ewa mnie wyjebala

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15410
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

ewa mnie wyjebala

Post autor: fobiak »

ewa, nie pierdol
prl to panstwo wszystkich polakow urodzonych przed 1989 rokiem
marka wielu probuje nasladowac, rowniez ja ale on nie ma charakteru. jest postacia netowa takie typy w realu nie maja znaczenia
goska jest wstertna jak noc swietojanska i jest niedojebana po 5-ciu malzenstawach,
ona nie ma na co liczyc, dlatego pierdoli nie od siebie
kobryn jest zdrowo pojebany i nie ma zadnego doswiadczenia oprocz ciagniecia z gwinta ale kogo to interesuje.
literenet to nic innego jak nieszuflada, czyli polowa antydehnelowa. nic tam nie ma ciekawego. ci sami tomikarze.

ewus, wstydz sie bo nie po to cie marek wyjebal abys tonela w spermie tylko po to aby cos plodzila.


http://bienczycka.com/blog/?p=4845&cpag ... ment-17794

[ Dodano: 2014-08-24, 10:36 ]
jako, ze nie moge tam pisac a widze ze tematem interesuja sie nasi uzytkownicy postanowilem wskazac na blad jaki ciagnie za soba nie tylko ewa ale i cala tzw. "inteligencja" czy tez "elita".

prl to byla nazwa panstwa polskiego w latach 1952-1989. to byla ojczyzna wszystkich polakow. w tym czasie polacy zdobywali wykszatlcenie i budowali prl, zakladali rodziny i ich dzieci mieli w aktach urodzeniach -prl. polak i polka urodzona przed 1989 nie moga ponosic odpowiedzialnosci za prl bo przed kim maja odpowiadac? ojczyzna nie moze ponosic odpowiedzialnosci przed swoimi obywatelami.

ewie jak i wszelkim uwazajacym sie za kompetentnych pierdoli sie prl z pzpr-em.
to pzpr sprawowala kierownicza role w prl. pzpr jest swiadomie pomijana, z tego powodu, ze wiekszosc wspolczesnej "elity" byla z nia scisle powiazana i nie chce przyznac sie do bledow popelnianych w mlodosci. dlatego wine za swoje chomolapstwo zgania sie na murarza odbudowujacego warszawe w okresie stalinizmu, ktorego nie przyjeto nawet do partii bo chlal jak swinia.

ewa za dyskryminacje w poprzednim systemie o ktorej tak czesto pisze, powinna obwiniac swoje dzieci, poniewaz one ponosza taka sama wine za prl a z tego powodu sie w niej urodzily.

prl - nazwa panstwa

pzpr - wszelkie zlo dla tych, ktorzy uwazaja, ze im krzywde wyrzadzono, ktorzy probuja ukryc swoja przynaleznosc i sympatie do pzpr-u, ktorym dzisiaj przeszkadza w karierze. dlatego swoja przeszloscia obarcza sie prl. a co tam niech wine ponosza malorolni jak i wyskrobki.

ewa inteligentna to ty nie jestes, wiesz tylko jak sie poprawnie pisze po polsku.
dajcie zyc grabarzom
Wojciech Graca
Posty: 3473
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

Moim zdaniem takie mącenie to nie tylko zjawisko występujące w III RP.
W BRD chociażby przyjęło się już, że to nie Niemcy rozpętali II WŚ, że to nie Niemcy mieli obozy, tylko były one lokowane w Polsce, a więc to polskie obozy, że za wszystko Naziści byli odpowiedzialni i nie można stawiać znaku równości między Narodem Niemieckim a Narodowymi Socjalistami.
Bo Naród Niemiecki był ofiarą, był wypędzony, był sterroryzowany przez 8 500 000 członków NSDAP (rok 1944) i tak naprawdę nie chciał nikogo skrzywdzić :)

A najlepsze wyłania się wówczas, jak się odpowiednio rozmawia z uczestnikami ówczesnego życia:

-Czy Pan był w Hitler Jugend?
- Musiałem! Wszyscy musieli?
-Bał się Pan?
-Nie.
-Czy jest Pan Übermenschem?
-...
- Czy jest Pan Aryjczykiem?
- No pewnie!
- A jaki Naród jest najlepszy?
- Niemcy!

Taki wywiad przeprowadziłem wśród sporej grupy osób 80<
Większość odpowiadała jak ten Pan powyżej
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15410
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

wlasnie chodzi o ta hipokryzje
bo ojciec ewy byl na 100% w pzpr jesli go skierowali na budowe stalinowka w turuszowie. a sama ewa czy jej maz nie wiem,
ale w prl-u, wszystkie decyzje odbywaly sie z udzialem pzpr, nikomu tak latwo mieszkan nie przyznawali, jesli solidarnosc jej nie wciagla w swoje szeregi to pewnie mieli swoje powody.

wiec na chuj obwinia prl a nie pzpr za swoje niedole.

jak sie twoi niemcy dowiedza, ze urodziles sie w prl to bedziesz odpowiadal za caly prl, za "wypedzonych" jaruzelskiego, gomulke, bieruta, walese i znecanie sie nad niemcami po wojnie.
dajcie zyc grabarzom
Wojciech Graca
Posty: 3473
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

O ludziach z PRLu wiem tyle, że siedzieli w pierwszych ławkach w kościele, jak im już rozwiązano PZPR. W pięciotysięcznym miasteczku z jednym kościołem widać wszystko jak na dłoni, a szczególnie to, kim zostali po 89 i co mieli przed a co po.

Na jakiej podstawie sie opierasz, kiedy mnie tak straszysz? :D
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15410
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

ludzie prl-chodzili do kosciola za rzadow pzpr, mala czesc pzpr-owcow tez chodzila.
jesli jestes bojazliwy to strasze cie mitami o polakach, ktorymi ci starcy sa przesiaknieci.
dajcie zyc grabarzom
Wojciech Graca
Posty: 3473
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

starcy, jak kazdy czlowiek, maja uczucia, wiec trzeba im robic dobrze, bo dobro rodzi dobro
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15410
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

no wiadomo
ze to byl zart
ale od czasu do czasu kto tam wie
nawet starcom odbija
dajcie zyc grabarzom
Wojciech Graca
Posty: 3473
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

To odbija, to raczej efekt traby jerychonskiej jest. Demencja to niezla traba jest.
Jak poobserwujesz czlowieka, ktorego ci przynosza w poczatkowym stadium takiego, ze mozesz mu jeszcze szybko zrobic analize mozgu, to po np. roku mozesz, jak potrafisz, dostrzec jakie algorytmy mu "poodpadaly". Okazuje sie, ze wiekszosc polaczen (algorytmow) ktore w jego mozgu sfiksowaly, to tzw. polaczenia cywilizacyjne, czyli takie ktore mowia do tego masz sikac, do tego masz wkladac, to masz ubrac, tak masz sie zachowywac. Wydaje sie, ze taki czlowiek, co mu odbilo jest bardziej prawdziwy niz my.
Maja przeblyski czasami, czyli cos tak na chwile skojarza, ale mnie sie wydaje, ze jest to efekt proby odbudowy modelu przez cialo, bo mozg, jak kazdy komputer musi gdzies miec kopie zapasowa, ktorej uzywa do odbudowy. Ale wez tu odtworz osobosc x, y czy zet, jak przez lata sie nie koserwowalo maszyny, tylko trulo niepozadanymi ilosciami pierwiastkow zaburzajac rownowage.
adimal

Post autor: adimal »

Ewa wyjebała? Zazdroszcze, zazdroszcze...
Marcin28

Post autor: Marcin28 »

lepsza nowa rzeczpospolita niż komuna
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości