Szumy uszne

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

annika

Szumy uszne

Post autor: annika »

Cześć wszystkim forumowiczom.
Mam do Was pewne pytanie, dość istotne dla mnie. Zastanawiam się właśnie nad kwestią szumów usznych i tym jak sobie z tym problemem poradzić... Dość często mnie ten problem męczy i chyba będzie trzeba iść do lekarza, ale może dalibyście radę mi coś w tym obszarze polecić? Ja się właśnie zastanawiam, czy na przykład te porady w tym obszarze tematycznym byłyby warte uwagi https://wylecz.to/pl/choroby/uklad-kost ... ozbyc.html Co o tym sądzicie? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tym temacie :)
anty-czka
Posty: 2981
Rejestracja: 2007-02-20, 13:36
Kontakt:

Post autor: anty-czka »

Wydaje mi się, ze znam dobre i stuprocentowo skuteczne lekarstwo na tę dolegliwość!


























































































Uciąć głowę.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

musisz zmienic miejscs zamieszkania. przeprowadz sie do darlowa, poszukaj mieszkania w poblizu smazalni ryb, tam szum fal ma wiecej decybeli od szumu twoich w uszach, zagluszy twoje szumienie i bedziesz sie czula jak mloda koza
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
MG75
Posty: 5
Rejestracja: 2018-02-10, 19:32
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: MG75 »

Zdecydowanie nie szukałbym odpowiedzi w internecie, nie jest to rzetelne źródło wiedzy. Idź od razu do lekarza, pomoże Ci najlepiej.
w listopadzie, jak dobrze się przyjrzysz, to zobaczysz, że w każdej kałuży widać schody, które prowadzą pod ziemię.
Awatar użytkownika
robi
Posty: 5
Rejestracja: 2018-02-11, 18:27
Lokalizacja: Gniew
Kontakt:

Post autor: robi »

Według mnie jest to temat dla specjalisty, a nie ludzi z internetu. Idź do lekarza, on Ci pomoże najlepiej.
Na Amerykanów zawsze można liczyć, że jak już wyczerpią wszystkie złe rozwiązania, wreszcie zastosują właściwe.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości