówce wielkiego entuzjastę kolejnej odsłony reformy języka. jak twierdził, nowomowa będzie tak doskonała, że praktycznie niemożliwa będzie myślozbrodnia, a nawet dwójmyślenie. po jakimś czasie przestał pojawiać się na stołówce. jego zaangażowanie i peany na temat zmian leksykalnych zostały dostrzeżone przez odpowiednie służby i w myśl zasady - " nadgorliwość gorsza od faszyzmu" - został wtrącony w niebyt. jednak taka brutalna interpretacja jest tylko jedną z wielu. bardziej prawdopodobne wydaje się, że Ann musiała dopuścić się jakiejś niebywałej obrzydliwości. kolaborowała z okupantem, donosiła do NKWD albo nawet umówiła na randkę z bliźniakiem andreasem. nie wiem, którego z tych haniebnych czynów się dopuściła. każdy jednakowo obliguje do usunięcia z portalu. mogła też poprosić sama o usunięcie w ramach któregoś ze swych częstych ataków nerwicowych, co potwierdzałyby jej dalsze szalone wypowiedzi, przepełnione ewidentną psychopatologią. zapewne zlęknione duszyczki priwują aż klawiatura pąsowieje. jeśli któraś z duszyczek zna już odpowiedź, zasłyszaną gdzieś w krużgankach prosiłbym o wyjaśnienie tych wątpliwości.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

marcinku
ze tez ja tego wczesniej nie czytalem
ech...

Dyskusje ~ Marcinek - sila tworcza, sila niszczaca


Kto odpowiada za upadek erekcjato.eu?
niszczaca sila marcinka
0% [ 0 ]
glupota fobiaka
50% [ 2 ]
chamstwo i intrygi gacka
50% [ 2 ]
nieudolnosc ann13
0% [ 0 ]

Wszystkich Głosów : 4



Marcin Rajski
Wysłany: Pią 10:27, 09 Sty 2009

Gość



Kto mieszka za sciana




Wasz ukochany marcinek, ktorego imie, madrosc, genialny umysl slawione sa na wszystkich szerokosciach wszechportalu (nikt juz chyba w to nie watpi, mam nadzieje) obchodzic bedzie niedlugo rocznice powrotu na portale. Warto wiec pokusic sie o podsumowanie i sporzadzenie czegos na ksztalt annalu. Przesledzmy wiec po krotce jego wirtualna droge. Jako ze poczatek wiaze sie z zapomnianym dzis zoltym portalem, niech posluza nam do tego statystyki tejze strony. Co tam widzimy? W roku 2006 najwiecej postow napisanych zostalo w miesiacu wrzesniu, kiedy to nasz bohater wygral z marszu konkurs, wyprzedzjac w cuglach wszelkich sokarisowcow, hybrisowcow i tym podobne kreatury. Co warte odnotowania, nigdy potem, czy tym bardziej wczesniej w konkursach o tej tematyce nie bral udzialu, najprawdopodobnie z tego wzgledu, ze raz i owszem mogl znizyc sie do niskiego poziomu tej formy wyrazu, ale raz wystarczy. Ilosc postow po tym fenomenie spada znacznie, co niechybnie ma zwiazek z napascia na geniusza, inspirowana przez chory, wypaczony umysl bezmozgowca fobiaka, rekoma pokornej faszysyki Pelne Szklo, zakonczone ciosem w plecy dwulicowej zdrajczyni - Lilii.
(podsumowaniem czesciowo bylo wiekopomne opowiadanie-"Trojkat rownoramienny").
Marcinek odchodzi a wraz z nim spadaja statystyki na zoltej. Rekord z wrzesnia pobity zostaje nieznacznie dopiero w marcu 2007 roku. Marcinek wraca w lutym 2008 roku, co w statystykach widac wyraznie, gdzie ustanowiony zostaje wynik ponad siedmiu tysiecy postow, co jest liczba niezwykla w porownianiu z kilkoma zaledwie trzytysiecznikami. W polowie marca zostaje zbanowany i od tego czasu rozpoczyna sie proces degradacji zoltej, przewidzianej przez geniusza.

http://www.gniot.fora.pl/dyskusje,20/le ... n,173.html

Patrzac dalej w statystyki widzimy jeszcze proby powrotu zoltej do tradycji
,poprzez organizowanie kretynskich konkursow. Grudniowa ilosc postow jest zatrwazajaco niska a styczen to juz wrecz konanie faryzeuszy.

W zwiazku z tym proponuje ankiete.
Prosze o glosy i zwiezle wyjasnienie swojej opinii. Sam obstawiam,
punkt numer dwa.

Ostatnio zmieniony przez Marcin Rajski dnia Pią 10:40, 09 Sty 2009, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry





cieniu1969
Wysłany: Pią 15:06, 09 Sty 2009

Administrator



Kto mieszka za sciana
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 6388
Przeczytał: 0 tematów



wiesz skłaniałbym się za

chamstwo i intrygi gacka
nieudolnosc ann13

nie wiem co wybrać

do fobiaka starej mendy mam słabość
a faktoza- twój nieoceniony geniusz idt. itp
przewyższa nie jedną ale aż dwa razy netowych poetów

ehehe
dobre edenku:)
_________________
mnie tu nie ma

Powrót do góry



Reklama
Wysłany: Sob 21:03, 25 Sty 2014













Powrót do góry



Gość
Wysłany: Pią 21:01, 09 Sty 2009






Kto mieszka za sciana




A ja mam wszystko w dupie.

Powrót do góry



anima
Wysłany: Pią 21:04, 09 Sty 2009

Gość



Kto mieszka za sciana




nie chce wyjść na ignoranta, ale wcześniej nawet o erekcjato.eu nie słyszałam (a przynajmniej sobie nie przypominam )

Powrót do góry



Gość
Wysłany: Pią 21:06, 09 Sty 2009






Kto mieszka za sciana




Ta strona ma najpiękniejszy kolor na świecie.

Powrót do góry



Marcin Rajski
Wysłany: Sob 13:37, 10 Sty 2009

Gość



Kto mieszka za sciana




anima napisał:
nie chce wyjść na ignoranta, ale wcześniej nawet o erekcjato.eu nie słyszałam (a przynajmniej sobie nie przypominam )



otóż droga Animo,
musisz wiedziec, że historia tej spolecznosci jest juz kilkuletnia
ja pojawilem sie 2,5 roku temu, ale już wtedy mity, legendy były mocno rozbudowane, przeszlosc przede mna pamietaja lepiej - ksiaze, maneki i chyba beatka
co chwile ktos dochodzi, czesto ktos odchodzi(czasami wraca)
i tak sobie zyjemy, kopulujemy(nie tylko w cyberprzestrzeni)
i trwamy

Powrót do góry



anima
Wysłany: Sob 13:57, 10 Sty 2009

Gość



Kto mieszka za sciana




heh... czyli nic nowego, jak na każdym portalu/forum

http://www.gniot.fora.pl/dyskusje,20/ma ... ,3148.html
dajcie zyc grabarzom
ma-rta
Posty: 19
Rejestracja: 2013-03-06, 20:53
Kontakt:

Post autor: ma-rta »

o, kurde. :D

PS. pozdrowienia od kubeczka
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

Awatar użytkownika
Książę Półkrwi
Posty: 2012
Rejestracja: 2006-08-14, 11:42
Kontakt:

Post autor: Książę Półkrwi »

say what?
13tki od roku tu nie ma?
było mi maila przysłać, to bym się wcześniej zjawił :D
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

rok temu byla 13 teraz jest 14
matematycznie sie zgadza
dajcie zyc grabarzom
ann14

Post autor: ann14 »

Dzień dobry Panom. Raduje się romantyczne serce moje Drogi Książę Półkrwi z Twojego powrotu. Wielce szanuję Pana poezję, którą od lat publikuje Pan z powodzeniem na pewnym (jednym z moich ulubionych) portali, na którym również publikuję od lat, pod pewnym nieznanym Państwu pseudonimem. Proszę mnie nie mylić z pechową 13stką.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości