co wy na to?

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

Awatar użytkownika
nanie
Posty: 768
Rejestracja: 2015-04-19, 21:28
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

co wy na to?

Post autor: nanie »

żeby nie głosować na erekcjato jurorów, biorących udział w konkursie, jako uczestnicy, którzy nie biorą udziału w głosowaniu?
(nieobecność z przyczyn losowych, jest/ może być, jak najbardziej usprawiedliwiona)
Obrazek
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11158
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: Gacek »

nanie, nie wysilaj się :-D
Uroczyście oświadczam, że nie będę brał udziału w głosowaniu w tegorocznym konkursie.
Mimo, że mam już przygotowanych kilka erekcjato na tegoroczny konkurs, to nie mam zamiaru po Twoich insynuacjach ich wstawiać (nie będę brał udziału w konkursie), a więc problem ze mną masz z głowy. :-D :-P

[ Dodano: 2018-06-11, 20:13 ]
A tym samym Twoje szanse na wygraną o niebo wzrosły, gdyż jeden "nieuczciwy" konkurent Ci odpadł :-D :-P
Awatar użytkownika
nanie
Posty: 768
Rejestracja: 2015-04-19, 21:28
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

Post autor: nanie »

moje szanse wzrosły?

(wróżka jakaś jesteś i już wiesz, że zamierzam wziąć udział? )
to nie zauważyłeś, że moje erekcjato ciągną się w ogonach, na 3 miejscu wespół, z , i z i z?
albo poza nim? owszem raz zajęłam 2 miejsce, ale popatrz, to jakiś cud, fenomen i dziw się stał, bo właśnie wtedy nie głosowałam, a nie głosowałam, nie dlatego, że powymyślałam sobie durne objaśnienia, aby zwiększyć swoje szanse, tylko dlatego, że nie było mnie w tamtym roku w jury

i to nie ty gacuniu, tylko ja zapierdalam po 50 portalach i patrząc z pozycji efektów, marnuję swój czas, całe jego mnóstwo, żeby porozklejać ogłoszenie i pościągać tu ludzi, żebyś miał i ja żebym miała z kim powalczyć i aby konkurs nie świecił pustkami, jak chcesz chętnie oddam ci te fuchę, może zrobiłbyś coś dla konkursu, poza próbą zmiany zasad, po 14 latach, żeby się (nie)umiejętnie wymigać z głosowania (wcześniej zasłaniałeś się idiotycznie, byciem, pod pantoflem)

wstawiłeś kiedyś punkty komuś w socjecie?
czy też ci zabrakło czasu i miesiąc to za mało?

nie wysilam się, ale morale mam wysokie, w przeciwieństwie do ciebie, i nie cierpię kurewstwa, a ten post był skierowany do innych, może mają inne zdanie, ty już zdaje się swoje wyraziłeś, całe w uśmieszkach, i nie szantażuj nikogo przygotowanymi erekcjato, których nie zamieścisz, to nie jest powód do żałoby narodowej, a przynajmniej raz zachowasz się honorowo, skoro nie głosujesz, nie takie tu erekcjato były, które zostały zdyskwalifikowane, żebym po twoich płakała

poza tym nie udawaj uczciwego, bo trzeba być debilem żeby nie rozumieć, że jak głosują 4 osoby a w porywach 5 to każdy głos jest na wagę złota, a zrezygnowanie z głosowania oznacza głosowanie na samego siebie i ja na pewno na ciebie nie zagłosuję, jeśli nie będziesz głosował, do czego zachęcam innych, tak samo jak nie punktuję w socjecie osób, które tam nie mogą trafić, jak ty, bo trzeba być fair i w porządku, jak chce się tego samego oczekiwać od innych
Obrazek
Awatar użytkownika
nanie
Posty: 768
Rejestracja: 2015-04-19, 21:28
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

Post autor: nanie »

i jeszcze gacek na koniec tak ci powiem
tyle lat tu już jesteś, w tylu konkurach pozajmowałeś miejsca, trochę pieniążków z nich miałeś, nie mógłbyś tak zwyczajnie, po ludzku, nawet powiedzmy z wdzięczności, że ktoś ci dał możliwość, połączenia przyjemnego, z pełną sakiewką, nie wiem, z sentymentu, z sympatii, nie robić cyrków, z głosowaniem?
bo to po prostu, paskudne jest i tyle

jakoś innym nie przeszkadzało, że mieli tylko 60 sekund, nie robili łachy i zagłosowali na ciebie
naprawdę, nie wstyd ci?
za siebie?
Obrazek
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11158
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: Gacek »

nanie, według mnie, jesteś żałosna...
Zwyczajnie - żal mi Ciebie.
P.S. Jest takie mądre stare przysłowie - "Każdy sądzi według siebie".
I nie wysilaj sie już więcej, ponieważ nie mam zamiaru z Tobą polemizować.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości