jak niżej

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

robert kobryń

jak niżej

Post autor: robert kobryń »

Dz.U. 1997 Nr 133 poz. 883
USTAWA
z dnia 29 sierpnia 1997 r.
o ochronie danych osobowych

Art. 54.
Kto administrując zbiorem danych nie dopełnia obowiązku poinformowania osoby,
której dane dotyczą, o jej prawach lub przekazania tej osobie informacji umożliwiających
korzystanie z praw przyznanych jej w niniejszej ustawie, podlega grzywnie,
karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Art. 19.
W razie stwierdzenia, że działanie lub zaniechanie kierownika jednostki organizacyjnej,
jej pracownika lub innej osoby fizycznej będącej administratorem danych
wyczerpuje znamiona przestępstwa określonego w ustawie, Generalny Inspektor
kieruje do organu powołanego do ścigania przestępstw zawiadomienie o popełnieniu
przestępstwa, dołączając dowody dokumentujące podejrzenie.
nanie

Post autor: nanie »

marcinku, ja to na twoim miejscu, w ogóle bym się nie pierdoliła
z artykułami
mi się wydaje, że chętnych jest w bród, a czasami się trafiają nawet podmyte, przez nieuregulowane ujście bz(d)ury, więc z grubej rury, natychmiast przywaliłabym mandatem, na 5 stów, a co, i miała w dupie























radar
szekspira z wygrawerowanym, być albo nie być
bo to zbyt obszerne pytanie jest, żeby sobie na nie odpowiedzieć
za życia














pepika obdarzonego natchnionym wyrazem
twarzy;)
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

nie rozumiem, co do mnie mówisz. może łatwiej by było, gdybyś na początek zrezygnowała z tych długaśnych przerw między wypowiedziami. wyobraź sobie, że zapinam Cię od tyłu i co chwilę robię dłuższą przerwę. przyjemnie by Ci było?
nanie

Post autor: nanie »

hehe, a nie wiem, bo już na samym początku nie mogę sobie wyobrazić, że ja i ty, razem, na wyciągnięcie ręki (zbierającego na seks, w wielkim mieście, na ulicy, potrzebującego;), a pomiędzy nami, tylko kaftan, niebezpieczeństwa ;)
(z tego co zaobserwowałam na filmach, to on ma troki, które się zawiązuje, w razie konieczności, na supeł, a nie guziki, bądź suwak, do zapinania;)
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

a więc lubisz przebieranki. ale że niby co? spotykamy się przykładowo na hali targowej, ja przebrany za rolnika, Ty za ekspedientkę. że niby się nie znamy. coś w ten deseń?
nanie

Post autor: nanie »

a jak wygląda przebranie za rolnika, tzn że przyszedłbyś z kombajnem?

























na głowie?
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

nażarłbym się czosnku i cebuli, żeby było romantyczniej.
nanie

Post autor: nanie »

no mi się też wydaje, że już czas odchodzić, od tych przeraźliwie drętwych kanonów, ukrytych w pęczku niezapominajek;)
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

Marcin28

Post autor: Marcin28 »

kopiuj wklejaj i sie nie przejmuj sie tymi artykułami tak działa internet i wszystko sie rozpowszechnia.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości