zaloze sie

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

zaloze sie

Post autor: fobiak »

ze antyczka i gacek jak co roku i w tym roku sie wymigaja a lilce w tym czasie wylacza internet
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11158
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: Gacek »

fobiak, wygrałeś :-D :-D :-D

[ Dodano: 2018-06-08, 16:43 ]
P.S. Dopóki nie zmienisz zasad głosowania, to na stare lata nie mam zamiaru się stresować jedną.... minetą głosowania :-D :-P :-P :-P
Proponuję, Żeby w ciągu powiedzmy 1 godziny (22:00 - 23:00), wysyłano wyniki głosowania na Twoje PW.
Uzasadnienie:
1. Jesteś fundatorem nagród.
2. Nigdy nie bierzesz udziału w konkursie, żeby zgarnąć kasę
3. Jesteś obiektywny i uczciwy, jeśli chodzi o głosowanie na poszczególnych kandydatów, ponieważ nie kierujesz się ukladami, czy sympatiami osobistymi, tylko bierzesz pod uwagę treść i jakość erekcjato, nie zwracając uwagi, czy jest to nowicjusz, czy stary wyga.
Jeśli ma ktoś inne propozycje. to chętnie posłucham, ale w takim głosowaniu nie będę brał udziału ( śpiszy się zegarek, późni, ktoś nie zdążył, ktoś zbyt szybko zagłosował i spalił...)
Pozdrawiam :-D :-D :-D
Awatar użytkownika
nanie
Posty: 768
Rejestracja: 2015-04-19, 21:28
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

Post autor: nanie »

oczywiście, że głosowanie jest dobrowolne,
ale dla mnie to jest nieuczciwe i nie fair, jeżeli osoba biorąca udział w konkursie, nie głosuje
mówię o takich osobach, które są uczestnikami konkursu i jednocześnie dostały prawo głosu
wiadomo, że głosujących jest niewielu, i tym samym, osoba biorąca udział w konkursie, wyznaczona do głosowania i z niego rezygnująca, zwiększa swoje szanse na wygraną, pozbawiając swojego głosu innych
no nieładnie gacek

mnie taka forma głosowania odpowiada i nie zdarzyło się, abym nie zagłosowała
bo chce być w porządku i dać szansę innym
Obrazek
Awatar użytkownika
nanie
Posty: 768
Rejestracja: 2015-04-19, 21:28
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

Post autor: nanie »

i nie bądź egoistą gacek, bo w głosowaniu nie chodzi o ciebie i o twój stres, tylko o erekcjato,

chyba chciałabyś aby twoje erekcjato dostało głosy?
dlaczego ty pozbawiasz swoich głosów erekcjato innych?
Obrazek
Awatar użytkownika
nanie
Posty: 768
Rejestracja: 2015-04-19, 21:28
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

Post autor: nanie »

pewnie jak mógłbyś oddać głos na siebie, to nie miałbyś żadnych problemów z głosowaniem
Obrazek
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11158
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: Gacek »

nanie, nie będę z Tobą dyskutował, bo szkoda mi klawiatury na Twoje insynuacje i podchody pod moim adresem.
Dodam tylko, że nie zgłaszałem sie do jury, tylko zostałem tam umieszczony i nie wiem jakimi kryteriami się kierowano.
Jakieś 10 lat temu, zgłaszałem swoje zastzreżenia co do sposobu i formy głosowania i dalej je podtrzymuję.
Nikt nie musi głosować na moje erekcjato.
Ja je piszę, bo zwyczajnie lubię i tyle.
Awatar użytkownika
nanie
Posty: 768
Rejestracja: 2015-04-19, 21:28
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

Post autor: nanie »

no wiesz gacek, w twoje wymówki, jakoś nie wierzę, wolę zaufać matematyce i moralności, w pół sekundy można dziecko zmajstrować, więc minuta na głosowanie, to jest wieczność

poza tym, uważam, że dopóki będę brała udział w konkursie, i dostałam prawo głosu, to głosowanie, jest moim obowiązkiem, gdybym się z niego wykpiła, to by było nieetyczne, ponieważ przy niewielkiej liczbie głosujących, nie oddanie głosu, równa się głosowaniu na siebie,

i nie pitol o zastrzeżeniach, możesz sobie ich zgłaszać i 1000, tą samą mantrę co rok, chociaż dobrze wiesz, że fobiak niczego w zasadach nie zmieni, no chyba, że znajdziesz 10 neutralnych osób, spoza tego kociołka, które się znają na erekcjato i wytypują pierwszą trójkę, to sama będę za taką opcją, no i nie spiszę ich nawet z dowodu, bo teraz siłą przewodnią jest RODO
Obrazek
Awatar użytkownika
nanie
Posty: 768
Rejestracja: 2015-04-19, 21:28
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

Post autor: nanie »

acha, i jakby nie było na prostownicy, żadnych podchodów nie robię, sprawiały mi frajdę, jak miałam 13 lat, a teraz to walę z grubej rury, żeby mi dusza z ramienia spadła
Obrazek
Awatar użytkownika
nanie
Posty: 768
Rejestracja: 2015-04-19, 21:28
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

Post autor: nanie »

gacek, głosowanie jest raz w roku, więc może czas porzucić, te bzdurne gadki o blokującej przed 22 godzinką, chyba zadkiem, komputer żonce, tudzież inne narzekania wraz z robiącymi za zasłonę dymną, emotikonami i się zachować, po męsku, choćby i dlatego, aby słuch po nich, nie zaginął
Obrazek
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

Gacek pisze:P.S. Dopóki nie zmienisz zasad głosowania, to na stare lata nie mam zamiaru się stresować jedną.... minetą głosowania
gacek, zmienic to ja sobie moge tylko majtki
ale tez jestem za leniwy
nie dziwi mnie tez, ze inni cos do mnie albo ode mnie czuja
dla tego cos jestem gotow sie nawet zalozyc
wiedzac z gory, ze jeszcze zadnego zakladu nie wygralem
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11158
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: Gacek »

fobiak pisze:antyczka i gacek jak co roku i w tym roku sie wymigaja
No przecież wyraźnie napisałem, że już wygrałeś :-D :-P
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

prawda jest taka, ze jeszcze zadnego nie wygralem
i to mnie gubi
jestem pewnego czegos co sobie ubzduram
ostatnio przegralem karton szampana
modlilem sie tylko abys sie nie zapytal o co sie zakladamy
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
Boob
Posty: 1810
Rejestracja: 2008-04-24, 11:17
Lokalizacja: opolszczyzna
Has thanked: 5 times
Been thanked: 15 times
Kontakt:

Post autor: Boob »

Witam! Mój udział w konkursie traktowałem / traktuję zawsze jako naukę by moje teksty osiągnęły poziom ustalonej definicji erekcjato. W ubiegłym roku moim skromnym zdaniem wiele utworów konkursowych uzyskało punktacje i aprobatę czytelników a nie miały znamion ere. Brak właściwej oceny i komentarza członków jury powoduje, że takie utwory pozostają w rankingu i są ostatecznie oceniane. Nie chcę dywagować dlaczego tak się dzieje chociaż mam w tym temacie swoje przemyślenia. Podzielam opinię nanie ,że jeśli zamieszczam swój utwór w konkursie powinienem również jako członek jury brać udział w glosowaniu. Kiedyś też miałem propozycje odnośnie zasad konkursu. W roku konkursowym dopuszczać ere które erekcjatorzy publikują na stronce. Coś w stylu The Best of the Best. Moim zdaniem być może się mylę ale konkurs obciążony jest tzw, "zaszłościami" .
a tergo.
Awatar użytkownika
nanie
Posty: 768
Rejestracja: 2015-04-19, 21:28
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

Post autor: nanie »

boob, dałeś MI się (roz)poznać tutaj jako solidna firma :)
więc nie jestem zaskoczona:P

gacku, i inni, którzy są tu w podwójnej roli, jest tu coś takiego jak „socjeta”, niby niewinne brzmi, ale każdy, dziwnie, że tylko w miesiącu lipcu rasowy, wyjadacz ( z konkursów) erekcjato wie, że punkty stamtąd mogą znacząco wpłynąć na wyniki

dlaczego przede wszystkim widzę tam fobiaka, booba, wojtka, siebie i chyba arthelemy (natenczas mam komunikat „Ten temat nie został jeszcze oceniony” ), a nie ciebie gacku i innych. Którym na dwoje babka, wróżyła?
Obrazek
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11158
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: Gacek »

nanie, powiem krótko - zejdź ze mnie.
Jeśli juz musisz, to czep sie innych, niedzielnych erekcjatorów, którzy zjawiaja się raz do roku w trakcie trwania konkursu.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

Gacek pisze:Proponuję, Żeby w ciągu powiedzmy 1 godziny (22:00 - 23:00), wysyłano wyniki głosowania na Twoje PW.
Uzasadnienie:
1. Jesteś fundatorem nagród.
2. Nigdy nie bierzesz udziału w konkursie, żeby zgarnąć kasę
3. Jesteś obiektywny i uczciwy, jeśli chodzi o głosowanie na poszczególnych kandydatów, ponieważ nie kierujesz się ukladami, czy sympatiami osobistymi, tylko bierzesz pod uwagę treść i jakość erekcjato, nie zwracając uwagi, czy jest to nowicjusz, czy stary wyga.
gacek wyjasnie tobie dlaczego to jest niemozliwe,
znajac wyniki innych jurorow, stalbym sie wplywowym i nie musialbym czytac erekcjato i wybierac najlepszego a zajalbym sie swoja codziennoscia.
chce byc w jury a w przypadku twojej propozycji musialbym zrezygnowac.
ogolnie mialbym za duzy wplyw, nawet w tym systemie, gdyby glosowanie trwalo dluzej niz minute bo bym zdazyl odczytac oddane glosy. nie wierze w uczciwosc, wszystko zalezy od okolicznosci i oplacalnosci aby jakas sytuacje wykorzystac. juz 2 razy nie zmiescilem sie w czasie i moje glosy nie byly brane pod uwage. uwazam ten system za najsprawiedliwiejszy na swiecie i nie jestem w stanie go usprawnic. dlatego na twoja propozycje nie przystaje. nie chce sam decydowac o zwyciezcy bo czesto sie myle. gdyby wszyscy jurorzy brali udzial w glosowaniu to moglbym skrocic czas do 30 sekund ale na dzisiaj zegary na to nie pozwalaja.
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11158
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: Gacek »

fobiak
Moim skromnym zdaniem, dopóki będziesz tkwił w skostniałym, archaicznym, nie podlegającym reformie sposobie wyłaniania zwycięzców erekcjato, to tak długo będą się pojawiać jedynie okazjonalni (niedzielni) autorzy erekcjato.

Zamiast ogłaszać raz do roku Konkurs na erekcjato, czy nie lepiej by było zamiast tego, ogłosić wybranie każdego miesiąca najlepszego utworu erekcjato?
I zamiast 300, 150, 75 EURO, przyznać dwie nagrody za I-sze i II-gie miejsce w każdym miesiącu odpowiednio powiedzmy I - 30 EUR, II - 15 EUR, lub nagrody rzeczowe (czajnik, garnek, żelazko, książka, lala dmuchana...)
Zachęciło by to autorów, do prezentowania swoich utworów co miesiąc przez cały rok, a nie raz do roku.
Jest cała masa konkursów, gdzie prace są oceniania przez jury, przez kilka dni, a nie w ciągu 60 sekund.
Jury może być jednoosobowe - fobiak

Bob ma rację. Kiedyś, jeśli autor wkleił utwór nie mający nic wspólnego z erekcjato, to się go zwyczajnie przenosiło do innego działu, lub wycinało, a nie puszczało dalej i o zgrozo, przyznawało punktację, jak za ere.
Jeżeli definicja erekcjato mówi, że awersacja składa się z jednego lub dwóch słów, to dlaczego dopuszcza się awersację :
"Wyszedł do pracy, odstawiwszy kawę" ?
http://erekcjato.eu/forum/viewtopic.php?t=13111
"rozbiłem swą głowę na murze"
http://erekcjato.eu/forum/viewtopic.php?t=13054
"nie żałuję, jestem kim jestem."
http://erekcjato.eu/forum/viewtopic.php?t=13020
"I tak warto żyć"
http://erekcjato.eu/forum/viewtopic.php?t=13019
"I się budzisz a to słonko"
http://erekcjato.eu/forum/viewtopic.php?t=12999

Jeśli konkurs odbywa się na stronie - Polskie, to czemu się go ocenia, że nie wspomnę o komentarzach po niemiecku?
Czy jurorzy i czytelnicy muszą znać język niemiecki i nie tylko ?
Wydaje mi się, że było to wielkie nadużycie, że takie utwory znalazły się w konkursie na stronie: Polskie
http://erekcjato.eu/forum/viewtopic.php?t=13027
http://erekcjato.eu/forum/viewtopic.php?t=13021

Tyle w tym temacie.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

Gacek pisze:Jest cała masa konkursów, gdzie prace są oceniania przez jury, przez kilka dni, a nie w ciągu 60 sekund.
z tymi 60-cioma sekundami przesadziles, erekcjato juror ocenia od poczatku konkursu, ma na to wiecej niz kilka dni. w przeciagu 60 sekund oddaje swoja ocene (ktora byc moze podjal juz na poczatku konkursu). ja oceniam w ostatnim dniu konkursu przez caly dzien, jesli juz mam te trzy najlepsze to dokonuje nastepnej oceny i przyznaje punkty i czesto nie jestem pewien czy dokonalem prawidlowej oceny, wtedy moge zmienc. gdybym wiedzial ile punktow przyznal inny juror w dokonanym przez siebie wyborze to moze bym sie zaczal zastanawiac co ja przeoczylem w swoim i gdybym to znalazl moglbym wszystko zmienic w moim wyborze. bylbym w stanie tego dokonac, gdyby glosowanie odbywalo sie od 23.00-00.00, potrzebowalbym godziny innym by wystarczylo 5 minut lub troche wiecej.
no dobra, dokonalem wyboru i czekam na oddanie mojej oceny, te 60 sekund jest po to aby moja ocena byla moja i tylko moja. jak spapram i sie nie zmieszcze w czasie oddac punktacji na najlepsze 3 erekcjato to sie strasznie wkurwiam bo czytalem wszystkie po kilkanascie razy podczas konkursu, stracilem 31 lipca, caly dzien na dokonanie wyboru a tu pizda zimna.

nie wiem czy ktos po niemiecku ocenia, nie wiem czy w jury sa niemcy ale wszyscy jurorzy znaja polski. komentowania w innym jezyku nie moge nikomu zabronic. to moja wina jesli nie jestem w stanie sie doczytac co ktos pisze ale jesli mi na tym zalezy to tez sobie z tym poradze, mysle, ze inni tez.

pozostale twoje uwagi musze sobie przemyslec
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
Boob
Posty: 1810
Rejestracja: 2008-04-24, 11:17
Lokalizacja: opolszczyzna
Has thanked: 5 times
Been thanked: 15 times
Kontakt:

Post autor: Boob »

Jestem zaskoczony tą dyskusją która przekroczyła moim zdaniem dobry smak. Traktuję tu obecnych jak bardzo dobrych znajomych czy nawet przyjaciół. W sumie jestem tu z Wami jakieś 5 minut. W tym czasie się trochę naczytałem i posłuchałem. W ten sposób poznałem historię żółtej strony z jej kulisami. Nie ma idealnych zasad / regulaminów konkursowych. Jestem zdania, że Juror nie powinien brać udziału w konkursie. Juror to osoba która powinna mieć autorytet i wiedzę w temacie. Oceniając innych zgodnie zasadami konkursu oraz dokonując wartościowania utworów z oczywistych względów jako uczestnik konkursu jest narażony, że jego utwory nie znajdą uznania „rozczarowanych i zawiedzionych” delikatnie pisząc. Stąd znikoma ilość komentarzy pod utworami i w efekcie konkurs zamyka się „przyzwoitą” ilością tekstów tylko ,że nie są to erekcjato. Poza tym wcześniejsze spory czy wymiana zdań między Nami też obciąża konkurs. Chociaż jest to śmieszne bo nikt z Nas nie ma 8 czy 10 lat. Posłużę się tu swoim przykładem. Lila która jest znakomitą poetką co pisałem wielokrotnie ale cały czas ma do mnie „pretensje” bo pozwoliłem sobie na jakąś uwagę wobec jej utworu. A jest też odwrotnie kiedyś miałem spięcie z Wojciechem który jest b.dobry poetą ale „specyficznym” jeśli chodzi o przekaz i styl, wymiana z przeszłości zdań między Nami nie obciąża do nadal naszych relacji na stronie. Nie twierdzę ,że ma być idealnie ale moim zdaniem wpływa to również na jakość każdego konkursu i wzajemne relacje. Może faktycznie fobiak jako autorytet powinien być jednoosobowym Jury. Może członkowie Jury powinni mieć jakąś symboliczną gratyfikację za pracę w konkursie. A może członkowie jury po zakończeniu konkursu głównego powinni rozegrać między sobą symboliczny pojedynek ere. Zgadzam się z Gackiem ,że inne zasady mogą ożywić stronę. Erekcjato zamieszczane na żółtej stronie w roku konkursowym mogłyby być dopuszczone do udziału w konkursie. Zmiana zasady „wcześniej nie publikowane” bo co to właściwie znaczy. Rozumiem inne konkursy ere, czy utwory wcześniej dopuszczane w konkursie lub np. będące „wizytówką” autora z lat wcześniejszych Dlaczego nie mogę docenić ere zamieszczone na stronie w tym roku przed ogłoszeniem konkursu a które jest moim zdaniem jest dobre by powalczyć o wyróżnienie? Wśród Nas są autorzy z którzy posiadają dar pisania, piszą wiele i dobrze i nieważny jest dla nich miesiąc Lipiec jako termin. Inni niekoniecznie. Szanuje zdanie wszystkich obecnych , szanuje zeszłoroczny wynik konkursu. W ten sposób wzajemnie się zniechęcamy do siebie co już osłabia ten konkurs ale jeszcze się nie rozpoczął .Osobiście zapewniam Państwa czy jedna minuta czy dwie czy jeden dzień na ogłoszenie wyniku przez moją osobę, nie jest i nie będzie efektem „układania” się z kimkolwiek w sprawie wyników konkursowych. Narazie śmiało mogę oświadczyć, że mam mentlik w głowie, zero weny i pomysłów na ere a nawet chęci wzięcia udziału w konkursie. Mam po prostu chujowy rok. Pozdrawiam serdecznie i proszę o wybaczenia za powyższy komentarz.
a tergo.
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11158
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: Gacek »

Boob, jak zawsze jesteś w porząsiu, nikogo nie kopiąc, ani nikomu nie dokopując, tylko mówisz co uważasz za słuszne, bez jakichkolwiek podchodów osobistych.
Zgadzam się z Tobą w 100%, że jeżeli ktoś wstawi "najczystsze" erekcjato, to nie jest ważne kiedy go napisał, czy zamieścił - ma prawo go zgłosić do konkursu, gdyż to on jest autorem tego ere.
Też się zgadzam z tym, że jurorzy nie powinni brać udziału w konkursie, aby nie byli posądzani o stronniczość, czy interesowność (np: nie głosując na ciekawe erekcjato konkurentow).
Pozdrawiam :-) :-) :-)
Wojciech Graca
Posty: 3472
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

Robić swoje - resztą się nie przejmować.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

hurrra!
wygralem
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11158
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: Gacek »

Wysłany: 2018-06-08, 16:34
fobiak, wygrałeś :-D :-D :-D

Przecież w tym samym dniu napisałem, ze - wygrałeś!

Jeżeli nie zmienisz zasad i nie skorzystasz z mojej propozycji - comiesięczny konkurs na erekcjato (można się wtedy spodziewać aktualnych tematów!), to gwarantuję Ci, że zawsze będziesz wygrywał !!!
Gratulacje :-D
:-D :-D :-P
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

gacek, to co proponujesz to nowosc, opracuj, znadz odpowiedzialnego, lub jesli jestes autorem, sam przeprowadz, pomysl jak to finansowac, sponsorowac, (ja z corocznego konkursu nie rezygnuje i nie wnosze zadnych zmian) i mozna taki konkurs miesieczny przeprowadzac. jestem za, ciekawe co inni na to.
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11158
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: Gacek »

fobiak, nie wiem czy mnie uważnie czytałeś, jak na początku lipca napisałem:
"Zamiast ogłaszać raz do roku Konkurs na erekcjato, czy nie lepiej by było zamiast tego, ogłosić wybranie każdego miesiąca najlepszego utworu erekcjato?
I zamiast 300, 150, 75 EURO, przyznać dwie nagrody za I-sze i II-gie miejsce w każdym miesiącu odpowiednio powiedzmy I - 30 EUR, II - 15 EUR, lub nagrody rzeczowe (czajnik, garnek. żelazko, książka, lala dmuchana...).
Zachęciło by to autorów, do prezentowania swoich utworów co miesiąc przez cały rok, a nie raz do roku.
Jury może być jednoosobowe - fobiak"

Za konkurs raz do roku, to ja dziękuję...
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

gacek nie mam na to czasu abym sie mogl zajmowac konkursem co miesiac. wiem, ze chcialbys mnie pozbawic rocznego konkursu
ale to jest moj konkurs a z moim nie dziele sie z nikim. nawet z baba sie nie dziele a co tu mowic dopiero o konkursie na erekcjato.

czytalem co pisales miesiac temu i jestem na tak ale bez mojego zaangazowania, zapomnialem kto to trzymal swiat aby sie nie zawalil a ja lubie wszystko zawalic z wyjatkiem lipcowego konkursu na erekcjato.

wymysl cos lepszego, jesli juz wiesz ze, w tym konkursie nic sie nie zmieni
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11158
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: Gacek »

Fobiak, jeżeli Ty, stary wyga erekcjato, nie potrafisz się zmieścić w 60 sekundach głosowania i palisz autorów, to co można wymagać od pozostałych członków jury

[ Dodano: 2018-07-31, 22:57 ]
1. dobrze móc wrócić do erekcjato - nuel, 3 pkt.
2. Erekcjato wyreżyserowane - Seilla, 2 pkt.
3. erekcjato wybaczy ci więcej niż miłość - nuel 1 pkt.

[ Dodano: 2018-07-31, 22:58 ]
i chuj
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

no sam widzisz stary wyga, ma albo ruchy wolnijesze
albo chodzi do kosciola wczesnie bo sie boi
ze sie spozni
mam 3 kompy, na kazdym mam inny czas, 2 razy sie spoznilem
a tym razem, skopiowalem i mialem zamiar zostawic na podgladzie do 23.00, chcialem skopiowac socjete i tez w czasie wkleic ale zamiast nacisnac na podglad, nacisnalem na zapisz.
udowodnilem juz 3 razy glosowaniami, ze czlowiek nie jest kowalem swojego losu, czyli to samo co probuje kosciol robic z wiernymi, wciskajac im, ze maja wolna wole, a wierni zdaja sobie doskonale sprawe z tego, ze zadna wolna wola z przeznaczeniem nie zwyciezy
dajcie zyc grabarzom
Wojciech Graca
Posty: 3472
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

fobiak pisze:gacek nie mam na to czasu abym sie mogl zajmowac konkursem co miesiac. wiem, ze chcialbys mnie pozbawic rocznego konkursu
ale to jest moj konkurs a z moim nie dziele sie z nikim. nawet z baba sie nie dziele a co tu mowic dopiero o konkursie na erekcjato.

czytalem co pisales miesiac temu i jestem na tak ale bez mojego zaangazowania, zapomnialem kto to trzymal swiat aby sie nie zawalil a ja lubie wszystko zawalic z wyjatkiem lipcowego konkursu na erekcjato.

wymysl cos lepszego, jesli juz wiesz ze, w tym konkursie nic sie nie zmieni

Atlas
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości